бокс серед

Буковинець Степан Грекул - переможець боксерського чемпіонату України серед чоловіків

Буковинський боксер Степан Грекул став переможцем чемпіонату України з боксу серед чоловіків на призи Андрія Котельника, який завершився у Львові. Уродженець Шипинців Кіцманського району змагався у ваговій категорії 81 кілограм. У...0372.ua

В місті Львові з 13 по 19 листопада 2017 року відбувся Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Спортсмен житомирської ОШВСМ, бердичівлянин Олег Чулячеєв (19 років) завоював срібну нагороду у ваговій категорії 56 кг, програвши у фіналі...Спортивний Житомир

Чернівчанин став переможцем у чемпіонаті України з боксу

Буковинець Степан Грекул став переможцем у чемпіонаті України з боксу серед чоловіків. Степан Грекул, уродженець Шипинців Кіцманського району, змагався у ваговій категорії 81 кілограм.Буковинська правда

Кропивничанин став призером чемпіонату України з боксу (ФОТО, ВІДЕО)

Бронзову нагороду завоював боксер із Кропивницького Павло Гореленко у вазі до 60 кг на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків, що завершився вчора у Львові. На головних національних змаганнях року вихованець СДЮШОР №2 успішно провів у ринзі бій за...Гречка

Чемпіонат України з боксу серед еліт проходить у Львові. Херсонська Обласна Федерація БоксаЗапись Херсонський боксер вийшов у півфінал чемпіонату України впервые появилась на Новости Херсонщины.Новости Херсонщины

У Львові стартував Чемпіонат України з боксу серед доросли

На 25-у чемпіонаті України з боксу серед дорослих на ринзі зустрілися справжні професіонали своєї справи. Майже чверть тисячі кращих атлетів зі всіх куточків нашої держави розпочали свої...Галичина спортивная

У Миколаєві завершився чемпіонат України з боксу серед молоді, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Олега Григорьєва. Перемогу виборювали представники 23 областей України. У ваговій категорії 52 кг бронзову...Дзеркало Коломиї

Вже завтра, 14 листопада, у Львові розпочнеться чемпіонат України з боксу серед дорослих на призи Андрія Котельника.Гал-info

Спортсмен з Буковини здобув звання чемпіона України з боксу серед молоді

Боксер з Вижниці відзначився на чемпіонаті України з боксу серед молоді, який пройшов у Миколаєві. Боксерський чемпіонат серед молоді, присвячений пам'яті заслуженого тренера України Олега Григор'єва. Участь у змаганнях взяли...0372.ua

Прикарпатські спортсмени отримали призові місця на Чемпіонаті України з боксу

З 7 по 12 листопада у місті Миколаєві проходив Чемпіонат України з боксу серед молоді. Чемпіонат присвячений пам`яті ветерана Другої світової війни, яхтсмена, першого миколаївця який отримав звання Заслуженого тренера України, О. П. Григорьєва...Телерадіокомпанія РАІ

Брати Майдакови - призери чемпіонату України з боксу

Чемпіонат України з боксу серед молоді пам‘яті ЗТУ Григорьєва О.П. приймав Миколаїв з 6 по 12 листопада 2017 року, пише "Чемпіон". За нагороди серед найсильніших...Про Все

Чемпіонат України з боксу триватиме у Львові 13-19 листопада

Щирецькій (№36) та в навчально-спортивній базі літніх видів спорту міністерства оборони України на вулиці Клепарівській (№39а) відбудеться чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Про це повідомили сьогодні, 12 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, детакож запевнили: Це наймасштабніші офіційні змагання, що...Щоденний Львів

Чемпіонат України з боксу пройде у Львові 13-19 листопада

Чемпіонат України з боксу відбудеться у Львові 13-19 листопада

Щирецькій (№36) та в навчально-спортивній базі літніх видів спорту міністерства оборони України на вулиці Клепарівській (№39а) відбудеться чемпіонат України з боксу серед чоловіків. В облдержадміністрації.також запевнили: Це наймасштабніші офіційні змагання, що проводяться в Україні. В них братимуть участь понад 200...Щоденний Львів

Щирецька, 36) та навчально - спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України (вул. Клепарівська, 39-а) відбудеться чемпіонат України з боксу серед чоловіків.Гал-info

з конкурентом до ЧЄ. Найуспішніший закарпатський боксер з Мукачева Роберт Мартон ціною травми виборов срібну нагороду на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків до 22 років, який проходив нещодавно в Кропивницькому. На жаль, Роберт ще в другому бою отримав розсічення...Ужгород.net.ua

Цього разу нащі "ХАРАКТЕРНИКИ" повернулися зі змагань по боксу "VII турнір по боксу серед аматорів" та завоювали дві золоті медалі! Нащі переможці та еліта клубу: Козакевич Олег та Циленко Максим. Та крім того, Кубок...Цюрупинск Онлайн

Кропивницкий боксер привіз нагороду з юніорського чемпіонату України

Бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед юніорів став спортсмен із Кропивницького Андрій Чуцький. За підсумками чемпіонату Андрія Чуцького запрошено до юніорської збірної України.Гречка

В Одесі відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів Загалом участь у цьогорічному Чемпіонаті України прийняли 26 команд з усіх регіонів загальною кількістю учасників - 301, що є...Прес-Центр

Українські спортсмени здобули п

Збірна України посіла друге загальнокомандне місце серед 34 країн-учасниць чемпіонат Європи з боксу серед молоді, що завершився у турецькому місті Анталія.iPress