бельгійка

Вінус Вільямс та іспанки Габріньє Мугурусою. Призовий фонд турніру становить $2,775 млн. Нагадаємо, наприкінці квітня Еліна Світоліна обіграла в Стамбулі бельгійку Елізе Мертенс і перемогла на турнірі Paribas Istanbul Сup асоціації WTA.Еспресо TV

Переможець Євробачення заспівав пісню бельгійки Бланш

Відповідне відео було опубліковане на сторінці Євробачення у Facebook, повідомляє ONLINE. "Переможець Євробачення Сальвадор Собрал разом із сестрою заспівав пісню бельгійки Бланш.Online.ua

Сьогодні у Києві визначиться переможець Євробачення.

може скласти наймолодший конкурсант — 17-річний Крістіан Костов, який представляє Болгарію із сучасною баладою Beautiful Mess. Також на молодіжну аудиторія розрахована електро-поп композиція бельгійки Бланш City Lights. Напередодні Євробачення вона займала високі рядки у рейтингах iTunes в багатьох європейських країнах. Представник України — рок-група O.Torvald — не входить...Ракурс

Українка К.Завацька перемогла екс-12 ракетку світу

тенісу України.У першому матчі 17-річна уродженка міста Рівне за 1 годину та 25 хвилин обіграла другу сіяну, екс-12-ту ракетку світу бельгійку Яніну Вікмайєр 7:5, 6:1. Зауважимо, що наступною суперницею 365-ї ракетки світу К.Завацької стане інша представниця Бельгії, екс-українка Марина Заневська...Unn.com.ua

Світоліна перемогла на престижному турнірі WTA у Стамбулі

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла на престижному європейському турнірі WTA Istanbul Cup, обігравши у фіналі бельгійку Еліс Мертенс - 6:2, 6:4. Таким чином, українка стала єдиною тенісисткою, яка тричі тріумфувала у цьому сезоні, до цього вона...Ваші новини

Українська тенісистка Надія Кіченок у парі зі словенкою Даліле Якупович виграла турнір в Стамбулі. У фіналі вони обіграли бельгійку Елізу Мертенс і американку Ніколь Мельчар. Нагадаємо, напередодні Мертенс програла Еліні Світоліній у фіналі одинака. Для Кіченок це другий трофей...Чемпион

Еліна Світоліна перемогла на грунтовому турнірі TEB BNP Paribas Istanbul Cup у Стамбулі. У фіналі українська тенісистка обіграла бельгійку Елізу Мертенс 6:2, 6:4. Для перемоги Світоліній знадобилось трохи більше години. Гра тривала 75 хвилин. За цей час українка зуміла...Високий замок

Світоліна виграла турнір у Стамбулі

Українка Еліна Світоліна виграла черговий трофей серії WTA. У фіналі турніру в Стамбулі вона здолала бельгійку Мертенс, підтвердивши перший номер посіву.Sportanalytic

виграла турнір категорії WTA. На кортах у Стамбулі наша співвітчизниця здобула чергову перемогу, передає кореспондент УНН. Українка роз матч проти бельгійки Еліс Мертенс (6 сіяна) із виграного брейк-пойнту. При рахунку 5:1 Е.Світоліна не зуміла подати на сет, проте вже у...1NEWS

Е.Світоліна тріумфувала на турнірі в Стамбулі

Перша ракетка України Еліна Світоліна втретє в цьому сезоні виграла турнір категорії WTA. Українка роз матч проти бельгійки Еліс Мертенс (6 сіяна) із виграного брейк-пойнту.Unn.com.ua

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла свій третій титул в сезоні. У фіналі турніру в Стамбулі українка розібралась з бельгійкою Еліс Мертенс. У цьому році на рахунку українки перемоги на турнірах в Тайвані і Дубаї.Чемпион

Українка Світоліна впевнено вийшла у фінал в Туреччині: з

у важкому матчі перемогла 16-річну українку Даяну Ястремську. У фіналі суперницею Світоліної буде переможниця матчу між румункою Іриною-Камелією Бегу і бельгійкою Елізою Мертенс. Дивіться: Легендарна американська тенісистка засвітила свій округлий животик: зявилося фото Зазначимо, що Світоліна втретє у сезоні вийшла...Online.ua

Козлова вилетіла у першому колі

Українська тенісистка Катерина Козлова поступилася у першому раунді на турнірі в Туреччині. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Козлова непогано розпочала проти бельгійки Мертенс, але потім "злила воду".Катерина Козлова (Україна) - Елізе Мертенс (Бельгія) - 4:6, 1:6Також сьогодні тут зіграють Еліна Світоліна та...Sportanalytic

Українка Д.Ястремська виграла перший матч в кар

матчем з 210 ракеткою світу Вікторією Каменською з Росії. Окрім того, ще одна українка Катерина Козлова зустрічатиметься із 6-ю сіяною бельгійкою Елізою Мертенс.Unn.com.ua

35-річна Серена або призупинить карєру, або ж взагалі залишить теніс. Знаменита бельгійка також призупиняла карєру через вагітність і згодом поверталась.Високий замок

Українці здобули дві медалі на Чемпіонаті Європи з карате

до скарбнички української збірної поклала Наталія Кочеткова. Вона стала віце-чемпіонкою Європи в жіночому турнірі ката.Кращою за нашу представницю стала лише бельгійка Ен Дрісенс. Окрім того, українець Олег Король виборов бронзову медаль, розділивши третю сходинку з угорцем Тотом Аттіла. У фіналі...Високий замок

Збірна України повертається з двома відзнаками, інформує сайт Спортивного комітету України. Кращою за нашу представницю стала лише бельгійка Ен Дрісенс.Чемпион

Українці завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи з карате

до нашої скарбнички поклала Наталія Кочеткова. Вона стала віце-чемпіонкою Європи в жіночому турнірі "ката". Кращою за нашу представницю стала лише бельгійка Ен Дрісенс. Також на пєдесталі пошани опинилися Діана Мачуте з Литви і Алісія Едін зі Швеції в обох "бронза".Unn.com.ua

в Twitter. Сьогодні поліція оприлюднила громадянство загиблих в результаті нападу на вантажівці. За даними поліції, в результаті теракту загинули британець, бельгійка і два шведа. Серед загиблих - 11-річна дівчинка. У Стокгольмі 7 квітня вдень вантажівка в'їхала у натовп людей. Загинули...Time-UA

чемпіонці Крістінє Фогель, яка здобула другу поспіль перемогу в кейрине, Любов програла 0.336 секунди. Українка заробила 375 очок і обійшла бельгійку Нікі Дегренделе, яка в Лос-Анджелесі не виступала. Андрій Винокуров зміг повторити досягнення Басової, вигравши Кубок світу в спринті. Після...Чемпион