бокс серед

Черкаські боксери привезли нагороди з чемпіонату України

Чемпіонат України ФСТ «Динамо» з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н. приймав Харків з 14 по 18 травня 2018 року. За нагороди змагалися 80 спортсменів. Про це «Нова...Нова доба

Серед проектів фонду – річна «Школа успіху» і філософський семінар Aspen Teens для підлітків, стажування для студентів, міжнародний турнір з боксу серед молоді Klitschko Tournament, еко-хакатон для учнів і вчителів Zero Waste School, конкурс для українських шкіл на спортивний майданчик...Громадський простір

серед жінок, де ковельчанкаАнна Журковська здобула «бронзу»,- повідомляє ВолиньPost. У місті Гомелі (Республіка Білорусь) проходив міжнародний турнір класу «А» з боксу серед жінок. Понад 200 спортсменок з Литви, України, Сербії, Білорусі, Латвії та Росії, демонструючи свою підготовку і майстерність, виборювали...Волинська правда

Свято боксу у Фастові

17 травня в спортивному залі ДЮСШ управління освіти розпочався Відкритий чемпіонат Київської області з боксу серед чоловіків та юніорів на призи Почесного громадянина Фастова Віталія Качановського. Сам турнір триватиме два дні, сьогодні ж відбулося його урочис...Topnews

На Всесвітній Гімназіаді, яка відбулася у Марокко, чоловіча збірна України з боксу серед школярів під керівництвом старшого тренера Олега Кудінова показала доволі потужний результат. Українці стали першими на змаганнях. Загалом на Всесвітній Гімназіаді...24 канал

Чоловіча збірна України з боксу серед школярів, під керівництвом старшого тренера Олега Кудінова, показала надзвичайно потужний результат на боксерському турнірі Всесвітньої Гімназіади-2018 в Марокко.Западная информационная корпорация

Чоловіча збірна України з боксу серед школярів перемогла на Всесвітній Гімназіаді в Марокко

Чоловіча збірна України з боксу серед школярів посіла перше загальнокомандне місце на боксерському турнірі Всесвітньої Гімназіади-2018 в марокканському місті Марракеш, здобувши чотири золотих, три срібні та...MediaStar

Уманська спортсменка отримала звання майстра спорту України з боксу

Вихованка Уманської ДЮСШ №1 Анастасія Ковальчук за результатами успішного виступу на чемпіонаті України з боксу серед жінок (еліта) виконала норматив «Майстер спорту України з боксу», пише "Чемпіон". Відповідне звання спортсменці присвоєно Міністерством молоді та спорту України, наказом №...Про Все

Збірна України виборола 7 нагород на чемпіонаті Європи-2018 з боксу серед молоді до 18 років, який проходив в Італії. Українські боксери вибороли 3 “золота”, “срібло” і 3 “бронзи” чемпіонату Європи з...1NEWS

Сумський боксер - чемпіон світу. Максим Галінічев виборов «золото» світової першості з боксу серед молоді. Це звання він здобув вдруге. Наразі він тільки-но повернувся до Сум. Максим Галінічев змагався у ваговій категорії до 56...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

26 квітня до Черкас повернулася чемпіонка Європи з боксу серед молоді Кароліна Махно та її тренер Андрій Мальований.Прес-Центр

Три золотих, одна срібна та три бронзові медалі – такий підсумок виступів збірної України на Чемпіонаті Європи з боксу серед молоді, який приймала Італія. Тішить, що серед призерів є і наш земляк. Тарас Бондарчук (вага до 60 кг)у півфінальному поєдинку впевнено...Сайт міста Шепетівка

В Італії завершився чемпіонат Європи з боксу серед молоді, на якому українські спортсмени здобули 7 медалей, 3 з яких - найвищого ґатунку. Відзначимо, наша молодіжна жіноча команда очолила...Чемпион

В Італії відбувся чемпіонат Європи з боксу серед молоді До складу збірної України входила черкащанка Кароліна Махно.Прес-Центр

Черкаські боксери привезли нагороди з всеукраїнського турніру

ХХХІІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті льотчика-космонавта П.Р. Поповича приймала Біла Церква з 18 по 22 квітня 2018 року. Про це «Нова Доба» дізналася...Нова доба

Вдалий виступ боксерів у Куп

З 18 по 21 квітня 2018 року у м.Купянськ проходив ХІ всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, присвячений вшануванню памяті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.Шкварки

Відбулося відкриття Всеукраїнського турніру з боксу пам

19 квітня у Білій Церкві відбулося відкриття ХХХІІІ Всеукраїнського турніру з боксу серед юнаків та молоді, присвяченого пам’яті льотчика-космонавта П.Р.Поповича. У змаганнях братимуть участь близько 108 спортсменів із 16 областей України, а саме...Topnews

Куди йдуть гроші училища фізичної культури?

передає ПІК. У лютому, керівником училища фізкультури Валентином Сухом (він же депутат міської ради ред.) було проведено чемпіонат України з боксу серед молоді, де відбулось порушення бюджетного законодавства на майже 500 тисяч гривен. Тобто зайво витрачено півмільйона гривень з обласного...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

У Херсоні 10-14 квітня відбувся XIII Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків класу А памяті Миколи Мангера. Спортсмен Житомирської ОШВСМ Олег Чулачеєв виступив у складі збірної України. У змаганні також брали...Спортивний Житомир