арбітр матчу

Матч півфіналу Кубка Туреччини між Фенербахче і Бешикташем був перерваний на 58-й хвилині матчу за рахунку 0:0. Арбітр матчу Мете Калкаван тричі зупиняв гру через поведінку уболівальників, які кидали на поле сторонні предмети, але остаточно вирішив перервати її лише...ICTV

Вболівальники зірвали матч "Фенербахче" - "Бешікташ"

за рахунку 0:0. Причиною такого рішення судді стала агресивна поведінка вболівальників, які кидали на поле сторонні предмети, передає видання Fanatik. Арбітр матчу Меті Калкаван тричі зупиняв гру через дії фанатів, а після четвертої зупинки поєдинок вже не був відновлений. Вболівальники...Зеркало недели (газета)

Вилаявся. Що Буффон сказав арбітру матчу Реал - Ювентус...ICTV

Комітет арбітрів ФФУ на своєму офіційному сайті опублікував імена арбітрів, які обслужать матчі 1/2 фіналу Кубка України. На матчі Шахтар - Маріуполь працюватиме бригада на чолі з Євгеном Арановським. 24 канал

Нагадаємо, що Олівер призначив сумнівний пенальті у ворота Ювентуса на 93 хвилині матчу і вилучив Буффона. Після публікації її телефонного номера, подружжя отримало смертельні загрози. Чемпион

Директорат чемпіонату України відхилив протест "Говерли", яка поступилася у драматичній грі в Миколаєві

м’яч на цей момент знаходився в руках гравця. Фактично на момент другого кидка гру було завершено. 3.3. Остаточне рішення старшого арбітра матчу В.Ісаченка було прийнято...Галичина спортивная

«Рух» мінімально поступився в Сумах (ВІДЕО)

Через десять хвилин господарі мали можливість збільшити перевагу у рахунку. Арбітр матчу призначив одинадцятиметровий удар у ворота "Руху", однак Ільющенков парирував удар Яворського.Винники Plus

взяв участь головний тренер збірної України і посол фіналу Ліги чемпіонів в Києві Андрій Шевченко. Читайте: Вилаявся. Що Буффон сказав арбітру матчу Реал – Ювентус. Раніше український футболіст потрапив до ідеального складу Анчелотті.ICTV

Буффон може отримати дискваліфікацію в Серії А через вилучення в матчі ЛЧ з Реалом

з "Реалом" (3:1), повідомляє Gazzetta dello Sport. Згідно з інформацією джерела, можлива дискваліфікація 40-річного воротаря залежить від того, чи вніс арбітр матчу "Реал" - "Ювентус" Майкл Олівер записи про поведінку Буффона в протокол гри. Також санкції можуть бути, якщо дисциплінарний...Ua-football

турніру. В 1/2 фіналу пробилися англійський Арсенал, іспанський Атлетіко, французький Марсель і австрійський Ред Булл Зальцбург. Читайте: Вилаявся. Що Буффон сказав арбітру матчу Реал – Ювентус. Лондонський Арсенал за підсумками двоматчевого протистояння пройшов московський ЦСКА (2:2, 4:1), Марсель виявився сильнішим за...ICTV

фотографий Читайте: Найкращі меми за підсумками 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів. До слова, в Інтернеті з’явилося припущення, що саме сказав капітан Ювентуса Буффон арбітру матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Майклу Оліверу. Фото: Брутальний футбол, Footy Jokes, Football Memes, 8 Troll Football, Football Trolls & Memes, Футбольные Мемы.ICTV

Десна і Арсенал виклали дві різних відеонарізки з помилками арбітра

Обидва клуби вирішили висловити свою незадоволеність помилками судді Володимира Міланича, опублікувавши відеонарізки зі спірними епізодами матчу. Відео - ФК "Арсенал-Київ" Ua-football

"Карпати" - "Зірка": Комітет арбітрів ФФУ прокоментував 3 вилучення у матчі

Комітет арбітрів ФФУ оцінив дії арбітра матчу 27 туру УПЛ Карпати — Зірка Ігоря Пасхала, який показав одразу 3 червоні картки. Арбітр матчу 27 туру чемпіонату України...Галичина спортивная

Солов

29-річний рефері з Києва буде судити матч 27 туру першості України у Першій лізі сезону 2017/18 рр. між миколаївськими "муниципалами" і "сонячними".10.04.2018 - 18:30На лініях Олександру Соловьяну будуть допомагати Едуард Курцеба з Одеси і Юрій Вишневський з К... Новини Харкова

вибігав на поле після гри з Десною. Претенденти на вихід в УПЛ провели драматичний і неоднозначний поєдинок. За інформацією "Профутбол", арбітр матчу Десна – Арсенал-Київ міг мати 300 тисяч "маленьких українських зацікавленостей".24 канал

Програма "Профутбол" повідомила, що арбітр матчу 26 туру Першої ліги Десна – Арсенал-Київ Володимир Міланич міг отримати гроші за суддівство проти київської команди. Джерела програми, близькі...24 канал

Першої Ліги Десна – Арсенал-Київ стався прикрий інцидент. Директор гостей вийшов на поле та розпочав конфлікт з гравцями Десни та арбітром матчу. Про інцидент написав екс-президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці у Facebook. "Сьогодні дивився шикарний матч Десна –...24 канал

Перемога на класі

поточному сезоні. На дев'яностій хвилині Остап Вульчин виручив свою команду після удару Біласа метрів з дванадцяти. За чотири хвилини, що арбітр матчу Андрій Кошура компенсував до основного часу другого тайму рахунок матчу не змінився і "Прикарпаття" здобуло такі важливі три...Галичина спортивная

поточному сезоні. На дев’яностій хвилині Остап Вульчин виручив свою команду після удару Біласа метрів з дванадцяти.  За чотири хвилини, що арбітр матчу Андрій Кошура компенсував до основного часу другого тайму рахунок матчу не змінився і “Прикарпаття” здобуло такі важливі три...Westnews