Батрак

Крымского политузника Владимира Балух оставили под стражей

о изменении меры пресечения для Владимира. Наталья уехала за документами. Ждем…», — написал на своей страничке в социальных сетях активист Украинского культурного центра в Крыму Михаил Батрак. Однако дальнейшее развитие событий показало, что от «суда» ничего хорошего ждать не следует — ходатайство было отклонено «из-за отсутствия изменений в обосновании нахождения...Факты

але удар форварда лише струсонув поперечину. Господарі швидко прийшли до тями. І ось уже пішли флангові атаки з загостренням від Батрака: в одному випадку м'яч просвистів повз всіх, у другому на подачу відгукнувся Немтінов і вліт пробив поруч з поперечиною.Спортивний Житомир

Чернівецька «Буковина» перемогла "Полісся" з рахунком 2:1

команди на 26 хвилині гри. Своє повернення на поле влучним ударом відзначив Тарас Сивка. Міг забити гол у роздягальню Антон Батрак. На жаль, влучити у ворота Полісся Антон не спромігся. Реабілітувався Антон Батрак вже у другому таймі. На 82 хвилині...0372.ua

Після перерви "Буковина" змогла вирвати перемогу на 82 хв - відзначився Антон Батрак. Нагадаємо, матч пройшов без глядачів через дискваліфікацію.Буковинська правда

Буковина в домашньому матчі перемогла Полісся

Маю на увазі суддівство. Є “велика” симпатія до нашої команди”, – поділився тренер. “Якщо взяти перший тайм, то один Антон Батрак повинен був доводити атаки до логічного завершення. А небезпеки поблизу наших воріт, окрім навісів, не було. Десь вдало зіграла...Чернівці.ТВ

тура во втором круге.2017-18, Вторая лига УкраиныИгровой день: 2017-11-12"Буковина" - "Полесье" 2:1 (1:1)Голы: Алексеенко, 1 (0:1); Сивка, 26 (1:1); Батрак, 85 (2:1)"Металлист-1925" - "Николаев-2" 0:1 (0:0)Голы: Бардадим, 75 (0:1)...1NEWS

Завершився перенесений матч сьомого туру Другої ліги в групі А. Чернівецька Буковина на своєму полі перемогла Полісся. Чемпіонат України Друга ліга 12 листопада Буковина - Полісся - 2:1 (1:1, 1:0) Голи: 0:1 - 1 Олексієнко, 1:1 - 26 Сивка, 2:1...Чемпион

Saint-Pol-Morlaix, який 5 листопада відбувався у Франції. Михайлова подолала дистанцію за 1:13.38 год, пише сайт ФЛАУ. Ще одна українка, Наталія Батрак, фінішувала шостою (1:16.15 год). А перемогла ефіопка Чалту Негаса (1:13.19). Зазначимо, що обидві українки встановили особисті рекорди. Раніше повідомлялося,...Чемпион

Українка увійшла до числа призерок на півмарафоні у Франції

Франції. Про це інформує прес-служба Федерації легкої атлетики України, передає УНН.Михайлова подолала дистанцію за 1:13,38 год. Ще одна українка, Наталія Батрак, фінішувала шостою (1:16,15 год). А перемогла ефіопка Чалту Негаса (1:13,19). "Зі старту вирішила задати високий темп, щоб не довелося...Unn.com.ua

с этими горняками, которые четверо суток были под землей, все хорошо: Генченко, Шестопалов, Фролов, Савицкий, Попов, Гайбура, Калинич, Нужный, Швецов, Батрак, Кордюков, Чупров, Зайнулин, продолжил лидер НПГУ. Напомним, подземная акция протеста против невыплаты заработной платы на шахте Родинская ГП Мирноградуголь...Шахтерский край

комітету. Однак найсерйознішою помилкою став зарахований гол Буковини арбітром зустрічі. Повідомляється, що під час взяття воріт форвард господарів поля Антон Батрак підіграв собі рукою, щоб краще прийняти м'яч. Нагадаємо, що Агробізнес переміг Буковину завдяки спірному пенальті в доданий час (1:2).Чемпион

бы найти этого человека. Справка: Захар Петрович Выдриган родился 5 сентября в 1898 году в имении князя Трубецкого, в семье батрака.Воевал: в Первую мировую, в Гражданскую, во Второй Мировой.Награжден: 1915год: 5-тью Георгиевскими медалями За храбрость 1916 год: 3-мя Георгиевскими Крестами...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

Скандальний матч у Чернівцях: Чи мав рацію суддя?

Повтор показує, що рефері помилявся якраз в епізоді, коли забивав нападник чернівчан Батрак, котрий підіграв собі рукою.Спорт.ua

В оккупированном Крыму продлили арест украинскому активисту Балуху

лишения свободы на 3,7 года. Об этом на своей странице в Facebook сообщил активист Украинского культурного центра в Крыму Михаил Батрак. Он отметил, что в "суде" состоялось рассмотрение апелляционной жалобы на обвинительный приговор Балуху, вынесенный судьей Разольненского районного "суда" Бедрицкой.UAtoday

85-річна черкащанка сплела солдатам 100 пар шкарпеток

акції “Зігрій солдата”, яка тривала тут 14 жовтня, пише "Рідна Черкащина". У музеї із захопленням розповідають про 85-річну Галину Петрівну Батрак,  яка вже сплела 83 пари шкарпеток і принесла в музей (вони були передані волонтерам), 10 пар шкарпеток передали до Центру...Про Все

перші підсумки благодійної акції “Зігрій солдата”, яка тривала тут 14 жовтня. У музеї із захопленням розповідають про 85-річну Галину Петрівну Батрак,  яка вже сплела 83 пари шкарпеток і принесла в музей (вони були передані волонтерам), 10 пар шкарпеток передали до Центру...Рідна Черкащина

У Чернівцях матч Буковина-Агробізнес закінчився скандалом

чернівчанин Антон Батрак, підігравши собі рукою, відкрив рахунок у матчі.Погляд

Появилось видео скандальной концовки матча Буковина - Агробизнес

чемпионата Второй лиги, однако оказалась она одной из самых скандальных в пока еще короткой истории клуба. Напомним, что черновчанин Антон Батрак, подыграв себе рукой, открыл счет в матче. После этого "пекарям" удалось восстановить паритет и вырвать победу за счет пенальти,...Ukrainefootball.net

Сама гра проходила рівно, перший тайм був скупим на гострі моменти. Події активізувалися наприкінці гри. На 70 хв наш Антон Батрак відкрив рахунок. За 5 хв гості відігралися - забив кращий бомбардир нашої групи Богдан Семенець (це його 14 гол).ТВА

З

Нагадаємо, що чернівчанин Антон Батрак, підігравши собі рукою, відкрив рахунок у матчі.Ua-football