арбітр матчу

Вацко: Фонсеку треба було гнати з поля у матчі з "Динамо"

Футбольний експерт Віктор Вацко звинуватив у програмі "Великий футбол" арбітра матчу "Шахтар" - "Динамо" Олександра Дердо у некомпетентності. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Вацко переконаний, що за надзвичайну емоційність наставника "Шахтаря" Паулу Фонсеку...Sportanalytic

Суркіс збирається брати участь в Конгресі ФФУ - ЗМІ

посаду керівника суддівського корпусу, йдеться в матеріалі.За даними телеканалу Футбол 1, роботу з суддями Суркіс почав вже зараз, вплинувши на арбітра матчу Шахтар-Динамо Олександра Дердо через його батька Віктора, колишнього главу Комітету арбітрів ФФУ, пише видання. Нагадаємо, що в поєдинку...Online.ua

Експерт: Фонсека все більше стає клоном Луческу

наставник "Шахтаря" Паулу Фонсека не має рації, коли бачить теорію змови проти його команди. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Ступар запевняє, що арбітр матчу "Шахтар" - "Динамо" Олександр Дердо помилявся в обидві сторони і це свідчить про низький рівень його кваліфікації, а...Sportanalytic

Карпати мінімально здолали Волинь та гарантували собі місце в УПЛ

організовувала контратаки, проте до небезпечних моментів справа не доходила. Напруга у західному дербі поступово наростала, і пристрасті на полі досвідченому арбітру матчу Арановському доводилось вгамовувати за допомогою жовтих карток. І все ж атакувальні зусилля «Карпат» призвели до взяття воріт «Волині».Спорт.ua

Шахтар і Динамо розсудить Дердо.

Стали відомі арбітри матчів 31-го туру УПЛ. "Олімпік" - "Олександрія" - Костянтин Труханов (Харків) "Шахтар" - "Динамо" - Олександр Дердо (Чорноморськ) "Зірка" - "Сталь"...Ua-football

«Карпати» прийматимуть «Ворсклу» на «Арені Львів»

допомогти полтавчанам капітан команди Володимир Чеснаков. У тому ж поєдинку проти Зірки, ще на початку зустрічі, Володимир отримав попередження від арбітра матчу у вигляді жовтої картки, яка стала четвертою для капітана. Львівські Карпати минулого туру змусили повірити рідних вболівальників у...Щоденний Львів

Анонс перших матчі фіналу між "Енергією" та "Продексімом"

серії пенальті – 3:2. Згодом “Енергія” перемогла у фіналі і здобула чемпіонство, а “Продексім” вдало виступив у серії за “бронзу”. Арбітри матчів фінальної серії 20-21 травня: Я. Вовчок (Івано-Франківськ), Л. Жиронкін (Київ), О. Фесенко (Харків); хронометрист: Л. Ягупов (Херсон); спостерігач...Галичина спортивная

Спірне пенальті вирішило долю матчу ФК "Тернопіль" - "Іллічівець"

Долю матчу аутсайдера і ледера першої ліги вирішило доволі сумнівне пенальті, яке арбітр матчу Дмитро Кривушкін з Харкова призначив в у другому таймі в ворота ФК «Тернопіль». Протягом всього ігрового часу на полі точилася...Галичина спортивная

Того факту, що футбольний арбітр відмовився проходити освідування на стан сп'янінння не є достатньо для районної федерації футболу щоб змінити арбітра матчу. Це вже стало "доброю" суддівською традицією "заправлятись" перед матчами та "робити гру", - написав чоловік і виклав відео.Бліц-інфо

Фінальний свисток арбітра матчу Олега Дробітька зафіксував другу в сезоні мінімальну поразку Стандарту. 6?го травня розпочалися матчі чемпіонату Новосанжарського району з футболу.Тижневик «ЕХО

Дикість з Росії.

Повідомляє Футбол газета. > Окрім бійок під час поєдинку, відзначаються там і судді.Так от, наприклад, в одній з тамтешніх ліг арбітр матчу Сергій Смірнов вилучив гравця за те, що спочатку сам його вдарив плечем.До вашої уваги відео цього епізоду.>Цікавишся футболом?...Футбол газета

ФК «Проспект» став володарем Кубку Закарпаття

Арбітрами матчу були ужгородець Петро Милян та мукачівець Сергій Дребужан. Голос Карпат

Стали відомі арбітри матчів 28-го туру УПЛ. "Волинь" - "Ворскла" - Олександр Іванов (Донецька область) 7 травня (неділя)...Чемпион

Стали відомі арбітри матчів, які працюватимуть на матчах 27-го туру УПЛ. Про це повідомляє сайт Комітету арбітрів України. Зірка - Карпати: Сергій Березка (Київська...Чемпион

у матчі проти Сельти з перших хвилин Коноплянка не потрапив у заявку Шальке на матч з Аяксом Нападник Барселони назвав арбітра матчу з Ювентусом лайном та слабаком Новини 00:51Футбол. Ліга Європи. Боротьбу за трофей продовжують МЮ, Сельта, Аякс і Ліон...1NEWS