абсолютний чемпіон

загальнокомандному заліку збірна команда Львівської області посіла 3 місце, поступившись командам Миколаївської та Вінницької областей. Зокрема, дрогобиччанин Віталій Войтів став абсолютним чемпіоном цьогорічного чемпіонату, здобувши усі три золоті медалі в індивідуальному заліку (у багатоборстві, у першій та у другів вправах).MediaStar

Усик визнаний боксером місяця за версією WBC

тепер володіє титулами WBC і WBO, а у фіналі WBSS зустрінеться з чемпіоном IBF/WBA Муратом Гассієвим. Вирішальний поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу та чек на 10 мільйонів доларів пройде 11 травня в Саудівській Аравії. Раніше повідомлялося про те, що...Зеркало недели (газета)

Майже три тисячі кілограмів у підсумку підняв абсолютний чемпіон змагань "Залізна палачінта" на фестивалі млинців в Ужгороді.Ужгород.net.ua

Перемогу на ньому здобув студент 4 курсу Херсонського державного аграрного університету Микита Пешенко, який навчається на біолого-технічному факультеті. Він став абсолютним чемпіоном України. Прес-служба...Херсон Daily

Студент ІV курсу біолого - технологічного факультету ПЕШЕНКО МИКИТА став абсолютним чемпіоном України (категорія понад 70 кг).Любимый Херсон

Вітаємо з днем народження (4 лютого для закарпатців і всього світу)

1948 Еліс Купер (Alice Cooper; Вінсент Фурньє), рок-музикант. 1974 Оскар Де Ла Хойя, американський боксер, чемпіон Олімпійських ігор 1992 року, абсолютний чемпіон серед професіоналів у середній вазі. Інші події 4 лютого в історії Закарпаття, України та світу: 1720 аби завадити...Голос Карпат

Определился соперник Усика в финале Всемирной боксерской суперсерии

на території саудівської Аравії Ґассієв зустрінеться з чемпіоном за версіями WBC та WBO українцем Олександром Усиком, щоб обєднати титули, визначити абсолютного чемпіона світу в крузервейті й володаря Трофею Мохаммеда Алі. Це буде головна боксерська подія 2018 року.Ua-football

переспективам Олександра Усика."Думаю, що Усик - дуже класний боксер, фізично здоровий. Чому він не може повторити досягнення Холіфілда і стати абсолютним чемпіоном у важкому і суперважкому дивізіонах? Ясна річ, в суперважкій вазі потрібен удар. Зрозуміло, що у Джошуа банку серйозна.24boxing

раніше.Він розуміє небезпеку бою проти Джозефа Паркера. Він знає, що на кону ще один чемпіонський пояс на шляху до звання абсолютного чемпіона світу в цій вазі", - підкреслив він.Джерело - Sky...24boxing

Чемпіон WBC американець Деонтей Вайлдер (39-0, 38 КО) сказав, що він би легко переміг Майка Тайсона зразка 1986 року. Абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі Леннокс Льюїс, який боксував з Тайсоном в кінці його кар'єри."Чув, що Вайлдер говорить, що він...24boxing

Усик переміг Брієдіса в надзвичайно напруженій рубці

Тепер він чемпіон за двома версіями і фіналіст Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS). Щоб стати абсолютним чемпіоном світу, 31-річному Усику треба заволодіти також поясами IBF i WBA.Ua-football

Олександр Усик - Майріс Брієдіс: анонс, де дивитися бій Всесвітньої боксерської суперсерії

Український боксер може зробити ще один крок до статусу абсолютного чемпіона світу. Сьогодні, 27 січня, в Ризі відбудеться бій Олександра Усика (13-0, 11 КО) і Майріса Брієдіса (23-0, 18 КО) в...Зеркало недели (газета)

Бій Усик - Брієдіс.

два титули. Окрім його власного пояса WBO у суботу ввечері на кону стоятиме чемпіонське звання WBC Майріса Брієдіса. Можливість визначити абсолютного чемпіона світу у першій важкій вазі з'явилася завдяки новому проекту - Всесвітній боксерській суперсерії, яку восени минулого року запустив...Еспресо TV

також у більшості етапів Трофею, переможцями стали Сергій і Анастасія Івченки, лідери харківської команди ХАДО Моторспорт. У цього ж дуету і слава Абсолютних Чемпіонів. Але перерви собі спортсмени не дають навіть узимку. Найближчий зимовий заїзд Завірюха відбудеться вже за тиждень — 3...Вісті Ньюс

Колишній український боксер В'ячеслав Сенченко дав прогноз на бій Олександр Усик - Майріс Брієдіс. Багато хто вважає, що в Латвії у Брієдіса буде перевага. 24boxing

Стали відомі гонорари Усика і Брієдіса за майбутній бій

у важкій вазі, якими володіють боксери. Переможець отримає путівку у фінал World Boxing Super Series і шанс поборотися за звання абсолютного чемпіона світу. Раніше повідомлялося, що бій Усик - Брієдіс в Ризі відвідають 5000 українців...Зеркало недели (газета)

Цікавими були й акторські номінації у міні-серіалах та телефільмах. 1NEWS

Хто переміг у турнірі з армспорту на Тернопільщині? (ФОТО)

Особистий чемпіонат з армспорту серед спортсменів з iнвалiднiстю провів Тернопільський регіональний центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Участь у змаганнях взяло 25 спортсменів, які виступали у своїх вагових категоріях. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської ОДА. Переможці та призери...Газета "Наш ДЕНЬ"

У цій лізі участь беруть дитячо-юнацькі спортивні школи. Роменська команда також бере участь в аматорському чемпіонаті України й посідає другу сходинку після першого кола. Крім цього, сумський клуб «Барса» - учасник Вищої ліги ДЮФЛ. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

в бліці. Уже в перших турах Павло Ельянов волею жеребу зійшовся з чемпіоном світу в бліці росіянином Сєргєєм Карякіним та абсолютним чемпіоном світу норвежцем Магнусом Карлсеном. У Карякіна наш шахіст впевнено виграв, з Карлсеном звів гру в нічию. Нагадаємо, що...Чемпион