австрійці

Збірна України з хокею втратила шанси на вихід до еліт-раунду

Збірна України мінімально поступилася австрійцям у третьому турі домашнього чемпіонату світу у дивізіоні ІА. Раніше збірна України поступилася командам Угорщини та Польщі.Зеркало недели (газета)

Україна поступилась австрійцям

Австрії для успіху вистачило однієї закинутої шайби наприкінці другого періоду. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Чемпіонат Світу з хокею в Україні набирає обертів

домашньому ЧС з хокеюВарто нагадати, що 24 квітня у протистоянні Угорщини та Австрії свою першу перемогу на турнірі здобула команда австрійців. Перший період закінчився з рахунком 1:1. Другий період поєдинку залишився без закинутих шайб. В заключному періоді, на 45 хвилині...Unn.com.ua

Австрійський "Зальцбург" виграв Юнацьку лігу УЄФА

матчу "Зальцбург" зумів перевернути гру і добитися перемоги - голи на свій рахунок записали Патсон і Шмідт після передач лідера австрійців Вольфа. "Бенфіка" - "Зальцбург" - 1:2 Голи: Жозе Гомеш, 29 - Патсон, 72, Шмідт, 76 Найкращими бомбардирами турніру стали...Зеркало недели (газета)

23-го квітня національна збірна України відіграла свій другий поєдинок на льодовій арені київського Палацу Спорту. Цього разу синьо-жовті зійшлись у протистоянні з поляками. Зазначимо, що українці вийшли на лід без одного зі своїх ключових гравців нападника Артема Бондарева, який травмував...In Kyiv

Збірна України мінімально програла полякам на домашньому ЧС з хокею

середини заключного періоду індивідуальний прохід Даміана Капіци завершився переможною шайбою для польської збірної 2:1. Зауважимо, що збірна України разом із австрійцями залишилась на дні турнірної таблиці у обох колективів по 0 очок. Поляки здобули першу перемогу на турнірі 3...1NEWS

Про це повідомили "Європейській правді" в посольстві України в Австрії. Європейська правда

Збірна Казахстану обіграла австрійців на чемпіонаті світу з хокею

Національна хокейна збірна Казахстану перемогла команду Австрії з рахунком 3:2 (2:0, 0:2, 1:0) на чемпіонаті світу у дивізіоні IА, що в суботу розпочався в Києві. iPress

Залишила дітям заповіт: «Відвідати Чернівці»

2016 році почався бум. У мене було по дві-три екскурсії на день. Почали приїжджати іноземці. Крім уже звичних німців та австрійців, робила екскурсію для іспанців, були групи з Мексики. На Фейсбуці мене знайшли двоє людей з Тайваню та Китаю, це...Високий замок

Канцлер Австрії "пішов в народ", розносячи піцу

Канцлер Австрії Крістіан Керн вирішив збільшити свою популярність і поспілкуватись з людьми, розносячи їм піцу, але у багатьох австрійців такий крок викликав невдоволення Про це повідомляє The Local. В інтернеті було поширено відео, на якому Крістіан Керн приносить австрійцям...Еспресо TV

Устолиці України тренерський штаб австрійців начолі ізРоджером Бадером привезе 25виконавців 3-х воротарів, 9захисників і13нападників ізяких 22спортсмени потраплять дофінальної заявки наматчі. При цьому усписку 25-ти неопинилося...1NEWS

Плей-оф.

загальновідомою фразою. У «Карпат» був тут і свій інтерес, адже визначався їхній суперник у півфіналі. Зрештою, без двох, румуни натиску австрійців не витримали і програли 2:3. Таким чином, у середу зранку «леви» гратимуть проти «Штурму». На «зелено-білих» чекав обід. Йдучи...Галичина спортивная

"Шевченко з Ярмоленком пояснили - такого шансу може більше не бути"

у центрі захисту. Хоча для мене це значення не має — як тренер скаже, так і робитиму.— Розв’язка матчу з австрійцями виявилася максимально драматичною. Пригадуєш, як Олексій Кащук забивав переможний гол?— Карпатівець Роман Слива виконував вкидання з лівого флангу у...Галичина спортивная

Тріумфальна зустріч збірної U-17 у Будинку футболу

ФФУ Після того, як команда Сергія Попова посіла друге місце у міні-турнірі еліт-раунду Євро-2017, обігравши на останніх секундах вирішального матчу австрійців, «синьо-жовтих» привітали із цим досягненням у Будинку футболу. У штаб-квартирі Федерації футболу України новоспечених учасників континентальної першості зустрів перший...Sportgid

Батьківщину Після того, як команда Сергія Попова посіла друге місце у міні-турнірі еліт-раунду Євро-2017, обігравши на останніх секундах вирішального матчу австрійців, «синьо-жовтих» привітали із цим досягненням у Будинку футболу. У штаб-квартирі Федерації футболу України новоспечених учасників континентальної першості зустрів перший...Спорт.ua

раунд чемпіонату Європи серед юнаків до 17-ти років, який визначив усіх учасників фінальної стадії. Вирвавши на останніх хвилинах перемогу над австрійцями (2:1), у число 15 команд, які пробилися на травневий турнір, потрапила збірна України. Жеребкування фінального етапу, який пройде 3-19...Чемпион

Нападник юнацької збірної України Олексій Кащук прокоментував вихід команди у фінальну частину Євро-2017. Перший тайм став для нашої команди важким, діяли більше від оборони. Znaj.ua

Тріумфальна зустріч збірної України (U-17) у Будинку футболу

Батьківщину. Після того, як команда Сергія Попова посіла друге місце у міні-турнірі еліт-раунду Євро-2017, обігравши на останніх секундах вирішального матчу австрійців, «синьо-жовтих» привітали із цим досягненням у Будинку футболу. У штаб-квартирі Федерації футболу України новоспечених учасників континентальної першості зустрів перший...Sportgid

розташувалися команди Франції й Австрії. Саме тому, задля виходу на міжнародний форум, команді Попова необхідно було в очному протистоянні переграти австрійців. Завдання ускладнювалося ще й тим фактом, що міні-турнір еліт-раунду проходив саме на батьківщині Моцарта. Початок матчу також не віщував...Spy-Football

Збірна України U-17 пробилася на чемпіонат Європи

і набрати необхідну кількість очок для виходу у фінальну частину турніру. Відзначимо, що нашій збірній потрібна була тільки перемога над австрійцями, але з самого початку матчу українцям не щастило. Суперник діяв краще і вже на 15-й хвилині відкрив рахунок. Лише...Ваші новини