багатоборство

У Черкасах відбудеться відкритий чемпіонат області з морського багатоборства та акватлону

Організатори: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, Федерація морського багатоборства Черкаської області.Про Все

Міністр спорту Ігор Жданов виконує свої обіцянки перед гімнастами. Раніше повідомлялося, що Верняєв став дворазовим чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві. Чемпион

Чемпіонат області з морського багатоборства і акватлону прийматимуть Черкаси

Організатори: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, Федерація морського багатоборства Черкаської області.Нова доба

Український гімнаст Верняєв завоював «золото» і «бронзу» чемпіоната Європи

Золоту медаль Верняєв отримав за вправи на брусах, бронзову - за опорний стрибок. Ракурс

Український гімнаст Верняєв завоював друге "золото" чемпіонату Європи

медаль на чемпіонаті Європи у Румунії. В опорному стрибку український гімнаст сьогодні взяв "бронзу", а 21 квітня став найкращим у багатоборстві. Паралельні бруси 1. Олег Верняєв (Україна) - 15,466 2. Лукас Даузер (Німеччина) - 15,366 3. Нагорний микита (Росія)...Зеркало недели (газета)

Українець Верняєв виграв чемпіонат Європи з гімнастики

Бронзовим призером у цій вправі став росіянин Микита Нагорний. Нагадаємо, раніше Олег Верняєв став чемпіоном Європи у багатоборстві. Еспресо TV

в Монпельє - у 2015. Раніше повідомлялося, що Верняєв виграв "бронзу" в опорному стрибку. А напередодні українець завоював золото в багатоборстві. Чемпіонат Європи Паралельні бруси Фінал 1. Олег Верняєв (Україна) - 15,466 2. Лукас Даузер (Німеччина) - 15,366 3. Нікіта...Чемпион

представник Греції Елефтеріос Петруніас (15.433), другим став британець Кортні Таллоч (15.066). А от дворазовий чемпіон Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві Олег Верняєв за медали поборотися не зміг. У вправах на коні та вільних вправах Верняєв показав 7-й результат.Чемпион

Український гімнаст Олег Верняєв поділився враженнями після перемоги21 квітня віндивідуальному багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить у Румунії. У короткому відеозверненні Олег Верняєв розповів про чудову атмосферу змагань...1NEWS

Буцькі скелі підкорюватимуть скелелази-студенти з усієї країни

У програмі змагань 4 види скелелазіння: труднощі, швидкість, боулдерінг, багатоборстві. Про Все

Український гімнаст Олег Верняєв завоював золото у багатоборстві на чемпіонаті Європи, який проходить в румунській Клуж Погоди. Про це повідомляє офіційний сайт турніру, передає інформаційне агентство УНІАН. Сьогодні...Новости Чернигова

О.Верняєв став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

Румунії, у місті Клуж, в рамках чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики Олімпійський чемпіон Олег Верняєв виборов звання переможця турніру у багатоборстві, повідомляє УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.Український спортсмен випередив суперників із сумою балів 85,866. Зазначається, що...Unn.com.ua

Український гімнаст Верняєв завоював "золото" чемпіонату Європи у багатоборстві

Олімпійський чемпіон вважався головним фаворитом змагань і напередодні виграв кваліфікацію багатоборства. Зеркало недели (газета)

Український гімнаст став чемпіоном Європи у багатоборстві. Експрес

Український гімнаст Верняєв став чемпіоном Європи у багатоборстві

який проходить в Румунії Про це у Facebook повідомляє Національний олімпійський комітет України. Уродженець Донецька показав кращий результат в індивідуальному багатоборстві - 85,866 балу, пише "Укрінформ". Срібло дісталося росіянинові Артуру Далалояну (85,498), а бронза - британцеві Джеймсу Холлу (84,664).Еспресо TV

Українець Верняєв виграв чемпіонат Європи з гімнастики в Румунії

Український спортсмен Олег Верняєв завоював золоту медаль у багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики.iPress

Українець Верняєв здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

Український гімнаст показав в п'ятницю, 21 квітня, кращий результат в індивідуальному багатоборстві - 85,866 бала...Молодой буковинец

Український гімнаст Верняєв здобув "золото" чемпіонату Європи

Українець Олег Верняєв виграв чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, який проходить у румунському Клужі. Наш співвітчизник завоював золоту медаль у багатоборстві. Олімпійський чемпіон Ріо-де-Жанейро продемонстрував чудову програму, в черговий раз підтвердивши свій високий клас і майстерність. У цілому за підсумками...Високий замок