Новости по метке:

бої

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на вівторок, 25 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Унаслідок боїв у Станиці Луганській поранення отримав один український військовий.Украинская Правда

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на понеділок, 24 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Замок Паланок – один з найкращих замків Європи. Це не якийсь там палац чи палати – це міцна, загартована боями неприступна фортеця, стіни якої зберігають пам'ять про величезні битви, звитягу та кров, подвиги та зраду.Україна туристична

На Донеччині правоохоронці затримали двох бойовиків. Один з них охороняв казарму терористів під час боїв за Слов'янськ. Інший брав участь у сепаратиських мітингах та чергував на їхніх блокпостах.Подробности.ua

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на неділю, 23 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

На Донеччині затримали бойовика, який брав участь у боях за Слов'янськ...zaxid.net

За минулу добу російсько-окупаційні війська 33 рази відкривали вогонь по позиціях українських захисн... Експрес

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на суботу, 22 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на п'ятницю, 21 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

…Уже після нашої розмови Олег надіслав повідомлення. Просить дописати про Мар'яну Цюрак. Постійно мав її фото з собою, у боях лише про неї думав, аби побачити знову.Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Зоря" з боями програла "Фейєнорду"

Луганська "Зоря" знову показала доволі непогану гру у Лізі Європи, але знову не змогла покинути поле з хорошим результатом. Sportanalytic

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на четвер, 20 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

У четвер почнуть піднімати телевежу на Карачуні - Жебрівський

За умов сприятливої погоди на горі Карачун Донецької області почнеться підйом телевізійної вежі, яка була зруйнована під час боїв за Слов'янськ у 2014 році.Украинская Правда

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на середу, 19 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на вівторок, 18 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Меморіальний знак на честь воїнів, які полягли в боях за волю і незалежність України освятили в...Галичина

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на понеділок, 17 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Із Донбасу до Росії виїхали понад 600 бойовиків для подальшої участі в боях у Сирії.Politic.kiev.ua

Я не хочу переїжджати, я думаю про те, щоб обзавестися нерухомістю в Києві, щоб мені не доводилося довго не бачити родину під час тренувального періоду перед боями". 24boxing

20.01.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий