абсолютний чемпіон

Баскетбольна команда «Таврійська Зірка» - чемпіони області

Завдяки цьому, верхньорогачицькі баскетболістки стали абсолютними чемпіонами відзначено Валерію Куценко, яка стала найкращим гравцем турніру.Херсонщина за день

Вітаємо з днем народження (9 листопада для закарпатців і всього світу)

поет, прозаїк, літературознавець, критик, перекладач, видавець, публіцист, громадсько-культурний діяч, художник. 1912 Віктор Івченко, український кінорежисер. 1921 Віктор Чукарін, український гімнаст, абсолютний чемпіон Олімпійських ігор 1952 і 1956 років, педагог 1946 Михайло Томчаній, угорський і український архітектор, містобудівник, графік Інші події...Голос Карпат

Збірна України здобула три нагороди чемпіонату світу з бодібілдингу серед чоловіків, що з 2 по 6 листопада проходив в Бенідормі (Іспанія). Рідна Черкащина

Український бодібілдер завоював звання абсолютного чемпіона світу (, )

Українець Дмитро Горобець став абсолютним чемпіоном світу з бодібілдингу Український спортсмен боровся за титул кращого бодібілдера серед чоловіків в іспанському місті Бенідормі.Ракурс

Українець став абсолютним чемпіоном світу з бодібілдингу

Нагадаємо, що два роки потому інший представник України здобував титул абсолютного чемпіона світу з бодібілдингу.Unn.com.ua

Бодібілдер із Черкащини переміг на світовому чемпіонаті

відзначити, що на цих змаганнях чемпіоном світу став черкащанин Дмитро Горобець. Наш земляк переміг в категорії men’s physique до 176см та став абсолютним чемпіоном світу по men’s...Про Все

Покровські кікбоксери стали чемпіонами України

Романом Сергійовичем спортсмени СК Боєць вибороли пять нагород. Так у розділі фул-контакт у ваговій категорії 60 кг Діденко Костянтин став абсолютним чемпіоном та отримав золоту медаль. У розділі фул-контакт у ваговій категорії 86 кг Плахутін Сергій у надважкому протистоянні виборов...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

"Говерла" (Ясіня) стала абсолютним чемпіоном першості Закарпаття з футболу серед аматорських команд (ФОТО).Закарпаття онлайн

Гуцули з трембітами, цимбалами та бубнами виграли чемпіонат області з футболу / ФОТО / ВІДЕО

голами відзначився нападник Василь Терпак. А загальний рахунок цього поєдинку 4:1 на користь футболістів з Гуцулії. Нагадаємо, ФК Карпати (Дубове) абсолютний чемпіон серед юнацьких команд у першій лізі закарпатського футболу.Закарпатський Кореспондент

У Виноградові визначать чемпіона Першої ліги Закарпаття з футболу

завершення чемпіонату. І все ж, за підсумками виснажливих двобоїв першість вибороло Бобовище, повідомив КО. Саме ці два колективи розіграють звання абсолютного чемпіона Першої ліги серед дорослих команд. Юнаки У Західній зоні тріумф старших колег підтримали і юнаки Бобовища, а ось...Голос Карпат

Міжнародний турнір з бодібілдингу: "гори" м

— розповідає Віталій. — Приїхали учасники з Польщі, Норвегії, Росії та Білорусії. Також було шестеро учасників з України. Перемогу здобув абсолютний чемпіон Європи Володимир Бірук, який отримав приз 3 000 доларів. За друге місце росіянин Олександр Колясников отримав 2 000...Галичина спортивная

Двоє дрогобичанок стали чемпіонками Європи зі спортивної акробатики

виступали вихованки Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського Юлія Пилип'як та Олександра Табачинська. Дрогобицькі спортсменки вибороли «золото» та стали абсолютними Чемпіонами Європи зі спортивної акробатики», - інформують у прес-службі. Тренерки чемпіонок – Жанна Жгута та Оксана Жгута. Додамо, що...Галичина спортивная

Закарпатець, житель Хуста Станіслав Бубненко щойно став абсолютним чемпіоном відкритого чемпіонату Чернівецької області з бодібілдингу та фітнесу "Золотий бук", що проходять під егідою Федерації бодібілдингу України.Закарпаття онлайн

В першу чергу хочу подякувати організаторам WBSS за цю можливість. Суперсерія дозволяє боксерам поборотися за звання абсолютного чемпіона світу. Останнім абсолютним чемпіоном з Росії був Костя Цзю.24boxing

Журналісти розповіли історію зародження футболу в Закарпатті

Тобто можемо стверджувати, що 110-та річниця першого офіційного матчу на Закарпатті 15 серпня 2011 року. Голос Карпат

В Карпатах спортсмени боротимуться за 40 тисяч гривень в змаганнях на витривалість

Лідери забігу отримають грошові призи та можливість взяти участь в наступних забігах безкоштовно. У цьому забігу визначиться абсолютний чемпіон Race Nation в Україні.Франківчани

Race Nation-2017 - фінал сезону в Україні

Лідери забігу отримають грошові призи та можливість взяти участь в наступних забігах безкоштовно. У цьому забігу визначиться абсолютний чемпіон Race Nation в Україні.Спорт.ua

Новый тренер Баварии рассказал о больших изменениях в команде

Карл-Хайнц Румменігге: "З огляду на його великий досвід, Юпп саме та людина, яка нам потрібна. Він абсолютний чемпіон в світі футболу. Ми впевнені, що він ідеальна людина для цієї роботи". Юпп Хайнкес: "Я дуже вдячний Баварії. Цей клуб...Ua-football