близька відстань

Відтепер на Google Maps можна "погуляти" різними планетами

серпня у мережі опублікували фото Сатурна з останньої місії зонду NASA. Нещодавно космічний зонд Кассіні підлетів до Сатурна на рекордно близьку відстань, пролетівши лише за 1600 км над його хмарами. Це дозволило апарату зібрати зразки газів із найвищих шарів атмосфери.Politica.com.ua

ФК «Олександрія» вдруге в сезоні втрачає очки у матчі з донецьким «Олімпіком»

момент створили футболісти «Олімпіка», але чудово зіграв Юрій Паньків. «Городяни» одразу ж відповіли гострим фланговим випадом, але Андрій Бацула з близької відстані уд...Новости Александрии

Баварія - Фрайбург 5:0.

але у вирішальній фазі їм просто не вистачило майстерності. Найреальніший шанс пробити Ульрайха не використав Франц, який бив головою з близької відстані і не влучив. До перерви рахунок вже був 2:0. Спочатку Кент на своїй половині поля подарував м'яч Коману,...Ua-football

Японськими астрономами був знятий на відео пролітаючий повз Землю астероїд, який зблизився з нашою планетою на небезпечно близьку відстань. Телеканал Ритм

вони практично швидко прийшли до тями. А на 5-й хвилині «мельники» могли зрівнювати рахунок, проте Роніньо не зміг «пробити» з близької відстані Момчіловіча. Але те, що не вдалося одному бразильцю з грузинським паспортом, вдалося іншому. На 7-й хвилині «Продексім» здобув...Pravda.ks.ua

яку вони підлетять до Землі. TC-4 помітили вперше ще 5 років тому. style="display:block" data-ad-client="ca-pub-6753488942230550" data-ad-slot="3696183926" data-ad-format="link">Запись Повз Землю на рекордно близькій відстані пролетів астероїд впервые появилась Банкомёт.Банкомёт

Як вчасно помітити, що у малюка поганий зір

2-річного віку. Тривожний знак — закриття одного ока, часте моргання, а також швидка стомлюваність від зорових навантажень, тримання книги на близькій відстані від очей, водіння пальцем по рядках, тертя очей.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша допомога дитині: небезпечні випадки і поради щодо дій"Коли...Країна Здоров'я

Арбітр: Олександр Шандор (Львів). Ніка Січінава, 66), 8.Владислав Клименко (96. Костянтин Черній, 4.Олег Луценко, 3. Олександр Голядинець. Головний тренер: Сергій Пучков. Гречка

Астероїд розміром з автобус пролетів в понеділок на порівняно близькій відстані від Землі, повідомля...Експрес

Поруч із Землею пролетів багатометровий астероїд

Астероїд розміром з автобус пролетів у понеділок на порівняно близькій відстані від Землі.Закарпатський Кореспондент

Астероїд, розміром як автобус, пролетів біля Землі у порівняно близькій відстані.... Експрес

Астероїд, розміром як автобус, пролетів біля Землі у порівняно близькій відстані. 7 днів

Повз Землю пролетів астероїд розміром з автобус

Астероїд, розміри якого можна порівняти з розмірами автобуса, пролетів на порівняно близькій відстані до Землі 2 жовтня, повідомляє Space.com. Розміри астероїда, відомого під назвою 2017 SX17, складають вісім метрів. Він пролетів на відстані...Зеркало недели (газета)

Астероїд розміром з автобус пролетів в понеділок на порівняно близькій відстані від Землі, - Укрінформ.Гал-info

Астероїд розміром з автобус пролетів в понеділок на порівняно близькій відстані від Землі. Про це повідомляє "Народна правда" з посиланням на Space.com.Народна Правда

потужно та невідпорно пробив у дальній лівий кут. Після подачі кутового удару Роман Шафоростов вдало обрав позицію і головою з близької відстані подвоїв рахунок. Резервний арбітр: Андрій Кошура (Чернівці). Голи: Немтінов (32), Шафоростов (56), Немтінов (90+4) Головний тренер: Віктор Мглинець.Буковинська правда

Шахтар - Карпати 2:0.

досягнули завдяки класному прострілові Бутка та легкому ударові Феррейри. міг вирішувати усі запитання ще в першому таймі. Тайсон, наприклад, з близької відстані пробив точнісінько в Мисака. Ісмаїлі та Феррейра з вигідних позицій не змогли пробити повз захисників, а ще був...Ua-football

забив перший гол в чемпіонаті Німеччини з футболу. На 4 хвилині матчу з “Аугсбургом” він переправив м'яч ворота п'ятою з близької відстані.   Однак незабаром “Аугсбург” зрівняв рахунок: Філіп Макс навісив в штрафну, а Каюбі головою вдарив в ворота. Після...1NEWS

"Динамо" вирвало важку перемогу в Лізі Європи, програючи 0:2

Тавамба скористався дірою в захисті гостей і розстріляв Коваля з близької відстані. Після перерви Хацкевич випустив двох нападників, освіживши лінію атаки. І в середині тайму Буяльський зрівняв рахунок, пробивши на протиході після...Високий замок