арбітр

забиваєш – отримуй» - вже за хвилину кияни зрівняли рахунок. Останнє ж слово в матчі сказали сумчани – у компенсований арбітром час переможний гол забив Андрій Розтаргуєв. В інших матчах туру одеська «Жемчужина» розгромила МФК «Житомир», білоцерківський «Арсенал» переміг вишгородський...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

вважаю, теж було неправомірним. Через ці фактори ми й поступилися — 0:1. - Чи дійсно гра була такою грубою, що арбітр «виписав» аж 12 жовтих карток? - Ні ми, ні суперник не бажали програвати в жодному моменті, в жодному єдиноборстві,...Спорт.ua

У Англії футболіст "нокаутував" суперника кидком з ауту

ауту Інцидент стався у матчі 34 туру чемпіонату Англії, який завершився перемогою "Арсенала" з рахунком 1:0. Обидва футболіста отримали від арбітра жовті картки. Санчес після гри виклав у соцмережі фото з розбитою губою. Раніше проти англійського тренера, який погрожував журналістці,...Еспресо TV

осіб на матчі 27-го туру чемпіонату України з футболу сезону 2016/2017 років. Прем`єр-Ліга 27 тур Зірка (Кропивницький) - Карпати (Львів): арбітр - Березка С.М. (Київська обл.) Ворскла (Полтава) - Сталь (Кам’янське): арбітр - Бондар І.І. (Київ) Олімпік (Донецьк) - Зоря...Чемпион

Д.Сімеоне потрапив під загрозу дискваліфікації до кінця нинішнього сезону

повернувся домого першого помічника. Поклавши ззаду обидві руки йому наплечі, він дорікнув судді вмалій кількості доданого часу, йдеться урапорті головного арбітру зустрічі Ігнасіо Вільянуеви....1NEWS

Хет-трик Ярмоленка вивів "Динамо" до фіналу Кубка України

"Динамо" вийшло вперед наприкінці першого тайму. А уже в компенсований арбітром час лідер "Динамо" оформив хет-трик. Фінал Кубка України відбудеться 17 травня у Харкові.Еспресо TV

Як російський арбітр погрожував киргизькому кікбоксеру депортацією

Під час змагань з кікбоксінгу у Казані російський арбітр пригрозив бійцю з Киргизстану депортацією Після бою Шершеєв висловив обурення, подіями під час поєдинку.Еспресо TV

Найбільший парадокс статистики національного футболу

(ПОЛТАВА) – «ЗАКАРПАТТЯ» (УЖГОРОД) – 2:0 (2:0). 12 грудня 2009 року. 16:00. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. Бутовського. 800 глядачів. -7C. Арбітр: Шандор (Львів). «Ворскла»: Долганський, Матвеєв, Даллку, Красноперов, Маркоський, Кулаков (Ярмаш, 90), Безус (Чеснаков, 83), Сачко (Янузі, 73), Цуррі, Медведєв,...Галичина спортивная

Засновник "Вікіпедії" Джиммі Вейлз запустив сайт новин без фейків

проблема неправдивих повідомлень складна як в технічному, так і філософському плані. Разом з тим, соціальна мережа не хотіла б ставати "арбітром правди" і перешкоджати бажанням користувачів ділитися...Зеркало недели (газета)

Нагадаємо, що Мессі отримав чотири матчі дискваліфікації за зневагу до бокового арбітра в матчі...1NEWS

Піке в своєму стилі розкритикував "Реал"

Ліонеля Мессі."Це чиста червона картка, він стрибав двома ногами вперед.На "Бернабеу" "Реал" звик до лояльному суддівства, але коли воно об'єктивне, арбітр у них стає поганим", - сказав Піке.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Виїзний синдром "Руху"

На ударних позиціях опинялися Юрій Габовда та двічі Євген Бохашвілі. На останніх хвилинах зустрічі можна пригадати хіба що небезпечний удар Віталія Романюка. Галичина спортивная

"Барселона" перемогла "Реал" в "Ель Класіко"

навіть в десятьох мадридці вирівняли гру на табло забив Хамес Родрігес. Рятівником Барси виявився Л.Мессі, котрий відзначився на 2-й компенсованій арбітром хвилині 2:3. Відзначимо, що гравець Реала Гарет Бейл покинув поле на 40-й хвилині через травму. Варто зазначити, що команди...Unn.com.ua

поїде з командою в Мадрид. Як відомо, Неймар був дискваліфікований на три гри Ла Ліги за іронічні оплески в сторону арбітра після свого вилучення в матчі 31-го туру з Малагою. Нагадаємо, що Барселона намагалася оскаржити 3-матчеву дискваліфікацію Неймара в Спортивному...Чемпион

Він повинен був у бригаді наземних суддів почати обслуговувати чемпіонат світу 2017 року Києві… Експрес

Офіційно: Неймар все-таки не зіграє в Ель Класико

з Малагою. 1 з них він отримав за червону картку і ще 2 – за іронічні оплески на адресу бокового арбітра.Барселона сподівалася оскаржити дискваліфікацію в Спортивному арбітражному суді в Іспанії, але вердикт суду виявився невтішним для каталонців.Кулес допомогою свого облікового...Новини футболу

Зоря - Чорноморець.

19:30, Запоріжжя, Славутич-Арена. Арбітр Анатолій Абдула. Пряма трансляція на телеканалі 2+2. Дуже цікавий матч пройде в Запоріжжі, де Зоря прийме Чорноморець. Можливо, ми не...Новини футболу

Карпати - Волинь.

17:00, Львів, Арена Львів. Арбітр Анатолій Жабченко. Пряма трансляція на телеканалі Уніан. Якщо поглянути на турнірну таблицю, то можна виявити, що Карпати і Волинь розташувалися...Новини футболу

Сталь - Зірка.

14:00, Дніпро, стадіон Метеор. Арбітр — Ігор Пасхал. Пряма трансляція на телеканалі Футбол 1. Сталь і Зірка входять до групи лідерів серед команд нижній шістки.Новини футболу

Анонс матчів

Без очкових втрат наразі крокують також «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) та «Юність» (Гійче). Розклад матчів 3-го туру чемпіонату Львівської області Галичина спортивная