багатоборство

із Костополя, Дубна, Нетішина та Хмельницького. Рівне на турнірі представляли клуби "Золота осінь", команда школи "Авангард" та вихованки ПДМу.  У підсумку в багатоборстві у шести видах всі золоті нагоди виборов наш клуб "Золота осінь" - 5 медалей. У неповній же програмі 3...Все

У Черкасах відбудеться чемпіонат області з морського багатоборства

У Черкасах відбудеться відкритий чемпіонат області з морського багатоборства (триборства) та акватлону.Вчасно (Черкаси)

У Черкасах змагатимуться з морського багатоборства і акватлону

У Черкасах відбудеться відкритий чемпіонат області з морського багатоборства (триборства) та акватлону. Урочисте відкриття змагань відбудеться 23 лютого о 16:30.Нова доба

щорічний Міжнародний турнір Gracia Fair Cup 2017. У другий день за результатами чотирьох виступів були визначені переможниці та призери у багатоборстві, інформує офіційний сайт Федерації гімнастики України. У багатоборстві серед сеньорок з сумою балів 60,700 перемогла Єва Мелещук, Яна Ярош...Чемпион

Відкритий чемпіонат Черкаської області з морського багатоборства (триборства) та акватлону пройде у Черкасах з 22 по 24 лютого.Прес-Центр

Українські гімнастки завоювали 14 медалей на турнірі в Естонії

"золотих", три "срібні" та дві бронзові медалі. Найбільше медалей здобула Христина Погранична, в активі якої чотири нагороди найвищого ґатунку: в багатоборстві, у вправах з обручем, булавами та стрічкою. У змаганнях серед дорослих "золото" у вправі з обручем здобула українка Олена...Unn.com.ua

Тринадцятирічна львівська гімнастка завоювала чотири золота на міжнародному турнірі в Естонії

на міжнародному турнірі з художньої гімнастики Miss Valentine 2017 в Тарту (Естонія). Львів'янка стала найкращою серед усіх юніорок турніру у багатоборстві, впевнено обійшовши сильну і старшу за віком суперницю з Росії, і пройшла у три фінали з першим кваліфікаційним результатом.Галичина спортивная

Змагання передбачали сукупність видів багатоборства - лижна гонка, силова гімнастика та стрільба з пневматичної зброї.Новини по-рівненськи

20 черкаських патрульних займаються кросфітом

в Києві, в Міністерстві молоді та спорту, відбулась зустріч делегації, на якій обговорили питання стратегії розвитку фізичної підготовки поліцейського та багатоборства в Україні. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби патрульної поліції Черкас. Серед представників також був старший інспектор з...Нова доба

в Києві, в Міністерстві молоді та спорту, відбулась зустріч делегації, де обговорили питання стратегії розвитку фізичної підготовки поліцейського та розвитку багатоборства в Україні.Прес-Центр

Українець виграв п

Верняєв зумів завоювати сім медалей на міжнародних змаганнях Reykjavik International Games, які пройшли в столиці Ісландії. Український гімнаст виступив у багатоборстві та в окремих видах здобувши п'ять золотих медалей, а також "срібло" і "бронзу"/ "Давно такого улову не було. Reykjavik...Високий замок

Гімнаст Верняєв виграв 5 золотих медалей на турнірі в Ісландії

після Ігор-2016 старті олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв здобув 7 нагород Про це повідомляє Еспресо.TV. Олег переміг у багатоборстві, у вправах на коні, кільцях, своїх улюблених брусах, а також в опорному стрибку. На перекладині наш спортсмен показав другий...Еспресо TV

Reykjavik INTERNATIONAL GAMES 2017 Фото опубликовано Олег Юрич 13 (@verniaiev.gym) Фев 4 2017 в 2:50 PST Український гімнаст виступив у багатоборстві та в окремих видах здобувши п'ять золотих медалей, а також "срібло" і "бронзу". Раніше повідомлялося, що Верняєв півроку чекає...Чемпион

Армійський гімнаст Олег Верняєв здобув одразу 7 нагород на міжнародному турнірі

7 медалей. Це були мультиспортивні змагання під назвою Reykjavik International Games, які відбулися в столиці Ісландії. Спортсмен виступив у багатоборстві та в окремих видах, вигравши п’ять золотих медалей, а також “ срібло” і “ бронзу”...Народна Рада

Верняєв почав сезон з шести медалей у Рейк

сезон на міжнародних змаганнях Reykjavik International Games, які пройшли в столиці Ісландії. Українець зумів завоювати шість медалей. Гімнаст виступив у багатоборстві та в окремих видах, зумівши завоювати чотири "золота", а також "срібло" і "бронзу". Після закінчення змагань Верняєв розмістив знімок...Зеркало недели (газета)

Алина Шух выиграла турнир в Таллине

Украинская легкоатлетка стала победителем международного турнира Українська легкоатлетка Аліна Шух стала переможницею міжнародного турніру з багатоборства, який входить до серії European Athletics Indoor Permit Meetings (4 лютого, Таллінн, Естонія). Шух не вистачило лише восьми очок, щоб...Спорт.ua

На турнірі серії European Athletics Indoor Permit Meetings з багатоборства у Таллінні Аліна Шух перемогла, не добравши лише вісім очок до свого ж світового рекорду U20 у приміщенні з п’ятиборства.Чемпион

Украинка претендует на звание лучшей легкоатлетки Европы

намір виступити на чемпіонаті Європи у приміщенні (3-5 березня, Белград, Сербія). А найближчим турніром для неї стануть міжнародні змагання з багатоборства у Таллінні 4 лютого.Спорт.ua

У Черкасах набуває популярності домашня освіта

куди раз на семестр надсилає виконані завдання. Хлопчик відвідує клас скрипки, фортепіано та вокалу, а в Черкаській спортивній школі займається морським багатоборством. Відтепер в нього зявилось вдосталь часу для улюблених занять, розповідає мама Галина Касьянова. Перевантажені підручники, одна на всіх програма,...Про Все

Під час командного чемпіонату України з легкої атлетики, який 27-28 січня проходить у Запоріжжі, багатоборка Аліна Шух встановила світовий рекорд у своїй віковій групі. ПедПресса