Юніорський турнір

Цуренко вилетіла, Кіченок у парі йде далі

змагань.Надія Кіченок (Україна) / Анастасія Родіонова (Австралія) - Кікі Бертенс (Нідерланди) / Йоханна Ларссон (Швеція) - 4:6, 7:6, 6:1У кваліфікації юніорського турніру наш Олексій Крутих не зумів пробитися до основного раунду.Олексій Крутих (Україна) - Джуліо Дзепп'єрі (Італія) - 4:6, 2:6ЧИТАЙТЕ...Sportanalytic

15-річна українка стала наймолодшою переможницею матчу Australian Open за 22 роки

титул на Australian Open, завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в одиночному розряді і золоту - в парному, виграла Підсумковий юніорський турнір, а також стала переможницею Відкритого чемпіонату США в парі. Нагадаємо, перша ракетка України Еліна Світоліна здобула впевнену перемогу...Зеркало недели (газета)

Australian Open через кваліфікацію. Про це стало відомо після того, як талановита тенісистка отримала wild-card від організаторів як переможець минулорічного юніорського турніру від Australian Open. Таким чином, через кваліфікацію в основну сітку першого в сезоні турніру Великого шолому будуть пробиватися...Чемпион

В Житомирі відбувся VI Відкритий турнір з боксу серед юніорів, присвячений Дню Збройних Сил України та вшануванню пам'яті майстрів спорту О. Зубенка та Б. Брусенцова Спорт Тернопільщини

Сергій ГОРЕЦЬКИЙголовний суддя змаганьПроводимо його в усіх категоріях і возрастах. Раніше це був виключно кадетсько-юніорський турнір. У зв"язку із тим, що маємо багато діток у залах, вирішили проводити і для менших вікових груп. Це 2008 р.н....Ужгород.net.ua

16-річна українська тенісистка Діана Ходан другий рік поспіль стає переможницею юніорського турніру ITF у столиці Єгипту Каїрі, - Укрінформ.Гал-info

Українські гімнастки завоювали усі золоті медалі на юніорському турнірі в Бельгії

Як повідомляв УНН, Х.Погранична також тріумфувала на змаганнях у Німеччині. Unn.com.ua

тренує її мати Таліна Костюк. Батько дівчини Олег Костюк теж має стосунок до тенісу і свого часу був технічним директором юніорського турніру Кубок Антея. Саме на кортах клубу Антей і почала, за власним визначенням з пелюшок, грати Марта Костюк. А...Урядовий Кур'єр

ITF Junior Masters. Костюк стала найкращою молодою тенісисткою планети

15-річна українська тенісистка Марта Костюк перемогла на найпрестижнішому юніорському турнірі світу. До слова, за весь турнір Костюк не віддала жодної партії.Sportanalytic

US Open. Світоліна прикро програла Кіз і покинула змагання

розгромивши суперницю в другій, але виявившись слабшою у третій.Еліна Світоліна (Україна) - Медісон Кіз (США) - 6:7, 6:1, 4:6У парному юніорському турнірі далі йдуть Марта Костюк та Вікторія Дема, а от Анна Лагуза вилетіла.Марта Костюк (Україна) / Ольга Даніловіч (Сербія)...Sportanalytic

US Open. Сестри Кіченок та українська юніорка покинули змагання

2:6, 1:6Людмила Кіченок (Україна) / Барбора Крейчикова (Чехія) - Люсі Шафаржова (Чехія) - Барбора Стрицова (Чехія) - 1:6, 7:5, 2:6У юніорському турнірі наша Анна Лагуза з боями поступилася своїй японській суперниці.Анна Лагуза (Україна) - Хімарі Сато (Японія) - 5:7, 6:7ЧИТАЙТЕ...Sportanalytic

Вікторія зіграли всього другий спільний турнір, а парний титул в Клостерсі став для тенісисток найгучнішим за час їх виступів на юніорських турнірах. Раніше українкам не вдавалося перемогти в парному розряді чемпіонату Європи: у 1992 році Габріела Белені і Наталя Бондаренко...Чемпион

Кропивницька гімнастка стала призеркою міжнародних змагань у Грузії

Кропивничанка Діана Савельєва зі СДЮСШОР "Надія" стала дворазовою призеркою міжнародного юніорського турніру зі спортивної гімнастики SIKHARULIDZE Cup 2017. Змагання проводилися 10-15 липня у грузинському місті Батумі. Наша спортсменка посіла друге місце у...Гречка

Ми у чвертьфіналі перемогли команду, яка зайняла 2 місце. Читайте також Луцькі юнаки серед кращих на найбільшому юніорському турнірі з футболу?.Online.ua

11-річні хлопці з команди Підшипник продовжують дивувати на найкрупнішому юніорському турнірі з футболу Gothia Cup сьогодні вони здобули ще дві вікторії. Ще двома попередніми днями юні підшипники вийшли з непростої групи...Online.ua

Серед учасників і гравці одразу двох луцьких команд. Online.ua

М.Костюк не зуміла подолати другий раунд юніорського Ролан Гаррос

Насправді дуже важко знайти мотивацію на юніорських турнірах. Unn.com.ua

Українська гімнастка завоювала чотири золотих медалі на міжнародному Кубку

Українка Олександра Яремчук блискуче завершила виступи на традиційному юніорському турнірі з художньої гімнастики Koop Cup у Канаді.iPress

Буковинські спортсмени привезли нагороди з Грузії. Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на SportBuk.com. На міжнародному юніорському турнірі з боксу в Тбілісі (Грузія), в якому брали участь також боксери з Грузії, Казахстану та Чечні, представники України здобули 13...Буковинська правда

Буковинські спортсмени привезли нагороди з Грузії

На міжнародному юніорському турнірі з боксу в Тбілісі (Грузія), в якому брали участь також боксери з Грузії, Казахстану та Чечні, представники України здобули 13...Погляд