арбітр матчу

Ступар: Допоки партнери не заспокоїли Гармаша, до тих пір він перебував під загрозою вилучення

Арбітр матчу "Марітіму" - "Динамо" начебто й не припустився якоїсь результативної визначальної помилки, але загальною манерою суддівства вплинув на хід гри. Відчувалася невпевненість в діях рефері з Данії. Вилучення Хачереді, на думку експерта Мирослава Ступара, несправедливе, але воно не вплинуло...Ua-football

Роналду загрожує тривала дискваліфікація за поштовх арбітра

Роналду за поштовх арбітра у матчі Суперкубку Іспанії проти "Барселони" може бути дискваліфікований на 12 матчів Про це повідомляє Marca. Арбітр матчу "Барселона" "Реал" Рікардо де Бургос Бенгоечеа у рапорті про гру зазначив, що до нього було застосовано несуттєві прояви...Еспресо TV

КДК ФФУ відкрив провадження стосовно арбітра О. Дєдова

відкритих джерел — ред.) про заплановану участь 12.08.2017 о 19:00 в м. Сімферополь арбітра ФФУ О. Дєдова у якості резервного арбітра матчу Суперкубку Прем’єр-Ліги Кримського футбольного союзу, що діє на території анексованої Російською Федерацією Автономної республіки Крим. За розглядом зазначених...Sportgid

Подія футбольного дня.

Матч Другої ліги "Енергія" - "Мир" навряд чи потрапив би на передовиці спортивних ЗМІ, якби резонанс своїм рішенням не спричинив арбітр матчу. Павло Сальников призначив одинадцятиметровий, дозволив його виконати, але після того, як м'яч опинився в сітці воріт команди з...Ua-football

Український арбітр погодився судити футбольні матчі в окупованому Криму

Футбольний арбітр Юрій Вакс проміняв українську Прем'єр-лігу на суддівство в окупованому Криму Вакса було призначено арбітром матчу за Суперкубок Криму між "Євпаторією" та "Севастополем", повідомляє офіційний сайт Кримського футбольного союзу. Це означає, що Юрій Вакс відмовився від...Еспресо TV

Юрій Вакс погодився судити футбольні матчі в окупованому Криму

Футбольний арбітр Юрій Вакс проміняв українську Прем'єр-лігу на суддівство в окупованому Криму. Вакса було призначено арбітром матчу за Суперкубок Криму між "Євпраторією" та "Севастополем", повідомляє офіційний сайт Кримського футбольного союзу....Новости ФК "Металлист"

Арбітр матчу "Зірка" - "Верес" мусив прийняти кілька важливих рішень. Арбітром були прийняті декілька спірних рішень, а декілька епізодів залишилися без уваги. Ua-football

Експерт: Бернард агресивно атакував Мишньова, але отримав лише жовту.

Арбітр матчу за участю "Шахтаря" знову опинився у центрі уваги в негативному світлі. Микола Балакін невірно розцінив фол Бернарда проти Мишньова, винісши бразильцеві попередження в ситуації, яка вимагала вилучення. Експерт Мирослав Ступар не залишив епізод без уваги. - У матчі...Ua-football

Тайсон: Хочу вибачитися перед Данієляном

Навпаки, намагаюся стати прикладом для інших, тому, приношу вибачення. Арбітр матчу Іван Бондар показав бразильцеві жовту картку. Пізніше Комітет арбітрів ФФУ визнав, що Тайсон мав отримати червону картку.Ua-football

Експерт: Тайсона не вилучили, Фонсеку на місце не поклали.

Грисьо отримав санкції за погане суддівство в матчі "Динамо" - "Чорноморець". А чи отримає їх Іван Бондар? Бо ж арбітр матчу "Сталь" - "Шахтар" (1:2) припустився не менш кричущої помилки на 52-й хвилині, не вилучивши Тайсона за відвертий удар суперника...Ua-football

Вилучений з поля гравець Волині поправив зачіску рефері

господарі порушили правила на половині поля Волині й після цього не давали швидко ввести мяча у гру. Після незначного інциденту арбітр матчу Олександр Соловян з Києва попередив гравця ФК Львів Олексія Омельченко та Волині Олега Марчука. Але інцидент на цьому...Online.ua

Комітет арбітрів відсторонив від матчів Грисьо за непризначений пенальті у матчі Чорноморець — Динамо Комітет арбітрів усунув арбітра матчу Динамо — Чорноморець Юрія Грисьо за помилку з непризначеним пенальті. Швидше за все, йдеться про момент в першому таймі, коли...1NEWS

командами, приблизно на 30-й хвилині, тренер Хлібодару-1 Анатолій Семенець (він же Заслужений тренер України) вибіг на поле і почав бити арбітра матчу Олександра Куліша. Бійка, за словами очевидців, була...Online.ua

командами, приблизно на 30-й хвилині, тренер Хлібодару-1 Анатолій Семенець (він же Заслужений тренер України) вибіг на поле і почав бити арбітра матчу Олександра Куліша. Бійка, за словами очевидців, була настільки серйозною, що наразі йдеться про можливе відкриття кримінального провадження. У...Online.ua

"Зоря" програла "Сталі" на запорізькій "Славутич-Арені"

команд, хоча футболісти "Зорі" частіше бували у штрафній суперника. Але здебільшого останні хвилини зустрічі пройшли у боротьбі без завершального удару. Арбітр матчу компенсував 4 хвилини. Майже весь додатковий час пройшов біля воріт "Сталі". Гості глибоко "сіли" в оборону та не...Unn.com.ua

Радник президента УПЛ: Усі чутки про те, що у Жабченка два паспорти - це брехня

Про це заявив радник президента Української Прем'єр-ліги Ігор Підкіпний, який прокоментував виданню Думская ситуацію з заміною арбітра матчу за Суперкубок України з футболу між донецьким Шахтарем і київським Динамо. «Рішення про відмову від роботи на матчі за Суперкубок...Ua-football

"Динамо" дізналось суперника в Лізі чемпіонів, Кварцяний покинув "Волинь"

Жеребкування 3-го раунду кваліфікації ЛЄ виявилось посереднім. Комітет арбітрів ФФУ опублікував заяву про зміну арбітра матчу за Суперкубок України Анатолія Жабченко на Костянтина Труханова.Sportgid

Суперкубок не дадуть судити росіянину

Про це повідомляє прес-служба Комітету арбітрів Федерації футболу України. Еспресо TV

Спочатку подаємо точку зору арбітра матчу Володимира Савченка і представника команді з Дашківки Миколи Самокиші. Я попросив вибачення одразу після гри у всіх її учасників.Тижневик «ЕХО