Збройні барони президента

вже згаданим Жуковим та «труханівським» депутатом Шумахером. Останній разом з Трухановим володіють ще одним віргінським офшором «Corderoy Trading Limited». Владислав Бельбас, автотрейдер Але історія про звільнення-поновлення замдиректора «Спецтехноекспорта» була б неповною без згадування іншої причетної групи учасників. Наказ про звільнення...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

«Аморалка» гражданина Муцинова. Кадровый «гамбит» оружейных баронов

был уволен 1 июля под давлением СНБО. Как мы писали ранее, спасти Тришновского от изгнания пытался заместитель директора «Спецтехноэкспорта» Владислав Бельбас, но тщетно. По информации источника [громких дел] в структуре госконцерна, на увольнении Тришновского настаивал лично первый заместитель секретаря Совета...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Вже на першій хвилині матчу зусиллями Юрія Бельбаса драконам вдалося відрити рахунок у матчі.Дзеркало Коломиї

Вихованці Академії НФК "Ураган" завершують рік на переможній ноті

повнився цей день змагань для підопічних Володимира Слободяна — читайте далі… ДЮСШ "Ураган" — "Інтер Футзал" (Львів) — 8:1Голи: Юрій Бельбас (1, 20, 26), Сергій Бельбас (3), Роман Петровський (7), Павло Куриляк (18), Денис Остафійчук (21), Олександр Копись (23) —...Галичина спортивная

самолетов Ан и поставки авиазапчастей. Сейчас ведутся переговоры о создании учебной базы для подготовки пилотов в Индии. Как отметил Владислав Бельбас, замдиректора ГП «Спецтехноэкспорт», Украина доказала своим партнерам из Индии, что украинские предприятия ответственно относятся к выполнению заключенных соглашений. «Благодаря...Транспортный бизнес

индийских ВВС BRD-1 в Канпуре, где будут модернизированы еще 65 самолетов. Как сообщил агентству "Интерфакс-Украина" врио гендиректора ГП "Спецтехноэкспорт" Владислав Бельбас, успешное выполнение Украиной своей части масштабного контракта на модернизацию Ан-32 индийских ВВС, стало знаковым событием, как для украинского авиапрома,...Интерфакс-Украина

Нацгвардия закупила у клана Порошенко 20 внедорожников, переплатив почти 1,5 млн грн

Сейчас компания уже под названием «Дозор Авто» записана на Владислава Бельбаса, который также является ее директором.Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Гладковский - основатель автогруппы «Богдан». Кроме того он является партнером по бизнесу Порошенка. Сейчас же владелец и директор предприятия Владислав Бельбас. Напомним с 2013 года китайские внедорожники собираются на мощностях «Богдана». Фото: automart.ua...VestiPlus.net

Нацгвардия купила у партнера Порошенко джипов на 10 миллионов гривен - СМИ

от 25.03.2015 года №3/22/1-2187, в связи с сложной социально-политической обстановкой в стране. Известно, что компания «Дозор Авто» записана на Владислава Бельбаса, который является ее директором. Ранее же эта компания имела название «Богдан Восток Авто». Ее основателем был ОАО «ЗНКИФ «СОВА»,...Skelet-info

Команда ЗШ №18 - переможець Ліги Шкільних Чемпіонів!

№18 очікувано впевнено включилася в гру і вже традицйно розпочала з швидких атак. Не дивно, що вже на перших хвилинахЮрій Бельбас оформив дубль у воротах суперника і вивів свою ЗШ №18 вперед. Варто віддати належне і ЗШ №28, яка відразу...Галичина спортивная

очікувано впевнено включилася в гру і вже традицйно розпочала з швидких атак. Не дивно, що вже на перших хвилинах Юрій Бельбас оформив дубль у воротах суперника і вивів свою ЗШ №18 вперед. Варто віддати належне і ЗШ №28, яка відразу...Paralleli.if.ua

На Кубку НФК "Ураган" зіграно перші фінальні матчі

За лічені хвилини до товариша приєднався і Сергій Бельбас. Галичина спортивная

За лічені хвилини до товариша приєднався і Сергій Бельбас. Перші фінальні матчі зіграно, але чи визначилися переможці?Paralleli.if.ua

На Кубку НФК "Ураган" завершився груповий раунд

в атаку, і раз за разом забивав м'ячі на будь-який смак. Встигли поповнити свої бомбардирські скарбнички одразу четверо гравців: Юрій Бельбас записав на свій рахунок 6 голів, а Сергій Бельбас, Максим Андрусяк та Денис Шпук - по одному м'ячу. Тож,...Галичина спортивная

2009. Фонд «Сова» является учредителем ряда компаний из группы «Богдан». Сейчас фирма уже под названием «Дозор Авто» записана на Владислава Бельбаса, он же директор. Бельбас еще в конце сентября известный как директор направления грузовых автомобилей и автобусов «Хюндай Мотор Украина».Новости.dn.ua

"Прикарпаття" обіграло київське "Динамо" на турнірі в Словаччині

в серіїї 11 метрових післяматчевих ударів. В 1/4фіналу "Прикарпаття" поступилося ФК "Нива" Вінниця 3:0 Команда 2003р.н. виступала в такому складі: Бельбас Юрій, Бельбас Сергій, Гордієвич Олег —воротар, Куриляк Павло, Порохницький Олександр, Антонюк Назар, Гареєв Марат, Хруставчук Любомир, Соломко Мирослав, Кульбанський...Галичина спортивная

боротьби. З перших секунд суперники обмінялися небезпечними моментами, втім перший гол був реалізований тільки на 8-ій хвилині - відзначився Юрій Бельбас. А вже за лічені хвилини Юрій повторив свій подвиг, чим і вивів свою ЗШ №18 вперед з рахунком 2:0.Paralleli.if.ua

рахунок відкрити було непросто, але ЗШ №18 на 9-ій хвилині таки вдалося прорвати оборону СШ №5 - голом відзначився Юрій Бельбас. Але вже в другому таймі СШ №5 відповіла супернику влучним голом Марка Попівняка. Тільки на останній хвилині зустрічі ЗШ...Paralleli.if.ua

№18 вдалося відкрити тільки на 14-ій хвилині - гол забив Данило Зеленчук. За лічені секунди до Данила приєднався і Юрій Бельбас. Другий тайм розпочався для Школи-гімназії №3 більш вдало: спершу голом відзначився Анатолій Мехін, а за хвилину Ростислав Олійник зрівняв...Paralleli.if.ua

Hyundai Truck&Bus усилит присутствие на рынке и представит новую модель грузовика

тендерных продаж грузовых автомобилей Hyundai в 2013-м году» Подводя итоги прошедшего года, директор направления грузовых автомобилей и автобусов Hyundai Владислав Бельбас отметил, что результаты этого непростого периода говорят о потенциале развития грузовиков Hyundai в Украине. «Дистрибьютор и в будущем заинтересован...