абсолютний чемпіон

У You Tube з

Кількість переглядів на сьогодні перейшла позначку у 3 мільярди 35 мільйонів. У відео повідомленні для Time Дедді Янкі подякував YouTube за успіх Despacito.«Музична індустрія змінилася. Infokava.com

Американський промоутер Лу Дібелла сказав, що Майкі Гарсія (37-0, 30 КО)мооже й не сподіватись на зустріч з абсолютним чемпіоном суперлегкої ваги Теренсом Кроуфордом (31-0, 22 КО)."Майки знає своє тіло і розбереться, в якій вазі йому краще залишатися. Думаєте, Боб...24boxing

У поєдинку 1/4 фіналу WBSS Олександр Усик захищатиме титул чемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO). Переможець WBSS стане абсолютним чемпіоном світу, отримає трофей Мохаммеда Алі та $10 млн. Раніше повідомлялося, що поєдинок між Усиком та Хуком відбудеться у...Online.ua

Бій Усика проти Хука перенесли з Києва

У поєдинку 1/4 фіналу WBSS Олександр Усик захищатиме титул чемпіона світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO). Переможець WBSS стане абсолютним чемпіоном світу, отримає трофей Мохаммеда Алі та $10 млн. Раніше повідомлялося, що поєдинок між Усиком та Хуком відбудеться у...Еспресо TV

Я готовий до цього турніру, тому що він дає шанс стати абсолютним чемпіоном світу. Цей турнір скоротив очікування до півроку. всі чемпіони тут і все готові до турніру. Але я і моя команда...24boxing

Ужгородець став чемпіоном з велоспорту-МТБ

(основному), що тільки-но завершився в м.Чернівці, ставши чемпіоном Укераїни серед чоловіків. До цього в молодших категоріях юнаки та юніори був абсолютним чемпіоном, повідомляє Микола Щадей.Також ужгородець Том Рего у своїй категорії серед юніорів оформив чемпіонство (зараз виступає за Харків, через...Голос Карпат

Тренування з мером Києва виклали на аукціон

Тренування з мером Києва і абсолютним чемпіоном світу з боксу Віталієм Кличком було виставлено??на онлайн-аукціоні ProZorro.sale. Про це свідчить оголошення на сайті аукціону.  Початкова вартість тренування...Ваші новини

участь у World Boxing Super Series. «Це реально крутий проект. наступного літа чотири пояси опиняться в однієї людини, він буде абсолютним чемпіоном світу з Кубком Мохаммеда Алі — про це можна реально тільки мріяти. Чому Марко Хук? Він подобається фанам...1NEWS

в Тайвані. Щоправда, виступатимуть спортсмени Лідія Січеннікова та Михайло Косташ від Сумського педуніверситету, де вони навчаються. Нагадаємо: Чернівецькі лучники стали абсолютними чемпіонами всеукраїнської Універсіади На Всесвітню Універсіаду, яка відбудеться з 19 по 30 серпня в місті Тайбей (Тайвань), від України...Online.ua

СК "Отаман" - абсолютний чемпіон України з веслування на човнах "Дракон"

таким чином встановивши унікальний і водночас історичний результат. За усю історію чемпіонатів України одна з команд виграла абсолютно усе, ставши абсолютним чемпіоном України з драгонботу. Участь у відкритті змагань взяли Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, державний секретар Міністерства...Галичина спортивная

Львівська команда стала абсолютним переможцем змагань, здобувши максимальний результат - 6 золотих медалей. Гал-info

Катерина. Так само завдяки маминому годиннику найшвидше проповз 9-місчний Ілля Скляров, котрий став не лише переможцем серед хлопчиків, а й абсолютним чемпіоном цього року 5 метрів від подолав за 9 секунд. Ми не тренувалися спеціально до змагань він і так...Online.ua

«Срібло» у командному заліку отримали спортсмена зі скелелазіння

спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту міської ради, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Звання абсолютного чемпіона в лазінні на швидкість, складність і в багатоборстві серед юнаків 2000 - 2001 р. н. завоював Ярослав Ткач.Online.ua

Кропивницькі скелелази здобули 14 нагород на чемпіонаті України серед школярів (ФОТО)

що 22-25 червня проходив у Кременчуку. Кращих учасники змагань визначали утрьох видах програми, вправах на швидкість, трудність і в багатоборстві. Абсолютним чемпіоном серед юнаків в групі 2000-2001 років народження в усіх трьох видах став Ярослав Ткач. Призерами чемпіонату України зі...Гречка

фізичної культури та спорту міської ради, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницьку "Зірку" покинув Владислав ЛупашкоЗвання абсолютного чемпіона в лазінні на швидкість, складність і в багатоборстві серед юнаків 2000 - 2001 р. н. завоював Ярослав Ткач.Златопіль

боксі - це бажання. - Тепер ви - чемпіон Європи. Які наступні цілі та завдання? - Глобальна мета - стати абсолютним чемпіоном світу серед професіоналів. Ну а найближча мета - чемпіонат світу, де буду ставити для себе максимальну планку, хочу...Чемпион

Кременчанин Андрій Пушкар знову довів, що сильнішого рукоборця в Україні не існує. Спорт Тернопільщини

судоми хапали на останньому колі. Але на щастя тієї переваги, що у мене була, вистачило, щоб протриматися. Удвічі приємно стати абсолютним чемпіоном по юніорам ще й тому, що пару тижнів тому дуже неприємно впав у Львові на треку і після...MediaStar

престижних змаганнях Olympia Amateur українці вибороли 8 медалей і вперше в історії вітчизняного бодібілдингу двом українським атлетам вдалося здобути титули абсолютного чемпіона. З головними героями цих змагань ви зможете поспілкуватися під час нашої прес-конференції. Вони розкажуть про свій шлях до...Бізнес область

Буковинські спортсмени зайняли призові місця на турнірі з жиму лежачи

Руснак (другі місця), пише Вільне Життя. Вихованець тренажерного залу "Сила" 15-річний Андрій Андроняк вижав штангу, вагою 125 кг, та став абсолютним чемпіоном серед юнаків. Серед юніорів такі результати: 1 місце — Іван Григорій, 2 місце — Давид Мітітюк ( тренажерний...Погляд