багатоборство

Черкаські кінологи здобули призові місця на чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками (фото)

Відкритий Чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками «Юний кінолог» проходив під патронатом Національної поліції України в Сумській області.Про Все

у Дніпрі тривав чемпіонат України зі скелелазіння серед юнаків та юніорів у видах програми на швидкість, складність, болдеринг та у багатоборстві.Про це інформує Златопіль із посиланням на офіційний портал міської ради Кропивницького.У змаганнях взяли участь 394 найсильніших спортсмени із 11...Златопіль

Гімнаст із Кропивницького став переможцем і призером міжнародних змагань в Угорщині (ФОТО)

Наш земляк став бронзовим призером у багатоборстві і виборов чотири медалі на окремих видах.Гречка

Гімнастка Н.Красюк здобула чотири медалі на змаганнях у Туреччині

категорії гімнасток 2004 року народження, яка є членом Міжнародного турніру "Кубок Дерюгіної" Ніколь Красюк. На турнірі Н.Красюк стала кращою в багатоборстві серед гімнасток 2004 року народження (59,850 бали), а також завоювала золоті медалі за вправи з м'ячем (16,200) і стрічкою...1NEWS

та бронзу завоювала одна з найсильніших юніорок країни, багаторазова переможниця міжнародних турнірів Ніколь Красюк. На турнірі Ніколь стала найкращою у багатоборстві серед гімнасток 2004 р.н. (59.850), а також завоювала золоті медалі за вправи з м’ячем (16.200) і стрічкою...1NEWS

та бронзу завоювала одна з найсильніших юніорок країни, багаторазова переможниця міжнародних турнірів Ніколь Красюк. На турнірі Ніколь стала найкращою у багатоборстві серед гімнасток 2004 р.н. (59.850), а також завоювала золоті медалі за вправи з м'ячем (16.200) і стрічкою (16.450), а...Чемпион

які не входять до олімпійської програми. Ліцензії на цей старт здобувалися у передолімпійському, 2015 року на ліцензійному чемпіонаті світу у багатоборстві. Ганна Різатдінова тоді виборола ліцензію, ставши п'ятою. Вікторія Мазур стала 22-ою, у зв'язку з чим Україна стала другою у...1NEWS

Гімнасти з Кропивницького стали бронзовими призерами Кубку України (ФОТО)

спортивної школи Надія у складі Катерини Шумейко, Вероніки Букати та Анастасії Ассефи стали бронзовими призерками у командних змаганнях. У жіночому багатоборстві до фінальної частини пробилися чотири наші представниці, де найкращий результат показала Катерина Шумейко 5 місце.До фіналів на окремих видах...Гречка

Кропивницькі скелелази привезли з юнацького чемпіонату України п

скелелазіння серед юнаків і юніорів, що 13-18 червня проходив у Дніпрі. Змагання проводилися у видах програми швидкість, трудність, болдеринг та багатоборстві. Кіровоградську область представляли вісім юних спортсменів - вихованці комплексної ДЮСШ №1, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.Гречка

угорське місто Будапешт, пише ЧЕмпіон. Вихованець ОДЮСШ Олімпія у складі національної збірної команди Ілля Ковтун посів перше місцем з гімнастичного багатоборства, а сьогодні здобув пять золотих нагород у фінальних змаганнях на окремих приладах: Вільні вправи І місце Кінь-махи І...Online.ua

Черкаський гімнаст виборов нагороди на змаганнях в Угорщині

Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Вихованець ОДЮСШ «Олімпія» у складі національної збірної команди Ілля Ковтун посів перше місцем з гімнастичного багатоборства, а сьогодні здобув п’ять золотих нагород у фінальних змаганнях на окремих приладах: Вільні вправи – І місце Кінь-махи –...Нова доба

року приймає угорське місто Будапешт. Вихованець ОДЮСШ Олімпія у складі національної збірної команди Ілля Ковтун посів перше місцем з гімнастичного багатоборства, а сьогодні здобув пять золотих нагород у фінальних змаганнях на окремих приладах: Вільні вправи І місце Кінь-махи І місце...Online.ua

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики молодший лейтенант Олег Верняєв отримав нагороди від НОК України

На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в румунському місті Клуж-Напока представник ЦСК ЗС України Олег Верняєв здобув 3 медалі, 2 з яких — найвищого ґатунку («золото» в індивідуальному багатоборстві та у вправах на брусах, «бронза» в опорному стрибку). Армієць також завоював «золото» у багатоборстві на етапі Кубка світу в Лондоні й став переможцем загального заліку сезону...Народна Рада

В особистих фіналах три золоті медалі з чотирьох дісталися лідеру збірної України Вікторії Мазур. Найкращий результат у багатоборстві (73, 750 бала) показала Вікторія Мазур.Online.ua

Учасники із 15 областей України приїхали на Відкритий чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками серед молоді. Організували змагання Національна поліція разом із Кінологічним союзом України та СНАУ.Online.ua

Черкаські кінологи вибороли "срібло" на чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками

Юні кінологи з Черкаської області завоювали "срібло" дводенного відкритого чемпіонату з багатоборства зі службовими собаками "Юний кінолог", що днями проходив на Сумщині під патронатом Національної поліції України, пише "Черкаський край". Упродовж двох...Про Все

журі. Представниця Ковельського МТМО конкурсантка Наталія Чирук у п'ятірці кращих медичних сестер Волині виборола 4 сходинку з 22 учасників фахового багатоборства, написав користувач Сергій Товкач у групі Ковель...Online.ua

у словацькому місті Трнава тернополянка, вихованка дитячо-юнацької спортивної школа № 2 Анастасія Бачинська здобула чотири нагороди. Дівчина здобула «золото» з багатоборства, «срібло» з вільних вправ та брусів і «бронзу» з опорного стрибка, а також «Приз глядацьких […]The post Тернополянка вразила...Галас

у словацькому місті Трнава тернополянка, вихованка дитячо-юнацької спортивної школа № 2 Анастасія Бачинська здобула чотири нагороди. Дівчина здобула золото з багатоборства, срібло з вільних вправ та брусів і бронзу з опорного стрибка, а також Приз глядацьких симпатій у виступах на...Online.ua