баскетболістка

Жіноча збірна України поступилася суперницям з Литви в півфіналі баскетбольного турніру дефлімпійських ігор - 40:63. По перерві литовські баскетболістки знову домінували на майданчику та довели зустріч до перемоги.1NEWS

України. Спробували у другій чверті відіграти 13 очок відставання, але до перерви скоротили його лише 5 балів. По перерві литовські баскетболістки знову домінували на майданчику та довели зустріч до перемоги. Найкращою у збірній...1NEWS

України. Спробували у другій чверті відіграти 13 очок відставання, але до перерви скоротили його лише 5 балів. По перерві литовські баскетболістки знову домінували на майданчику та довели зустріч до перемоги. Найкращою у збірній України стала Кальченко - 16 очок, 9...Чемпион

«Ужгородські мачки» уже вийшла за межі тренувального майданчика: кілька днів тому ужгородки дебютували на чемпіонаті Закарпатської області зі стрітболу.Як розповідають баскетболістки, команда тренується не надто довго, хоч і створена близько року тому: заважає постійна зміна складу, хтось передумує займатися спортом,...Zaholovok

половини третьої чверті, пише Агрімпаса посилаючись на Знай. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ — Палата представителей Конгресса США проголосовала за новый пакет антироссийский санкций Баскетболістки збірної Росії отримали право […]...УКРОП

Жіноча та чоловіча збірні України вийшли до півфіналів Дефлімпійських ігор в Туреччині Дівчатка-баскетболістки, котрі з рахунком 60:33 перемогли команду Польщі, вже 27 липня в 11:00 боротимуться за вихід у фінал з командою Литви.1NEWS

Збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи

наша команда буде п’ятою в групі з шести команд. Наступний матч Україна грає 12 липня о 20:30 проти Греції. Грецькі баскетболістки до цього перемогли Ісландію (72:42), програли Німеччині (65:67) та здолали Словаччину (52:51). Чемпіонат Європи U-20 Жінки. Дивізіон B Україна...Спорт.ua

половині 10-хвилинки суперниці поступово скоротили відставання. У підсумку лише +2 за чверть у активі українок. Уже в другій 10-хвилинці чеські баскетболістки впевнено захопили ігрову ініціативу. До великої перерви вони вже мали 6 очок переваги. У другій половині поєдинку наші дівчата...1NEWS

Як виглядає модель з найдовшими ногами в світі (фото)

Колишня російська баскетболістка Катерина Лісіна здивувала світ довжиною своїх ніг.Bilshe.com

з баскетболу Володимир Холопов вважає, що команда програла Словаччині і припинила виступи на Євробаскеті-2017 в Чехії через те, що українські баскетболістки не налаштувалися на гру.1NEWS

УНН. Капітан збірної України Аліна Ягупова за підсумками чемпіонату Європи з баскетболу стала найрезультативнішою на турнірі. Середній показник нашої співвітчизниці склав 21,3 очка за поєдинок. Це найвищий показник серед усіх учасників чемпіонату Європи. 1NEWS

Тижневий цикл підготовки команди насамперед носив оздоровчий характер, адже позаду був дуже важкий баскетбольний сезон. Новини Голої Пристані

Українки вибороли бронзу на ЧС з баскетболу

У півфіналі наші баскетболістки з рахунком 13:15 поступилися суперницям з Угорщини. Проте у матчі за третє місце українки зуміли одержати перемогу над збірною Голландії.Ваші новини

Як українські баскетболістки виборювали перемогу? (ВІДЕО)

Жіноча збірна України перемогла Швейцарію в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу Громадське радіо

ЧС. Жіноча збірна України вийшла в півфінал

Українські баскетболістки впевнено переграли швейцарок Жіноча збірна України перемогла Швейцарію в чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 — 13:9. Команди почали матч...Спорт.ua

УНН з посиланням на ФБУ. Як і у матчі з Угорщиною збірна України пропустила ривок у дебюті першої чверті. Словацькі баскетболістки стартували 9:0 та змусили Володимира Холопова брати швидку хвилину....1NEWS

Українки зазнали поразки у додатковому раунді плей-офф, не зумівши пробитись у чвертьфінал. Словацькі баскетболістки стартували з 9:0 і змусили Володимира Холопова брати швидку хвилину.1NEWS

Україна програла Словаччині та вибула з Євробаскету-2017

У 1/8 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу жіноча збірна України поступилася Словаччині, - інформує Еспресо. Гал-info

Чоловіча збірна України виграла груповий етап ЧС з баскетболу 3х3

Нагадаємо, баскетболістки збірної України пробилися до 1/4 фіналу ЧС 3х3.Unn.com.ua

Таїсія УДОДЕНКО: «Сподіваюся, ніщо не зупинить мене на шляху до мети»

Сама українка зізналася, що не замислювалася про можливе завоювання титулу найкращої баскетболістки чемпіонату Європи.Sportgid