бодібілдинг

Вікторія Погребняк (понад 163 см) змінила звичну їй категорію бодіфітнес на «вумен фізік» і у новій для себе програмі стала чемпіонкою Європи. Серед чоловіків відкритої категорії у програмі фітнес чемпіоном Європи став Назар Хархун. 1NEWS

Злива нагород від українських майстрів бодібілдингу

У травні відбулося два масштабних континентальних форуми з бодібілдингу та фітнесу, на яких збірна України підтвердила своє реноме однієї з найсильніших на планеті у цьому виді спорту. На чемпіонаті...Mig.com.ua

Боротьба за першість була надзвичайно серйозною і складною всі спортсмени були сильні та добре підготовані. Новини Полтавщини

Європейський бодібілдинг у Львові

Для українських спортсменів європейська першість - це можливість поїхати на чемпіонат світу до Італії. Галичина спортивная

Володимир Пиндус,якому досягти ціль не завадила навіть травма руки й ноги. Нагадаємо, нещодавно в Івано-Франківську відбувся Кубок Західного регіону України з бодібілдингу та фітнесу. Відтак, учасники змагалися у вагових та ростових категоріях – чоловіки бодібілдинг: до 85 кг., понад 85 кг. Чоловіки...Westnews

Львів уперше прийме чемпіонат Європи з бодібілдингу

19 травня у Львові відбудеться відкритий чемпіонат Європи із бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. Львів прийме змагання такого рівня і статусу вперше. Спортивний форум збере атлетів із восьми країн Старого континенту.Галичина спортивная

Львів уперше прийме чемпіонат Європи з бодібілдингу +Відео zaxid.net

У Львові пройде чемпіонат Європи з бодібілдингу, фітнесу й бодіфітнесу

За словами президента української бодібілдинг федерації WABBА Святослава Шеремети, змагання відбудуться в один день 19 травня.Щоденний Львів

Брифінг з нагоди проведення у Львові Відкритого Чемпіонату Європи з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу zaxid.net

Франківський фітнес-тренер переміг на престижних змаганнях з бодібілдингу в Німеччині

Своєю перемогою франківець поділився в фейсбук, подякувавши за неї тренеру. Франківський фітнес-тренер переміг на престижних змаганнях з бодібілдингу в Німеччині Франківчани

Тренер Роман Гавриленко з Івано-Франківська посів 1 місце в категорії Men's Physique, інформує WestNews. За докладені величезні зусилля для нашого спільного успіху. Westnews

У третьому полку спецпризначення провели чемпіонат із жиму лежачи (ФОТО)

По завершенні турніру керівництво полку передало родині Ярослава Шимчика прапор із підписами бійців учасників турніру. Гречка

Перший турнір з бодібілдингу в Кропивницькому пройшов в 2013 році. Гречка

До слова, екс-мер Калуша Ігор Насалик здасть свою квартиру вболівальникам Ліги Чемпіонів. Westnews

Сообщение Українські бодібілдери вибороли сім золотих нагород на Чемпіонаті Європи появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Однією з переможниць всеукраїнських змагань стала франківка Лілія Орехова, отримавши перемогу в двох номінаціях з бодібілдигну та атлетизмуThe post Франківська фітнес-тренерка перемогла на чемпіонаті з бодібілдингу та атлетизму (ФОТО) appeared first on "Репортер". Івано-франківський портал новин "Репортер"

Франківка стала чемпіонкою України з бодібілдингу.

Одною з переможнець всеукраїнських змагань стала франківка Лілія Орехова. Франківчани

Відповіді отримаємо 5 травня, під час вистави на нижній сцені Нового українського театру. 24 канал