багатоборство

збірна України в естафеті 4 по 400 м, яка зайняла 5-е місце на Олімпіаді. Найкращою молодий легкоатлеткою року стала представниця багатоборства Аліна Шух, легкоатлетом - метальник молота Михайло...ДеПо

Болт і Байлз визнані кращими спортсменами 2016 року за версією L

Байлз і ямайський спринтер Усейн Болт. На Олімпійських іграх в Ріо Симона Байлз завоювала 4 золота (командне і особисте багатоборство, вільні вправи та опорний стрибок) і одну бронзу (вправи на колоді). Крім того, вона стала першою темношкірою олімпійською чемпіонкою...Зеркало недели (газета)

Всеармійський турнір із функціонального багатоборства визначив переможців

Першість здобула команда десантників 79-ї бригади Переможцями першого всеармійського турніру із функціонального багатоборства — кросфіту стала четвірка десантників 79-ї бригади, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Народну армію". У підсумку третє місце посіли "блакитні...ДеПо

Про це Василь Вірастюк повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook Нагадаємо, 30 грудня Василя Вірастюка прооперували. Бліц-інфо

5 перемог і 5 невдач українського спорту в 2016-му

медалей — лише двома. Та обидві перемоги вийшли пам'ятними й яскравими. Гімнаст з Донецька Олег Верняєв міг здобувати золото ще в гімнастичному багатоборстві. Перед заключним шостим видом він лідирував, випереджаючи непереможного японця Кохеї Учімуру на бал. Виконавши чисто вправу на поперечині, Олег,...ClipNews.info

Дівчина виступила у багатоборстві з-поміж двадцяти 13-річних учасниць. Христину нагородили кубком, медаллю та дипломом.Буковинська правда

У Львові відбулись змагання з художньої гімнастики

бачили», - зазначили організатори. Цей турнір виявився дуже вдалим для вихованок ДЮСШ «Галеон», котрі здобули перемогу у семи категоріях. У багатоборстві за програмою кандидатів в майстри спорту серед дівчат 2003 р.н. найкращою стала Анастасія Пугач. Її подруга по команді Майя...Львівська міська рада

Відкритий чемпіонат області зі спортивної гімнастики відбувся у Черкасах

Протягом трьох днів у гімнастичному багатоборстві змагалися більше 150 спортсменів.Вчасно (Черкаси)

турнірі з художньої гімнастики, що завершився в ОАЕ. Наша гімнастка успішно обійшла конкуренток у всіх трьох індивідуальних видах і в багатоборстві, здобувши чотири золоті медалі. Погранична була найкраща у вправах з обручем, булавою та стрічкою. Журі також нагородили гімнастку титулом...Гал-info

13-річна львів

2016, який відбувався в Дубаї 9-13 грудня. Львівянка Христина Погранична успішно обійшла конкуренток у всіх трьох індивідуальних видах і в багатоборстві, здобувши чотири золоті медалі, повідомляє Zaxid.net. Високі оцінки дозволили піднятись гімнастці на найвищу сходинку пєдесталу. За рішенням журі турніру...Високий замок

а також член збірної України Єва Мелещук (2001 р.н.). Єва, яка виступала у категорії сеньорок, завоювала три золоті медалі: у багатоборстві, з обручем та булавами (гімнастки виконували 2 види). Окрім того, вона стала віце-міс турніру, інформує офіційний сайт Федерації гімнастики...Чемпион

грудня 2016 році відбувався у Вінниці. Житомирянка була кращою в першій вправі, четвертою - в другій, та третьою у фіналі багатоборства. Вітаємо Кварацхелію Зейнаб та її тренера, заслуженого тренера України Бєлікова І.М. Спортивний...Спортивний Житомир

Черкащанин Віктор Юрченко виборов «срібло» Кубку України з армспорту

Відомий український спортсмен, заслужений майстер спорту України із богатирського багатоборства та майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Віктор Юрченко вперше виступив на змаганнях з армспорту. Про це «Нова Доба»...Нова доба

перше командне місце, стали чемпіонами України (до речі, вони у 2015 році також були чемпіонами України серед юнаків).У фіналі з багатоборства Михайло Лесишин посів перше місце, Олег Мазурик – п’яте місце, Ігор Буштин на восьмому місці, Віталій Войтів на шостому...Дрогобицькі новини

Акробати Дрогобицької ДЮСШ - чемпіони України

Відтак у загальнокомандному заліку представники Львівщини посіли перше місце й стали чемпіонами України! Галичина спортивная

У спортивному комплексі ЦСК стартував Всеукраїнський турнір з функціонального багатоборства, присвячений 25-й річниці ЗС України

Турнір відбувся за ініціативи Федерації функціонального багатоборства, спільно з Міністерством оборони України та Міністерством молоді та спорту України.Народна Рада

У Києві відбудеться відкриття Першого Всеукраїнського турніру з функціонального багатоборства серед військовослужбовців ЗС України

грудня, о 11.00 у Києві у приміщенні спортивної зали ЦСК Збройних Сил України відбудеться відкриття Першого Всеукраїнського турніру з функціонального багатоборства серед військовослужбовців ЗС України. У турнірі разом із діючими військовослужбовцями будуть змагатись ветерани АТО з особливими потребами. Запрошуємо на...Seo-top-news

Відкритий чемпіонат області з гімнастики спортивної приймуть Черкаси

«Чемпіон». Програма змагань: 9 грудня – день приїзду та опробування приладів, технічна нарада 10 грудня – парад відкриття змагань, жіноче багатоборство, чоловіче багатоборство. 11 грудня – фінали Адреса: м. Черкаси, вул. Дашкевича, 23...Нова доба