Бойко

Бойко: Вхожу в игровой тонус

Денис Бойко перейшов до табору біло-синіх на правах оренди. Контракт гравця на даний момент належить стамбульському Бешикташу.Ua-football

Суркис: Динамо абсолютно без проблем взяло Бойко в аренду

Президент Динамо Ігор Суркіс розповів детальніше про повернення голкіпера Дениса Бойка до Києва. - Ми зреагували тому, що Бущан отримав травму, а Коваля ми відпустили. Залишатися з одним воротарем і другим...Ua-football

На Чигиринщині діє програма запобігання поширенню ...

вагомою причиною є і те, що відбувається постійна мутація вірусу, який вражає свиней, — відмітив Ігор Колодка. За словами Олени Бойко, начальника Головного управління Держспоживслужби Черкаської області, африканська чума є надзвичайно тяжким явищем для нашої економіки, мова йде і про...Ремарка

більше, аніж за попередній тиждень. Втім епідемічний поріг не перевищений, - розповіла лікар-епідеміолог обласного лабораторного центру міністерства охорони здоров`я Любомира Бойко. З початку епідсезону, тобто із жовтня минулого року, на гострі респіраторні інфекції у нас уже захворіло майже 200 тисяч...ТРК Львівська хвиля

12 друзів «вишки Бойка»

Про всяк випадок коротко нагадаємо, про які вишки йдеться. Це сталося через кілька днів після виходу першої статті Вишка для Бойка. Vse media

Болгарія відмовилась ратифіковувати Стамбульську конвенцію

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борісов повідомив, що його партія відмовляється продовжити процес ратифікації Болгарією Стамбульської конвенції, повідомляє Reuters.Католицький оглядач

Дві жінки, дві сестри, дві різні долі.

До уваги гостей був представлений мініфільм про творчість сестер, який створила Надія Бойко. Миколаївська правда

Про це повідомив "Радіо Свобода" його адвокат Дмитро Бойко. Високий замок

Воротар Бойко оцінив шанси "Динамо" на вихід в 1/8 фіналу Ліги Європи

Але, вважаю, що вся наша команда виконала установку на матч. Бойко відзначив втому фактором, який негативно позначився на діях команди у другому таймі.Unn.com.ua

12 друзів "вишки Бойка"

Про всяк випадок коротенько нагадаємо про які вишки йдеться. Це сталося через кілька днів після виходу першої статті "Вишка для Бойка". Зеркало недели (газета)

Експерт: Мені страшно за "Динамо"

Пропущений гол Буряк вважає воротарською помилкою, адже Денис Бойко втратив позицію. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Бойко: все вирішиться в Києві

Слова Бойка наводить офіційний сайт "Динамо". Бойко вийшов на поле у стартовому складі київського "Динамо" і відіграв повний матч.NewWest Media

Бойко: Хочу знову дійти до фіналу Ліги Європи

Голкіпер "Динамо" Денис Бойко прокоментував нічию з АЕКом в першому матчі 1/16 фіналу ЛЄ. Хочу довести, що мене не варто списувати з рахунків".Sportanalytic

Бойко: В "Динамо" хороші шанси, тепер все вирішиться в Києві

Голкіпер київського "Динамо" Денис Бойко дав свій коментар після гри Ліги Європи проти АЕКа. Все-таки це був наш перший офіційний матч після зимової паузи.Футбол газета

Бойко: У парі Динамо - АЕК немає фаворита

Воротар нашої команди Денис Бойко, для якого матч з грецьким АЕКом став першим офіційним поєдинком після повернення до "Динамо", відповів на запитання журналістів: - Поки...Ua-football

"Динамо" і АЕК обмінялися голами в матчі Ліги Європи

більш активно в атаці. Тиск господарів поля в підсумку призвів до голу. Подача зі штрафного завершилася ударом головою Айдаревіча - Бойко не зумів перехопити м'яч. Друга зустріч команд пройде на "Олімпійському" 22 лютого. АЕК - "Динамо" - 1:1 Голи: Айдаревіч,...Зеркало недели (газета)

В другому таймі греки значно додали, динамівці переважно захищалися, проводячи поодинокі контратаки. Кілька разів свою майстерність продемонстрував голкіпер киян Денис Бойко, врятувавши Динамо від дуже небезпечних ударів. І все таки греки зуміли дотиснути Динамо та зрівняти рахунок. На 80-й хвилині...Чемпион