арбітр

Відволікаючий маневр.

Хоч трохи розворушити публіку і атмосферу на стадіоні спробував один з уболівальників, який на 72 хвилина матчу вибіг на поле. Арбітр зустрічі Олександр Сахно вирішив, що епізод вирішиться і без його участі, тому гру так і не зупинив, незважаючи на...Ua-football

Кропивницька «Зірка» у Києві програла «Олімпіку» (ВІДЕО)

Після звітного матчу безвиграшна серія Зірки склала шість турів. Наступну гру Зірка проведе 29 жовтня у Кропивницькому з полтавською Ворсклою. Гречка

«Буковина» поступилася першою сходинкою луцькій «Волині»

поступилася першою сходинкою луцькій Волині. Матч проходив у жорсткій боротьбі. Виникала небезпека отримання травм нашими гравцями. До таких дій господарів арбітр ставився лояльно. На жаль, зазнали травм Олександр Жумига та Василь Гакман. Завершення гри проходило під нашу диктовку, однак зрівняти...0372.ua

Тренер Десны раскритиковал действия в атаке своих футболистов

нереалізованих можливостей. Ми володіли ініціативою, але забили всього двічі. Нас підвела реалізація. Було занадто багато браку у діях футболістів. Дії арбітра ми не коментуємо. Тому те, що стосується суддівства без коментарів", - сказав спеціаліст. Нагадаємо, що матч Волинь - Десна...Ua-football

Ворскла - Карпати.

21 жовтня. Полтава. Стадіон "Ворскл" ім.Бутовського "Ворскла" (Полтава) 19:30 "Карпати" (Львів) Телетрансляція канал Футбол 2 Текстову онлайн-трансляцію читайте на UA-Футбол АРБІТР Микола Кривоносов. 34-річний рефері з Києві в поточному сезоні обслуговував по одному...Ua-football

Прем

Трансляція: "Футбол 2" Олександрія, стадіон "Ніка" Арбітр: Микола Балакін (Київська область) Арбітр: Микола Кривоносов (Київ) Зеркало недели (газета)

ФК "Львів" - ФК "Скала" Стрий. Анонс матчу

ФК “Скала” Стрий20 жовтня. 16-00. м. Львів, ст. “СКІФ” Судді: Резніков Д.М. (Кам’янське) — Синишин Ю.Т. (Івано-Франківськ), Семанюк Т.І. (Івано-Франківськ)Резервний арбітр — Блавацький Р.А. (ЛьвівСпостерігач арбітражу — Кравченко В.В. (Львів) Дискваліфіковані: Дмитро Полюганич (ФК “Скала”) Попередній матч03.09.2017. 10 тур чемпіонату...Галичина спортивная

вперед змарнував Колос: Євген Писаренко не зміг переграти голкіпера суперників після виходу сам на сам. Хоча у цьому епізоді боковий арбітр і зафіксував офсайд. Розвязка настала у другому таймі. Зоря двічі поспіль подавала кутовий удар. Після першої спроби Станіслав Мокрий...Тижневик «ЕХО

Динамо - Янг Бойз.

Додаткові асистенти: Антті Мунукка, Денніс Антамо (Фінляндія) ДЕ ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН МАТЧ ДИНАМО - ЯНГ БОЙЗ Текстова онлайн-трансляція матчу на UA-Футбол Ua-football

"Динамо" - "Янг Бойз", "Зоря" - "Герта": анонс матчів Ліги Європи 19 жовтня

Українські клуби зіграють треті матчі на груповому етапі турніру. Поєдинок проти "Янг Бойз" буде мати для "Динамо" один певний момент. Зеркало недели (газета)

на червону перетворилась для Захара Нєпомнящего. Але сумчани чисельну перевагу у ще один забитий гол не змогли. Тож фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу підопічних Олександра Хімченка з рахунком 2:1. «Враження позитивні. Гра бажає кращого. Але результат є – тому...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

На початку другого тайму головний тренер Альбасете Монреаль Мартін вирішив зробити заміну. Наставник хотів замінити нападника Хернандеса Марреро, однак помічник арбітра щось перепутав та показав табличку з номером Зозулі, тому українець покинув поле вже на 55 хвилині. Наставник Альбасете дуже...Чемпион

Вища ліга. 3-й тур U -16 ДЮКФП м. Новоград-Волинський ДЮСШ м. Овруч 3:2 11 жовтня 2017 р. Новоград-Волинський. 50 глядачів. Арбітр О. Чирчик. Голи: Я. Ващенко (34), О. Борошивець (42) Д. Маляревич (6, автогол), В. Багрин (72), Є. Маляревич (73).Спортивний Житомир

"Шахтар" здобув другу перемогу в Лізі чемпіонів

донеччани залишились у меншості – Ярослав Ракицький сфолив на Тоорстре – за що вдруге побачив перед собою жовте світло від арбітра. В останні хвилини матчу "Шахтар" перейшов до щільного захисту власних воріт, зрідка виходячи у контратаки. Однак атаки ротердамців небезпеки...Unn.com.ua

Володимир Мазяр: "Героєм матчу був арбітр"

Володимир Мазяр: "Героєм матчу був арбітр" Галичина спортивная

Исторический день.

За радянською традицією тоді золоті медалі Вищої ліги розігрували виключно клуби з Москви. "Динамо" - "Авангард" (Харків) - 0:0 Ua-football

"Фейєнорд" - "Шахтар": анонс, де дивитися матч 17 жовтня

"Гірники" проведуть третій єврокубковий поєдинок в поточному сезоні. Раніше повідомлялося, що букмекери вважають "Шахтар" фаворитом матчу. Зеркало недели (газета)

Український чемпіон приїхав в Роттердам за перемогою. «Феєноорд» - «Шахтар». Два найближчих поєдинки з «Феєноордом» і визначать подальшу стратегію «Шахтаря» в групі Ліги чемпіонів. Дві перемоги залишать команду Паулу Фонсеки … 1NEWS

Футболіст витер ногу о суддю прямо під час матчу

Подивися, як відреагував арбітр і хто переміг в цій титанічній битві характерів.Ta4ki.net