бойова нічия

Гра на полі стадіону «Локомотив» у місті Рава-Руська Львівської області завершилася бойовою нічиєю - 2:2.Западная информационная корпорация

"Карпати" U-21 - "Маріуполь" U-21 - 1:1

сьогоднішнього матчу молодіжні команди «Карпат» і «Маріуполя» зіграли між собою у поточному сезоні три поєдинки. У першому в Маріуполі була бойова нічия (2:2), а далі команди обмінялися домашніми перемогами: «леви» виграли з рахунком 3:1, а «ластівки» — 2:1. Та усі...Галичина спортивная

його команда здобула мінімальну перемогу на виїзді – 0:1. У чемпіонаті Бельгії Генк із Русланом Маліновським у складі, зіграв у бойову нічию зі Шарлеруа (2:2). Українець відіграв всю гру. А ось Гент Романа Яремчука, який вийшов на заміну у другому таймі...ICTV

Бойова нічия в Умані: «Пантери» та «Єдність» розійшлися миром 1:1 13 квітня, в рамках 12-го туру Вищої ліги Чемпіонату України з футболу уманські «Пантери» вдома приймали ФК «Єдність» Плиски. Вже на старті зустрічі господарям поля вдалося провести швидкий гол, котрий...Жіночий футбол України

Анонс матчу

матчі першого кола житомиряни вдома поступилися суперникам з рахунком 0-3. Наступна зустріч у Львові була доволі складною команди зіграли в бойову нічию 3-3. Проте, у матчі 13-го туру у складі ФК Полісся брав участь відсторонений футболіст Охріменко О.В., згідно з...Спортивний Житомир

чемпіонату Ла Ліги. Так, у першому з них у протистоянні між сусідами по турнірній таблиці Севільєю та Вільярреалом було зафіксовано бойову нічию 2:2. Таким чином, команди залишилися на своїх місцях - Севілья на 7-му, а Вільярреал - на сходинку вище.Чемпион

Гра на полі навчально-тренувальної бази ФК «Динамо» у Чапаївці завершилася бойовою нічиєю - 2:2, причому по ходу гри карпатівці програвали з різницею у два забиті м'ячі.Западная информационная корпорация

Втретє у поточному сезоні земляки розійшлися "мировою": "Віза-Вторма" - "Ураган-2-КФВ" 4:4

на фінальній стадії змагань, де земляки-суперники знову, вже втретє у прикарпатських дербі не виявили переможця - у підсумку була зафіксована бойова нічия 4:4. Як і очікувалося, перша команда "драконів" делегувала молодшим товаришам двох гравців, і на цей раз ними стали...Галичина спортивная

перерви уманчанки кинули вперед усі свої сили, щоб вирвати перемогу, але гості зуміли встояти під натиском атак. У підсумку — бойова нічия 1:1. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 11 тур 01.04.2018 - м.Умань - стадіон Уманьферммаш -...Жіночий футбол України

Футзальний трилер завершився на користь хмельничан

продовжився на 38 хвилині. Богдан Кручек отримав передачу у штрафному майданчику і своїм шансом скористався – 4:4. Основний час завершився бойовою нічиєю, тож розпочались два додаткові тайми по п'ять хвилин. У додатковий час обидві команди мали нагоди, аби вирвати перемогу.Галичина спортивная

Англія - Італія 1:1.

Збірна Англії розійшлася бойовою нічиєю в товариському матчі з Італією. Рахунок в матчі відкрив Джеймі Варді, холоднокровно переграв Джанлуїджі Доннарумма в ближньому бою.Ua-football

Екс-власник збанкрутілих банків згоден погасити багатомільярдні борги за 10 (!) років

21 сторінку". Оглядачі підкреслюють, що зовні все можна було б сприймати таким чином, що боротьба між Гонтарєвою і Бахматюком завершилася бойовою нічиєю. Якби де-факто це не означало, що програли держава і платники податків. І, швидше за все, доведеться фіксувати програш,...Зеркало недели (газета)

дебютний турнір "Кубок Закарпатія" серед команд U-15. У першому поєдинку зійшлися "Зінедін" (Ужгородський район) та "Зірка" (Київ). Цей поєдинок завершився бойовою нічиєю - 1:1.А в наступному матчі на поле вийшли мукачівський МФА та львівські "Карпати". Мукачівська команда " зуміла здобути...Ужгород.net.ua

І зовні все можна було б сприймати так, що боротьба між Гонтаревою та Бахматюком завершилася бойовою нічиєю. Якби де-факто це не означало, що програли держава та платники податків.The post Борги Бахматюка: павуки в банках appeared first on...Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Олександрія" U-21 - "Карпати" U-21 - 2:2

у поточному сезоні, тепер уже в рамках фінальної частини турніру. Сьогоднішній матч на штучному полі КСК «Ніка» в Олександрії завершився бойовою нічиєю — 2:2. До звітного матчу резервісти «Карпат» і «Олександрії» підійшли з однаковою кількістю набраних очок — по 39,...Галичина спортивная

Анонс півфіналу Кубка України

9:0. У чвертьфіналі енергетики теж перший матч проводили на виїзді – у Житомирі, проти «ІнБев/НПУ». Цей поєдинок переможця не виявив: бойова нічия 4:4. Проте у Львові «Енергія» здолала суперників 3:1 і отримала путівку у півфінал. «У Кубку України бувають несподівані...Галичина спортивная

влучним ударом зняв інтригу у протистоянні – 0:2 і “Лаціо” виходить у наступний раунд змагань. Читайте також: Київське “Динамо” здобуло бойову нічию у гостьовому матчі проти “Лаціо” (ВІДЕО) Донецький “Шахтар” завершує євросезон мінімальною поразкою від “Роми” (ВІДЕО)...Терноград

Директор Лацио рассказал, за счет чего его команда надеется обыграть Динамо

що лаціалі будуть діяти агресивно в виїзному матчі 1/8 Ліги Європи з Динамо. Нагадаємо, що перший матч в Римі закінчився бойовою нічиєю 2:2. "Мені не подобається термін "невезіння". З одного боку, ми зіграли в першому матчі непогано, тому що боролися...Ua-football

Тренер "Лаціо": футболісти "Динамо" не грають від оборони

форми білого кольору. "Динамівський" голкіпер вдягне зелений комплект форми. Гості проведуть гру у темно-синій формі (голкіпер у червоному). Нагадаємо, після бойової нічиєї в Римі з рахунком 2:2 київське "Динамо" і "Лаціо" визначать між собою учасника 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА...Unn.com.ua