азербайджанець

Прикордонники Чернівецького загону затримали іноземця, який незаконно потрапив з Молдови до України. Всі обставини правопорушення додатково будуть з'ясовані правоохоронці. Чернівці.ТВ

Нагадаємо, полтавець Олександр Хижняк у вирішальному двобої переміг азербайджанця Камрані Шахсуварли.Vpoltave.info

У вирішальному двобої Олександр Хижняк переміг азербайджанця Камрані Шахсуварли. Згідно з даними «Вікіпедії», Хижняк Олександр Олександрович (нар.Vpoltave.info

Полтавець став чемпіоном Європи з боксу і впевнено здолав азербайджанця У Харкові тривають фінальні поєдинки Чемпіонату Європи з боксу 2017. У ваговій категорії 75 кг у боротьбі за чемпіонство на...Online.ua

виграти цей бій тільки нокаутом, якого, звичайно ж, не сталося. Хижняк записав собі в актив і третій раунд, постійно пресингуючи азербайджанця та бомбардуючи його великою кількістю ударів. Беззаперечна перемога українця - 5:0 (один з суддів віддав українцю перевагу з рахунком...Чемпион

буде переможець пари Каллум Френч (Англія) - Енріко Лакрус (Нідерланди). У категорії до 69 кг Євген Барабановодноголосним рішенням суддів переміг азербайджанця Парвіза Багірова. У півфіналі Барабанов зустрінеться з переможцем пари Сергій Собилінський (Росія) - Пет Маккормек (Англія). У підсумку, в...Високий замок

обидва боксери отримали розсічення в останньому раунді. Євген Барабанов (69 кг) теж пройшов до півфіналу. Наш спортсмен вів бій проти азербайджанця Багірова і в його перемозі засумнівалися тільки двоє з п'яти суддів, які дали нічию - 3:0 за Барабановим, пише...Чемпион

Четверо українських боксерів вийшли у чвертьфінал чемпіонату Європи у Харкові

Дмитро Замотаєв і Євген Барабанов зуміли вийти в 1/4 фіналу змагань. Куротчин (до 49 кг) в 1/8 фіналу розібрався з азербайджанцем Масудом Юсіфзадом (4:0), а на наступному етапі його суперником буде росіянин Василь Єгоров. Замотаєв (до 52 кг) одноголосним рішенням...Зеркало недели (газета)

Четверо українців здобули ліцензії на ЧС з боксу

рамках 42-го в історії чемпіонату Європи, передає УНН. Назар Куротчин у ваговій категорії 49 кг за підсумками суддівських записок переміг азербайджанця Масуда Юсіфзада у двобої 1/8 фіналу.1NEWS

Найбезглуздіший пенальті в історії (ВІДЕО)

Азербайджанець Будаг Насіров став антигероєм "Спортінга" Б. Повідомляє Футбол газета. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Екс-"динамівець" повертається до Києва

Контракт із азербайджанцем розірвано за згодою сторін. Вайло зараз перебуває у Києві і чекає пропозицій щодо продовження кар'єри. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

нічиї при шести перемогах. Причому, остання з них була отримана у заключному 9-му турі у принциповій партії з рейтинг-фаворитом турніру азербайджанцем Ельтажі Сафарлі (2668), який входить до першої світової сотні. Джерело...Високий замок

Український шахіст В.Гриньов тріумфував на турнірі в Азербайджані

нічиї при шести перемогах. Причому остання з них була отримана в заключному 9-му турі у принциповій партії з рейтинг-фаворитом турніру азербайджанцем Ельтажі Сафарлі (2668), який входить до першої світової сотні. Варто відзначити, що інший українець Ельдар Гасанов посів 13 рядок...1NEWS

Прикордонники затримали на Львівщині азербайджанця

Іноземець намагався пробратися з Польщі в Україну. Щоденний Львів

- додав він. Українська федерація, яка підготувала та виростила спортсменку, не отримає за це жодної компенсації. "Ірина вийшла заміж за азербайджанця. Усе було оформлено дуже швидко, бо через тиждень там стартують Ісламські Ігри, де платять просто таки шалені призові. Ірина...Чемпион

Військовослужбовець, що проводила співбесіду, на пропозицію грошової Запись Азербайджанець намагався дати хабар прикордоннику впервые появилась Новини Чернігова.Новости Чернигова

росіянину Азамату Тускаєву в категорії до 57 кг, але переміг у втішному турнірі, а в матчі за бронзову медаль здолав азербайджанця Парвіза Ібрагімова. Бронзовим призером в категорії до 97 кг...1NEWS

Тускаеву в категорії до 57 кг, але у втішному турнірі виграв всі схватки, а в матчі за бронзову медаль переміг азербайджанця Парвіза Ібрагімова. Ще одну бронзову медаль виграв Муразов Мчалідзе, що представляє Україну в категорії до 97 кг. У поєдинку...Znaj.ua