Борис Безкоровайний: Миколаїв почне у серпні підготовку до нового сезону з новим тренером

про перспективи клубу знову гостро постало. Фінансові можливості виявилися ще більш обмеженими. Вийти з цього глухого кута нам допомогла Федерація баскетболу України. Президент ФБУ Михайло Юрійович Бродський гарантував нам підтримку і свої обіцянки виконав, тим самим ще раз продемонструвавши приклад...Миколаївська правда

МБК Николаев остался без главного тренера

про перспективи клубу знову гостро постало. Фінансові можливості виявилися ще більш обмеженими. Вийти з цього глухого кута нам допомогла Федерація баскетболу України. Президент ФБУ Михайло Юрійович Бродський гарантував нам підтримку і свої обіцянки виконав, тим самим ще раз продемонструвавши приклад...Спорт.ua

врятувала її Люблін у чвертьфінальній серії плей-офф чемпіонату Польщі. У вирішальному матчі Люблін програв Віслі 43:60, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Дорогобузова за 23:53 набрала 14 очок найбільше серед усіх учасників матчу. Також вона зробила 6 підбирань, віддала 1...1NEWS

Уболівальники МБК Миколаїв звернулися до місцевих ЗМІ з проханням звернути увагу на проблему скрутного фінансового становища клубу. Про це пише офіційний сайт Федерації баскетболу України. 1NEWS

вийшовши в старті, за 29 хвилин записав до активу 28 очок, 9 підбирань та 1 блок-шот, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України Український свінгмен французького Монако Сергій Гладир...1NEWS

вийшовши в старті, за 29 хвилин записав до активу 28 очок, 9 підбирань та 1 блок-шот, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України Український свінгмен французького Монако Сергій Гладир допоміг своєму клубу здобути чергову перемогу у чемпіонаті Франції. У виїзному матчі...Чемпион

представника в елітній студентській лізі США (NCAA). Вихованець черкаського баскетболу Антон Білоус став гравецем університету Каліфорнії, повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України з посиланням на Verbal Commits. Розпочав свій шлях за океаном Антон у сезоні 2014/2015 з Академії Лі, потім...Чемпион

фіналу "березневого шаленства" з рахунком 60:74. Лідируючи впродовж всього матчу, Орегон довів його до логічного завершення, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Хоча саме Святослав Михайлюк міг стати автором ривку своєї команди, коли за 3 хвилини до завершення гри влучив...Чемпион

затвердив зміни до календаря серії плей-офф жіночої Суперліги. Усі поєдинки вирішальної стадії сезону відбудуться у квітні, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Суперліга-2016/17 України з баскетболу Жінки Розклад плей-офф 1/2 фіналу (до двох перемог) Перше місце - четверте місце -...Чемпион

стартових хвилин, гравці з Лоуренсу так і не дали шансу своїм опонентам, перемігши з рахунком 90:70, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Українець як і зазвичай вийшов у старті та провів на паркеті 26 хвилин, за які набрав 9 балів...Чемпион

9 травня. Головною метою цього є надання клубам більше часу на підготовку до вирішальної серії сезону, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. У разі виходу у фінал лідера чемпіонату Будівельника, київський клуб зможе зіграти свої домашні матчі у великій залі...Чемпион

рахунком 81:72. Наш легіонер за 25 хвилин на паркеті відзначився 6 очками, 3 підбираннями та 2 передачами, інформує сайт Федерації баскетболу України. Капітан збірної України Кирило Фесенко допоміг своєму Авелліно здобути домашню перемогу у матчі проти Динамо Сассарі. Команда нашого...Чемпион

кожному з відрізків матчу. До активу цю гру може занести і вихованець черкаського баскетболу Святослав Михайлюк, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Українець розпочав матч зі стартових секунд і провів на паркеті 32 хвилини (перший показник у команді), за які...Чемпион

Визначилися пари 1/4 фіналу плей-офф Суперліги України з баскетболу сезону-2016/17. Як інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України, за підсумками регулярного чемпіонату, який завершиться двома матчами 19 березня, у першому раунді зіграють: Будівельник - Кремінь Хімік - Миколаїв...Чемпион

Міністерство спорту назвало пріоритетні види спорту на найближчі роки

ігрових олімпійських видів спорту на 2017-2020 роки. Відповідний наказ був підписаний міністром Ігорем Ждановим, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.Командні види спорту були розподілені на три категорії пріоритетності. До першої увійшли чотири види. Список очолив баскетбол, далі розмістився...Unn.com.ua

БК "Миколаїв" на виїзді мінімально поступився "Черкаським мавпам"

поєдинку регулярного чемпіонату української баскетбольної Суперлги місцеві "мавпи" приймали гостей з Миколаєва. Про це повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.Матч активніше розпочали гравці МБК "Миколаїв", які першими відкрили рахунок, а згодом після триочкового кидка В.Тонченка та влучання з...Unn.com.ua

лізі нищівною поразкою від російського Динамо (Курськ) - 46:72. Матч відбувся на нейтральній території, у Мінську, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Обидва поєдинки з курським Динамо не несли для київського клубу турнірного навантаження. ТІМ-СКУФ ще до мінських протистоянь не...Чемпион

Зірковий форвард збірної Італії зіграє з Україною на Євробаскеті-2017

лідерів збірної Італії та клубу НБА Денвер Наггетс Данило Галлінарі візьме участь у Євробаскеті-2017, інформує УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.Форвард клубу НБА Денвер Наггетс, котрий був учасником Євробаскета-2015 і брав участь у кваліфікаційному турнірі на Ігри в Ріо,...Unn.com.ua

Суми прийматимуть фінал дивізіону «Схід» чемпіонату України з баскетболу серед студентських команд. Про це йдеться в листі Федерації баскетболу України на адресу ректора СумДУ.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

один матч, вартий кількох рядових заурядних поєдинків. ІнтерХім-СДЮСШОР як міг опирався Авангарду, але зазнав домашньої поразки 64:74, інформує сайт Федерації баскетболу України. Найрезультативнішим гравцем матчу стала Ольга Яцковець (22 + 12 пдб), в ІнтерХіма дабл-дабл у свій актив записала Христина...Чемпион