абсолютний чемпіон

Ломаченко відкрив плани на найближче майбутнє

Український боксер Василь Ломаченко хоче якнайшвидше стати абсолютним чемпіоном світу. "Коли ти володієш чемпіонським поясом, твоєю метою має бути захист їх проти найкращих.Sportanalytic

Екстрим зближує та розкриває нові почуття

у цьому екстремальному виді спорту лише рік тому. Торік він записався на базовий 4-денний курс з фридайвінгу у Києві до абсолютного чемпіона України в цьому виді спорту Олександра Бубенчикова, а відтак практикує плавання під водою без акваланга у басейнах та...Погляд

Змагання з армспорту серед військовослужбовців 53 окремої механізованої бригади

Абсолютним чемпіоном бригади став заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Володимир Анохін. mil.gov.ua Seo-top-news

була постать Осипа Хоми. Він народився у 1917 році у Відні, але родина невдовзі переїхала до Станиславова. Він швидко став абсолютним чемпіоном міста й зрозумів, що у Станиславові в нього немає достойних суперників. Осип відважився на сміливий вчинок: утік з...Бліц-інфо

Дмитро Лисоконь.Серед важковиків у останній третій категорії вище 86 кг переміг Сергій Поляков, друге - Олександр Демура, третє - Володимир Фулга.Абсолютним чемпіоном турніру з армреслінгу став студент Центральноукраїнського національного технічного університету Віктор Ласінський, який вже є міжнародниим майстром спорту з...Рідний Кіровоград

Реалізація проекту "сквер ім.

вищому училищі фізичної культури  ми проводимо турнір зі спортивної гімнастики. Цей турнір проводиться в честь памu0027яті про призера Олімпійських ігор, абсолютного чемпіона Європи, чемпіона всесвітньої універсіади Олександра Береша, який трагічно загинув у автокатастрофі 29 лютого 2004 року. Він один багато зробив...Любимый Херсон

шахово-шашковий клуб який є одним із символів парку. Поряд ми організуємо турнір із шахів та шашок серед аматорів, де визначимо абсолютного чемпіона," — говорить Любовський. Біля пам’ятника Максиму Горькому розгорнеться містечко художників. Малювати тут будуть хто на чому і як...Моя Вінниця

Буковинські картингісти здобули призові місця на Всеукраїнських змаганнях

Всього вибороли 29 нагород з 63 нагород. Про це інформує Департамент освіт і науки Чернівецької ОДА. В особистому заліку звання абсолютного чемпіона Всеукраїнських змагань з картингу серед учнівської молоді 2017 року від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді вибороли...Погляд

самі пропозиції, які наш народ підтримує". "Я думаю, так буде і далі і може дійти до того, що Кадиров буде абсолютним чемпіоном з кандидатури на посаду президента Російської Федерації", - наголосив він. "Я не розумію, чим поганий Кадиров для російського...Високий замок

За кордоном спортсмени заробляють спортом, ділиться Олексій. А от в Андрієві Олексій побачив молодого себе. Бліц-інфо

Шосткинські гвардійці взяли участь у міських змаганнях з силових видів спорту

змаганнях з Мас-реслінгу виявився Ромашко Артем, не сильно відстали від нього Олександр Коломієць та Скрипка В'ячеслав, а Євген Хроменко став абсолютним чемпіоном міста по Армліфтінгу (силі хвату). Джерело...RegioNews-Суми

Бодібілдерка зі Сміли перемогла на Кубку України KFPS/WFF

Каріна Маляренко зі Сміли стала абсолютним чемпіоном України в своїй категорії під час розіграшу Кубку KFPS/WFF, який днями пройшов у Хмельницькому. Про це «Нова Доба» дізналася з...Нова доба

Смілянка стала чемпіонкою України з бодібілдінгу

Смілянка Каріна Маляренко стала абсолютним чемпіоном України у своїй категорії. Не давши шансу жодній з учасниць змагань, Каріна привезла пояс абсолютного чемпіона до Сміли.Про Все

Команда радіоаматорів Чернігівщини вперше в історії незалежної України стала абсолютним чемпіоном, виборовши перші місця у всіх трьох змаганнях, зазначається у повідомленні.Новости Чернигова

І ось нарешті стали абсолютними чемпіонами України з радіозв'язку на коротких хвилях.Time-UA

Ужгородський "Проспект" – абсолютний футзальний чемпіон краю. Ужгородська футзальна ліга (УФЛ) знову вирішила порадувати шанувальників футзалу феєричним матчем за звання абсолютного чемпіона Закарпаття в цьому виді. Між собою в ужгородському спорткомплексі "Юність" зустрічалися переможець суперліги УФЛ – "Проспект" та чемпіон...Ужгород.net.ua

Леннокс Льюїс КИЇВ. 30 квітня. УНН. Екс-абсолютний чемпіон світу у суперважкій ваговій категорії британець Леннокс Льюїс назвав бій Володимир Кличко Ентоні Джошуа мрією для фанатів, повідомляє УНН з...1NEWS

Л.Льюїс підтримав В.Кличка після поразки

Екс-абсолютний чемпіон світу у суперважкій ваговій категорії британець Леннокс Льюїс назвав бій Володимир Кличко Ентоні Джошуа мрією для фанатів, повідомляє УНН з посиланням на Twitter Л.Льюїса."Який бій. Вітаю обох - ви видали для фанатів бій, про який говоритимуть. Тут було...Unn.com.ua

Льюїс підніс Кличка після його поразки

Останній абсолютний чемпіон світу у суперважкій вазі Леннокс Льюїс прокоментував бій Володимир Кличко - Ентоні Джошуа. "Великий крок уперед для Джошуа, велика перемога!Sportanalytic

Мукачівські футболісти змагатимуться за звання абсолютного чемпіона Закарпаття

Першого травня, в понеділок, під егідою Ужгородської футзальної ліги відбудеться поєдинокза звання абсолютного чемпіона Закарпаття з футзалу.Голос Карпат