бельгійка

Басова та Винокуров виграл золото на етапі в Нідерландах

на xsport.ua. Чемпіонка Європи в кейріні Любов Басова знову перемогла в цій дисципліні, показавши результат 11,913 секунд, випередивши на 0,014 секунд бельгійку Нікі Дегренделе. Андрій Винокуров став переможцем в спринті, у фіналі випередивши поляка Каміла Кучінскі, якому програв в півфіналі на...ДеПо

молоді та спорту України, спортсменка здобула «золото» на Чемпіонаті Європи у французькому місті Сен-Квентін-ан-Івлін. Велогонщиця Любов Басова обійшла своїх суперниць, бельгійку та литовку, зі швидкістю 61,681 км/год. Це «золото» є першим для України на Чемпіонаті Європи з...Newsonline24

молоді та спорту України, спортсменка здобула «золото» на Чемпіонаті Європи у французькому місті Сен-Квентін-ан-Івлін. Велогонщиця Любов Басова обійшла своїх суперниць, бельгійку та литовку, зі швидкістю 61,681 км/год. Це «золото» є першим для України на Чемпіонаті Європи з The post Вінничанка...Vежа

Українка Любов Басова виграла чемпіонат Європи з велотреку

стала третьою і зуміла вийти у фінал. У фінальному заїзді українська велогонщиця перемогла, показавши швидкість 61,681 км/год. Другий результат показала бельгійка Нікі Дегренделе, бронзу взяла Сімона Крупецкайте з Литви. Перемога 28-річної українки стала першою для нашої збірної на турнірі, який...Закарпатський Кореспондент

Українка Басова стала чемпіонкою Європи з велотреку

третьою і зуміла вийти у фінал. У "золотому" заїзді українська велогонщиця перемогла, показавши швидкість 61,681 км/год. На другому місці зупинилася бельгійка Ніки Дегренделе і литовка Сімона Крупецкайте. Ця золота медаль стала першою для України на чемпіонаті Європи з велотреку з...Зеркало недели (газета)

Басова стала переможницею на чемпіонаті Європи з велотреку, який відбувся у Франції Сектор з посиланням на velosport.org.ua. Другий результат показала бельгійка Ніки Дегренделе, бронзу завоювала Сімона Крупецкайте з Литви.ДеПо

Басова виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи з велотреку

Українка Любов Басова перемогла в гонці кейрин на чемпіонаті Європи у Франції. Другий результат показала бельгійка Нікі Дегренделе, бронзу взяла Симона Крупецкайте з Литви.Ukrainianwall

Стали відомі імена найкращих легкоатлетів Європи 2016 року

висоту, яка завоювала золото Олімпіади в 37 років, ставши самої вікової чемпіонкою в історії дисципліни. "Майбутніми зірками" легкої атлетики стали бельгійка Нафіссату Тіам, яка стала олімпійською чемпіонкою з семиборства у Бразилії, а також чемпіон Європи у потрійному стрибку Макс Хесс...Зеркало недели (газета)

Перспективна тенісистка вирішила стати бельгійкою Експрес

Україна завжди буде займати важливе місце у серці тенісистки Марини Заневської. Про це заявила сама спортсменка у коментарі btu.org.ua, де прокоментувала прийняття громадянства Бельгії. Ukrainianwall

Українська тенісистка розповіла, чому змінила громадянство

отримувати вашу підтримку в будь-якому випадку, адже для мене це дуже цінно і важливо. Для вас я назавжди залишуся українською бельгійкою!", - заявила...ДеПо

Коли прийде час, коли поганих днів Запись Бельгійка здобула медаль на Паралімпіаді і передумала робити евтаназію впервые появилась Публичные Люди.Публичные люди

Бельгійка передумала вбивати себе після нагороди на Паралімпіаді

Бельгійка Маріке Верворт, яка страждає невиліковним дегеративним захворюванням м’язів, відклала рішення про евтаназію після того, як завоювала срібну медаль на Паралімпійських іграх Про це з посиланням на ВВС повідомляє «Громадське». «Я насолоджуюся кожним моментом. Всі документи для евтаназії у мене готові, але поки ще не прийшов час», — зазначила Верворт.Ракурс

срібну медаль на Параолімпіаді у Ріо, пише 7 днів. Маріке Верворт змагалася у перегонах на візках і завоювала срібну медаль. Бельгійка хвора на невиліковне дегенеративне захворювання м'язів,тому від сильних болей дівчина вирішила накласти на себе руки, "щоб закінчити це біль",...7 днів

Бельгійка Маріці Верворт, яка стала срібною призеркою Паралімпіади-2016 у гонці на 400 м на візках, передумала робити евтаназію. Про це повідомляє BBC Sport. «Я насолоджуюся кожним моментом. Коли прийде час, коли поганих днів буде більше, ніж хороших, всі папери для евтаназії вже...Високий замок

Німецька преса розповідає про нову тактику ІД

явище видається новим для Європи, але є давно поширеним на території Іраку та Сирії. Наприклад, у 2005 році завербована терористами бельгійка вчинила напад на американський військовий конвой, в результаті чого загинули п’ятеро осіб. Проте, здається, зараз жіночий тероризм дістався Європи.Replyua

Новоспечена чемпіонка Європи рівнянка Наталія Прищепа змагалася у півфінальному забігу на 800 метрів на Іграх в Ріо. ЧаРівне.info

У шести заїздах британська велогонщиця набрала 230 очок. Друге місце дісталося американці Сарі Гаммер, бронза - у бельгійки Жюльєн...Ukrainianwall

дев'ятий Легка атлетика. Повх і Погребняк не пробилися до фіналу бігу на 100 м Легка атлетика. Золото в багатоборстві виграла бельгійка Тіам, українки Касьянова та Фьодорова у третьому десятку...Чемпион

На Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро розіграли медалі в семиборстві серед жінок Сектор, перемогу в змаганнях здобула юна бельгійка Нафіссату Тіам, набравши 6810 очок.ДеПо