багатоборство

Чергова перемога. 11-12 березня пройшов Відкритий чемпіонат міста Рубіжне з військово-спортивного багатоборства в розділі «Бойове двоборство». У змаганнях взяли участь 83 спортсмена з Рубіжного та Сватового. В особистому заліку багатоборці змагалися в...Сватово - общественно-информационный портал города

Кросфіт-майданчик зявиться у Черкасах (фото)

- Кросфіт - це прорив у світі спорту, бо він є універсальним, без конкретної спеціалізації, - наголошує Президент Федерації функціонального багатоборства Черкаської області Олексій Назаренко. - Тут буде зручно тренуватися тим, хто займається боротьбою, греблею, гімнастастикою та іншими видами спорту.Вчасно (Черкаси)

Львів

на міжнародному турнірі з художньої гімнастики "Deriugina Cup 2017". За результатами перших двох днів цих змагань гімнастка стала першою в багатоборстві серед юніорів 2003 року народження і опинилась на найвищій сходинці, принісши перше "золото" нашій збірній. А вчора у фінальних...Ваші новини

У Тернополі змагалися школярі із Західної України (ФОТО)

В. Гнатюка відбулася матчева зустріч з ігрового багатоборства серед шкільних команд з областей Західного регіону України.Газета "Наш ДЕНЬ"

У Черкасах з

- Кросфіт - це прорив у світі спорту, бо він є універсальним, без конкретної спеціалізації, - наголошує Президент Федерації функціонального багатоборства Черкаської області Олексій Назаренко. - Тут буде зручно тренуватися тим, хто займається боротьбою, греблею, гімнастастикою та іншими видами спорту.Про Все

Українець здобув блискучу перемогу на етапі Кубка світу з гімнастики

Український гімнаст, Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв переміг у багатоборстві на етапі Кубку світу.Високий замок

Український гімнаст виборов перемогу на етапі Кубка світу в Німеччині

В німецькому Штуттгарті завершився етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, де перемогу в багатоборстві здобув українець Олег Верняєв.iPress

Олег Верняєв завоював золото на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

У багатоборстві на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Штутгарті золото взяв українець Олег Верняєв, повідомив Національний олімпійський комітет України. "Олег...Интерфакс-Украина

Верняєв виграв етап Кубка світу в багатоборстві

В Штутгарті (Німеччина) відбувся другий етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, на якому "золото" у багатоборстві вдалося завоювати українцю Олегу Верняєву. Призер Олімпіади в Ріо зумів отримати дуже високу оцінку на брусах - 15,600, що дозволило...Зеркало недели (газета)

О.Верняєв тріумфував на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

спортивної гімнастики, що проходив в Штутгарті (Німеччина), передає УНН з посиланням на прес-службу НОК України.Олімпійський чемпіон Олег Верняєв переміг у багатоборстві (84,899 бали) на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики в Штутгарті, йдеться у повідомленні. Зазначимо, що друге місце в...Unn.com.ua

Український гімнаст Верняєв переміг на етапі Кубка світу

У німецькому Штуттгарті завершився етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, де перемогу в багатоборстві здобув українець Олег Верняєв.Молодой буковинец

Олег Верняев одержал победу на этапе Кубка мира в Штутгарте

Украинец опередил японца Казуму Кайю и китайца Вэй Суна Олімпійський чемпіон Олег Верняєв переміг у багатоборстві на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики в Штутгарті.Спорт.ua

Гімнаст Олег Верняєв став переможцем змагань у багатоборстві на етапі Кубка світу в Штутгарті. Раніше була інформація, що Верняєв став другим у багатоборстві на Кубку Америки.Чемпион

Українці перемогли на етапах Кубка світу зі спортивної гімнастики

Варинська здобула перемогу в Азербайджані, Верняєв - у Німеччині Про це повідомляється на сторінці Національного олімпійського комітету України у Facebook. Ракурс

фінали з булавами та стрічкою, а також стала другою з обручем. Ще одна росіянка Поліна Хоніна, яка виграла напередодні в багатоборстві, повезе додому три срібні медалі (м'яч, булави, стрічка). Крім Бравікової, на першу сходинку п'єдесталу піднімалася Вікторія Філановські з Ізраїлю...Чемпион

Росіянка П.Хоніна перемогла у Києві на Гран-прі з художньої гімнастики

17 березня в київському Палаці спорту стартували змагання з художньої гімнастики. У перший день змагань спортсменки розігрували медалі в індивідуальному багатоборстві. Лідер української збірної з художньої гімнастики Ганна Різатдінова, яка була фаворитом турніру, після першого виступу у вправах з обручом...Unn.com.ua

Черкащина у рейтингу кращих областей з неолімпійських видів спорту

Спортивне підвищення. Черкащина піднялася на щабель вище у всеукраїнському рейтингу неолімпійських видів спорту. Це за підрахунками Міністерства молоді та спорту України. Наша область посіла почесну четверту сходинку, обійшовши Чернігів та Миколаїв. Спільними зусиллями черкаські спортсмени набрали у 2016-му понад 70...ВIККА

У Тернополі команди Західного регіону змагатимуться за програмою ІААF «Дитяча легка атлетика» (ФОТО)

В. Гнатюка. Тут відбудеться матчева зустріч серед команд із областей Західного регіону України з ігрового багатоборства за програмою ІААF «Дитяча легка атлетика».Газета "Наш ДЕНЬ"