бойова нічия

У п'ятницю, 15 грудня, в Житомирі відбувся 9 тур фіналу чемпіонату України з шахів серед чоловіків. Ігровий день закінчився бойовою нічиєю лідерів, де за 2 тури до кінця чемпіонату різниця між першим і другим місцем всього 0,5 очка!!! Після поразки...Спортивний Житомир

Львівська "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" розписала мирову 3:3 у домашньому поєдинку з івано-франківською "Візою-Втормою" в рамках 4 туру Першої ліги. Гал-info

Українець допоміг ФК "Гіресунспор" пройти в 1/8 фіналу Кубку Туреччини

до карної зони і в падінні віддав передачу на Орнека, яка виявилася результативною вже на 1-й хвилині протистояння. Зустріч завершилася бойовою нічиєю 2:2, але перший поєдинок команд був за "Гіресунспором" 4:2, який і пройшов до наступного раунду. Відзначимо, що в...Unn.com.ua

Гравець збірної України зробив дубль закордоном

Повідомляє Футбол газета. В кубковій дуелі проти клубу "Весланд- Беверен" Маліновський забивав га 9-ій і 90-ій хвилині гри, яка закінчилась бойовою нічиєю - 3:3.Додамо, на рахунку хавбека збірної України в цьому сезоні за "Генк" вже забито 4 голи.Цікавишся футболом? заходь...Футбол газета

Бердичівські футболісти перемогли у турнірі до Дня Збройних Сил України

футболісти Черняхова перемогли «Бердичів-2» з рахунком 4-0. Справжньою прикрасою матчу стала зустріч команди «Бердичів-1» та «Олімпійця» з Житомира. Гра завершилася бойовою нічиєю 3-3. За підсумками турніру перше місце здобули бердичівські футболісти, юнаки «Бердичів-1», другими стали футболісти ДЮСШ «Жерм» з Черняхова,...РІО Бердичів

«Зірка» зіграла внічию з одеським «Чорноморцем»

користь команди з Кропивницького. А на 90-ій хвилині матчу господарі зусиллями Хобленка (реалізував пенальті) зрівняли рахунок – 3:3. Матч завершився бойовою нічиєю. Відзначимо, що гравець “Зірки” Глєб Рассадкін у свій актив записав три результативні передачі. «Чорноморець» – «Зірка» – 3:3 (1:0) (Хобленко,...Дзеркало Кіровоградщини

Кінцівка гри пройшла на зустрічних курсах. У доданий арбітром час у рівнян міг відзначитись Кобін. Але зрештою західне дербі завершилося бойовою нічиєю.   Інформаційна служба НК...Все

Чорноморець - Зоря 1:1.

Стартовий матч 18 туру української Прем'єр-ліги між "Чорноморцем" та "Зорею" завершився бойовою нічиєю, 1:1. Обидва голи у зустрічі були забиті в другому таймі. Відкрити рахунок вдалося луганчанам, але вже через п'ять хвилин "моряки"...Ua-football

Енергетичне дербі у Першій лізі: "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" прийматиме "Ураган-2 КФВ"

у цьому матчі – буде лідером групи “Захід”. Після двох турів Першої ліги у колективу Назара Станкевича в активі дві бойові нічиї з однаковим рахунком 3:3 на виїзді в Івано-Франківську – спершу з "Візою-Втормою", згодом з "Епіцентром К10". Огляд матчу...Галичина спортивная

Мама Ярмоленка: Думала "Борусія" заб

Штук вісім, напевно, сьогодні заб'ють ". Нагадаємо, рурське дербі за участю двох українців Ярмоленка і Коноплянки завершилось бойовою нічиєю 4:4. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Ветерани соснівського "Рочина" - володарі Кубка України

зустрічався з тернопільською командою «Креатор-Буд», яка має чималий досвід виступів у змаганнях серед ветеранів. Основний час цієї цікавої гри закінчився бойовою нічиєю — 2:2. Два голи в складі нашої команди забив Андрій Дева. У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися гравці...Галичина спортивная

Зозуля забив красивий гол в Іспанії (ВІДЕО)

його "Альбасете" проти "Спортинга" Роман відзначився на 31-ій хвилині гри. Це вже 5 гол Зозуля в Сегунді.https://youtu.be/VbrRqOPlyxkВ підсумку матч завершився бойовою нічиєю 2:2.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Післямова

- робота ведеться і з моєї сторони, і з сторони президента клубу. Тому працюємо, але результат сьогоднішньої гри - закономірна бойова нічия. Думаю, для обох команд - урок, в якому напрямку треба рухатися далі. Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":- Рахунок...Галичина спортивная

"Ураган" дав бій лідеру, але знову не переміг

Суботня гра 11-го туру чемпіонату України завершилася результативною бойовою нічиєю. Арбітри: Жиронкін (Київ), Подранний (Житомир).Галичина спортивная

Анонс поєдинку

футзалі” – саме так спортивні журналісти назвали матчі “Енергії” та “ХІТа” у плей-офф. У новому сезоні це цікаве протистояння продовжилось. Бойовою нічиєю 2:2 завершився центральний матч 2 туру між віце-чемпіоном та володарем Суперкубка у Львові 23 вересня. В “Енергії” тоді...Галичина спортивная

АЕК - "Рієка" - 2:2

Греки зіграли в бойову нічию з хорватами. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Радість футболістів Брайтона / АПЛ В матчі 12-го туру АПЛ Брайтон та Сток Сіті переможця не виявили. Гра закінчилася бойовою нічиєю 2:2. Чемпіонат Англії 12 тур 20 листопада Брайтон - Сток Сіті 2:2 (1:2) Голи: 0:1 - 28 Шупо-Мотінг, 1:1...Чемпион

вперед Ізабелла Дуйменович. Рятувати ситуацію прийшлося знову капітану - і вже на останніх секундах доданого часу Чісар зводить матч до бойової нічиєї - 2:2. Вже через 5 днів на Хорватію і Угорщину очікував "холодний душ" у матчах з лідерами групи...Жіночий футбол України

У Запоріжжі «Зоря» та «Верес» завершили свій матч бойовою нічиєю. Для рівнян ця мирова стала сьомою поспіль у чемпіонаті.ЧаРівне.info