армрестлінг

Українці виграли більше 50 медалей на ЧС з армрестлінгу

У пара-чемпіонаті світу серед спортсменів з обмеженими можливостями у команди теж 3 місце. Зауважимо, що в чемпіонаті планетарної першості взяли участь близько 1200 спортсменів з 53 країн світу. Unn.com.ua

Понад 1200 спортсменів з 55 країн світу стали учасниками чемпіонату світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. Спорт Тернопільщини

Право на участь у чемпіонаті світу у складі національної збірної команди України вибороли 11 спортсменів з Житомирської області. Спортивний Житомир

Кременчанин Андрій Пушкар знову довів, що сильнішого рукоборця в Україні не існує. Спорт Тернопільщини

У Львові завершився Всеукраїнський турнір з армрестлінгу

Основним фаворитом категорії 78 кг на обидві руки був Михайло Гавронський, який і став чемпіоном. Галичина спортивная

Днями у Львові визначилися переможці Всеукраїнського турніру з армрестлінгу серед чоловіків Lviv Open Cup 2017. Online.ua

Можна також спостерігати за ходом фестивалю у прямому ефірі. Online.ua

Львів

У складі збірної України, прийняли участь два представники Львівської команди Серафим Тарас та Рудницький Роман. Галичина спортивная

армрестлінгу серед дорослих, юнаків до 18 років, ветеранів, спортсменів-інвалідів та юніорів до 21 року. Lada.FM

Крім того, у скарбниці кобеляцьких спортсменів є три срібні медалі і дві бронзові. Крім того, Люда стала володаркою срібної нагороди. Тижневик «ЕХО

Буковинський силач став третім у США

У турнірі взяли участь майже 100 спортсменів. Вісник+К

Черкащанин хоче перетворити Лас-Вегас на столицю армрестлінгу

Розвиток європейського і міжнародного армрестлінгу – заслуга нашого земляка. Ігор Мазуренко запатентував професійний стіл для рукоборства, тепер лише на ньому проводять міжнародні поєдинки. Протестував та...Про Все

Про це повідомляє Інтернет-видання «Пульс Кременця». Андрій Пушкар у боротьбі в абсолютній категорії (+105 кг) отримав перемогу. Газета "Наш ДЕНЬ"

Загальний залік:1 місце - Україна 2 місце - Грузія3 місце - Болгарія Збірна України вперше піднялась на першу сходинку на Чемпіонаті світу у командній першості. Спортивний Житомир

Учасники турніру змагалися в трьох вікових категоріях. Срібним призером став Максим Деркач, бронзовим -Андрій Осипенко. SumyToday

На вихідних в Болгарії проходив чемпіонат світу з армрестлінгу. Бронзову медаль привіз додому Євген Литовцев серед ветаранів в категорії до 100 кг на ліву руку. SumyToday

53-річний комік Деніел Уїтні зійшовся в боротьбі на руках з колишнім військовослужбовцем на ім'я Джон О'Коннелл Сектор, все закінчилось шокуючими кадрами. ДеПо

Українець Андрій Пушкар змагався з казахстанцем Дмитром Трубіним за титул абсолютного чемпіона світу з армрестлінгу. Газета "Наш ДЕНЬ"

Всього у змаганнях взяли участь 27 поліцейських. Моя Вінниця

Артем Письмак: «Тренуємось і перемагаємо на голому ентузіазмі»

повідомляли в ЗМІ. У пресі цих армспортсменів називають справжнім феноменом. І не дарма. Оскільки за якихось вісім років існування секції армрестлінгу в Кобеляках спортсмени встигли завоювати найвищі нагороди на чемпіонатах світу. Вони піднімались на п’єдестал слави, тримаючи в руках український...Тижневик «ЕХО