абсолютний чемпіон

України в ньому взяв участь головний спеціаліст Золотоніського управління Пенсійного фонду Олег Близнюк. Молодий спортсмен у вправі «Ривок гирі» став абсолютним чемпіоном, піднявши за 5 хвилин гирю, вагою 32 кг, 120 разів. У напівмарафоні за 18 хвилин Олег 318 разів...Новини Голої Пристані

Іванофранківці здобули "золото" на Чемпіонаті світу з гирьового хортингу

норматив майстра спорту України. Цей результат став кращим також і серед усіх вагових категорій, тож наш спортсмен став ще й абсолютним чемпіоном. Студент другого курсу Олександр Шваб у вазі 65 кг став найсильнішим у спринт-поштовху. Його результат – 39 підйомів...Галичина спортивная

Холіфілда включать до Зали слави боксу

Міжнародна зала боксерської слави оголосила про новий набір.Наступного року там опиняться екс-абсолютний чемпіон світу в першій важкій і суперважкій категоріях Евандер Холіфілд, а також Марко Антоніо Баррера, Джонні Тапіа (посмертно).Окрім боксерів відзначили й...Sportgid

норматив майстра спорту України. Цей результат став кращим також і серед усіх вагових категорій, тож наш спортсмен став ще й абсолютним чемпіоном. "Спринт вдається мені найкраще, але конкуренція на чемпіонаті була дуже серйозна, тому треба було викладатися по максимуму, -...Paralleli.if.ua

Джиу-джитсер з Кіровоградщини став абсолютним чемпіоном на всеукраїнського турніру (ФОТО)

України. Від СК "Борець" на чемпіонат поїхали 30 чоловік. Роман Непота, який неодноразово брав участь у змаганнях різних рівні, став абсолютним чемпіоном на змаганнях. Нагадаємо, нещодавно спортсмени СК "Борець" успішно виступили на міжнародних змаганнях в Парижі. Фото на головній Олени...медиапортал "Акула"

Черкасець став чемпіоном Європи з кікбоксингу

у Греції. На престижну нагороду претендували близько півтисячі спортсменів із 33-ох країн. Утім, рівних черкасцю не знайшлося. Іван Ткаченко став абсолютним чемпіоном у ваговій категорії "91+", обійшовши поляка, росіянина та грека. Загалом же, збірна України посіла шосте загальнокомандне...ВIККА

"Смерть жидам". - У мережу злили ймовірну переписку свободівців Чернівецької міськради з буцімто Ростиславом Біликом. - Про володаря земель буковинських, абсолютних чемпіонів у грошових категоріях та злиденних депутатів.Українська газета ЧАС

яким керує депутат міськради М. Тихонович. - Чи планують у міськраді повторити сценарій 2011 року? - Про володаря земель буковинських, абсолютних чемпіонів у грошових категоріях та злиденних депутатів. - Чернівчанам пропонували заробіток на ярмарку вакансій. - Який стартап із 30...Українська газета ЧАС

Андрій Пушкар - найсильніший армреслер планети!

Кременецький спортсмен Андрій Пушкар вкотре підтвердив звання найсильнішого рукоборця планети. Андрій Пушкар став абсолютним чемпіоном світу у боротьбі на праву та ліву руки!Галичина спортивная

Про це повідомляє Інтернет-видання «Пульс Кременця». Андрій Пушкар у боротьбі в абсолютній категорії (+105 кг) отримав перемогу. Газета "Наш ДЕНЬ"

Двоє спортсменів з бразильського джиу-джитсу представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи

будуть Ярослав Блажко та Роман Непота. тренер дитячих і молодіжних груп по бразильському джиу-джитсу від 3 до 18 років; 2-кратний абсолютний чемпіон України.медиапортал "Акула"

та драматургу Вільяму Шекспіру,  творча спадщина якого набула світового масштабу й нині не втрачає актуальності. Читайте також: Студенти КНТЕУ стали абсолютними чемпіонами у Відкритому Кубку міста Києва з гри «Що? Де? Коли?» Викладач іноземних мов Марта Дідух...ПедПресса

74 спортсмени. Акробатам КДЮСШ « Барса» Рябцю Іллі, Куфтєю Матвію, Єпіку Олексію вдалося продемонструвати нові вправи з двома подвійними сальто. Абсолютними чемпіонами Сумської області стали Рябець Ілля, Куфтєй Матвій, які набрали у фіналі однакову суму балів, а Єпік Олексій став...SumyToday

«Дрижина» стає абсолютним чемпіоном

Отож, команда з Дрижиної Греблі знову зібрала всі трофеї районної організації Колос. Футболісти виграли Весняний кубок, Кубок району, чемпіонат і Суперкубок. Тижневик «ЕХО

Франківський обласний чемпіонат з футзалу: перший тур на вихідних

потім, уже в першому турі, зустрінуться очевидні фаворити змагань — "Трейд Захід Буд" (минулорічний чемпіон міста) і "Віза Вторма" (минулорічний абсолютний чемпіон області). Саме так "розпорядилося" жеребкування, яке напередодні змагань провели під час організаційної наради керівники АМФІФО. О 16:00 зіграють...Галичина спортивная

Вітаємо з днем народження (9 листопада для закарпатців і всього світу)

Лепкий, український поет, прозаїк, літературознавець, критик, перекладач, видавець, публіцист, громадсько-культурний діяч, художник. 1912Віктор Івченко, український кінорежисер. 1921Віктор Чукарін, український гімнаст, абсолютний чемпіон Олімпійських ігор 1952 і 1956 років, педагог 1946Михайло Томчаній, угорський і українськийархітектор,містобудівник,графік Інші події 9 листопада в історії...Голос Карпат

У Виноградові визначили обласного футбольного чемпіона / ВІДЕО

У Виноградові відбулися фінальні поєдинки за звання абсолютних чемпіонів з футболу з-поміж команд західної та східної зони обласного чемпіонату.Голос Карпат

Футбол. В останній день жовтня у Виноградові відбудеться гра за звання абсолютного чемпіона першої ліги.Закарпаття онлайн

голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, який виступав в 7-10 класах, став абсолютним чемпіоном цього турніру. Збірна ж м. Ужгорода на турнірі зайняла третя командне місце.Крім ужгородців від України на турнірі...Zaholovok