Баранець

Перша ліга 34 тур.

в українській футбольній еліті проведуть "Десна" і "Полтава", котрі поміряються силами "Зіркою" і "Чорноморцем" відповідно."Рух" - "Полтава" - 1:0 Голи: Баранець Б., 89 "Гірник-Спорт" - "Волинь" - 0:2 Голи: Герасимюк, 49 Страшкевич, 75"Десна" - "Геліос" - 5:0Голи: Філіппов, 28 (пенальті),...Football-ukraine.com

Єдиний гол підопічні Андрія Кікотя провели на 89 хвилині матчу. Борис Баранець виконуючи вирок арбітра не залишив ніяких шансів для воротаря гостей.Винники Plus

"Рух" переміг "Полтаву"

Гол: Б.Баранець, 89, з пенальті (детальніше про гру - читайте пізніше)...Галичина спортивная

Голи: 1:0 - 4 Деркач, 2:0 - 45+1 Семчук. Рух - Полтава - 1:0 (0:0) Гол: 1:0 - 89 Б. Баранець. Десна - Геліос - 5:0 Гірник-Спорт - Волинь - 0:2 Балкани - Інгулець - 0:1 Авангард - Миколаїв -...Чемпион

ФК «Полтава» програла «Рухові» і лишилася без першого місця

різницю забитих-пропущених. Насправді, полтавцям не вдається забити жодного. Натомість господарі на останніх хвилинах гри забивають з пенальті єдиний гол. Відзначається Баранець 1:0. Таким чином Полтава на мінорній ноті завершує чемпіонат першої ліги, не отримавши прямої путівки до вишки. Тепер полтавцям...0532.ua

Винниківський «Рух» переміг втринадцяте в сезоні

«Рухом» і «Полтавою» завершився перемогою господарів поля з рахунком 1:0. Єдиний гол забив з пенальті на 89-й хвилині матчу Борис Баранець. Про це повідомили в інформаційній службі винниківського футбольного клубу Рух.Щоденний Львів

Прикра поразка "Руху"

було у драматичному західноукраїнському дербі. «Волинь» (Луцьк) — «Рух» (Винники) — 2:1 (0:1) Голи: Чорноморець 75, Яковлєв 89 - Б. Баранець 44, пен. «Волинь»: Когут, Сухомлинов (Світличний 59), Сафонов, Болденков, Чорноморець, Курко (Клак 90+3), Герасимюк, Марчук, Яковлєв, Коробка (Страшкевич 68),...Галичина спортивная

Когуту, а на 43-й хвилині гості заробили право на пенальті за фол Рудольфа Сухомлинова проти нашого екс-гравця Романа Никитюка. Борис Баранець чітко реалізував одинадцятиметровий вирок арбітра та відкрив рахунок у матчі – 0:1. До перерви залишалося дуже мало часу, однак ще...Волинська правда

Перша Ліга.

в "Інгульця".Гол Фещука дозволив "Арсеналу" мінімально перемогти "Суми" на виїзді.Перша ліга33 тур"Волинь" - "Рух" - 2:1Голи: Чорноморець, 70, Яковлєв, 89 -Баранець, 45"Геліос" - "Гірник-Спорт" - 1:3Голи: Кіча 45+1 - Фаюк 37, Аксьонов 47, Бафталовський 90+3"Інгулець" - "Десна" - 1:3Голи: Піднебесний,...Football-ukraine.com

«Рух» програє у Луцьку і практично залишає «Волинь» у Першій лізі

першого тайму. Господарі у своєму майданчику порушили правила на рухівцю Никитюку і арбітр призначив одинадцятиметровий удар у ворота волинян. Борис Баранець не залишив ніяких шансів воротарю господарів і м'яч затріпотів у сітці воріт. Мінімальна перевага у рахунку "Руху" тривала до...Винники Plus

Власник "Руху" пішов у наступ на президента "Інгульця"

приводу пенальті теж можемо поговорити. Поворознюк сам підняв цю тему. Нехай він скине відео за п'ять секуд до пенальті, де Баранцю ледь ногу і не відірвали і тоді будемо говорити", - заявив Козловський в інтерв'ю клубному каналу.Ці та інші події...Football-ukraine.com

Козловський: Пораджу пану Поворознюку бути більш стриманим і ввічливим

приводу пенальті теж можемо поговорити. Поворознюк сам підняв цю тему. Хай він скине відео за пять секуд до пенальті, де Баранцю ледь ногу не відірвали і тоді будемо говорити. Моя порада пану Поворознюку - бути більш стриманим...Ua-football

"Рух" поступився "Інгульцю" через одинадцятиметровий

Ганєв, Запорожець, Клименко, Мішуренко, Піднебенний, Кучеренко, Павлов, Дорошенко, Балан, Лупашко, Синьогуб «Рух» (стартовий склад): Ільющенков, Заставний, Дуць, І.Білий, Писко, Копина, Б.Баранець, Г.Баранець, Грисьо, Козак, Хомченко Попередження: Балан, 23; Запорожець, 36 — Б.Баранець, 32; Козак, 36; Хомченко, 55; Ільющенков, 67; Копина,...Галичина спортивная

Кікоть: Інгульцю допоміг арбітр

можуть бути враження від такої гри? "Інгульцю" допоміг арбітр. Ще й на 60-й хвилині. Перед тим був фол на Борисі Баранці, але арбітр дає грати і після цього відразу дають пенальті. Ви виграли сьогодні? Вас вивозять арбітри до УПЛ. Гадаю,...Ua-football

Феєрична нічия у матчі «Рух» - «Миколаїв»

Семенини. Поставив крапку в цьому божевіллі екс-гравець "Руху" Чучман, рикошетом від якого м'яч залетів у ворота "муніципалів" після удару Бориса Баранця. Винниківчани ділять сьоме місце з "Авангардом" і тепер зіграють з "Інгульцем". Рух (Винники) - МФК "Миколаїв" 3:3 (1:2) Стадіон...Винники Plus

Aardman Animations планує сиквел мультфільму Втеча з курника

прокаті 224 млн доларів. Як і раніше залишається найуспішнішим ляльковим проектом в історії кіно. Нині студія Aardman працює над продовженням Баранця Шона, після чого приступить до знімального процесу Втечі з курника...Pingvin.pro

одному, поділилася з нами Наталія Миколаївна. Ініціаторами та організаторами шляхетної акції Посади дерево добра були батьки. Це Ольга Васильківська, Євген Баранець, Вадим Карнаух, Віталій Білокінь, Юрій Остренко, Сергій Омелян та Сергій Глитенко. Адміністрація дитсадка вдячна батькам за те, що правильно...Тижневик «ЕХО

діям немає і не було. Цікаво, у скільки це обійшлося ФФУ - у плані витрат на якихось іноземців, відомих тільки Баранці? Чи не хочете опублікувати?" - написав Франков на matchday. Нагадаємо, що Павелко розповів про конфлікт з Суркісом і борги...Чемпион

Винниківський «Рух» здобув 12-ту перемогу в сезоні

Гурмак, Гуськов (Ткач, 90), Слободян, Ковбаса (Островський, 68), Корольчук (Кузін, 81) Рух: Ільющенков, Заставний, Дуць, І.Білий, Писко (Макар, 86), Копина, Б.Баранець (Чепелюк, 76), Г.Баранець, Грисьо (Лозовий, 53), Козак, Зубар (В.Білий, 82) Гол: Грисьо, 52 Попередження: Корольчук, 56; Ульянченко, 62; Прокопенко,...Щоденний Львів