арбітр

суть справи.13-го вересня 1995 року в матчі Ліги чемпіонів київське Динамо мінімально переграло Панатінаїкос з рахунком 1:0. Після матчу іспанський арбітр Антоніо Лопес Ньєто написав рапорт про те, що йому була запропонована хабар - дві норкові шуби і 30 тисяч...Чемпион

Українського форварда дискваліфікували за поштовх арбітра в чемпіонаті Угорщини

ФК "Кішварда" отримав жовту картку і не заспокоївся. Він почав перечити судді, кричати на нього і доторкнувся чолом до чола арбітра. Рефері одразу виписав нападнику другу жовту, що перетворилося у вилучення гравця.Угорська футбольна асоціація розглянула даний епізод та дискваліфікувала Шиндера...Unn.com.ua

Украинец, который выступает в Кишварде, переведен в дубль

було прийняте керівництвом команди. Раніше стало відомо про те, що українець отримав дискваліфікацію на чотири місяці за агресію в бік арбітра. Нагадаємо, що Шиндер поповнив ряди Кішварди в середині червня поточного року.Ua-football

Український нападник в Угорщині вдарив суддю і буде без футболу 4 місяці

угорської "Кішварди" Антон Шиндер отримав гігантську дискваліфікацію. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Під час матчу проти "Ференцвароша" Шиндер не погодився з рішенням арбітра і вдарив його в голову.Рефері показав українцю червону картку, а потім його дискваліфікували на 4 місяці. Відео з епізодом...Sportanalytic

Нападаючий Кишварда українець Антон Шиндер заробив тривалу дискваліфікацію в чемпіонаті Угорщини, за напад на арбітра.Про це повідомляє newsone.ua.В ході матчу з Ференцварошем Шиндер порушив правила в центрі поля, однак залишився незадоволений рішенням арбітра, і після...Чемпион

Шуменського мікрорайону для участі у чемпіонатах Херсонської області та чемпіонаті України. Відбір проводить Курбанов Заур Асанович - тренер-викладач 2 категорії, арбітр Вищого дивізіону України, голова комітету дитячо-юнацького футболу Херсонської обласної федерації футболу. Усіх бажаючих чекають 04 вересня о 16.00 на...Мост

Стефаньскі в матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2018/19 Динамо – Славія викликала серйозний резонанс. Зокрема, у доволі суперечливому епізоді арбітр вирішив не зараховувати гол чехів, натомість у другому таймі зарахував гол Артема Бєсєдіна з мінімального офсайду. Динамо – Славія...24 канал

Колишній нападник "Ворскли" і "Шахтаря" Антон Шиндер отримав чотиримісячну дискваліфікацію за напад на арбітра під час матчу четвертого туру чемпіонату Угорщини. Форвард "Кішдрави" у матчі проти "Ференцвароша" бурхливо відреагував на порушення суперника, після чого...24 канал

Українець ледь не повторив «подвиг» Зідана, після чого отримав дискваліфікацію (відео)

отримав тривалу дискваліфікацію. На 33-й хвилині матчу проти Ференцвароша (0:2) Шиндер грубо зіграв проти капітана суперника, за що отримав від арбітра жовту картку. Це рішення не сподобалося 31-річному форварду, він підійшов до рефері, і на емоціях доторкнувся своїм лобом до...Главком

Українець застосував агресію до арбітра і був дискваліфікований

в одному з ігрових епізодів отримав жовту картку. Після цього він почав сперечатися з суддею і доторкнувся чолом до чола арбітра. Суддя виписав Антону червону картку. Відзначимо, що "Кишварда" програла всі чотири матчі на старті сезону і йде останньою в...Ua-football

Бордо - Маріуполь.

"Жирорден де Бордо" (Франція) 21:45 ФК "Маріуполь" (Україна) Асистенти: Стюарт Грем і Джордан Стокоу (всі - Шотландія) перша зустріч суперників в Одесі тиждень тому завершилася перемогою "Бордо" 3:1. Ua-football

Славію та вийшло у раунд плей-офф Ліги чемпіонів. Головна увага після гри була прикута до двох спірних рішень судді. Колишній арбітр ФІФА вважає, що рефері помилився лише раз, а легендарний захисник киян сказав, що суддівська бригада мала симпатії до Динамо.24 канал

Видео позорного поражения Реала в матче за Суперкубок УЕФА

гарним виявився гол Сауля Ньїгеса. дивіться все у відеоогляді матчу "Реал" - "Атлетико". Суперкубок УЄФА 2018 Естонія. Таллінн. Стадіон "Ліллекюла" Арбітр в полі Шімон Марчіняк "Реал" "Атлетико" 2:4 (д.ч.) Голи: Карім Бензема 27, Серхіо Рамос 63 (пен.) Дієго Коста 1,...Ua-football

другому таймі. От тільки цього разу вперед вийшов "Реал". Після подачі з кутового Хуанфран зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Арбітр Шимон Марчиняк одразу ж вказав на 11-метрову позначку. Пробивав Рамос. Розбіг, зупинка, крок, удар. М'яч полетів в інший кут,...24 канал

тому, що люди цього не зрозуміють. Ми живемо в епоху, коли все, що ми робимо, засноване на використанні технологій,"- додав екс-арбітр."Хотів би я свого часу такі технології? Знаєте, ніхто не любить помилятися. В підсумку значення має лише кінцевий результат", -...Чемпион

Колліна розповів про своє рішення покинути посаду голови суддівського комітету УЄФА

Відомий у минулому італійський арбітр П'єрлуїджі Колліна, який покинув посаду голови суддівського комітету УЄФА, назвав причини свого вчинку. "Це був просто мій вибір, тому що...Ua-football

"Реал" - "Атлетіко": анонс, де дивитися матч за Суперкубок УЄФА 15 серпня

Команди виступлять в оновленому вигляді, тому складно віддати комусь перевагу. "Реал" - "Атлетіко" Зеркало недели (газета)

Динамо - Славія 2:0.

Що можете сказати щодо ситуації з не зарахованим голом у ворота Динамо? - Не можу нічого сказати з цього приводу. Арбітр вчинив так, як вважав за потрібне. Нагадаємо, що поєдинок Динамо - Славія завершився з рахунком 2:0 на користь киян.Ua-football

Прохід Динамо в ЛЧ, виліт Спартака та Селтіка, чутки про Тайсона.

своєму полі здолало празьку "Славію" в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів. Матч для віце-чемпіона України видався досить складним. Зокрема, арбітр після тривалих консультацій з помічниками не зарахував гол Тецла через офсайд. Між тим, "Динамо" вдалось забити по голу в...Ua-football

"Динамо" розібралося зі "Славією" і вийшло у вирішальний раунд кваліфікації ЛЧ

проходила в рівній боротьбі, але з невеликою перевагою гостей, а самим помітним епізодом першого тайму став незарахований гол "Славії", який арбітр відминив через сумнівний офсайд. Другий тайм розпочався зі штурму "Славії", який тривав до 70-ї хвилини, але кияни витримали тиск...Зеркало недели (газета)