арбітр матчу

Матч "Шахтар" - "Рома" обслужить шотландський арбітр

Донеччани проведуть сьомий матч у Лізі чемпіонів. Четвертим арбітром матчу буде Дуглас Поттер.Зеркало недели (газета)

Перенесений матч УПЛ "Карпати" - "Олімпік" міг бути дограний в Туреччині

Там же до другої частини сезону готувалися і українські арбітри. Нагадаємо, що "Карпати" і "Олімпік" відіграли перший тайм (1:1), але арбітр матчу Катерина Монзуль вирішила не відновлювати зустріч після перерви через снігопад. УПЛ затвердила догравання матчу "Карпати" - "Олімпік" 21...Галичина спортивная

Перенесений матч УПЛ Карпати - Олімпік міг бути дограний в Туреччині

Там же до другої частини сезону готувалися і українські арбітри. Нагадаємо, що "Карпати" і "Олімпік" відіграли перший тайм (1:1), але арбітр матчу Катерина Монзуль вирішила не відновлювати зустріч після перерви через снігопад. УПЛ затвердила догравання матчу "Карпати" - "Олімпік" 21...Ua-football

Заміна арбітра матчу «Сталь» - «Олександрія»

вже стався перший форс-мажор. Як повідомив офіційний сайт Комітету арбітрів ФФУ, у зв'язку з погіршенням стану здоров'я, була проведена заміна арбітра матчу Прем'єр-ліги "Сталь" (Кам'янське)?Новости ФК "Металлист"

Стартувала зимова першість Берегівського району з футболу

була нагода повести в рахунку на 60 хвилині. Після входу в штрафну Артоса Василя Горського з порушеннями зупинили захисники Гаті. Арбітр матчу без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Володимир Бабич пробив сильно, але влучив у поперечину. Після цього моменту футболісти...Голос Карпат

Теребовлянська "Нива" перемагає тернопільське ДЮСШ

передачі з правого флангу, тернополянам вдалося замкнути дальню штангу (1:1). На початку другого тайму за гру рукою у карній зоні арбітр матчу показав на одинадцятиметровий. Пенальті чітко реалізував капітан "Ниви" Віктор Ковалик (1:2). Незадовго передача з правого краю атаки Сергія...Галичина спортивная

Екс-гравця "Динамо" побили під час футзального турніру в Ужгороді (ВІДЕО)

Арбітр матчу зупинив гру і вивів команди з поля. На відео Допілка в синій формі під 3-ім Sportgid

Фірміно не ображав Холгейт на расовому ґрунті

моментів гри захисник "ірисок" Холгейт програв боротьбу на фланзі форварду "Ліверпуля" Фірміно і виштовхнув того на перший ряд трибун "Енфілда". Арбітр матчу Роберт Медлі дивним чином не показав гравцеві "Евертона" навіть жовтої картки і більше був зайнятий тим, щоб стримати...Ua-football

Але зараз важливо якомога швидше оговтатися після травми. Нагадаємо, що півзахисник Шахтаря Максим Малишев жорстко розкритикував арбітра матчу з Зорею.Чемпион

Ман Сіті не вистачило однієї перемоги, щоб повторити рекорд серед чемпіонатів топ-5

Едерсон Мораеш врятував "Манчестер Сіті" від поразки в матчі з "Кристал Пелас", відбивши пенальті. Арбітр матчу зафіксував рахунок 0:0, а це означає, що закінчилася виграшна серія "городян" в чемпіонаті Англії. Статистика зафіксувала показник-18 перемог поспіль. Це...Ua-football

КДК ФФУ дискваліфікував Ракицького та Фонсеку

Найжорсткішу санкцію було застосовано до тренера воротарів, Антоніо Феррейри, який завдав удар арбітру матчу панові Бойку.Unn.com.ua

КДК ФФУ наказал тренеров Шахтера

отримали попередження і один матч умовної діскваліфікації. Найжорсткіша санкція застосована до тренера воротарів Шахтаря Антоніо Феррейри, Адже він завдав удар арбітру матчу, что зафіксовано в рапорті, за що йому заборонено перебуваті в технічній зоне до кінця сезону, - сказав Грищенко.Ua-football

Палкін: Суддя сам винен, що на нього напали

Гендиректор "Шахтаря" Сергій Палкін продовжує критикувати арбітра матчу "Зоря" - "Шахтар" Сергія Бойка. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. За його словами, у клубу просто вкрали три очки, і це визнали...Sportanalytic

По стопах Ракицького. Воротаря Сент-Етьєна вилучили через апеляції до арбітра

Drama between Monaco and Saint-Etienne! Fabinho scores, enraging Ruffier who sees red pic.twitter.com/sMEHffX7xq Ua-football

Гопота по-донецьки. Як Палкін відкрив істинну натуру "Шахтаря"

заяву, після якої всі намагання донецького клубу виглядати по-європейськи виглядають просто смішними. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Палкін був настільки злим на арбітра матчу проти "Зорі" Сергія Бойка, що в ефірі каналу "Футбол" підтримав емоції Паулу Фонсеки та його звинувачення на адресу...Sportanalytic

Гендиректор "Шахтаря" радить Фонсеці побити суддю

Палкін втратив контроль в ефірі каналу "Футбол". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Зокрема, він сказав, що на місці Паулу Фонсеки пробив би арбітру матчу проти "Зорі" кілька аперкотів.Палкін також закликав перевірити Сергія Бойка у психолога, бо в нього "якась проблема з головою".Sportanalytic

Комітет арбітрів ФФУ розібрав роботу суддів у матчах "Зоря" - "Шахтар" і "Олександрія" - "Динамо"

УПЛ. Комітет арбітрів розібрав роботу суддів у матчах 19-го туру УПЛ "Зоря" - "Шахтар" (2:1) і "Олександрія" - "Динамо" (0:0). Арбітр матчу в Запоріжжі Сергій Бойко помилився тільки в одному випадку - коли вилучив півзахисника "Шахтаря" Фреда. Червоні картки Петряку...Зеркало недели (газета)

Гравці і тренери "Шахтаря" з кулаками накинулись на арбітра

Після матчу "Зоря" - "Шахтар" на полі відбулися грандіозні заворушення. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Тренери та футболісти "гірників" накинулись на арбітра матчу Сергія Бойка з кулаками через вилучення трьох гравців "Шахтаря" і пенальті на останній хвилині гри.Як би там не було,...Sportanalytic

Захисник "Динамо" намагався вияснити стосунки із арбітром після матчу

Захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді пробував поговорити із арбітром матчу "Олександрія" - "Динамо" (0:0) Юрієм Можаровським та його помічниками. Повідомляє Футбол газета. Після поєдинку між вищезгаданими командами Євген пробував зайти...Футбол газета

Арбітри забрали очки у "Динамо" та "Шахтаря", "гірники" догравали увісьмох

фанам грандіозні скандали у останніх матчах року. Повідомляє Футбол газета. У матчі між "Олександрією" та "Динамо", який завершився нічиєю 0:0, арбітр матчу не побачив одразу декількох очевидних пенальті у ворота олександрійців та ще й показав другу жовту Артему Бесєдіну за...Футбол газета