арбітр матчу

Стали відомі арбітри матчів, які працюватимуть на матчах 27-го туру УПЛ. Про це повідомляє сайт Комітету арбітрів України. Зірка - Карпати: Сергій Березка (Київська...Чемпион

у матчі проти Сельти з перших хвилин Коноплянка не потрапив у заявку Шальке на матч з Аяксом Нападник Барселони назвав арбітра матчу з Ювентусом лайном та слабаком Новини 00:51Футбол. Ліга Європи. Боротьбу за трофей продовжують МЮ, Сельта, Аякс і Ліон...1NEWS

Нагадаємо, Барселона не зуміла обіграти Ювентус в матчі-відповіді 1/4 Ліги чемпіонів та вилетіла з турніру. Чемпион

Стали відомі арбітри матчів, які працюватимуть на матчах 26-го туру УПЛ.1NEWS

Стали відомі арбітри матчів, які працюватимуть на матчах 26-го туру УПЛ. Про це повідомляє сайт Комітету арбітрів України. 23 квітня (неділя) Сталь - Зірка...Чемпион

Голландський футболіст провів відверту симуляцію пенальті (відео)

Арбітр матчу Дон Робертсон купився на симуляцію, призначив пенальті, який був успішно реалізований. Читайте також:Підпис голови Комітету ФФУ, який скасував матч Полтава - Шахтар, був підробкою Єдність

"Ворскла" - "Карпати": цифри і факти протистояння

команди провели між собою в Кубку України. В листопад 1998 року у Полтаві «леви» перемогли 3:2 завдяки дулю Івана Гецка. Арбітр матчу Ярослав Козик вперше буде судити це протистояння. До цього він був суддею на десяти матчах «Карпат»: 5 нічиїх...Галичина спортивная

Був активним організатором першості Полтавського району з футболу. За 15 хвилин до закінчення поєдинку арбітр матчу раптово впав на футбольний газон.Vpoltave.info

Владислав ГЕЛЬЗИН: «С Динамо будет бой»

Головне, що не програли і відрив зберігся, не підпустили конкурентів ближче до себе. Арбітр матчу прийняв рішення, що можна грати і команда зіграла.-...Sportgid

Арбітр матчу прийняв рішення, що можна грати і команда зіграла. - Як Вам гра «Динамо» за новою схемою в останніх матчах? Зараз команда готується в звичайному режимі з величезним бажанням взяти очки в цьому матчі. Спорт.ua

хвилині гравець Арсеналу мав змогу вийти на побачення з воротарем, але боковий арбітр, який зафіксував положення поза грою. Доволі часто арбітру матчу доводилось зупиняти гру та заспокоювати пристрасті поєдинку. Зазначимо, що майже весь перший тайм молодіжка Житомира постійно пресингувала та...Спортивний Житомир

Анонс

3:0 та «Олександрію» 4:1. В останній грі нападник «сталеварів» Кваме Карікарі став автором першого в Україні «хет-трику» легіонерів з Гани. Арбітром матчу призначено досвідченого Анатолія Абдулу з Харкова, для якого це буде ювілейний, 85-й матч у Прем’єр-лізі. Натомість його асистент...Спорт.ua

МБК «Миколаїв» вилетів із плей-офф через суддівську помилку

розглянув аналіз роботи суддівської бригади поєдинку плей-оф Суперліги Парі-Матч Миколаїв – Хімік 26 березня. За помилку, яка вплинула на результат, арбітра матчу Олександра Біду відсторонено від суддівства поєдинків чемпіонату та Кубка України на період з 30 березня по 30 квітня...Миколаївська правда

суддівської бригади поєдинку плей-оф Суперліги Миколаїв Хімік 26 березня. Про це повідомляє прес-служба ФБУ. За помилку, яка вплинула на результат, арбітра матчу Олександра Біду відсторонено від суддівства поєдинків чемпіонату та Кубка України на період з 30 березня по 30 квітня...1NEWS

Барселона обурена дискваліфікацією Мессі

арбітра несправедлива. Нагадаємо, що ФІФА ухвалила рішення дискваліфікувати Лео на чотири матчі відбіркового турніру до ЧС через образ футболістом лінійного арбітра матчу Аргентина — Чилі Марсело Ван Гассе.Однак, Барселона, за яку Мессі грає протягом всієї своєї кар'єри, щиро обурюється з...Новини футболу

Матч української Першої ліги завершився заворушеннями

21-го туру Першої ліги між "Вересом" та "Колосом" (2:3) вболівальники влаштували безлади. Спочатку на вході в підтрибунне приміщення був атакований арбітр матчу Олександр Шандор, а потім під гарячу руку вболівальників мало не потрапили гравці "Колоса". Охорона стадіону була змушена застосувати...Зеркало недели (газета)