Чоловічий турнір

На чемпіонаті світу з водного поло 2017 року визначилися півфіналісти чоловічого турніру. За путівки у фінал зіграють Греція — Сербія й Угорщина — Хорватія. Чорногорія — Греція — 7:12 (0:1, 2:5, 1:4...1NEWS

не вдалося подолати кваліфікацію на турнірі АТР у Німеччині. Український тенісист поступився у фіналі відбірного етапу лідеру "посіву" Даміру Джумхуру. Чоловічий турнір у Гамбурзі, Німеччина...Чемпион

поступився у фіналі грунтового турніру SkiStar Swedish Open іспанцеві Давіду Ферреру. Skistar Swedish Open - 2017 ATP World Tour 500 Чоловічий турнір у Бостаді, Швеція Призовий фонд - 540 310 Фінал Давід Феррер (Іспанія, 8) - Олександр Долгополов (Україна) 6:4,...Чемпион

по фіналу визначиться в іспанському дербі Фернандо Вердаско та Давіда Феррера. Skistar Swedish Open - 2017 ATP World Tour 500 Чоловічий турнір у Бостаді, Швеція Призовий фонд - 540 310 Чвертьфінал Олександр Долгополов (Україна) - Андрєй Кузнєцов (Росія) - 6:3,...1NEWS

Долгополова. У півфіналі Олександр зіграє проти ще одного росіянина Андрєя Кузнєцова. Skistar Swedish Open - 2017 ATP World Tour 500 Чоловічий турнір у Бостаді, Швеція Призовий фонд - 540 310 Чвертьфінал Олександр Долгополов (Україна) - Карен Хачанов (Росія, 5) -...Чемпион

другу перемогу на турнірі ATP World Tour 500 у шведському Бостаді. Український тенісист вибив дев'ятого "сіяного" Орасіо Себальоса з Аргентини. Чоловічий турнір у Бостаді, Швеція...Чемпион

проходив Кубок України з шашок-100, у якому в окремих турнірах боролися дорослі чоловіки та жінки з 10 регіонів країни. В чоловічому турнірі честь Дніпропетровської команди відстоювали дніпряни Артем Іванов, який нещодавно виборов світовий чемпіонський титул, та Владислав Антонович. Жінок представляли...Днепродзержинский спорт

10 матчів, 9 з яких виграли. Таким чином, пише Х-Спорт, український волейбол зробив золотий дубль у Євролізі і жіночий, і чоловічий турніри виграли збірні України. The post У Франківську збірна України з волейболу виграла фінал жіночої Євроліги appeared first on...Online.ua

І.Марченко і С.Стаховський подолали стартовий бар

КИЇВ. 26 червня. УНН. Друга і треті ракетки України розпочали боротьбу за вихід в основну сітку чоловічого турніру Великого шолому — Вімблдону, передає УНН з посиланням на Федерацію тенісу України. В першому колі відбору третього турніру сезону серії Великого шолому С.Стаховський одержав...1NEWS

Українець став найкращим снайпером ЧЄ з пляжного гандболу

Францією. Але другий груповий турнір збірна завершила поразками від Іспанії та Росії та фінішувала 12-ю. Відзначимо, що чемпіоном Європи у чоловічому турнірі стала збірна Іспанії, яка у фіналі завдала поразки росіянам. А бронзу вибороли минулорічні чемпіони збірна Хорватії. Золото жіночого...Unn.com.ua

Юлія Чумаченко, третьою, подолавши таку ж висоту у 186 сантиметрів, але за гіршої різниці додаткових показників Катерина Табашник. А у чоловічій турніру сталася, беззаперечно, історична подія. Вперше за увесь час змагань, які проводяться вже третє десятиліття, увесь пєдестал пошани зайняли...Online.ua

В чоловічому турнірі збірна України достроково гарантувала собі вихід до другого групового раунду.Гал-info

У чоловічому турнірі всі матчі за участю збірної України завершилися внічию.1NEWS

ATP у кар'єрі. Нагадаємо, Долгополов не зумів навіть подолати кваліфікацію. Mutua Madrid Open - 2017 ATP World Tour Masters 1000 Чоловічий турнір у Мадриді, Іспанія Призовий фонд - 5 439 350 Півфінал Рафаель Надаль (Іспанія, 4) - Новак Джокович (Сербія,...Чемпион

Нагадаємо, минулого тижня Долгополов не зумів подолати кваліфікацію у Мадриді. Internazionali BNL d'Italia - 2017 ATP World Tour Masters 1000 Чоловічий турнір у Римі, Італія Призовий фонд - 4 273 775 Фінал кваліфікації Ніколас Альмагро (Іспанія, 7) - Олександар Долгополов...Чемпион

Тенісист О.Долгополов не зумів подолати кваліфікацію турніру в Мадриді

Лацко поступився в трьохсетовому поєдинку, який тривав 1 годину і 37 хвилин 4:6, 6:3, 5:7. Таким чином в основній сітці чоловічого турніру в Мадриді цього річ не виступить жоден представник з України. Додамо, що О.Долгополов провів перший поєдинок в турі...1NEWS

ATP World Tour Masters 1000 у Мадриді. У стартовому матчі відбору українець поступився словаку Лукашу Лацко, який має нижчий рейтинг. Чоловічий турнір у Мадриді, Іспанія...Чемпион

Себальоса. Нагадаємо, в "одинаку" Сергій програв у першому раунді. BMW OPEN by FWU AG - 2017 ATP World Tour 250 Чоловічий турнір у Мюнхені, Німеччина Призовий фонд - 482 060 Парний розряд Перший раунд Сергій Стаховський / Кукушкін (Україна /...Чемпион

World Tour 1000 у Монако. Український тенісист не зміг подолати кваліфікаційний етап. У фіналі відбору Сергій поступився словаку Мартіну Кліжану. Чоловічий турнір у Монако, Монако...1NEWS

За місце в основній сітці українець посперечається зі словацьким тенісистом Мартіном Кліжаном. Monte-Carlo Rolex Masters -2017 Чоловічий турнір у Монако, Монако...Чемпион