абсолютний чемпіон

Визначено кращих спортсменів Чернівецької області 2016 року

грав у дивізіоні А за Атму (Київ), яка посіла 4 місце. Павло Лукан (велоспорт, Чернівці, Колос, ШВСМ, тренер Ілля Руссу). Абсолютний чемпіон України серед юніорів (переміг у всіх номінаціях), юніорський чемпіонат світу U-19 13 місце (крос-кантрі), 5 підсумкове місце в...Погляд

«Вікторія» - переможці обласного різдвяного турніру з футзалу. Змагалися колективи у футбольному центрі «Барса». Гравці Конотопської ДЮСШ імені Маміашвілі стала абсолютними чемпіонами турніру з показником – 26 забитих м’ячів та один пропущений. Другими стали футзалістки «Барси», третіми «Явір» з...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Закарпатський лижник може не поїхати на Універсіаду

велика проблема. Я як тренер та гірськолижник Тарас Ковбаснюк їдемо повністю за державний кошт. Нагадаємо, що торік Ігор Гам став абсолютним чемпіоном України в слаломі.А в цьому році на Універсіаді він мав дебютувати в новому для себе виді скі-кросі. За...Голос Карпат

Новозеландець Паркер викличе переможця дуелі Кличко - Джошуа відразу після бою на "Уемблі"

Той ставить перед собою мету стати абсолютним чемпіоном світу.УНИАН (ИА)

з переможцем бою між Ентоні Джошуа і Володимиром Кличком. Бій Джошуа-Кличко відбудеться 29 квітня. Я хочу досягти своїх цілей, стати абсолютним чемпіоном ".24boxing

"Якщо все піде добре, я буду битися з переможцем бою між Ентоні Джошуа і Володимиром Кличко. Я хочу досягти своїх цілей [стати абсолютним чемпіоном] і залишити все це позаду ". 24boxing

Олександр СТЕФАНКІВ: «Запорука успіху - це професіоналізм»

змагання серед дітей та ветеранів. Про їх проведення, переможців знають тільки самі організатори та зацікавлені особи. Першочергове завдання – визначити абсолютного чемпіона Львівщини Насамперед пропоную визначити абсолютного чемпіона Львівщини з футзалу, який отримає ексклюзивне право на підвищення у класі і...Спорт.ua

Мусимо це змінити

змагання серед дітей та ветеранів. Про їх проведення, переможців знають тільки самі організатори та зацікавлені особи. Першочергове завдання – визначити Абсолютного Чемпіона ЛьвівщиниНасамперед пропоную визначити Абсолютного Чемпіона Львівщини з футзалу, який отримає ексклюзивне право на підвищення у класі і представлення...Галичина спортивная

Чому боксер Усик розчарував американську публіку

не змогли здобути прихильності вимогливої американської публіки і проводили більшість своїх поєдинків у Німеччині. І таких прикладів чимало навіть останньому абсолютному чемпіону світу у надважкій вазі славетному британцю Ленноксу Льюїсу - не вдалося стати у США "своїм". Вимогливі американці Слід...Еспресо TV

нашій представниці Ганні Власюк. Вона встановила свій індивідуальний рекорд 6 хв. 50,5 сек. На цій же дистанції Владислав Селянкін став абсолютним чемпіоном. Його час - 4 хв. 50,1 сек. Наша команда зайняла чотири перших, три других і два третіх місця.Днепродзержинский спорт

Олександр Усик нокаутував Табісо Мчуну!

та Денис Лєбєдєв (WBA). А нам залишається порадіти за нашого боксера, адже є всі шанси, що в майбутньому Ураїна отримає абсолютного чемпіона в крузервейтах. Микола ТИТЮК...Спорт.ua

Як вибороли свою перемогу спортсмени з Кіровоградщини на міжнародному чемпіонаті в Франції (ВІДЕО)

тренер дитячих і молодіжних груп з бразильського джиу-джитсу від 7 до 18 2-кратний абсолютний чемпіон України.медиапортал "Акула"

серед дівчат, фінал якого відбувся 5-8 грудня в Харкові. Окрім того, 13-річна учениця 23-й гімназії виграла і турнір за звання "Абсолютного чемпіона України 2016 року" серед дівчат до 18 років! Загалом у турнірах брали участь 51 спортсмен з 11 регіонів...Спортивний Житомир

Херсонський абсолютний чемпіон світу

Херсоні на Чемпіонаті світу з гирьового хортингу, відомий херсонській спортсмен Михайло Олійник найкращим. В активі херсонця вже 5 нагород світових першостей і дві Херсонщина за день

України в ньому взяв участь головний спеціаліст Золотоніського управління Пенсійного фонду Олег Близнюк. Молодий спортсмен у вправі «Ривок гирі» став абсолютним чемпіоном, піднявши за 5 хвилин гирю, вагою 32 кг, 120 разів. У напівмарафоні за 18 хвилин Олег 318 разів...Новини Голої Пристані

Іванофранківці здобули "золото" на Чемпіонаті світу з гирьового хортингу

норматив майстра спорту України. Цей результат став кращим також і серед усіх вагових категорій, тож наш спортсмен став ще й абсолютним чемпіоном. Студент другого курсу Олександр Шваб у вазі 65 кг став найсильнішим у спринт-поштовху. Його результат – 39 підйомів...Галичина спортивная

Холіфілда включать до Зали слави боксу

Міжнародна зала боксерської слави оголосила про новий набір.Наступного року там опиняться екс-абсолютний чемпіон світу в першій важкій і суперважкій категоріях Евандер Холіфілд, а також Марко Антоніо Баррера, Джонні Тапіа (посмертно).Окрім боксерів відзначили й...Sportgid

норматив майстра спорту України. Цей результат став кращим також і серед усіх вагових категорій, тож наш спортсмен став ще й абсолютним чемпіоном. "Спринт вдається мені найкраще, але конкуренція на чемпіонаті була дуже серйозна, тому треба було викладатися по максимуму, -...Paralleli.if.ua

Джиу-джитсер з Кіровоградщини став абсолютним чемпіоном на всеукраїнського турніру (ФОТО)

України. Від СК "Борець" на чемпіонат поїхали 30 чоловік. Роман Непота, який неодноразово брав участь у змаганнях різних рівні, став абсолютним чемпіоном на змаганнях. Нагадаємо, нещодавно спортсмени СК "Борець" успішно виступили на міжнародних змаганнях в Парижі. Фото на головній Олени...медиапортал "Акула"

Черкасець став чемпіоном Європи з кікбоксингу

у Греції. На престижну нагороду претендували близько півтисячі спортсменів із 33-ох країн. Утім, рівних черкасцю не знайшлося. Іван Ткаченко став абсолютним чемпіоном у ваговій категорії "91+", обійшовши поляка, росіянина та грека. Загалом же, збірна України посіла шосте загальнокомандне...ВIККА