бельгійка

Козлова вилетіла у першому колі

Українська тенісистка Катерина Козлова поступилася у першому раунді на турнірі в Туреччині. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Козлова непогано розпочала проти бельгійки Мертенс, але потім "злила воду".Катерина Козлова (Україна) - Елізе Мертенс (Бельгія) - 4:6, 1:6Також сьогодні тут зіграють Еліна Світоліна та...Sportanalytic

Українка Д.Ястремська виграла перший матч в кар

матчем з 210 ракеткою світу Вікторією Каменською з Росії. Окрім того, ще одна українка Катерина Козлова зустрічатиметься із 6-ю сіяною бельгійкою Елізою Мертенс.Unn.com.ua

35-річна Серена або призупинить карєру, або ж взагалі залишить теніс. Знаменита бельгійка також призупиняла карєру через вагітність і згодом поверталась.Високий замок

Українці здобули дві медалі на Чемпіонаті Європи з карате

до скарбнички української збірної поклала Наталія Кочеткова. Вона стала віце-чемпіонкою Європи в жіночому турнірі ката.Кращою за нашу представницю стала лише бельгійка Ен Дрісенс. Окрім того, українець Олег Король виборов бронзову медаль, розділивши третю сходинку з угорцем Тотом Аттіла. У фіналі...Високий замок

Збірна України повертається з двома відзнаками, інформує сайт Спортивного комітету України. Кращою за нашу представницю стала лише бельгійка Ен Дрісенс.Чемпион

Українці завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи з карате

до нашої скарбнички поклала Наталія Кочеткова. Вона стала віце-чемпіонкою Європи в жіночому турнірі "ката". Кращою за нашу представницю стала лише бельгійка Ен Дрісенс. Також на пєдесталі пошани опинилися Діана Мачуте з Литви і Алісія Едін зі Швеції в обох "бронза".Unn.com.ua

в Twitter. Сьогодні поліція оприлюднила громадянство загиблих в результаті нападу на вантажівці. За даними поліції, в результаті теракту загинули британець, бельгійка і два шведа. Серед загиблих - 11-річна дівчинка. У Стокгольмі 7 квітня вдень вантажівка в'їхала у натовп людей. Загинули...Time-UA

чемпіонці Крістінє Фогель, яка здобула другу поспіль перемогу в кейрине, Любов програла 0.336 секунди. Українка заробила 375 очок і обійшла бельгійку Нікі Дегренделе, яка в Лос-Анджелесі не виступала. Андрій Винокуров зміг повторити досягнення Басової, вигравши Кубок світу в спринті. Після...Чемпион

"Я - іммігрант", - американські дизайнери виступили проти указа Трампа

редактори, візажисти, стилісти і багато інших - ті, хто роблять індустрію моди сильною сьогодні, - немов підписуються під фінальною фразою бельгійки Діани фон Фюрстенберг I am an immigrant and America's been good to me. Нагадаємо, президент США Дональд Трамп 27...Еспресо TV

Тереза Мартинцова не дограла матч проти бельгійки Еліси Мартенс.Znaj.ua

В п'ятницю в Угорщині були затримані 18-річна бельгійка та 19-річна француженка, які прямували до Сирії, щоб приєднатися до угруповань, пов'язаних з "Ісламською державою" Про це повідомляє Depo.ua із...ДеПо

Усейн Болт и Алмаз Айяна названы лучшими легкоатлетами года

на 100 метрів і з естафетного бігу 4х100 метрів, спринтер з Канади Андре Де Грасс і олімпійська чемпіонка з семиборства, бельгійка Нафіссату Тіам. Найкращим тренером світу за підсумками 2016 року став тренер олімпійського чемпіона з десятиборства американця Ештона Ітона Геррі...Спорт.ua

Українські велосипедисти виграли золото на етапі в Нідерландах

на xsport.ua. Чемпіонка Європи в кейріні Любов Басова знову перемогла в цій дисципліні, показавши результат 11,913 секунд, випередивши на 0,014 секунд бельгійку Нікі Дегренделе. Андрій Винокуров став переможцем в спринті, у фіналі випередивши поляка Каміла Кучінскі, якому програв в півфіналі на...ДеПо

молоді та спорту України, спортсменка здобула «золото» на Чемпіонаті Європи у французькому місті Сен-Квентін-ан-Івлін. Велогонщиця Любов Басова обійшла своїх суперниць, бельгійку та литовку, зі швидкістю 61,681 км/год. Це «золото» є першим для України на Чемпіонаті Європи з...Newsonline24

молоді та спорту України, спортсменка здобула «золото» на Чемпіонаті Європи у французькому місті Сен-Квентін-ан-Івлін. Велогонщиця Любов Басова обійшла своїх суперниць, бельгійку та литовку, зі швидкістю 61,681 км/год. Це «золото» є першим для України на Чемпіонаті Європи з The post Вінничанка...Vежа

Українка Любов Басова виграла чемпіонат Європи з велотреку

стала третьою і зуміла вийти у фінал. У фінальному заїзді українська велогонщиця перемогла, показавши швидкість 61,681 км/год. Другий результат показала бельгійка Нікі Дегренделе, бронзу взяла Сімона Крупецкайте з Литви. Перемога 28-річної українки стала першою для нашої збірної на турнірі, який...Закарпатський Кореспондент

Українка Басова стала чемпіонкою Європи з велотреку

третьою і зуміла вийти у фінал. У "золотому" заїзді українська велогонщиця перемогла, показавши швидкість 61,681 км/год. На другому місці зупинилася бельгійка Ніки Дегренделе і литовка Сімона Крупецкайте. Ця золота медаль стала першою для України на чемпіонаті Європи з велотреку з...Зеркало недели (газета)

Басова стала переможницею на чемпіонаті Європи з велотреку, який відбувся у Франції Сектор з посиланням на velosport.org.ua. Другий результат показала бельгійка Ніки Дегренделе, бронзу завоювала Сімона Крупецкайте з Литви.ДеПо

Басова виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи з велотреку

Українка Любов Басова перемогла в гонці кейрин на чемпіонаті Європи у Франції. Другий результат показала бельгійка Нікі Дегренделе, бронзу взяла Симона Крупецкайте з Литви.Ukrainianwall

Стали відомі імена найкращих легкоатлетів Європи 2016 року

висоту, яка завоювала золото Олімпіади в 37 років, ставши самої вікової чемпіонкою в історії дисципліни. "Майбутніми зірками" легкої атлетики стали бельгійка Нафіссату Тіам, яка стала олімпійською чемпіонкою з семиборства у Бразилії, а також чемпіон Європи у потрійному стрибку Макс Хесс...Зеркало недели (газета)