арбітр

Баварія дотиснула Фрайбург

Гол Роберта Левандовскі в доданий арбітром час приніс Баварії вольову перемогу над Фрайбургом 2:1.Новини футболу

Політолог: раніше українські політики їхали на паломництво у Москву, а тепер у Вашингтон

Сергія Тарана, ще кілька років тому українські політики такі самі паломництва здійснювали в Москву, де просили Кремль бути учасником і арбітром у їхніх «розборках», хоча в Україні від наших політиків очікували єдиної і тому сильної позиції. Зараз наші політики здійснюють...Replyua

Колліна призначений головою суддівського комітету ФІФА

запропоновані на розгляд Виконавчого комітету. При цьому Колліна також залишиться головою Суддівського комітету УЄФА. Нагадаємо, що П'єрлуїджі Колліна завершив кар'єру арбітра в 2005-му році, а в 2010-му був призначений куратором суддівського корпусу Федерації футболу України...Зеркало недели (газета)

Серхіо Рамос плюнув в Яго Аспаса

мав безліч жорстких єдиноборств з гравцем гостей - Яго Аспесом. Після чергового епізоду капітан королівського клубу плюнув в сторону нападника. Арбітр цього не помітив. А ось від камер нічого не приховати: Через тиждень відбудеться поєдинок в Віго. Але чи зіграє...Ua-football

на цьому підопічні Володимира Реви не зупинилися і ще в першому таймі зняли всі питання стосовно переможця зустрічі. У компенсований арбітром час дубль на свій рахунок записала Козиренко, яка після розіграшу кутового виграла боротьбу на другому поверсі у захисників та...Спортивний Житомир

Экзотическая победа: женская сборная Украины разгромила Мьянму

на цьому підопічні Володимира Реви не зупинилися і ще в першому таймі зняли всі питання стосовно переможця зустрічі. У компенсований арбітром час дубль на свій рахунок записала Козиренко, яка після розіграшу кутового виграла боротьбу на «другому поверсі» у захисників та...Спорт.ua

Епізод трапився в першому таймі, коли наставник провансальської команди був обурений незарахованим голом його підопічних у виконанні Бафетімбі Гоміса через несправедливо зафіксоване положення поза грою. Newsru.ua

"Барселона" у Львові

Львів. Штучне поле АФ «УФК-Карпати»Арбітр - Родін І. (Львів). «УФК-КАРПАТИ»: Васютик, Назарчук, Савчук, Марків, Хомутовський, Сапуга, Хлань, Малакі, Дурдас, Чорний, Охотський. Галичина спортивная

Юные дарования FC Barcelona Escola Varsovia посетили Львов

Львів. Штучне поле АФ «УФК-Карпати» Арбітр - Родін І. (Львів).Спорт.ua

Сборная Украины U-16 с поражения стартовала на Кубке Эгейского моря

перерви українські футболісти значно додали у комбінаційних діях, але «синьо-жовтим» не щастило під час завершення атак. Наприкінці зустрічі ще й арбітр не зарахував взяття воріт грецької команди, коли нашим хлопцям вдалося результативно завершити командні дії на половині поля суперників. Вже...Спорт.ua

Моуріньо vs Клопп: коли емоції через край

У компенсований арбітром час стався інцидент між Жозе Моурінью та Юргеном Клоппом. Тренер гостей накинувся на португальця звинувачуючи його підопічного в провокації.Ua-football

Сайти фейкових новин серйозно взялися за Меркель - Die Zeit

проблема неправдивих повідомлень складна як в технічному, так і філософському плані. Разом з тим, соціальна мережа не хотіла б ставати "арбітром правди" і перешкоджати бажанням користувачів ділитися...Зеркало недели (газета)

Роналду опинився в центрі ще одного скандалу (ВІДЕО)

цього удару ретельно і спокійно готувався саме Кріштіану Роналду. Проте футболісти команди-суперника були вкрай незадоволені, на їхню думку, несправедливим рішенням арбітра. Після того, як вони не змогли нічого досягти у словесній перепалці з суддівською командою, хазяїни поля вирішили дражнити португальського...Replyua

внічию з Ліверулем. Гості вийшли вперед у середині першого тайму. Поль Погба зіграв рукою у штрафному майданчику, в результаті чого арбітр зустрічі Майкл Олівер вказав на точку. Пенальті впевнено виконав Джеймс Мілнер. Манкуніанці змогли зрівняти уже під кінець зустрічі. На...Spy-Football

Севілья - Реал Мадрид - 2:1 відео голів

пенальті, але Серхіо Рамос допоміг своїй колишній команді, зрізавши м'яч у свої ворота після подачі штрафного. А вже в компенсований арбітром час Стеван Йоветич забив відмінним ударом з-за меж штрафного, тим самим обірвавши безпрограшну серію Реала на 41-му матчі. Прімера.Галичина спортивная

розвести боксерів по кутках рингу, проте в цей момент Джек вже викинув лівий боковий удар, який припав в підборіддя судді. Арбітр почав падати, однак швед встиг втримати його і вибачився.ДеПо

запланована на 17 січня. Також очільник ТОФФ запропонував врахувати побажання Києва, зігравши, тим самим, в цій ситуації роль нібито незалежного арбітра, та закликав учасників зібрання призначити нову дату виборів – 29 квітня. Але, прийнявши таке рішення, команда Мариновського загнала обласну...Доба

були дуже близькі до сенсації. Севілья вела з рахунком 3: 1, але спочатку Рамос реалізував пенальті, а вже в компенсований арбітром час Бензема зробив слаломний прохід, який завершив точним ударом. Незважаючи на виліт з кубку, андалузці можуть записати цей...Spy-Football

Севілья - Реал 3: 3. Відео голів та огляд матчу

був як ніколи близький до фіаско. Севілья вела з рахунком 3:1, але спочатку Рамос реалізував пенальті, а вже в компенсований арбітром час Бензема зробив слаломний прохід, який завершив точним ударом. Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. матч-відповідь Севілья - Реал 3:3 Голи:...Ua-football