баскетболістка

Приємно відзначити, що вихованки рівненської ОСДЮСШОР опинилися серед кращих гравців сезону. Все

Бердичівські баскетболістки - Чемпіонки України з баскетболу

Бердичів продовжує виховувати талановитих баскетболісток. Лише нещодавно стало відомо, що вихованка бердичівського баскетболу Олена Гулямова (Савіна) стала Чемпіонкою України серед жіночих команди та найкориснішим гравцем...Спортивний Житомир

Житомирські баскетболістки - у четвірці найсильніших команд України

У неділю, 14 травня, фінішувала Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга серед дівчаток 2005 року народження, в якій змагалася і команда житомирянок під керівництвом Олексія Мазура. Житомир.info

Грати з рівненською командою нашим дівчатам було вкрай важко. За результатами всього Чемпіонату стала кращим захисником нашої команди. Спортивний Житомир

житомирської "Юності" із рахунком 69-31 та здобули бронзові нагороди ліги. Також, за підсумками сезону визначали і кращих спортсменок ВЮБЛ серед баскетболісток 2005 року народження за амплуа. Кращим захисником визнали рівнянку Ангеліну Гергелюк. Окрім цього нагороджували і кращих спортсменок в командах.Все

1 місце команда МСДЮСШОР (Вінниця) - тренер Волошина Алла 3 місце команда ОСДЮСШОР (Рівне) - тренера Жартун Володимир, Максимчук Марина Моя Вінниця

Найкраща баскетболістка чемпіонату Росії одружилася з одноклубницею

Пенні Тейлор уже закінчила ігрову кар'єру та працює у клубній структурі Фінікс Меркюрі. Чемпион

В oбласнoму центрі прoйшoв турнір з баскетбoлу, присвячений пам

багато цікавих і непоступливих протистоянь. За підсумками змагань обидві кропивницькі команди посіли перші місця. У жінок друге місце завоювали полтавські баскетболістки, а третє до свого активу записали гравці криворізького БК Кривбас-Ветеран. У чоловіків друге місце посіли гравці з Дружківки, а...Гречка

Баскетболістки збірної України стали переможцями чемпіонату Франції

УНН. Гравці жіночої баскетбольної збірної України Аліна Ягупова та Людмила Науменко завоювали титул чемпіона Франції. Зазначається, що Лілль упродовж всього поєдинку... 1NEWS

У запеклій боротьбі вихованки Рівненської ОСДЮСШОР програли фінальну гру та посіли 2 місце. Все

Українка стала найрезультативнішою баскетболісткою у грі фіналу чемпіонату Франції

Команда А.Ягупової поступилася на виїзді Монпельє 62:64. Зауважимо, що після двох матчів рахунок у серії став нічийним 1:1. Unn.com.ua

Богдан Бондаренко новий сезон розпочне пізніше, ніж зазвичай 19:17Баскетбол. Українська баскетболістка Римаренко виграла чемпіонський титул в Польщі 18:48Футбол. Роналду та Бензема не вийдуть у поєдинку Реала проти Гранади 18:26Футбол.1NEWS

Форвард збірної України Катерина Римаренко завоювала титул чемпіона Польщі у складі команди Шлєза з Вроцлава. Чемпион

ОСДЮСШОР-Рівне - СДЮСШОР-5-Дніпро 88:41 Кириченко 20, Павлюк 19, Закотюк 19, Григорук 14, Шепелюк 4, Безкоровайна 4, Алєксєєвець 4, Козубович 4 Все

У вирішальному матчі франківчанки здобули перемогу над полтавською командою Івано-франківський портал новин "Репортер"

Завершено голосування в конкурсі Міс баскетбол-2017. Експрес

Українка Ольга Мазніченко ввійшла в топ-5 гравців регулярного чемпіонату в другому дивізіоні жіночої ліги Франції. Також наша баскетболістка стала найрезультативнішою в регулярному чемпіонаті. У чвертьфіналі плей-офф Монбрізон Ольги Мазніченко грає проти Роше.1NEWS