багатоборство

З 15 по 19 липня у місті Черкаси проходив чемпіонат України з морського багатоборства. Прес-Центр

тільки мисливцям та власникам собак, а й широкому загалу. В рамках форуму пройде презентація позашляховиків, пейнтбольного клубу, розважальна програма, єгерські багатоборства, змагання зі стендової стрільби та виступ кінно-спортивної школи. Програма заходів...Online.ua

У 80 окремій десантно-штурмовій бригаді проведено змагання з функціонального багатоборства (кросфіту) на звання ”НАЙБІЛЬШ ФІЗИЧНО ПІДГОТОВЛЕНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ”, по системі WOD що є абревіатурою англійського виразу Workout of the Day, тобто...Гал-info

та спорту України. Дві нагороди найвищого гатунку для України здобув лідер збірної — Данило Фільченко. Юний дніпрянин став переможцем у багатоборстві й у...1NEWS

та спорту України. Дві нагороди найвищого гатунку для України здобув лідер збірної - Данило Фільченко. Юний дніпрянин став переможцем у багатоборстві й у фігурному катанні. Тепер 25 липня на Данила чекає головний старт чотириріччя - X Всесвітні ігри.Чемпион

буде цікаво не тільки мисливцям, а й широкому загалу. В рамках форуму пройде презентація позашляховиків, пейнтбольного клубу, розважальна програма, єгерські багатоборства, виставка порід мисливських собак та виступ кінно-спортивної школи. Програма заходів: http://sokil-susk.com.ua...Online.ua

У Черкасах розпочався чемпіонат України з морського багатоборства та веслування на шлюпках Ял-6

15 липня у Черкасах розпочався чемпіонат України з морського багатоборства та веслування на шлюпках Ял-6 серед чоловіків і юнаків старшої вікової категорії та всеукраїнських змагань з акватлону серед молоді. Про...Нова доба

Львівська гімнастка Анастасія Возняк здобула три "срібла" на змаганнях у Берліні

Діани Мижерицької та львів’янки Анастасії Возняк у групових вправах здобули три срібні нагороди, повідомляє sport-oda.lviv.ua. Українські дівчата виявилися другими в багатоборстві, а також у окремих змагальних вправах — в групових вправах з п’ятьма обручами та у вправах з м’ячами і...Галичина спортивная

Чемпіонат України з морського багатоборства та веслування на шлюпках Ял-6, всеукраїнські змагання з акватлону серед молоді прийматимуть Черкаси з 15 по 19 липня 2017 року.Online.ua

Черкащина прийматиме чемпіонат України з морського багатоборства та веслування на шлюпках Ял-6

З 15 по 19 липня Черкаси прийматимуть чемпіонат України з морського багатоборства та веслування на шлюпках Ял-6 та Всеукраїнські змагання з акватлону серед молоді, пише "ЧЕмпіон". Програма змагань: 15 липня 10:00 –...Про Все

групових вправах здобула три срібні нагороди. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА. Українські гімнастки стали другими в багатоборстві, а також в групових вправах з пятьма обручами та у вправах з мячами і скакалками. У світовому Challenge Cup-2017...Online.ua

в складі якої змагалась представниця Львівщини Анастасія Возняк, в групових вправах здобула три срібні нагороди. Українські гімнастки стали другими в багатоборстві, а також в The post Представниця Львівщини Анастасія Возняк призерка світового Challenge Cup-2017 з художньої гімнастики appeared first on...Гал-info

Львів

в складі якої змагалась представниця Львівщини Анастасія Возняк, в групових вправах здобула три срібні нагороди. Українські гімнастки стали другими в багатоборстві, а також в групових вправах з пятьма обручами та у вправах з м'ячами і скакалками. У світовому Challenge Cup-2017...Щоденний Львів

02.07 21:19   Українка Шух з рекордом виграла командний ЧЄ з багатоборства Новини 19:31Футбол. Чорноморець підписав вихованця київського Динамо 19:27Теніс. Вімблдон. Людмила Кіченок вийшла у чвертьфінал змішаного розряду 19:25Легка атлетика. Земляк, Бондаренко...1NEWS

буде цікаво не тільки мисливцям, а й широкому загалу. В рамках форуму пройде презентація позашляховиків, пейнтбольного клубу, розважальна програма, єгерські багатоборства, виставка порід мисливських собак та виступ кінно-спортивної школи. Про це повідомляє координатор проекту Анна...Online.ua

Гімнастки з України здобули три медалі на етапі Кубку світу в Берліні

етапу Челлендж. Відзначимо, що українські грації завоювали у підсумку чотири медалі на цьому старті: 3 "срібні" медалі у груповичек в багатоборстві і двох фіналах, а також "бронза" у О.Дяченко. Нагадаємо, що першу медаль на змаганнях виграли груповички у...Unn.com.ua

вражаючих результатів: на своїх перших змаганнях дівчина разом зі своїм улюбленцем вівчаркою Ніком посіла друге місце на відкритому чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками Юний кінолог. Яно, з чого почалося твоє захоплення кінологією? Напевно, з того, що тато пішов у...Online.ua

Наші грації успішно впоравшись із вправою з трьома м'ячами і двома скакалками (17,550) посіли друге місце в багатоборстві, що є кваліфікацією для окремих видів.Високий замок