Юніорський турнір

Вікторія зіграли всього другий спільний турнір, а парний титул в Клостерсі став для тенісисток найгучнішим за час їх виступів на юніорських турнірах. Раніше українкам не вдавалося перемогти в парному розряді чемпіонату Європи: у 1992 році Габріела Белені і Наталя Бондаренко...Чемпион

Кропивницька гімнастка стала призеркою міжнародних змагань у Грузії

Кропивничанка Діана Савельєва зі СДЮСШОР "Надія" стала дворазовою призеркою міжнародного юніорського турніру зі спортивної гімнастики SIKHARULIDZE Cup 2017. Змагання проводилися 10-15 липня у грузинському місті Батумі. Наша спортсменка посіла друге місце у...Гречка

Ми у чвертьфіналі перемогли команду, яка зайняла 2 місце. Читайте також Луцькі юнаки серед кращих на найбільшому юніорському турнірі з футболу?.Online.ua

11-річні хлопці з команди Підшипник продовжують дивувати на найкрупнішому юніорському турнірі з футболу Gothia Cup сьогодні вони здобули ще дві вікторії. Ще двома попередніми днями юні підшипники вийшли з непростої групи...Online.ua

Серед учасників і гравці одразу двох луцьких команд. Online.ua

М.Костюк не зуміла подолати другий раунд юніорського Ролан Гаррос

Насправді дуже важко знайти мотивацію на юніорських турнірах. Unn.com.ua

Українська гімнастка завоювала чотири золотих медалі на міжнародному Кубку

Українка Олександра Яремчук блискуче завершила виступи на традиційному юніорському турнірі з художньої гімнастики Koop Cup у Канаді.iPress

Буковинські спортсмени привезли нагороди з Грузії. Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на SportBuk.com. На міжнародному юніорському турнірі з боксу в Тбілісі (Грузія), в якому брали участь також боксери з Грузії, Казахстану та Чечні, представники України здобули 13...Буковинська правда

Буковинські спортсмени привезли нагороди з Грузії

На міжнародному юніорському турнірі з боксу в Тбілісі (Грузія), в якому брали участь також боксери з Грузії, Казахстану та Чечні, представники України здобули 13...Погляд

ЛЛ ФСУ Кіровоградської області U 19 I етап - 2 Тур. Komora.info

у майстри спорту Віра Попруга, представляла місто Кам’янське. Спортсменка, кошти на підтримку якої виділило керівництво ПАТ «Дніпровський меткомбінат», виступила в юніорському турнірі і зайняла 26-те місце при 41-му учаснику. Такий низький результат Віри можна пояснити втомою після нещодавнього молодіжного чемпіонату...Днепродзержинский спорт

«Теннисистки уровня Костюк тратят от 60 до 70 тыс. долларов в год»

і віку Марти Костюк тратять від 60 до 70 тисяч доларів на рік, а взамін нічого не отримують, адже на юніорських турнірах немає призових фондів. Звісно, такими талантами опікуються спонсори. Знаю, що Марта Костюк уклала угоду з агентством Івана Любічіча,...Sportgid

14-річна українська тенісистка Марта Костюк виграла одиночний титул юніорського турніру Australian Open-2017.Урядовий Кур'єр

Australian Open 2017: 14-річна українка Марта Костюк перемогла на юніорському турнірі (Відео)

Киянка Марта Костюк стала відкриттям і головною зіркою минулого престижного юніорського турніру Australian Open. Українка була наймолодшою учасницею турніру (Марті Костюк 14 років - ред.), що не завадило їй перегравати доросліших суперників...Епізод.ua

Українка Костюк перемогла в юніорському Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла в юніорському турнірі Відкритого чем...Закарпатський Кореспондент

шість на відкритому чемпіонаті США і три на відкритому чемпіонаті Франції. Раніше 28 січня українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею юніорського турніру відкритого чемпіонату Австралії. Джерело: Радіо...Високий замок

14-річна українка виграла юніорський Australian Open

У Мельбурні завершився фінальний матч юніорського турніру серед дівчат Відкритого чемпіонату Австралії, в якому українка Марта Костюк обіграла Ребеку Масарову зі Швейцарії, повідомляє офіційний сайт змагань. Матч...Погляд

Українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею юніорського турніру відкритого чемпіонату Австралії, який наближається до завершення в Мельбурні.Гал-info

14-річна українська тенісистка виграла юніорський турнір Australian Open...zaxid.net

Українка Костюк стала чемпіонкою юніорського Australian Open

рахунку 3:4 Костюк змогла взяти три гейми поспіль і оформити перемогу. Костюк стала четвертою в історії українкою, якій вдалося виграти юніорський турнір "Великого шолома". Раніше Андрій Медведєв брав Ролан Гаррос-1991, Еліна Світоліна перемагала в Парижі в 2010-му році, а Катерина...Зеркало недели (газета)