бразилець

Роналдінью замислився про завершення футбольної кар

прощального матчу. Я ще не прийняв остаточне рішення з цього приводу, але скоро зроблю це", - заявив Роналдінью. Зауважимо, що бразилець, котрий наразі є офіційним послом каталонської "Барселони", розірвав контракт з "Флуміненсе" у вересні 2015-го і з тих пір не...Unn.com.ua

МЮ: 10 млн фунтів на захисника

Оборонець "Сан-Паулу" Лянко може переїхати в АПЛ. Повідомляють Футбольні трансфери "Манчестер Юнайтед" оцінив бразильця в 10 мільйонів фунтів і чекає відповіді до весни. Також інтерес до 20-річного Лянко проявляють "Ювентус" й "Атлетіко".Сайт Footballtransfer, оперативні...Футбольні трансфери

Гравець "Шахтаря" щасливий, що покинув Львів

Хавбек "гірників" Марлос не приховує власного щастя від того, що "Шахтар" гратиме в Харкові.Повідомляє Футбол газета. > Бразилець дав коментар перед матчем із "Сельтою"."Приємно усвідомлювати, що харківські вболівальники люблять "Шахтар". Тим більше в складі гірників є футболісти, які...Футбол газета

Колишнього гравця "Барселони" не поважали в команді

мене. Запропонувати мені нову угоду керівництво клубу зважилося лише після санкцій ФІФА", - розповів Алвеш виданню ABC.Влітку минулого року в бразильця завершився контракт із "синьо-гранатовимим" і Алвеш вирішив перейти в туринський "Ювентус".Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Неймар, Барселона і Сантос постануть перед судом у справі про трансфер бразильця

і сама Барселона звинувачували в приховуванні реальної вартості трансферу футболіста.При переході Неймара з Сантоса в іспанський клуб 40% прав на бразильця належало інвестиційному фонду DIS, який і подав до суду на всі сторони конфлікту.Прокуратура вимагала для Неймара і його батька...Новини футболу

трьома захисниками. Наїлсон вже взяв участь в спарингу проти Обервалліса (3:0), вийшовши на заміну на 60-ій хвилині. Першу половину сезону бразилець провів в другому дивізіоні Португалії у складі Фамалікана. Раніше він виступав у Бразилії за Сантос. Раніше повідомлялося, що Зірці...Чемпион

Тейшейра - кращий гравець Цзянсу Сунин в 2016 році

за підсумками минулого року. Китайський клуб Цзянсу Сунин підвів підсумки 2016 року.Атакуючий півзахисник Алекс Тейшейра визнаний кращим гравцем команди.Зазначимо, що бразилець за минулий рік забив 19 м'ячів у 41...Новини футболу

Луческу примудрився посваритися з лідером "Зеніту"

його на воротаря "Уфи" Андрєя Лунєва, але не склалося.Що ж, виглядає так, що для Луческу й далі недоторканними залишаються лише бразильці.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луческу заговорив про запрошення ТимощукаСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Севілья" полює на екс-хавбека "Дніпра"

"Севільї" потрапив півзахисник "Зеніта" Джілуано.Скаут іспанського клубу відвідав матч 1/16 Ліги Європи між "Андрерлехтом" та "Зенітом" (2:0), щоб особисто побачити бразильця в дії.Додамо, в поточному сезоні Джуліано відіграв за команду Луческу 15 матчів та забив 7 м'ячів.Сайт Footballtransfer, оперативні новини...Футбольні трансфери

місце гніздування та практично увесь час проводять далеко в океані до наступного шлюбного періоду. Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", бразильці вирішили розвивати незвичайний напрямок туризму. Тепер гостям, котрі прибувають у цю країну, вони пропонують програми спостережень за птахами, а...Znaj.ua

Львівські "Карпати" підписали бразильського форварда

Бразильський нападник Рожеріо Алвес продовжить кар'єру в «Карпатах». Львівський клуб орендував гравця до кінця сезону. На футболці новачка значитиметься прізвисько бразильця - Шина. Також повідомляють, що агентом бразильського форварда є екс-гравець «Карпат» Вільям Роша Батіста. 20-річний Рожеріо Алвес виступав за...Галичина спортивная

"Карпати" знайшли заміну Бланко Лещуку в Бразилії

гравця до кінця сезону. Повідомляється, що на ігровий футболці у новачка буде значитися його прізвисько - Шина. Зазначимо, що агентом бразильця є екс-гравець "Карпат" Роша Батіста. 20-річний Алвес виступав за молодіжну команду клубу "Жувентус" (третя ліга Бразилії). Другу половину сезону...Зеркало недели (газета)

"Шахтар" обіграв на виїзді "Сельту"

близької відстані вколотив сферу у порожні ворота. На 37-й хвилині другий гол у ворота "Сельти" повинен був забивати Фред, однак бразилець, ведучи боротьбу з захисником, в останній момент не влучив по м`ячу. Перший небезпечний момент після перерви також створив "Шахтар".Телерадіокомпанія РАІ

"Сельта" - "Шахтар": найкращі фото матчу

"Шахтар" провів перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи. Бразилець забити не зумів, але на добиванні успішно зіграв Бланко Лещук.Зеркало недели (газета)

Мораєс покараний за червону картку в грудневому поєдинку 18-го туру української Премєр-ліги з Шахтарем (3:4). Нагадаємо, що по ходу матчу бразилець зумів відправити на газон своїми нокаутуючими ударами трьох гравців Шахтаря Степаненка, Срну та Кучера. Пізніше Мораєс навіть поштовхався з...Spy-Football

"Карпати" поповнились ще одним бразильцем

Угода між 20-річним форвардом та українським клубом розрахована до кінця сезону. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Шахтар переміг Сельту в Лізі Європи

тайму. Їм вдалося перехопити м'яч і в два паси, через Фреда і Тайсона, вивести Марлоса один на один з воротарем. Бразилець зміг переграти голкіпера, пробив по воротах, але його удар блокував захисник. М'яч у сітку зміг добити Густаво Бланко-Лещук, який...Ваші новини

"Карпати" підписали бразильця

Форвард Рожеріо Алвес продовжить кар'єру у Львові. Слід додати, що агентом Алвеса є екс-"карпатівець" Роша Батіста. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Бланко Лещук приніс "Шахтарю" перемогу над "Сельтою" в Лізі Європи

Бразилець забити не зумів, але на добиванні успішно зіграв Бланко Лещук. Відео голу Бланко Лещука - в онлайн-трансляції матчу від ZN. Зеркало недели (газета)

Донецький "Шахтар" мінімально переміг "Сельту"

іспанців не збирався Густаво Бланко-Лещук. На 26-ій хвилині Тайсон розігнав контратаку гірників, Фред вивів Марлоса на побачення із Альваресом, донецький бразилець обіграв кіпера галісійців і пробив мяч влучив у спину Тео Бонгонда, втім стати рятівником іспанців бельгійцю не вдалось на...Unn.com.ua