боруссія

Півзахисник Баварії Хамес Родрігес отримав травму на тренуванні. Баварія у видовищному матчі чемпіонату Німеччини програла дортмундській Боруссії. Чемпион

Пулишич хотел бы поиграть в АПЛ

"Ми проводимо відмінний сезон, я насолоджуюся цим періодом. А ось коли настане час говорити про зміни, всяке може трапитися. Ua-football

Англия - США: прогноз на товарищеский матч

Його, а також бека "Брайотна" Льюїса Данка англійські медіа також очікують побачити на полі. Ua-football

Бундесліга. Обидві "Боруссії" на вершині, крах "Баварії"

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Лідер Бундесліги слідкує за гравцем збірної України

Хавбек донецького "Шахтаря" Марлос вже в найближче трансферне може перебратися в німецьку Бундслігу. Football-ukraine.com

Ляказетт не поїде в розташування збірної Франції

Однак зіграти форварду Арсенала за збірну в найближчих матчах не судилося. Нагадаємо, склад збірної Франції також покинув Поль Погба. Ua-football

Футболіст Баварії Франк Рібері вдарив журналіста - ЗМІ

Спортивне видання Sport.de повідомляє, що футболіст мюнхенської Баварії Франк Рібері вдарив журналіста Патріка Гійю після поразки від дортмундської Боруссії в чемпіонаті Німеччини Детектор медіа

Як син Обамеянга реагував на голи Боруссії в ворота Баварії.

Звичайно ж, нападник Арсеналу не міг пропустити важливий матч між Боруссією і Баварією. Ua-football

Лідер Баварії побив журналіста після поразки від Боруссії

Абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик переміг британця Тоні Беллью. Znaj.ua

Лідер "Шахтаря" спробує сили в Бундеслізі

Хавбек Марлос може взимку змінити "Шахтар" на менхенгадбаську "Боруссію". Футбольні трансфери

"Баварія" вірить у провального наставника

Президент "Баварії" Улі Хенесс розповів про майбутнє головного тренера команди Ніко Ковача. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Марлос взимку може покинути "Шахтар"

Півзахисник "Шахтаря" Марлос має шанс перейти у топ-чемпіонат. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Шахтар" заморозив трансфер збірникаСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Нико Ковач: Мы проиграли, но можем быть довольны показанной игрой

У першому таймі ми контролювали хід матчу, у другому краще був Дортмунд. Після пропущеного гола на початку другого тайму ми змогли швидко знову повести в рахунку. Після "Шальке" це був наш найкращий матч. Ua-football

Боруссия Д - Бавария 3:2.

"Баварію" двічі виводив вперед Роберт Левандовскі, особливо красивим вийшов другий гол польського бомбардира. "Боруссія" Дортмунд - "Баварія" 3:2 Ua-football

Однак вже через три хвилини Левандовські оформив дубль і знову вивів уперед "Баварію". Переможний гол записав до свого активу Пако Алькасер на 73 хвилині. 24 канал

"Боруссія" Д втримала свого таланта

Хавбек дортмундської "Боруссії" Джейдон Санчо обірвав чутки про трансфер. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

У центральному матчі 11-го туру німецької Бундесліги дортмундська Боруссія обіграла Баварію. Чемпион