атакуючий півзахисник

Ювентус пропонує за Бернардескі 35 млн євро

Ювентус готовий заплатити 35 млн євро за атакуючого півзахисника Фіорентини Федеріко Бернардескі, повідомляє Gazzetta dello Sport. Таким чином, туринський клуб покращив свою колишню пропозицію по гравцю на 5 млн...Ua-football

Барселона продовжила Карлеса Ален

Атакуючий півзахисник Карлес Ален'я і "Барселона" продовжили трудові відносини, повідомляє офіційний сайт клубу. У складі головної команди на його рахунку 1 гол в 4 матчах у всіх турнірах. Ua-football

Ми їм цікавилися: Ігри ЗМІ для Арсеналу

правий захисник, ЦЗ — центральний захисник, ЛЗ — лівий захисник, ПВ — правий вінгер, ЦПЗ — центральний півзахисник, АПЗ — атакуючий півзахисник, ЛВ — лівий вінгер, ЛПЗ — лівий півзахисник, ЦФ — центральний нападник. З цих футболістів цілком можна було...Новини футболу

думок уболівальників отримано до моменту закриття голосування. Найбільша кількість симпатій дісталася Вячеславу Шарпару, 46,01% від загальної кількості тих, хто проголосував. Атакуючий півзахисник, поповнивши ряди полтавської команди у період зимового міжсезоння...Online.ua

"Зоря" готує трансфери двох бразильців

Україна. Футбольний агент Дмитро Єрмак розповів, що зараз в команді Вернидуба перебувають на перегляді захисник Еріксен де Соуза Сантос і атакуючий півзахисник Каїка."Еріксен де Соуза Сантос може зіграти як крайнього лівого захисника, так і центрального. Сантос є гравцем молодіжної збірної...Football-ukraine.com

Золота молодь: найдорожчі зірочки європейського футболу

– 38,4 мільйона євроВиступ Юліана в Байєрі не пройшли непоміченими для сильних світу цього, і, швидше за все, майбутні успіхи атакуючого півзахисника будуть пов'язані з Баварією.За Фармацевтів Брандт відіграв 133 поєдинку у всіх турнірах і забив 20 м'ячів. Також на...Новини футболу

Екс-капітан молодіжної збірної Бразилії прибув на перегляд до "Зорі"

20-річний Каік виступав за ФК "Гояс". Є сином дуже відомого в Бразилії футболіста - Карліньоса. Може грати як на позиції атакуючого півзахисника, так і під нападниками. Проводив матчі, граючи і на фланзі. Зазначається, що Каік в минулому році був на...Unn.com.ua

Зоря переглядає вихованців Інтернасіоналя і Гойясу

24.06.1996) - грав в ФК "Гояс". Є сином дуже відомого в Бразилії футболіста - Карліньоса. Може грати як на позиції атакуючого півзахисника, так і під нападниками. Проводив матчі...Ua-football

"Зоря" підписала ще чотирьох футболістів "Дніпра"

Раніше повідомлялося, що луганчани уклали угоду з атакуючим півзахисником дніпрян Максимом Луньовим.Зеркало недели (газета)

В

Атакуючий півзахисник Шахтаря В'ячеслав Чурко перейшов в Іллічівець, повідомляє офіційний сайт клубу. Контракт футболіста з маріупольським клубом розрахований до літа 2018 року. У минулому сезоні Чурко виступав за Фрозіноне на правах оренди. На його рахунку 11 матчів у Серії Б.Ua-football

Півзахисник "Шахтаря" Тайсон забив перший гол за збірну Бразилії

Атакуючий півзахисник донецького "Шахтаря" Тайсон відзначився голом у складі збірної Бразилії в товариському поєдинку з Австралією (4:0). Лідер "гірників" з'явився на полі на 59-й хвилині замість Дугласа Кости, а на 75-ій хвилині забив третій гол своєї команди в ворота австралійців.Зеркало недели (газета)

Скаут UA-Футбол.

Сьогодні мова піде про партнера вихованця академії Челсі по лінії атаки - Адемолу Лукмана. Досьє Им'я: Адемола Лукман Оладжіде Лукман Ua-football

Бенфіка підписала атакуючого хавбека Кровіновіча

Хорват Філіп Кровіновіч, змінив "Ріу Аве" на "Бенфіку". Угода атакуючого півзахисника з "Бенфікою" буде розрахована до 2022 року.Ua-football

Іспанські ЗМІ: Барса поклала око на екс-гравця Шахтаря

Атакуючий півзахисник Баварії Дуглас Коста може перейти в Барселону. Крім Барси Дугласом також цікавляться Манчесетр Юнайтед, Ювентус і ПСЖ. Новини футболу

УЄФА назвав символічну збірну сезону Ліги чемпіонів

його чудові навички швидкої гри в пас і вміння гостро атакувати були рушійною силою "Реала".- Іско ("Реал") - чудовий приклад атакуючого півзахисника екстра-класу. Може обвести, віддати пас і забити з лівого флангу, з правого або по центру.- Міралем П'яніч ("Ювентус")...Unn.com.ua

Ігри ЗМІ: 45 трансферів для Манчестер Юнайтед

правий захисник, ЦЗ — центральний захисник, ЛЗ — лівий захисник, ПВ — правий вінгер, ЦПЗ — центральний півзахисник, АПЗ — атакуючий півзахисник, ЛВ — лівий вінгер, ЛПЗ — лівий півзахисник, ЦФ — центральний нападник.Пропонуємо Вам відчути себе футбольним менеджером і...Новини футболу

Ігри ЗМІ: 33 трансферу для Манчестер Сіті

правий захисник, ЦЗ — центральний захисник, ЛЗ — лівий захисник, ПВ — правий вінгер, ЦПЗ — центральний півзахисник, АПЗ — атакуючий півзахисник, ЛВ — лівий вінгер, ЛПЗ — лівий півзахисник, ЦФ — центральний нападник.І наостанок пропонуємо Вам відчути себе футбольним...Новини футболу

В поле зору ПСЖ потрапив атакуючий півзахисник Баварії Дуглас Коста.Чемпион

Обидва м’ячі підопічні Ігоря Левицького забили у другому таймі зустрічі. Після доволі «сонного» першого тайму на початку другої половини матчу атакуючий півзахисник «Полісся» Богдан Самотуга, який у перерві замінив Євгена Кузнєцова, прорвався у штрафний майданчик «Таврії» на правому флангу атаки.Категорія:...Покоління ZET

Пенальті та гол-красень Олександра Єлісєєва приніс перемогу житомирському «Поліссю» у матчі з «Таврією»

Обидва мячі підопічні Ігоря Левицького забили у другому таймі зустрічі. Після доволі сонного першого тайму на початку другої половини матчу атакуючий півзахисник Полісся Богдан Самотуга, який у перерві замінив Євгена Кузнєцова, прорвався у штрафний майданчик Таврії на правому флангу атаки.Спортивний Житомир