бойова нічия

"Легіон" пробився до плей-офф чемпіонату України U-13

до плей-офф чемпіонату України. У суботньому матчі гості зі столиці зуміли скласти конкуренцію "легіонерам" лише у першому періоді, що завершився бойовою нічиєю - 2:2. У складі господарів влучні постріли до свого активу записали Дмитро Наумець та Віталій Струтинський. У другій...Галичина спортивная

"Рочин" зіграє товариський матч з "Агробізнесом"

і “Агробізнес” уже зустрічалися між собою в рамках Аматорської ліги України сезону 2016/2017 рр. Тоді в обох іграх були зафіксовані бойові нічиї — 0:0. “Агробізнес” вийшов з відпустки 5 лютого. Команда працює в режимі щоденних тренувань. Гра з “Рочином” стане...Галичина спортивная

Юрій Коломоєць: У Ворскли є мрія

Нагадаємо, гра команд Сачка і Вернидуба в Полтаві завершилась бойовою нічиєю 1:1.Sportgid

Екс-нападник "Динамо" врятував свою команду в Європі (ВІДЕО)

Яремчук зіграв весь поєдинок і на 72-ій хвилині відзначився голом, який зрівняв рахунок в грі.В результаті гра так і закінчилась бойовою нічиєю 1:1.Додамо, команда Яремчука наразі перебуває на 4-ій сходинці в турнірній Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Прогноз на матч чемпіонату України.

10 поразок. Востаннє підопічні Юрія Вернидуба приїжджали до Львова ще у листопаді 2016-го року. Тоді на «Арені Львів» була зафіксована бойова нічия 2:2: у складі господарів відзначилися Худоб’як та Бланко-Лещук, у гостей — Сухоцький та Любеновіч. Серед цих авторів голів...Спорт.ua

Ростислав Лях: "Не думав, що буде настільки тяжко"

перевагу суперників у віці та антропометричних показниках, карпатівці не боялись грати у свій футбол. Як наслідок, підопічні Андрія Тлумака здобули бойову нічию в Бельгії — 2:2. Інформаційний центр ФК «Карпати» поспілкувався з автором другого забитого м’яча у ворота бельгійців Ростиславом...Галичина спортивная

Львівські команди зіграли спаринг-матч

зборів з винниківським “Рухом”, який виступає в чемпіонаті Першої ліги. Остання зустріч команд відбулася в липні минулого року та завершилася бойовою нічиєю 2:2. Ця гра проходила без особливих загострень, удари в площину воріт були неточними або під силу голкіперам. Хід...Ваші новини

Дмитро Кльоц: "На нас чекає ще багато роботи"

зустріч із карпатівцями. Дмитро Кльоц поспілкувався з Інформаційним центром ФК «Карпати», де розповів про роботу на тренуваннях та підсумував по-справжньому бойову нічию з сербами. «В цілому, спаринг із «Младостю» можна назвати одним із найкращих на зборах. У першому таймі вдалось...Галичина спортивная

"Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" прийматиме "Візу-Вторму"

А підсумком матчу суперників у Львові 15 грудня стала бойова нічия - 3:3...Галичина спортивная

Дмитро КЛЬОЦ: «Це був один з найкращих спарингів Карпат»

манерою поведінки на полі, не виключенням стала зустріч із карпатівцями. Дмитро Кльоц розповів про роботу на тренуваннях та підсумував по-справжньому бойову нічию з сербами (1:1). «В цілому, спаринг із...Sportgid

манерою поведінки на полі, не виключенням стала зустріч із карпатівцями. Дмитро Кльоц розповів про роботу на тренуваннях та підсумував по-справжньому бойову нічию з сербами (1:1). «В цілому, спаринг із «Младостю» можна назвати одним із найкращих на зборах. У першому таймі...Спорт.ua

Дмитро Кльоц: Брудних дій з боку балканської команди було чимало

Футболіст "Карпат" Дмитро Кльоц розповів про роботу на тренуваннях та підсумував по-справжньому бойову нічию з сербами. В цілому, спаринг із "Младостю" можна назвати одним із найкращих на зборах. У першому таймі вдалось виконати майже...Sportgid

Селезньов і Кравець зійшлися в кубковій битві в Туреччині (ВІДЕО)

гольову передачу. Кубок Туреччини1/4 фіналу"Кайсеріспор" - "Акхісар" - 2:2Голи: Кравець, 36, Гьян, 90+2(п) Атасевен, 69, Айдоду, 25В підсумку гра завершилась бойовою нічиєю 2:2 і за результатами двох матчів в наступний раунд вийшла команда Селезньова.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"Баварія" та "Байєр" стали першими півфіналістами Кубку Німеччини

88 хвилини 6:0. В іншому протистоянні Байєра та Вердера для вирішення переможця пари знадобилися додаткові 15-хвилинки, адже основний час закінчився бойовою нічиєю 2:2. На голи Крузе та Йоханссона у Вердера в перші 8 хвилин зустрічі, у фармацевтів відповів дублем Брандт.Unn.com.ua

Лавриненко: Думаю, что за полтора месяца до чемпионата функциональное состояние игроков Ингульца неплохое

до нас і новачки. В цілому вийшла хороша бойова гра, з хорошою динамікою, з великою кількістю моментів, але все завершлось бойовою нічиєю - 2:2. - Чи багато у Вас було гравців з другої команди Інгульця? - Їх було достатньо. У...Ua-football

Восьмирічні "дракони" повернулися із Городенки з нагородами

ХХІ" - 2:1. Другий ігровий день розпочали із прикрої поразки від ДЮСШ "Дунаївці" - 0:2, однак третій матч подарував франківцям бойову нічию із господарями, городенківською ДЮСШ, - 3:3. Далі "дракони" здобули перемогу у "Лідера" - 2:0 та переконливо обіграли "Локомотив"...Галичина спортивная

Спаринг: "Карпати" U-21 - ФК "Львів" - 1:1

у складі «зелено-білої» молодіжки виграв «золото» першості України U-21), випередивши центральних захисників, розстріляв ворота — 1:1. У підсумку гра завершилася бойовою нічиєю — 1:1. Хоча вже у компенсований арбітром час «Карпати» провели хорошу атаку і мали гарну нагоду вирвати перемогу.Галичина спортивная

Прикраса туру.

Нагадаємо, що сам матч завершився бойовою нічиєю 2:2, а гол Ваньяма був другим в цьому видовищному протистоянні.Ua-football

Міжсезоння: перша перемога "Шахтаря" на зборах, нічия "Динамо"

Бернард (Коваленко, 71), Феррейра (Бланко Лещук, 82). Київське "Динамо" провело товариську зустріч з кривдником "Зорі" – "Естерсундом", а матч завершився бойовою нічиєю – 2:2. "Динамо" – "Естерсунд" – 2:2 Голи: Морозюк, 19, Мораєс, 50 (з пенальті) – Ноурі, 31 (з...Зеркало недели (газета)

Олександр Косенко: "Завдання на Євро - потрапити до трійки призерів"

він непоганий. Однак залишаються певні недоліки, над усуненням яких треба працювати. – Як оціните результат гри з казахами? – Думаю, бойова нічия — закономірний результат цього спарингу. – На теоретичних заняттях вивчали майбутніх суперників по Євро? – Звісно, вже переглядали...Галичина спортивная