Дві буковинські борчині перемогли на міжнародному турнірі

Херсонские борчини-вольницы вернулись с Чемпионата Украины по вольной борьбе среди юниоров и юниорок с комплектом наград. Херсон Онлайн

До складу жіночої збірної України увійшли дві спортсменки з Хмельниччини. Vsim.ua

Львівські борчині розповіли про шлях до успіху на молодіжному Євро

Львівські борчині розповіли про шлях до успіху на молодіжному Євро +Відео zaxid.net

Відомі Хмельницькі борчині увійшли до складу збірної України

Дві подільські спортсменки виборюватимуть нагороди на чемпіонаті Європи серед жінок, який пройде в Ризі. Vsim.ua

На Кубку європейських націй у Москві жіноча збірна України з вільної боротьби здобула срібні нагороди Еспресо TV

На ЧС-2015 у США українські борчині завоювали дві медалі

У ніч на п'ятницю, 11 вересня, бронзовими призерами стали львів'янки Тетяна Кіт і Юлія Ткач-Остапчук. Newsru.ua

Вихованки львівської школи вільної боротьби Тетяна Кіт (55 кг) і Юлія Ткач (63 кг) здобули бронзові медалі на чемпіонаті світу з боротьби. 032.ua — сайт города Львова

У другий день чемпіонату світу-2015 з вільної боротьби у Лас-Вегасі дві українські борчині отримали... Експрес

На чемпіонаті світу з боротьби в американському Лас-Вегасі українські представниці вільної боротьби двічі піднімалися на п'єдестал пошани за бронзовими нагородами Еспресо TV

На світовій першості Хмельниччину представлятимуть три борчині

Всього до складу жіночої збірної з боротьби увійшло вісім спортсменок. Vsim.ua

Як легендарний коментатор гімн України заспівав [Відео]

Один з «аксакалів» українського спортивного телебачення Сергій Савелій під час нагородження на Європейських іграх, святкуючи перемогу борчині Юлії Махині, не стримався і заспівав національний гімн України. Uafan.net

Зовсім трохи не вистачило нашій діючій чемпіонці світу з жіночої боротьби Юлії Ткач для здобуття зол... Експрес

Львівські борчині відзначилися на юнацькому чемпіонаті

Слідом за хлопцями чемпіонські звання тут розіграли і дівчата. У дівочій частині чемпіонату відзначились борчині Львівського училища фізичної культури. Корупція

Львівські борчині привезли срібло та бронзу з юніорського чемпіонату світу

Львівські борчині привезли срібло та бронзу з юніорського чемпіонату світу Сюжет телеканалу 24 Галичина спортивная

У вагових категоріях до 53 і 55 кг бронзовими медалістками студентського мундіалю стали вихованки Львівського училища фізичної культури Ольга Шнайдер та Тетяна Кіт 032.ua — сайт города Львова