арбітр матчу

командами, приблизно на 30-й хвилині, тренер Хлібодару-1 Анатолій Семенець (він же Заслужений тренер України) вибіг на поле і почав бити арбітра матчу Олександра Куліша. Бійка, за словами очевидців, була...Online.ua

командами, приблизно на 30-й хвилині, тренер Хлібодару-1 Анатолій Семенець (він же Заслужений тренер України) вибіг на поле і почав бити арбітра матчу Олександра Куліша. Бійка, за словами очевидців, була настільки серйозною, що наразі йдеться про можливе відкриття кримінального провадження. У...Online.ua

"Зоря" програла "Сталі" на запорізькій "Славутич-Арені"

команд, хоча футболісти "Зорі" частіше бували у штрафній суперника. Але здебільшого останні хвилини зустрічі пройшли у боротьбі без завершального удару. Арбітр матчу компенсував 4 хвилини. Майже весь додатковий час пройшов біля воріт "Сталі". Гості глибоко "сіли" в оборону та не...Unn.com.ua

Радник президента УПЛ: Усі чутки про те, що у Жабченка два паспорти - це брехня

Про це заявив радник президента Української Прем'єр-ліги Ігор Підкіпний, який прокоментував виданню Думская ситуацію з заміною арбітра матчу за Суперкубок України з футболу між донецьким Шахтарем і київським Динамо. «Рішення про відмову від роботи на матчі за Суперкубок...Ua-football

"Динамо" дізналось суперника в Лізі чемпіонів, Кварцяний покинув "Волинь"

Жеребкування 3-го раунду кваліфікації ЛЄ виявилось посереднім. Комітет арбітрів ФФУ опублікував заяву про зміну арбітра матчу за Суперкубок України Анатолія Жабченко на Костянтина Труханова.Sportgid

Суперкубок не дадуть судити росіянину

Про це повідомляє прес-служба Комітету арбітрів Федерації футболу України. Еспресо TV

Спочатку подаємо точку зору арбітра матчу Володимира Савченка і представника команді з Дашківки Миколи Самокиші. Я попросив вибачення одразу після гри у всіх її учасників.Тижневик «ЕХО

"Шахтар"-"Динамо".

Арбітром матчу за Суперкубок України між "Шахтарем" та "Динамо" буде Анатолій Жабченко, який фігурує у базі "Миротворця" Про призначення повідомляє офіційний сайт Прем'єр-ліги. Центр дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку звинувачує Жабченка у...Еспресо TV

свою подачу. Після цього Медведєв підійшов до судді на вишці і попросив покликати супервайзера, щоб поміняти арбітра. На думку росіянина, арбітр матчу Маріана Алвеш оцінювала епізоди упереджено щодо нього. Читайте також: Чи може українська тенісистка Світоліна виграти Вімблдон Після цього...Еспресо TV

поступились команді елітного футбольного дивізіону з рахунком 0:5. Двічі сумські містяни пропустили в першому, тричі в другому таймі. Два рази арбітр матчу призначав пенальті у ворота сумчан. Тим часом охтирський Нафтовик в контрольному поєдинку переміг представника Премєр-ліги донецького Олімпіка. Доля...Online.ua

воріт віце-чемпіона області. Але на перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь господарів поля. І хоча перше взяття воріт арбітр матчу не зарахував, на останній хвилині першого тайму Олександр Стрибак розмочив такі ворота Альянсу. У другому таймі гра йшла...Online.ua

Помер суддя, який зарахував легендарний гол Марадони "рукою бога"

забив рукою у ворота Англії на чемпіонаті світу-1986 Про це повідомляє BBC. Гол Марадони вивів аргентинців до півфіналу чемпіонату світу. Арбітр матчу Алі Бен-Насер з Тунісу пізніше зізнався, що опирався на рішення Дочева, який перебував ближче до епізоду, коли зараховував...Еспресо TV

"За чорною смугою завжди йде біла" - в Дніпрі прощаються з великою епохою

Крайній матч в УПЛ темною хмарою нависав над містом і командою ці два роки. Кожен хотів побувати на історичному для клубу матчі. Sportanalytic

Вацко: Фонсеку треба було гнати з поля у матчі з "Динамо"

Футбольний експерт Віктор Вацко звинуватив у програмі "Великий футбол" арбітра матчу "Шахтар" - "Динамо" Олександра Дердо у некомпетентності. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Вацко переконаний, що за надзвичайну емоційність наставника "Шахтаря" Паулу Фонсеку...Sportanalytic

Суркіс збирається брати участь в Конгресі ФФУ - ЗМІ

посаду керівника суддівського корпусу, йдеться в матеріалі.За даними телеканалу Футбол 1, роботу з суддями Суркіс почав вже зараз, вплинувши на арбітра матчу Шахтар-Динамо Олександра Дердо через його батька Віктора, колишнього главу Комітету арбітрів ФФУ, пише видання. Нагадаємо, що в поєдинку...Online.ua

Експерт: Фонсека все більше стає клоном Луческу

наставник "Шахтаря" Паулу Фонсека не має рації, коли бачить теорію змови проти його команди. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Ступар запевняє, що арбітр матчу "Шахтар" - "Динамо" Олександр Дердо помилявся в обидві сторони і це свідчить про низький рівень його кваліфікації, а...Sportanalytic

Карпати мінімально здолали Волинь та гарантували собі місце в УПЛ

організовувала контратаки, проте до небезпечних моментів справа не доходила. Напруга у західному дербі поступово наростала, і пристрасті на полі досвідченому арбітру матчу Арановському доводилось вгамовувати за допомогою жовтих карток. І все ж атакувальні зусилля «Карпат» призвели до взяття воріт «Волині».Спорт.ua

Шахтар і Динамо розсудить Дердо

Стали відомі арбітри матчів 31-го туру УПЛ. "Олімпік" - "Олександрія" - Костянтин Труханов (Харків) "Шахтар" - "Динамо" - Олександр Дердо (Чорноморськ) "Зірка" - "Сталь"...Ua-football

«Карпати» прийматимуть «Ворсклу» на «Арені Львів»

допомогти полтавчанам капітан команди Володимир Чеснаков. У тому ж поєдинку проти Зірки, ще на початку зустрічі, Володимир отримав попередження від арбітра матчу у вигляді жовтої картки, яка стала четвертою для капітана. Львівські Карпати минулого туру змусили повірити рідних вболівальників у...Щоденний Львів