арбітраж

Україна подасть меморандум про порушення РФ Конвенції ООН з морського права 19 лютого

конвенції у лютому. Нагадаємо, у грудні 2016 року Президент України Петро Порошенко наголосив на тому, що Україна готова довести в арбітражі порушення Росією Конвенції ООН з морського права. Оригинал статьи: Україна подасть меморандум про порушення РФ Конвенції ООН з морського...Allsvit

"Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" зустрінеться з "Візою-Втормою" в Івано-Франківську

Матч в Івано-Франківську розпочнеться о 18:00 год. Цей матч також відбудеться 21 січня, початок о 15:00 год. Галичина спортивная

Тож тепер ІнБев/НПУ потрібно докласти максимум зусиль, щоб вибороти перемогу у суперника. Матч-відповідь стартує о 13:00. Viva Cup (Харків) ІнБев/НПУ (Житомир/Київ) перший матч 3:3 Спортивний Житомир

"Ураган" переміг "Титан" і вийшов до чвертьфіналу Кубка України

І цим голом "Ураган" значно збільшив свої шанси на прохід до чвертьфіналу. Після 33-ї хвилини гра стала набагато жвавішою. Галичина спортивная

20 січня, Харків, спорткомплекс Каразінський Початок матчу - 13:00 Viva Cup (Харків) ІнБев/НПУ (Житомир/Київ) перший матч 3:3 Спортивний Житомир

Як і в першому матчі, відзначився забитим голом Петро Шотурма. Голи: Єрьомін 33 - Шотурма 5, Зварич 36, Іваняк 38, Корсун 40. Стик

Кубок України: анонс матчу "Титан" - "Ураган"

Лідер атак покровчан перший матч в Івано-Франківську пропускав через дискваліфікацію, і в Запоріжжі повинен зіграти. Галичина спортивная

"Приватбанк" визначився з юридичною фірмою для лондонського арбітражу

"Приватбанк" обрав юридичну фірму, яка буде представляти його інтереси в лондонському арбітражі. Зеркало недели (газета)

"Енергія" переконливо здолала "Сокіл"

Після матчу команда «Сокола» відмовилась потиснути руки гравцям «Енергії». Крапку у матчі «Енергія» поставила на останній хвилині матчу. Галичина спортивная

Асоціація футзалу Львівщини за ініціативи її президента Мирослава Хом'яка та куратора системи арбітражу АФЛ Романа Проця відкрила Школу молодого арбітра.Гал-info

Анонс матчу за путівку у чвертьфінал Кубка України

“Сокола” у Львові обслуговуватимуть арбітри Г. Гора (Київ), М. Слободянюк (Вінниця), І. Якимишин (Львів); хронометрист – Я. Сторожук (Львів); спостерігач арбітражу – С. Кравцов (Київ). Відеотрансляцію матчу можна переглянути тут: Поєдинок очікується важкий і напружений. Дуже важливою для львів'ян, аби...Галичина спортивная

Житомирсько-київський ФК ІнБев/НПУ свій поєдинок в Харкові проти місцевого Viva Cup проведе 20 січян. Спортивний Житомир

"Ураган" зумів перервати затяжну смугу без перемог

До кінця матчу залишалося ще більше десяти хвилин, протягом яких обидві команди створили достатньо моментів для взяття воріт. Галичина спортивная

Матч-відповідь у Запоріжжі запланований на19 січня. За інформацієюсайту"Футбольний Франківськ та прес-служби НФК "Ураган" Стик

Гройсман запропонував Путіну разом з технікою повернути і Крим

українській стороні до кінця 2014 року. У 2014 році Україна звернулася зі скаргами до Міжнародної організації цивільної авіації (International Civil Aviation Organization — ICAO) і в Міжнародний морський арбітраж для витребування від Росії відшкодування збитків у зв’язку з її діями в Криму і на Донбасі.Ракурс

В Житомирі ІнБев/НПУ прийматиме харківський Viva Cup

Це буде перша зустріч команд в двоматчевому кубковому протистоянні. Гра-відповідь відбудеться в Харкові вже 20 січня. Харківський Viva Cup, попри аматорський статус, є непростим суперником. 0412.in.ua — сайт города Житомира

Bloomberg оцінив, скільки коштуватиме європейським трейдерам російський газ в Україні

зможе торгувати безпосередньо в Україні, сказано в повідомленні прес-служби компанії. Нагадаємо, 22 грудня прес-служба Нафтогаз України повідомила, що підприємство виграло арбітраж у позові проти Газпрому за контрактом на поставку газу за всіма спірними питаннями. Суд зменшив обсяг обовязкової купівлі газу...Allsvit

Суд Лондона зобов

в 2013 році продала "Укртелеком" Ахметову за 860 млн доларів, але отримала з цієї суми лише 100 млн доларів. Лондонський арбітраж підтримав вимоги Raga, відхиливши при цьому зустрічні претензії компанії Ахметова про розірвання договору про покупку "Укртелекому". У прес-службі СКМ...Єдність

цього, Руденко звернувся до Дисциплінарного комітету ФІФА з вимогою стягнути з львів'ян 4 тисячі швейцарських франків згідно з рішенням Спортивного арбітражу в Лозанні від 24 листопада 2017 року, які його клієнт витрачав в ході розслідування справи про невиплату Карпатами заробітної...Чемпион