арбітр матчу

Судья засчитал в чемпионате Украины гол из офсайда и после нападения на вратаря

Арбітр матчу "Зоря" - "Верес" Віктор Копієвський разом з помічниками припустився помилки під час взяття воріт "Зорі". "Верес" забив з подвійним порушенням правил. Так зазначив експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар. - Напружений і цікавий матч з масою моментів для обговорення.Ua-football

Фантастичний гол Ярмоленка, який німці не зарахували

У вчорашньому матчі проти "Штутгарта" Андрій Ярмоленко красиво перекинув воротаря і мав би зрівнювати рахунок. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Але арбітр матчу відмінив гол, побачивши гру рукою в українця, що варто визнати цілком справедливим.Шкода, адже цей м'яч міг би зрівняти рахунок.Сайт...Sportanalytic

команда не змогла взяти реванш за поразку в першому колі. Але й не дала забити супернику. В підсумку фінальний свисток арбітра матчу стартові нулі на табло перетворив на підсумкові. Паралельно сумському матчу у Охтирці на поле вийшли «Нафтовик-Укрнафта» та МФК...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Рочин" - зимовий чемпіон

5:0 найреальнішим момент мав Галянт. Після прострілу Васюти з флангу Галянт дивом примудрився не влучити у порожні ворота. Фінальний свисток арбітра матчу Івана Салаша зафіксував впевнену і цілком закономірну перемогу «Рочина» з рахунком 4:0. «Рочин» буде зимувати на першому місці...Галичина спортивная

Швейцария - Северная Ирландия.

Перший матч між суперниками залишив більше питань, ніж дав відповідей щодо переможця пари. Швейцарія обіграла Північну Ірландію на полі суперника з мінімальним рахунком і тепер може відчувати себе більш впевнено вдома. Однак єдиний м'яч підопічні Петковича забили при дуже сумнівних...Ua-football

влучним ударом Зрибняка на 39-тій. В другому таймі команди продовжили боротьбу з суперником і полем. В підсумку - фінальний свисток  арбітра матчу зафіксував бойову нічию 1:1. У Запоріжжі завдяки голу Віталія Старинського і «дублю» Микити Воронцова «Альянс-СНАУ» з рахунком 3:2...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Тренер "Маріуполя" договорився до вилучення (ВІДЕО)

Арбітр матчу "Чорноморець" - "Маріуполь" Катерина Монзуль видалила з поля тренера гостей Олександра Бабича. 38-річний фахівець був незадоволений спірними рішеннями і бурхливо висловлював емоції. Football-ukraine.com

Клуб Первой лиги неудачно попросил сменить судью

незгодою та звернувся до Суддівського комітету Федерації футболу України з наступним проханням про заміну рефері: "Футбольний клуб "Геліос" просить замінити арбітра матчу 19 туру першості України серед команд клубів Першої ліги сезону 2017/18 рр. "Авангард" "Геліос", який відбудеться 29 жовтня...Ua-football

Арбітри матчу Другої ліги "Буковина" - "Агробізнес" відверто подарували перемогу гостям. розлютивши місцевих вболівальників. Ось що з цього вийшло.https://www.youtube.com/watch?v=-PsiV6YeQmM Sportanalytic

"Скала" U-19 втратила перемогу в матчі з "Динамо"

зліва не влучив з близької відстані Клим Приходько. Окремо хочеться сказати кілька слів і про суддівство. Якби був більш принциповим арбітр матчу Павло Дубровець, то «Динамо» вже в середині першого тайму могло залишитися в меншості, коли грубо ліктем під час...Галичина спортивная

Фонсека: "Динамо" не хотіло перемогти

Наставник "Шахтаря" Паулу Фонсека розповів про гру проти "Динамо" в УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хацкевич наїхав на арбітра матчу з "Шахтарем""Єдина команда, яка хотіла виграти, - це ми. Багато моментів не було, тактичний матч.Про що я говорив з...Sportanalytic

Хацкевич наїхав на арбітра матчу з "Шахтарем"

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич сказав, що "Шахтарю" допомогли судді. Результатом не задоволений, чемпіонат проводиться для однієї команди". Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Мглинець: Арбітра матчу Буковина - Агробізнес треба відправити на острів, нехай племена судить

Головний тренер "Буковини" Віктор Мглинець дав емоційний коментар після матчу з "Агробізнес". На 96 хвилині придумав вільний, на 98 пенальті, хоча додав 5 хвилин. Експерти щось дивляться, розглядають помилки, а тут просто треба людину посилати Ua-football

Рух розкритикував арбітраж у Першій лізі

"Арбітри матчу "Полтава" "Рух" суттєво вплинули на підсумковий результат поєдинку. Ua-football

"Рочин" обіграв "Калуш"

підсилив гру трьома гравцями атаки — Девою, Кохманом, Кашубою. “Рочин” збільшив тиск на ворота “Калуша”, після чого на 64 хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота “Калуша”. Вирок чітко реалізував штатний пенальтист команди Микола Богданов. Після забитого голу Андрій Дева...Галичина спортивная

Гравець "Шахтаря": Суддя познущався над нами, але в нас є Пятов

розповів про дивні рішення суддів в грі проти "Феєнорда". Повідомляє Футбол газета. За словами півзахисника на останніх хвилинах гри іспанський арбітр матчу "придумав" кутовий удар, що міг призвести до голу у ворота "гірників"."Суддя вирішив з нас познущатися. Добре, що в...Футбол газета

ФК «Бердичів» програв Коростеню, бо знову арбітри вирішили все.

арбітр з Житомира Андрій Римчук проігнорував цей момент і не поставив очевидний пенальті у ворота гостей. Після цього негідного вчинку арбітра матчу господарі, підопічні Ігоря Зеленцова, продовжували атакувати ворота гостей, постійно створювали небезпечні моменти біля воріт коростенців. Після удару головою...РІО Бердичів

Журналісти розповіли історію зародження футболу в Закарпатті

гімназист. Нападники: Кальман Бартош допоміжний викладач Ужгородської гімназії, Дьєрдь Патай гімназист, Дюла Майзельс юрист, Мітельман гімназист, Ференц Чюрош викладач гімназії. Арбітром матчу був ужгородський кадет Гюго Майзельс, який повністю впорався з покладеними на нього обовязками. Залишається також згадати прізвища Іштвана...Голос Карпат

У чемпіонаті Англії гравець "вирубив" рефері просто на полі (ВІДЕО)

Гравець англійського "Чарльтона" Джош Мадженніс відзначився вчора з не надто позитивного боку. В ігровому зіткненні з арбітром матчу "Чарльтон" - "Донкастер" Мадженніс збив представника Феміди з ніг. Повідомляє Футбол газета. Травма виявилась настільки серйозною, що рефері покинув поле...Футбол газета

Президент МФК "Прикарпаття" про арбітраж у матчі з "Нивою": "Ми ще не стикалися з таким суддівським свавіллям"

з боку господарів та роздаючи направо і на ліво жовті та червоні картки гравцям "Прикарпаття". Склалося таке враження, що рішення арбітра матчу були на руку третім сторонам. Щоб не бути голосліними розміщуємо відеонарізку спірних епізодів в матчі 15 туру "Нива"...Галичина спортивная