бронза

В составе сборной Украины пятеро николаевцев. Это пловец Виктор Конкин, борцы Виктор Антипенко и Виталий Корепанов, тхэквондистка Юлия Павленко и футболист Сергей Баев. Online.ua

Данные соревнования проводятся один раз в четыре года и являются основными соревнованиями для спортсменов, которые отдали предпочтение не олимпийским Online.ua

Криворізький спортсмен виборов бронзу на чемпіонаті України з боксу серед юніорів. Чемпіонат проходив днями у Чернівцях, його учасниками стали понад 300 спортсменів з усієї...Online.ua

Легкоатлет із Новомиргорода став призером Європейського олімпійського фестивалю (ФОТО)

На XIV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в угорському Дьорі медаль здобув легкоатлет із Новомиргорода Денис Баранов. Підопічний тренера Олександра Дарієнка у бігу на 400 метрів принс рідній країні срібну медаль показавши час 49.33 сек, що є його особистим рекордом.Гречка

Огляд Чемпіонату України з картингу Ротакс 2017

один одного в обох фіналах. Підсумок етапу - перемога за Олександром (Borsch Racing), Данііл (ДЮСШ "Автомобіліст") - друге місце, і бронза за Станіславом (Dnipro Kart). Junior. Путятін Слава неймовірно стартує і виходить третім, а Лушкін виграє одну позицію на старті,...Спорт.ua

Криворожский боксёр занял третье место на Чемпионате страны. Наш земляк сумел достойно выступить и завоевал «бронзу» турнира. Первый городской

1105 кг, что позволило ему занять первое место на пьедестале. Детали Второй результат среди супертяжеловесов-пауэрлифтеров - у американца Джозефа Каппелліно, бронза - у Нурлана Ешмаханова из Казахстана. Контекст Следует отметить, что еще один украинец - чемпион мира Алексей Бычков -...Газета «БИЗНЕС»

Изваяния российских правителей в бронзе выполнены по проекту Зураба Церетели.1news.info

збірній Туреччини (1993-96, 2005-09, 2013-17). Під його керівництвом турки вперше вийшли у фінальну стадію Євро (1996), а потім вперше взяли бронзу (2008). Туреччина займає третє місце у відбірній групі ЧС-2018. Відставання від Хорватії й Ісландії за 4 тури до фінішу...Чемпион

У румунському місті Вілча завершився чемпіонат Європи з боксу серед юнаків. Українські спортсмени вибороли два золота, два срібла та чотири бронзи, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України. Переможцями континентальної першості стали Віктор Бойко (в.к. 44 кг) і Дмитро Бенюх...Чемпион

Хлопець підняв 945 кілограм та виборов срібну медаль. Збірна України виборола 2 золоті, 4 срібних і 7 бронзових медалей. Український Інтерес

Срібну медаль для України принесла легкоатлетка Валерія Іваненко у секторі для метання молота. Фото: НОК Нагадаємо, збірна України здобула рекордну кількість нагород на Дефлімпіаді-2017. Український Інтерес

Омельяненка усього 3 очок не вистачило команді юніорів (Д. Омельяненко (Черкаська область), О. Колохов (Дніпро), К. Козюк (Одеса)), щоб здобути бронзу у вправі МГ-6 (стрільба з трьох положень по 40...Online.ua

Криворізький боксер виборов «бронзу» на чемпіонаті України

Криворізький спортсмен виборов бронзу на чемпіонаті України з боксу серед юніорів.Online.ua

У Португалії тернополянин "виїхав" на призове місце

Тарас Шевчук. Як повідомив тренер хлопців Володимир Павелко, Віталій Гринів в гонці Медісон у парі з львівянином Романом Гладишем здобули бронзу. В груповій гонці на бали наші спортсмени посіли сьоме місце, а в командній гонці з Тарасом Шевчуком, Владиславом Кремінським...Online.ua

Ще 4 медалі збірній принесли полтавські каратисти-дефлімпійці

"Золото" та два "срібла" та "бронзу" завоювали полтавські каратисти на літній дефлімпіаді в Туреччині.Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Українські каратисти виграли 4 медалі на Дефлімпійських іграх-2017

Українська національна дефлімпійська збірна з карате у восьмий день літніх Дефлімпійських ігор виграла «золото», «бронзу» та дві срібні нагороди Громадське телебачення

Спортсмены Луганщины завоевали две медали на Всемирных спортивных играх

Пауэрлифтеры из Луганской области стали обладателями серебра и бронзы на Всемирных играх в Польше. Пауэрлифтер Владимир Рысев в сумме трех упражнений поднял 945 кг и завоевал серебряную медаль в...Медиа-Центр «Вчасно UA»