австрійці

"Мотор Січ" почне продаж двигунів Австрії

Запорізьке підприємство "Мотор Січ" із наступного року планує продавати австрійцям серійні авіаційні двигуни АІ-450С, призначені для європейського джета DA 50. Австрійська компанія Diamond Aircraft Industries вже підписала рамкову угоду з...Ваші новини

Німецькі телеграфні війська біля Тернополя в 1917 році (Фото)

Для перехоплення радіоповідомлень були побудовані спеціальні пристрої для підслуховування станції. Вже восени 1914 року частка російських військових шифрів була розшифрована австрійцями. Незабаром після цього російський шифр був змінений на новий. Почалося змагання між шифрувальниками. Однак повної секретності повідомлень домогтися так...TeNews

Стає страшно… Георгій Тука зробив серйозну заяву, він відкрив очі ВСІМ УКРАЇНЦЯМ

Переконаний, що Путін чудово знає історію про Ярослава і його дочку. Корупція

Збірна України U-17 отримала суперників по групі на Євро-2017 з водного поло

виборювала у кваліфікаційному турнірі. Балканці грали у групі «А», матчі якої приймав австрійський Грац. Почергово взявши гору над молдаванами (15:4), австрійцями (33:1), голландцями (14:7) та турками (11:2), чорногорці посіли перше місце. Додамо, що збірні Чорногорії та України два роки тому,...Галичина спортивная

Саме там переховувалися Українські січові стрільці, також він служив укріпним пунктом для австрійців та їхньої армії.Бізнес область

Тисмениччанин Василь Петрунів виборов срібло на чемпіонаті світу з настільного тенісу

Єзиком вибороли срібло в командному заліку. Груповий етап наші тенісисти подолали на першій позиції. В півфіналі Петрунів і Єзик подолали австрійців з рахунком 2:0, яким програли минулого чемпіонату три роки тому. І у фіналі поступилися збірній Німеччини з рахунком 3:2.Галичина спортивная

Груповий етап наші тенісисти подолали на першій позиції. В півфіналі Петрунів і Єзик подолали австрійців з рахунком 2:0, яким програли минулого чемпіонату три роки тому. І у фіналі поступилися збірній Німеччини з рахунком 3:2, інформує...Бліц-інфо

Єзиком вибороли срібло в командному заліку. Груповий етап наші тенісисти подолали на першій позиції. В півфіналі Петрунів і Єзик подолали австрійців з рахунком 2:0, яким програли минулого […]The post Прикарпатець здобув срібло на чемпіонаті світу з настільного тенісу appeared first...Дзеркало Коломиї

КИЇВ. 26квітня. УНН. Збірна України зазнала мінімальної поразки від австрійців утретьому турі домашнього чемпіонату світу вДивізіоніІA, повідомляє УНН зпосиланням наМіжнародну федерацію хокею. Єдину шайбу жовто-блакитні пропустили граючи уменшості всередині другого...1NEWS

Українські хокеїсти мінімально поступилися Австрії на домашньому ЧС

Збірна України зазнала мінімальної поразки від австрійців у третьому турі домашнього чемпіонату світу в Дивізіоні ІA, повідомляє УНН з посиланням на Міжнародну федерацію хокею.Єдину шайбу жовто-блакитні пропустили...Unn.com.ua

Збірна України з хокею втратила шанси на вихід до еліт-раунду

Збірна України мінімально поступилася австрійцям у третьому турі домашнього чемпіонату світу у дивізіоні ІА. Раніше збірна України поступилася командам Угорщини та Польщі.Зеркало недели (газета)

ЧС з хокею. Україна поступилась австрійцям

Австрії для успіху вистачило однієї закинутої шайби наприкінці другого періоду. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Чемпіонат Світу з хокею в Україні набирає обертів

домашньому ЧС з хокеюВарто нагадати, що 24 квітня у протистоянні Угорщини та Австрії свою першу перемогу на турнірі здобула команда австрійців. Перший період закінчився з рахунком 1:1. Другий період поєдинку залишився без закинутих шайб. В заключному періоді, на 45 хвилині...Unn.com.ua

Австрійський "Зальцбург" виграв Юнацьку лігу УЄФА

матчу "Зальцбург" зумів перевернути гру і добитися перемоги - голи на свій рахунок записали Патсон і Шмідт після передач лідера австрійців Вольфа. "Бенфіка" - "Зальцбург" - 1:2 Голи: Жозе Гомеш, 29 - Патсон, 72, Шмідт, 76 Найкращими бомбардирами турніру стали...Зеркало недели (газета)

23-го квітня національна збірна України відіграла свій другий поєдинок на льодовій арені київського Палацу Спорту. Цього разу синьо-жовті зійшлись у протистоянні з поляками. Зазначимо, що українці вийшли на лід без одного зі своїх ключових гравців нападника Артема Бондарева, який травмував...In Kyiv

Збірна України мінімально програла полякам на домашньому ЧС з хокею

середини заключного періоду індивідуальний прохід Даміана Капіци завершився переможною шайбою для польської збірної 2:1. Зауважимо, що збірна України разом із австрійцями залишилась на дні турнірної таблиці у обох колективів по 0 очок. Поляки здобули першу перемогу на турнірі 3...1NEWS

Про це повідомили "Європейській правді" в посольстві України в Австрії. Європейська правда

Збірна Казахстану обіграла австрійців на чемпіонаті світу з хокею

Національна хокейна збірна Казахстану перемогла команду Австрії з рахунком 3:2 (2:0, 0:2, 1:0) на чемпіонаті світу у дивізіоні IА, що в суботу розпочався в Києві. iPress

Залишила дітям заповіт: «Відвідати Чернівці»

2016 році почався бум. У мене було по дві-три екскурсії на день. Почали приїжджати іноземці. Крім уже звичних німців та австрійців, робила екскурсію для іспанців, були групи з Мексики. На Фейсбуці мене знайшли двоє людей з Тайваню та Китаю, це...Високий замок