бодібілдинг

У Росії вбили чемпіона світу з пауерліфтингу

Драчова, який лежав на землi.. 32-річний спортсмен завершив кар'єру в пауерліфтингу кілька років тому, після чого вирішив спробувати себе в бодібілдингу. У квітні 2017 року його вперше взяв участь у відкритому чемпіонаті Приморського краю з бодібілдингу та в категорії "Екстремальний...Високий замок

Останнє сальто в житті 23-річного бодібілдера зняли на відео

На жаль, врятувати Сіфісо Лунгело Табет було вже неможливо. Вести-UA

Хустянка стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби

Тренували хустянку Ізраїл Шайтілаєв та Олександр Раковський. Дівчина здобула європейський диплом та отримала медаль, повідомив ХустНьюс. Голос Карпат

Андрій Долгокір почесний президент Національної Федерації бодібілдингу України; Бізнес область

Спортсмени з Дніпропетровщини перемогли на відкритому чемпіонаті Києва з пауерліфтингу Online.ua

словами Горбачової, ці сексуальні практики полягають у вправах. "Є якийсь примітивний, як це називають, вумбілдинг. Це те саме, що і бодібілдинг. Так само, як можна накачати м'язи ззовні, можна і внутрішньо ці м'язи накачати. Але це найпростіший шлях. Я, до...ТаблоID

Хорошівець Олександр Колодій став призером Чемпіонату Європи з бодібілдингу (ФОТО)

Все життя мріяв захищати кольори своєї країни на міжнародному турнірі! А як саме відчувалася підтримка друзів, вболівальників на далекій іспанській землі? Online.ua

Вперше в Україні відбудуться наймасштабніші змагання з бодібілдингу (ВІДЕО)

Запросив спортсменів із усієї України приєднуватися до команди WABBA. Vpoltave.info

35-річна українська спортсменка Олена Чумакова виграла чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу 2017 IFBB European Championship в Санта-Сусанні (Іспанія). Івано-франківський портал новин "Репортер"

Сім нагород та абсолютну перемогу здобули черкащани на Кубку України з бодібілдингу та фітнесу

Але найбільший фурор визвала перемога Петра Кушки у найбільш масовій категорії з фізік. Нова доба

Змагання проходили під керівництвом Мінмолодьспорту і Національної Федерації бодібілдингу та фітнесу України. 1NEWS

Кременчужанин Олександр Гордієнко в програмі «Одруження наосліп» влаштує екзамен українській Памелі Андерсон

Кременчуцький бодибілдер Олександр Гордієнко взяв участь у програмі «Одруження наосліп». Кременчугский Телеграф

Оголені та красиві: за кубок Полтавщини змагалися більше 150 спортсменів

У Полтаві відбулися змагання з бодібілдингу та фітнесу, участь в якому взяли більше ста чоловіків та жінок з різних областей. Змагання з бодібілдингу та фітнесу проходили...0532.ua

У Черкасах визначили володарів найкрасивішого тіла

У підсумку чемпіоном Черкас із бодібілдингу став місцевий спортсмен Євген Жуковський. Серед жінок у категорії "фітнес" першою стала Вікторія Банадисева. Найбільш витонченою серед дітей стала Дарія Корнієнко. ВIККА

Титул «Містер Олімпія» є вищою нагородою в галузі професійного культуризму. Vpoltave.info

Високий престиж переможців Олімпійських ігор спричинив появу професійних спортсменів. Одначе культуризм сформувався в середовищі професійних борців і циркових атлетів. Vpoltave.info

У Черкасах відгримів Кубок міста з фітнесу та бодібілдингу (ФОТО)

й чемпіонки світу, України, а також призери різних змагань, – розповідає суддя Михайло Кісляков. Абсолютні переможці: – Євгеній Жуковський – бодібілдинг (м. Черкаси); – Максим Вороненко – фізік-мен (м. Черкаси); – Марина Оборська – фітнес-бікіні (м. Черкаси); – Вікторія Банадисєва...Нова доба

Події Ужгородка здобула нагороду на Відкритому Кубку Львівської області з бодібілдингу та фітнесу-2017. Zaholovok

У Херсоні відбувся чемпіонат з бодібілдінгу

Участь у змаганнях взяло близько пятидесяти бодібілдерів з різних регіонів Україна. Голая Пристань