близька відстань

У Веселинівці - вогнепальне: 29-річний чоловік помер у лікарні

Близько 18:00 год. до Веселинівського відділення поліції надійшло повідомлення з медичного закладу про госпіталізацію 29-річного місцевого мешканця із вогнепальним пораненням голови. Чоловік помер у лікарні. Правоохоронцям стало відомо, що тілесні ушкодження потерпілому були завдані під час конфлікту, який виник між...Миколаївська правда

У Миколаєві до Дня визволення міста відбудуться виставка зброї та концерт

У Миколаєві у вівторок, 28 березня, до Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників заплановано захід «Незламні герої». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив миколаївець Денис Жевнеров. Захід розпочнеться з 18:00. Біля обласного палацу культури розташується виставка зброї Збройних...Миколаївська правда

Зухвалий злочин: з

Вбивця вистрілив в екс-депутата Держдуми на багатолюдній вулиці в центрі Києва Ракурс

"Відкритий Кубок Львівщини": "Меркурій" фартовіший за "Кордон"

у цьому матчі били здалеку, натомість гравці «Меркурія» більшість своїх атак хотіли завершити по-футзальному — з ударом по воротах з близької відстані. На початку другого тайму Леню вдалося збільшити перевагу своєї команди. Іван забив нестандартно — головою з близької відстані.Галичина спортивная

"Манчестер Юнайтед" залишив "Ростов" без Ліги Європи

Генріх Мхітарян прострілив з правого флангу, а Златан Ібрагімович пяткою віддав результативний пас на Хуана Мату, який вразив ворота з близької відстані. Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи відбудеться 17 березня у швейцарському Ньоні.Еспресо TV

"Монако" взяв реванш у "Манчестер Сіті" та вийшов у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

початку матчу пішов вперед і відкрив рахунок на 8-й хвилині, коли після прострілу зліва Бернарду Сілви, м'яч у ворота з близької відстані спрямував Келін Мбаппе. Збільшив перевагу французів на 29-й хвилині Фабінью, який забив після ще однієї передачі з лівого...Еспресо TV

На 74-й хвилині за повтороне попередження вилучений Насрі ("Севілья"). Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 17 березня. Еспресо TV

NASA сфотографувала планету-«пельмень»

NASA опублікувало світлини одного із супутників Сатурна - Пана, який схожий на пельмень. Фотографії зробив зонд Cassini з рекордно близької відстані - 24 572 кілометрів.Вісник+К

активність дніпрянок, які впевнено провели старт зустрічі та відкрили рахунок: Гриценко прострілом з глибини майданчика знайшла Валентину Тараканову, яка з близької відстані не залишила шансів кіперу «зелено-білих» Івасенко – 0:1. Через 7 хвилин Юлія Дударчук зрівняла рахунок, реалізувавши пенальті. Згодом...Vpoltave.info

"Нива" покидає турнір пам

суперника і той завдав влучного удару у нижній кут. Зазначимо, що тернополяни могли швидко відігратися, але удар головою Дзядикевича з близької відстані заблокував захисник. А незабаром тернополяни вдруге змусили арбітра вказати на центр поля. Після прострілу справа центральні оборонці дозволили...Галичина спортивная

Europa Clipper буде проноситися мимо Європи цілих два рази на місяць, відкриваючи широкі можливості для дослідження цього супутника Юпітера з близької відстані, - вказується в цій заяві, зробленій в четвер. - У рамках основної місії заплановано 40-45 прольотів, під час...Далекі зорі

Схожий на пельмень.

На думку вчених, саме цей супутник акумулює речовину з кілець планети, очищаючи їх таким чином. Ракурс

"Севілья" втрачає очки, відпустивши у відрив "Барсу" та "Реал"

1:1. А після того зі штрафного чудово пробив Катай, Ріко відбив, Дейверсон добив хрестовина. Згодом Брум отримав нагоду пробити з близької відстані без перешкод лише Ріко заступився за "Севілью". Гості свій гол забили в першому таймі. Помилився "Алавес" зі створенням...Unn.com.ua

прес-службі ДСНС, майже всі пожежі виникли внаслідок необережного поводження з вогнем. Наприклад, в Путильському районі невідома особа підпалила траву на близькій відстані від житлового будинку і господарських приміщень, і вогонь став неконтрольованим та виникла загроза перекидання на ці будівлі. Однак...0372.ua

с. Плоска Путильського району внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленою особою сталося загорання сухої трави на відкритій території. Оскільки на близькій відстані від місця події знаходились житловий будинок та господарське приміщення, існувала загроза перекидання вогню на ці будівлі. Пожежу помітила...Буковинська правда

NASA опублікувало знімок поверхні Марса, який дозволяє побачити корінні породи на поверхні планети. Еспресо TV

оприлюднюючи відео. Інцидент стався на сільськогосподарській виставці в Парижі 1 березня, коли Макрон спілкувався з виборцями. Яйце, кинуте в кандидата з близької відстані, розбилося об голову. Політика одразу заблокувала охорона. Сам Макрон поставився до того, що сталося, по-філософському. “Завжди будуть дурні, це...Газета "Наш ДЕНЬ"

Російська авіація завдала удару по силах антиіділівської коаліції в Сирії

що так як під час боїв за Ель-Баб і околиці війська антиіділівської коаліції, російсько-асадівські сили, турецька армія і терористи опинилися на близькій відстані один від одного, це могло викликати плутанину. Раніше повідомлялося, що підтримувані Туреччиною сирійські повстанці захопили місто Ель-Баб,...Зеркало недели (газета)

«Перестаньте говорити одне й те ж з Гризловим і Пєсковим» - Семенченко прокоментував інформацію про те, що «блокадники» самі найняли титушек

Гиркина зі Слов'янська? Сам пішов, не хотіли стріляти в заручників. Обстріл наших військ з території РФ? Самі винні, підійшли на близьку відстань до кордону, ось і дістали. Іловайськ? Добровольці самі себе завели в котел. Дебальцеве? Те ж саме. Небесна сотня?...Єдність

та працівниками міліції прибули на місце події, то побачили жахливу картину. У хаті на підлозі лежав мертвий хлопчик. Пострілом із близької відстані йому буквально рознесло голову. Усе навкруги було заляпано кровю та мозковою речовиною. Нехай уже читачі вибачать мені такі...Тижневик «ЕХО