акватлон

У Черкасах відбулися обласні змагання з триатлону й акватлону

Про це «Нова Доба» дізналася від Відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області. Нова доба

Спортсмени Львівщини - серед кращих в Україні на змаганнях із морських багатоборств та акватлону

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА. Галичина спортивная

Черкащани привезли нагороди з чемпіонату з акватлону

В особистому заліку Скринський Денис став бронзовим призером чемпіонату України. Вчасно (Черкаси)

В Трускавці на Львівщині стартує юнацький чемпіонат України з акватлону

30 вересня 2016 року у місті Трускавці на Львівщині розпочинається чемпіонат України з акватлону. 14:00 - змагання з плавання (50 метрів) Галичина спортивная

На чемпіонаті Європи з акватлону серед молоді Україна також не залишилася без медалей. Високий замок

Черкащанин здобув "золото" на чемпіонаті Європи з акватлону

Українські спортсмени вибороли усі призові місця на змаганнях з акватлону. «Перемога на Чемпіонаті Європи з акватлону! Про Все

Українська збірна феєрично виступила на континентальній першості з акватлону, яку приймало французьке місто Шатору. Гал-info

На чемпіонаті Європи з акватлону серед молоді Україна також не залишилася без медалей. Чемпион

Черкащанин виграв чемпіонат Європи з акватлону

Черкасець Олексій Сюткін із результатом 33:27 посів першу сходинку п’єдесталу на чемпіонаті Європи з акватлону – водної боротьби. Про це пише інтернет-портал "Прочерк", посилаючись на сайт «Черкаський спорт». Олексій Сюткін випередив двох інших українців –...Вчасно (Черкаси)

Черкащанин Олексій Сюткін виборов "золото" чемпіонату Європи з акватлону та п'яте місце чемпіонату Європи з триатлону. Прес-Центр

Олексій Сюткін виграв Чемпіонат Європи з акватлону

Черкасець із результатом 27:33 посів першу сходинку, випередивши своїх співвітчизників Єгора Мартиненко та Дмитра Маляра. Українці виграли всі три медалі з акватлону в категорії "Еліт". Нова доба

Украинские спортсмены заняли все призовые места на чемпионате Европы по акватлону (ФОТО)

Украинские спортсмены заняли все призовые места на чемпионате Европы по акватлону. ГолосUA

Украинцы получили все медали на Чемпионате Европы по акватлону

Акватлон является одной из самых простых дисциплин триатлона. Metro News

Українці взяли усі нагороди на чемпіонаті Європи з акватлону

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет, передає Еспресо. Високий замок

Черкаси приймають відразу три Чемпіонати України

Черкаси приймають відразу три Чемпіонати України з триатлону та акватлону серед юнаків та кадетів в індивідуальній та естафетних програмах. Позмагатись за звання найсильніших до Черкас приїхали понад дві сотні учасників з усіх куточків України. ВIККА

Завтра у Черкасах відбудуться змагання з акватлону і триатлону

У чемпіонатах візьмуть участь кількасот спортсменів зі всієї України. У чемпіонаті України з триатлону в естафетах планують взяти участь близько 20 команд. Нова доба

Черкащани повернулися з нагородами з чемпіонату України з морського багатоборства

Єлизавета Хорошко стала переможницею чемпіонату України з акватлону серед учнівської молоді. Нова доба

21 березня - Плавання (басейн НВК "Фотоприлад"). 22 березня - Крос (легкоатлетичний комплекс "Манеж"). Прес-Центр

Всеукраїнські змагання з морського багатоборства та акватлону відбудуться в Черкасах

Чемпіонат України з морського багатоборства та всеукраїнські змагання з акватлону приймуть Черкаси 20-22 березня. 22 березня - Крос (легкоатлетичний комплекс «Манеж»). Нова доба