На Херсонщині є люди, для яких спорт - це життя

вираз "у здоровому тілі - здоровий дух!" давньоримського поета Ювенала тренер ДЮСШ з пауерліфтингу (силовий вид спорту, у якому піднімають результати інтенсивної роботи над собою Володимира за дуже короткий Херсон Онлайн

Об'єктом прагнення будь-якого спортсмена є змагання. Херсонцы

Українка стала абсолютною чемпіонкою світу з бодібілдингу

Бронзовим призером в категорії фітнес-бікіні більше 172 см стала Катерина Алейникова. Високий замок

Українки завоювали 12 медалей на чемпіонаті світу з бодібілдингу

Також на рахунку Христини "бронза" в абсолютній категорії. Бронзовою призеркою у категорії фітнес-бікіні понад 172 см стала Катерина Алейнікова. Unn.com.ua

Львів

Спортсменка розповіла: «Спершу я займалася як любитель. Мар'яна прагнула хоча би потрапити у шістку фіналісток. Своїх конкуренток на турнірі вона навіть не пригадує. Галичина спортивная

Львів’янка здобула титул «Міс Всесвіт» з бодібілдингу

Львів'янка здобула титул «Міс Всесвіт» з бодібілдингу Press-Центр

Львів’янка завоювала титул Міс Всесвіт на турнірі з бодібілдингу

Тріумфаторами цього турніру стала збірна України, яка посіла перше мсце серед 30 країн світу. Як команда популярного телепроекту перевіряла львівські ресторани, - ВІДЕО. 1news.info

Тріумф українського бодібілдингу

На змаганнях у Будапешті - вісім золотих медалей. Universe WABBA 2017 Україна здобула перше загальнокомандне місце. Буду посилено тренуватися, щоб здобути у бодібілдингу нові перемоги. Високий замок

Чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу проходив у Вінниці. Ужгород.net.ua

Малинчанка Яна Єнько — чемпіонка з бодібілдингу

Відбувся чемпіонат столиці з бодібілдингу та фітнесу серед юніорів і дорослих. ІнфоМалин

Головний суддя змагань - суддя міжнародної категорії Олександр Олексенко. На Чемпіонаті були представлені чоловічі, жіночі та додаткові категорії. ПедПресса

Студент з Житомира здобув срібло на чемпіонаті України з бодібілдингу

У Києві 11 листопада відбувся 27-й відкритий Чемпіонат НАББА/ВФФ України з бодібілдингу, фітнесу та дитячого фітнесу. Житомир.info

Житомирський студент здобув срубну медаль у категорії класичний бодібілдинг. Головний суддя змагань суддя міжнародної категорії Олександр Олексенко.Спортивний Житомир

В Ужгороді проведуть відбір спортсменів в збірну Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу

2. Відбір спортсменів в збірну Закарпатської ОФБФ. Нагадаємо, в Ужгороді відбувся відкритий кубок України з тхеквондо. Голос Карпат

Дівчина з Тернополя отримала заслужену винагороду - друге місце на чемпіонаті світу з бодібілдингу. Також вона виборола друге місце на Чемпіонаті України. Галас

Черкаські спортсмени здобули нагороди чемпіонату України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму

Чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму за версією федерації WBPF 4 листопада 2017 року приймало місто Київ. Про Все