Новости по метке:

астронавти

польоту вже в березні цього року. Також науковці підготували ряд питань, що потребують вирішення перед вильотом за орбіту Землі. Нагадаємо, астронавти NASA не покидали земну орбіту 40 років. Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у NASA опублікували вражаюче фото поверхні...Znaj.ua

NASA розповіло про витік аміаку на МКС

"NASA продовжить спостерігати за роботою системи і вживати всі необхідні заходи у майбутньому", заявила співрозмовник видання. У травні минулого року астронавти  NASA розгорнули на МКС експериментальний надувний модуль ВЕАМ,  призначений для проживання членів екіпажу станції.  Планується, що  випробування ВЕАМ...Зеркало недели (газета)

на джерело в ракетно-космічній галузі. "Витік аміаку відбувається із зовнішньої системи терморегулювання. Він не загрожує екіпажу", - зазначив співрозмовник агентства. Астронавтам не вдавалося зупинити просочування речовини більше тижня, однак напередодні джерело витоку визначили. "За допомогою аналізатора аміаку, доставленого на станцію,...Еспресо TV

До МКС пристикувався вантажний космічний корабель "Прогрес"

корабель, який пристикувався до МКС. 23 лютого стиковку з другої спроби здійснила  вантажівка Dragon компанії SpaceX. У травні цього року астронавти  NASA розгорнули на МКС експериментальний надувний модуль ВЕАМ,  призначений для проживання членів екіпажу станції.  Планується, що  випробування ВЕАМ...Зеркало недели (газета)

На американському сегменті МКС стався витік аміаку

"Интерфакс" джерело в ракетно-космічній галузі. "Витік аміаку відбувається з зовнішній системи терморегулювання. Він не загрожує екіпажу", - сказав співрозмовник агентства. Астронавтам не вдавалося зупинити просочування речовини протягом тижня, разом з тим, напередодні джерело витоку було визначене. "За допомогою аналізатора аміаку,...Зеркало недели (газета)

Загибель "Титаніка" можна буде "пережити" за допомогою віртуальної реальності

відзначити, що студія, яка створила додаток, раніше втілила у віртуальній реальності політ знаменитого космічного корабля "Аполлон 11", що доставив перших астронавтів на Місяці. Британський пароплав "Титанік", що вважався найбільшим пасажирським лайнером у світі, наштовхнувся на айсберг 14 квітня 1912 року...Зеркало недели (газета)

Вантажівка SpaceX зуміла приєднатися до МКС

космічної станції Про це повідомляється на сторінці SpaceX у мережі Twitter. Європейське космічне агентство (ESA) інформує, що Dragon був приєднаний астронавтами Шейном Кімброу і Томом Песке за допомогою дистанційно керованої системи маніпулювання Canadarm2, яка використовується для пересування вантажів в космосі.Еспресо TV

Космічна вантажівка Dragon пристикувалася до МКС

пристикуватися до МКС в середу, але  процес був перерваний через неправильну роботу GPS його бортового комп'ютера. У травні минулого року астронавти  NASA розгорнули на МКС експериментальний надувний модуль ВЕАМ,  призначений для проживання членів екіпажу станції.  Планується, що  випробування ВЕАМ...Зеркало недели (газета)

Космічна вантажівка Dragon не змогла пристикуватися до МКС

кілометра від МКС. Згідно з процедурою, наступна після невдалої спроба стиковки повинна відбутися через 24 години. У травні цього року астронавти  NASA розгорнули на МКС експериментальний надувний модуль ВЕАМ,  призначений для проживання членів екіпажу станції.  Планується, що  випробування ВЕАМ...Зеркало недели (газета)

Американські вчені-астронавти зацікавилися новим космічним тілом, який дуже нагадує древню Землю.Znaj.ua

з планом, повинен зістикуватися з МТС вранці 24 лютого. На борту "Прогрес МС-05" знаходиться майже 2,5 тонни для міжнародної групи астронавтів. Це паливо для МКС, вода і повітря для учасників космічної місії. Стартовим майданчиком для ракети "Союз-У" був космодром Байконур.Znaj.ua

Астронавти дослідять мертву планету

Вчені-астронавти NASA планують здійснити експедицію на один із астероїдів, який за структурою нагадує Землю. UkrMedia

Вчені-астронавти NASA планують здійснити експедицію на один із астероїдів, який за структурою нагадує Землю, що може свідчити, що у далекому минулому, космічний об'єкт був планетою. Про це повідомили дослідники із Американського геофізичного товариства. За словами вченої Лінди Елкінс-Тантон, в поле...Znaj.ua

Engineering in Space, CUBES) - буде намагатися використовувати мікроорганізми для виробництва їжі, палива, матеріалів і ліків. Така біотехнологічна система дозволить астронавтам здійснювати більш тривалі космічні подорожі до далеких планет, сказали представники НАСА. Другий з цих двох STRI - Інститут комп'ютерного...Далекі зорі

Раммел закликає ізолювати зразки, які астронавти доставлять з Марса або супутників Юпітера на Землю.Znaj.ua

Астронавти МКС зібрали урожай китайської капусти

Вивчення можливості вирощування рослин на МКС покликане урізноманітнити раціон астронавтів під час тривалих місій.Зеркало недели (газета)

Астронавт ESA опублікував знімок Венеції з космосу

Фотографія була зроблена з борту МКС. Астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Тома Песке, який на даний момент знаходиться на борту Міжнародної космічної станції, на своїй сторінці...Зеркало недели (газета)

Дослідники NASA випробували здатну працювати на Венері мікросхему

дирижаблі і будуть літати в атмосфері планети на безпечній для людини висоті. На борту кожної венеріанської станції буде по два астронавти. Експедиція триватиме 30 днів, після чого дослідники будуть повертатися на...Зеркало недели (газета)

Полярні водорості вижили після 16 місяців перебування у відкритому космосі

підтверджує гіпотезу, згідно з якою життя на Землі з'явилося в результаті занесення мікроорганізмів разом з метеоритами. У травні цього року астронавти  NASA розгорнули на МКС експериментальний надувний модуль ВЕАМ,  призначений для проживання членів екіпажу станції.  Планується, що  випробування ВЕАМ...Зеркало недели (газета)

ESA опублікувало відео електричних ураганів Землі з космосу

, на відео потрапили електричні розряди у верхніх шарах атмосфери, такі як "червоні спрайти", "ельфи" та "феї". Відео було знято астронавтом Андреасом Могенсеном за допомогою найчутливішої камери МКС ще у 2015 році. Разом з тим, національний космічний інститут Данії опублікував...Зеркало недели (газета)

09.02.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий