баскетболісти

"Мілуокі Бакс" завдали поразки команді О.Леня "Фінікс Санс"

На арені "Харріс Бредлі-центр" в Мілуокі місцеві баскетболісти "Бакс" за присутності 16 051 уболівальник обіграли гостей БК "Фінікс Санс" з рахунком 100:96, передає УНН.Команди увесь матч не відпускали...Unn.com.ua

Матч Зірок Суперліги Парі-Матч відбудеться 12 березня у Дніпрі

Заходу працюватиме Віталій Степановський та Вадим Пудзирей, а з командою Північного Сходу Володимир Коваль та Денис Журавльов. Як повідомляв УНН, баскетболісти "Дніпра" стали володарями Кубка...Unn.com.ua

"Фінікс Санс" О.Леня в овертаймі поступився "Чикаго Буллс"

Чикаго американець отримав право на пробиття трьох штрафних, але одного разу не влучив, тому гра продовжилася в овертаймі, котрий виграли баскетболісти Буллс. Український центровий Олексій Лень отримав місце у стартовому складі та провів на паркеті 34:39 хвилини. Результативність нашого співвітчизника...Unn.com.ua

Українець Михайлюк увійшов у збірну сезону студентської ліги США

19-річний баскетболіст провів яскравий сезон в NCAA. У минулому сезоні захисник також увійшов до збірної сезону.Зеркало недели (газета)

Баскетболісти університету нафти і газу перемогли студентів-медиків

У результаті перемогла команда ІФНТУНГу з рахунком 85:64. Команди медичного університету та університету нафти і газу змагалися з а 6-7 місця. Галичина спортивная

Гравці "Черкаських Мавп" на день стали шкільними вчителями

Баскетболісти влаштували справжній спортивний лікнеп для учнів ФІМЛІ. До школярів навідались захисник Максим Мірошніченко та центровий Дмитро Тихонов. ВIККА

БК "БІПА" підписав чемпіона України С.Попова

в криворізький клуб С.Попов грав в южненському "Хіміку" і ставав чемпіоном (2015) і віце-чемпіоном (2014) України. Як повідомляв УНН, двоє баскетболістів "Черкаських Мавп" потрапили до символічної п'ятірки тижня...Unn.com.ua

Протягом 17-19 лютого в Чернігові на базі обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся чемпіонат Чернігівської області з баскетболу серед юнаків 2001-2002 років народження Головний портал Ніжина

Дублери "Черкаських Мавп" відіграли поєдинки передостаннього туру другого кола

України з баскетболу у вищій лізі. Дублери "Черкаських Мавп" відіграли поєдинки передостаннього туру другого кола. У гості до них завітали баскетболісти Рівного. Напружене протистояння у підсумку закінчилося нічиєю. Суперники здобули по одній перемозі. Подробиці у наших...ВIККА

Двоє баскетболістів "Черкаських Мавп" потрапили до символічної п

Очки 10, підбирання 7, передачі 4,5; Як повідомляв УНН, стали відомими пари Фіналу чотирьох Кубка України з баскетболу. Unn.com.ua

І волею долі, обидві команди за 2 матчі туру обмінялися перемогами. В першій чверті відставав, а в другій наздоганяв. Все

На Прикарпатті провели обласний турнір з баскетболу, присвячений пам

Ігри відбулися у дружній атмосфері. Результати: Хлопці 1.Івано-Франківськ 2.Єзупіль 3.Черніїв Дівчата 1.Єзупіль 2.Івано-Франківськ 3.Черніїв Юні гравці отримали медалі, переможці мячі. Баскетболістів також пригостили смачним обідом.Бліц-інфо

Черкаські Мавпи-2 зіграли проти команди з Рівного

У першому матчі черкаські баскетболісти до останнього мали шанси на перемогу. У четвертому періоді лиш дозволили суперникові дещо скоротити рахунок 80:67.Вчасно (Черкаси)

NBA All-Star Weekend, що проходить у Новому Орлеані. Дрон допоміг гравцю "Орландо Меджик" Аарону Гордону покласти м'яч у кошик. 21-річний баскетболіст самостійно керував дроном, що тримав м'яч. Як тільки апарат підлітав до кільця, м'яч летів униз. Гордон підхоплював його у...Znaj.ua

Юним черкаським баскетболістам вручили нові м

Юних черкаських баскетболістів владці підсилили інвентарем. Якісні баскетбольні м’ячі вручили командам, якими опікується міська громадська організація "Баскетбольний клуб" "Країна Баскетболія". Це вихованці першої...ВIККА

Змагаються баскетболісти з міст Чортків, Києва, Черкас та Ужгорода. Наразі ужгородські баскетболісти знаходять на межі потенційної вісімки фіналістів.Голос Карпат

"Будівельник" вирвав перемогу у "Хіміка" в матчі лідерів Суперліги Парі-Матч

час знаходився у ролі наздоганяючи. На велику перерву Хімік пішов зі значним гандикапом 45:33. Проте третя десятихвилинка стала переломною столичні баскетболісти наздогнали конкурентів (60:60). Надалі зустріч проходила в баскетбольних гойдалках і точний триочковий кидок Руслана Отверченка приніс киянам звитягу 76:74.Unn.com.ua

О.Лень допоміг "Фініксу" розгромити "Лос-Анджелес Лейкерс"

Лос-Анджелесу ривком на старті 24:8. Такий успішний початок продовжився і надалі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Фінікс Санс" О.Леня поступився БК "Нью-Орлеан Пеліканс" Баскетболісти "Санс" не підпускали "Лейкерс" у рахунку ближче, ніж +10 очок до кінця протистояння. У підсумку перемога з комфортним результатом...Unn.com.ua