баскетболістка

Тижневий цикл підготовки команди насамперед носив оздоровчий характер, адже позаду був дуже важкий баскетбольний сезон. Новини Голої Пристані

Українки вибороли бронзу на ЧС з баскетболу

У півфіналі наші баскетболістки з рахунком 13:15 поступилися суперницям з Угорщини. Проте у матчі за третє місце українки зуміли одержати перемогу над збірною Голландії.Ваші новини

Як українські баскетболістки виборювали перемогу? (ВІДЕО)

Жіноча збірна України перемогла Швейцарію в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу Громадське радіо

ЧС. Жіноча збірна України вийшла в півфінал

Українські баскетболістки впевнено переграли швейцарок Жіноча збірна України перемогла Швейцарію в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 — 13:9. Команди почали матч...Спорт.ua

УНН з посиланням на ФБУ. Як і у матчі з Угорщиною збірна України пропустила ривок у дебюті першої чверті. Словацькі баскетболістки стартували 9:0 та змусили Володимира Холопова брати швидку хвилину....1NEWS

Українки зазнали поразки у додатковому раунді плей-офф, не зумівши пробитись у чвертьфінал. Словацькі баскетболістки стартували з 9:0 і змусили Володимира Холопова брати швидку хвилину.1NEWS

Україна програла Словаччині та вибула з Євробаскету-2017

У 1/8 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу жіноча збірна України поступилася Словаччині, - інформує Еспресо. Гал-info

Таїсія УДОДЕНКО: «Сподіваюся, ніщо не зупинить мене на шляху до мети»

Сама українка зізналася, що не замислювалася про можливе завоювання титулу найкращої баскетболістки чемпіонату Європи.Sportgid

87 хвилин. У середньому набирала 17,7 очка, 10,3 підбирання. Сама українка зізналася, що не замислювалася про можливе завоювання титулу найкращої баскетболістки чемпіонату Європи. «Для мене подібні розмови стали несподіванкою. Після повернення в баскетбол і потрапляння на перший для мене ЄвроБаскет...Спорт.ua

Баскетболістки збірної України пробилися до 1/4 фіналу ЧС 3х3

Нагадаємл, жіноча збірна України розгромила Китай на ЧС з баскетболу 3х3. Unn.com.ua

Юні бердичівські баскетболістки, вихованки ДЮСШ імені Віталія Лонського, підопічні тренера-викладача Катерини Побережної, брали участь у турніру з баскетболу "CATCH THE STAR" серед дівчат...Спортивний Житомир

Жіноча збірна України розгромила Китай на ЧС з баскетболу 3х3

Найрезультативнішою баскетболісткою гри стала Г.Зарицька, котра домінувала під...1NEWS

Як Україна вийшла до плей-офф Євробаскету-2017

Європи з баскетболу у Чехії Сьогодні команда Володимира Холопова у заключному турі групового раунду здолала Угорщину з рахунком 84:72. Найрезультативнішою баскетболісткою матчу стала Таїсія Удоденко, яка набрала 22 очка та віддала 9 результативних передач. Таким чином українки фінішували у групі...Еспресо TV

Бердичівські баскетболістки - призерки турніру у Києві

Юні бердичівські баскетболістки, вихованки ДЮСШ імені Віталія Лонського, підопічні тренера-викладача Катерини Побережної, брали участь у турніру з баскетболу "CATCH THE STAR" серед дівчат...РІО Бердичів

Захисник збірної України Аліна Ягупова за підсумками двох турів групового раунду Євробаскету-2017 увійшла до когорти кращих снайперів турніру. 1NEWS

УНН. Національна збірна України провела другий поєдинок на Євробаскеті-2017 серед жінок, що триває у Чехії, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ. 1NEWS

Баскетболістки збірної України поступилися Іспанії на ЧЄ

Завдяки цьому вже українки перехопили ініціативу і пішли на першу перерву за мінімальної переваги. Unn.com.ua

Баскетболістки ЛДУФК отримали бронзові медалі Студентської ліги України

кошик) і посіли третє місце — у Студентській лізі Україні. Символічно, що саме з рук ректора університету, професора Євгена Приступи баскетболістки ЛДУФК під гучні овації присутніх й отримали свої заслужені бронзові медалі Студентської ліги України, інформує ldufk.edu.ua. Бронзові медалі Студентської...Галичина спортивная

Жіноча збірна стартувала з перемоги на Євробаскеті

не дарма, адже така тактика стабільно приносила українкам набрані бали. Окремо треба відзначити гру капітана Аліни Ягупової, з якою чешські баскетболістки у першій половині матчу впоратись не зуміли. Свінгмен збірної України за 15 хвилин набрала 17 очок, атакуючи при цьому...Спорт.ua