бельгійці

Зазначимо, що Шальке вдалося вирвати перемогу на 92-й хвилині поєдинку. Нагадаємо, Коноплянка приніс Шальке перемогу у спарингу з бельгійцями. Чемпион

Додамо, наразі Теодорчик виступає за "Андерлехт" на правах оренди. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

Легіонера "Динамо" оцінили у 30 млн євро

трансферного вікна.Як відомо, "Динамо" в договорі оренди прописало для "Андерлехта" право викупу гравця за 5 млн євро. Тому чистий прибуток бельгійців складе приблизно 25 млн.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легенда бельгійського футболу назвав головний мінус...Sportanalytic

Топ-5 миттєвостей, якими буде пишатися іменинник Мілевський

Перший матч Другий матч Рятівний гол за молодіжку. У відборі до молодіжного Євро-2006 збірна України в раунді плей-офф програла вдома бельгійцям з рахунком 2:3, а на виїзді "горіла" 0:1. Забивати нашим хлопцям треба було тричі, і вони це зробили! А...ДеПо

А перемогу гельзенкірхенцям на першій хвилині другого тайму приніс Євген Коноплянка. Spy-Football

А перемогу гельзенкірхенцям на першій хвилині другого тайму приніс Євген Коноплянка. Чемпион

Як "Шахтар" став кладовищем українських талантів

Вернидуба. Зараз от невідомою доля залишається Андрія Тотовицького, який, начебто, непогано заявив про себе в Бельгії. Постійно смикають тих же "бельгійців" Сергія Болбата і Руслана Малиновського. І от тепер схожою ситуація стає з Олександром Караваєвим. Як доказ такою згубної практики...ДеПо

Майже три тисячі бельгійців поринули у холодну січневу воду...ДеПо

Главный тренер Андерлехта: «Теодорчик останется в команде»

— розповів головний тренер "Андерлехта" Рене Вайлер. Нагадаємо, що в цьому сезоні Теодорчик забив 25 голів у 30 матчах за бельгійців.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Нападника "Динамо" збираються продати за 14 млн євро

Форвард київського "Динамо" Лукаш Теодорчик, який зараз грає на правах оренди у "Андерлехті", близький до того, щоб стати повноцінним гравцем бельгійців. Повідомляє сайт Футбол Україна. За інформацією Voetbalkrant, "пурпурно-білі" збираються викупити польського футболіста та перепродати його вже влітку."Андерлехт" розуміє, що...Football-ukraine.com

"Гент" на останніх секундах матчу переміг "Коньяспор"

Єдиний гол у матчі провів малієць Кулібалі. "Коньяспор" зустрічав бельгійців після важкого матчу з "Аланьяспором".Новости ФК "Металлист"

Брага - Шахтар.

вихід з групи і не залежати від результату матчу в Туреччині, де Коньяспор прийме Гент (на даний момент португальці випереджають бельгійців на одне очко). І навіть незважаючи на те, що, за певних обставин, Брагу може влаштувати навіть поразка, абсолютно очевидно,...Новини футболу

Тоді колектив Паулу Фонсеки переміг 4:0, ускладнивши життя бельгійцям. В португальців ситуація з точки зору розкладів простіша, аніж у "Гента".Ua-football

"Андерлехт" виручив за перехід свого зіркового форварда в "Динамо" смішну суму

Згідно з документами, отриманими Football Leaks, боси київського клубу перевели на рахунки бельгійців всього чотири мільйони євро.Sportgid

"Лестер" включився в боротьбу за нового Дрогба

"Генка" Вілфреда Ндіді.За інформацією Sky Sport, лисиці прагнуть переманити нігерійця вже взимку, оскільки пробилися до плей-офф Ліги чемпіонів.Проте на форварда бельгійців також претендують "Арсенал", "Челсі", "Тоттенхем" та інші...Футбольні трансфери

Теодорчик потрібен двом клубам з АПЛ

Лукаш Теодорчик зацікавив англійський "Ліверпуль" та "Вест Хем".Обидва клуби чекають переходу поляка із "Динамо" в "Андерлехт", щоб розпочати торги із бельгійцями, інформує GoalUK.Наразі невідомо, яка сума можливого трансферу Теодорчика із "Андерлехта" в...Футбольні трансфери

Вечеря у санях Санта Клауса. Бельгійцям запропонували покуштувати страви високої кухні на висоті 35 метрів над землею.Подробности.ua

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Продовжувати угоду з "гірниками" Тайсон відмовився.>Півзахисник "Сент-Труйдена" та збірної України Роман Безус не хоче змінювати клуб.В січні вони з керівництвом бельгійців обговорять новий контракт. Тому мрія про "Рому" може відкластись.>"Баварія" оголосила про продовження контракту із легендою Франком Рібері.Термін - до...Sportanalytic

Брага втримала поул-позишн у боротьбі за вихід у плей-офф

Завдяки виїзної нічиєї з Гентом Бразі тепер досить в останньому турі зіграти не гірше бельгійців, щоб вийти в плей-офф слідом за Шахтарем.Новини футболу

Орендований в "Динамо" нападник Лукаш Теодорчик знову відзначився голом за "Андерлехт" у ворота "Габали" Польський форвард забив вже 18-ий гол у 22-ох матчах бельгійців. ДеПо