баскетбол України

Буенос-Айресі (Аргентина) у жовтні 2018 року. В Аргентині гратимуть 20 чоловічих і 20 жіночих збірних U-18, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Комплектуватимуться наступним чином: 1. Господар Ігор - Аргентина. 2. Збірні країн, що стануть чемпіонами світу з баскетболу 3х3...Чемпион

На вихідних "Кривбас" розгромив "Миколаїв"

З перших хвилин матчу криворіжці за традицією включили максимальні оберти в захисті, що стало серйозною проблемою для "Миколаєва". Анкета матчу Кривий Ріг, СК ДВНЗ КНУ "Крибас" - "Миколаїв" 83:54 (19:7, 22:7, 25:20, 17:20) "Кривбас": Тихонов 12 + 6 підбирань, Вільховецький...Миколаївська правда

Луцька та продовжить сезон в одеській БІПі. У складі волинян він зіграв 20 поєдинків у Суперлізі, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. У середньому за матч він набирав 6,2 очка, 4,3 підбирання, 1,9 передачі. Волиньбаскет посідає 10-те місце у Суперлізі...Чемпион

заключному матчі першого етапу Балтійської ліги. Рахунок 82:58 дозволив підопічним Марини Ткаченко вийти до другого етапу змагань, інформує сайт Федерації баскетболу України. У жовтні у Мінську ці команди зустрічалися між собою. Тоді з перевагою у 5 очок переміг Горизонт 64:59.Чемпион

Тренерська комісія ФБУ визначила найкращих гравців першого ігрового тижня Суперліги 2017 року. Про це інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Очки - 18, підбирання - 4, передачі - 6...Чемпион

"Різдвяний Івано-Франківськ-2017": триденний фестиваль юнацького баскетболу

участь в турнірі команда БК «Хімік» (Южне). Перед початком турніру комані юнаків 2004 р.н. (ДЮСШ "Говерла") вручили м’ячі від Федерації баскетболу України. 20 новеньких м'ячів вручив молодим баскетболістам куратор юнацьких та юніорських збірних України Андрій ПОДКОВИРОВ. Турніру з баскетболу серед...Галичина спортивная

БК Будівельник переміг Черкаський Мавп

Баскетболісти "Черкаських Мавп" на виїзді програли київському "Будівельнику" ? 68:76, передає УНН-Центр із посиланням на прес-службу Федерації баскетболу України. Кращим гравцем матчу став баскетболіст "Будівельника" Павло Крутоус, який записав до активу 19 очок. При цьому захисник київської команди реалізував...Вчасно (Черкаси)

Франківські команди отримали м

"Різдвяний Івано-Франківськ" серед команд хлопців 2002-2003 р.н. Перед початком турніру комані юнаків 2004 р.н. (ДЮСШ "Говерла") вручили м’ячі від Федерації баскетболу України. 20 новеньких м'ячів вручив молодим баскетболістам куратор юнацьких та юніорських збірних України Андрій...Галичина спортивная

Черкаські Мавпи сьогодні зіграють з Будівельником

зіграє проти "Черкаських Мавп". Це буде перший матч третього кола регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч, повідомляє УНН-Центр із посиланням на прес-службу Федерації баскетболу України. Зустрінуться команди о 17:00 в київському Палаці Спорту. Додамо, що до цього суперники вже зустрічалися двічі: в першому...Вчасно (Черкаси)

Химик добыл вторую подряд победу в Лиге чемпионов

Лав і Бехерано, який у першій половині видав один з кращих ігрових відрізків у складі Хіміка, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Южненці стабільно набирали по 19 очок в обох чвертях і, додавши у захисті у другій десятихвилинці, пішли на...Спорт.ua

перемогти Техас Тек у NCAA - 85:68. Захисник молодіжної збірної України почав поєдинок у стартовому складі, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. За 21 хвилину він набрав 5 очок, зробив 4 підбирання, 2 перехоплення. Уперше за кар’єру у студентській лізі...Чемпион

Близнюк допоміг команді університету Східного Вашингтона перемогти у матчі NCAA унiверситет Монтана Стейт (82:64). Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України. За 25 хвилин на паркеті українець набрав 8 очок (1/4 двоочкових, 1/1 триочкових), зробив 2 підбирання, 3 передачі,...Чемпион

блок-шот. Попри такий "перформанс" українця Солт-Лейк-Сіті поступився 88:89, хоча вигравали 14 очок після першої половини зустрічі, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Боломбой оформив уже шостий дабл-дабл в NBDL із семи матчів. Український "бігмен" із середнім показником у 15 підбирань...Чемпион

поспіль вийшов на майданчик у стартовій п’ятірці, проте у першій половині особливими здобутками похизуватися не зміг, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Але вже у другій половині Свят нагадав про себе двома точними дальніми та трьома влучними штрафними кидками. Суперники...Чемпион

Прес-служба Федерації баскетболу України вирішила пригадати найяскравіші моменти в українському баскетболі за 2016 рік. А саме - про виходи національних збірних на Євробаскети-2017, срібло...Чемпион

Черкаські черлідерки - другі у конкурсі на кращу групу підтримки України

вболівальник міг переглянути по одному номеру від усіх танцювальних груп Суперліги Парі-Матч та віддати свій голос за найкращих. Кожен колектив також оцінило журі Федерації баскетболу України. Першу сходинку посіла група підтримки “Flash Stars”, БІПА, “бронзу” вибороли дівчата з “Time-out”, БК “Будівельник”.Про Все

Першу гру 2017 року Черкаські Мавпи зіграють 14 січня

Перший матч 2017 року баскетбольний клуб “Черкаські Мавпи” зіграють 14 січня на виїзді, передає УНН-Центр з посиланням на Федерацію баскетболу України. Суперником черкасців виступить київська команда “Будівельник”. Баскетбольні клуби зустрінуться на арені Палацу Спорту. Час початку гри ще не...Вчасно (Черкаси)

Семінар для баскетбольних суддів відбувся у Черкасах

післядипломної освіти за сприяння завідувача відділу фізичної культури відбувся семінар з правил баскетболу, який проводили Куратор Центрального регіону та член Технічної Комісії Федерації Баскетболу України, суддя Національної категорії Олександр Нагорний та арбітр Суперліги Парі-Матч Євгеній Нагорний. Про це УНН-Центр повідомили у Федерації Баскетболу України.Вчасно (Черкаси)

Flash Stars (БІПА) - найкраща група підтримки року

та віддати свій голос за найкращих. Голосування тривало з 18 по 30 грудня. Потім своє вагоме слово сказало журі Федерації баскетболу України. Воно оцінило кожну з 9-ти робіт. Голосування виграла група підтримки одеської «БІПИ». Також ролик одеситок...Sportgid

втретє поспіль розпочав матч зі стартових хвилин. Інші українці в NCAA таким результатом похвалитися не можуть, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Євген Сахнюк в останньому матчі зіграв 4 хвилини та зробив 1 блок-шот, а його Ла Салль програв Дейтону...Чемпион