Чоловічий турнір

доларів. У фіналі українець переміг представника Франції Лені Мітьяна. Зазначимо, що за листопад це вже другий одиночний титул Манафова. Фьючерс Чоловічий турнір у Шарм-ель-Шейху Призовий фонд - $ 10 000 Одиночний розряд Фінал Владислав Манафов (Україна) - Лені Мітьяна (Франція)...Чемпион

У Черкасах змагалися студенти-баскетболісти

стали першими. Друге місце посіла команда Черкаського державного технологічного університету. Третє — у представниць Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Чоловічий турнір минув за переваги команди Національного університету. Саме вона у підсумку виборола першість. Другими фінішували студенти державного технологічного університету.ВIККА

Перша ракетка України Ілля Марченко вибув після другого туру челленджера в Монсі. ATP Challenger Tour Ethias Trophy Чоловічий турнір у Монсі, Бельгія Призовий фонд -? 106 500 Другий раунд...Ukrainianwall

українець обіграв Дєніса Істоміна з Узбекистану. У другому колі суперником Марченка стане француз Венсан Мільо. ATP Challenger Tour Ethias Trophy Чоловічий турнір у Монсі, Бельгія Призовий фонд - 106 500 Перший раунд Ілля Марченко (Україна, 1) - Дєніс Істомін (Узбекистан)...Ukrainianwall

сумо, спортивних танцях, футзалі та спортивній аеробіці. В спортивній аеробіці найсильніших визначали в змаганнях змішаних пар і трійок, в особистому чоловічому турнірі, а також у командах з аеродансу та фанку. Перший вид виграли студенти Запорізького національного технічного університету. Кращою командою...SumyToday

у Жовкві Львівської області розпочався клубний чемпіонат України з настільного тенісу серед команд Суперліги, пише sportclub.sumy.ua. У цьому сезоні в чоловічому турнірі беруть участь дві сумські команди - «Тенісна академія» та «СумДУ». «Академіки» стартували в чемпіонаті з трьох перемог: над...SumyToday

На чемпіонаті світу з веслування на човнах дракон у Росії українці здобули 8 медалей

інформує офіційний сайт Спортивного комітету України. Збірна України впевнено провела всю дистанцію змагань, виборовши вісім нагород різного ґатунку. У дорослому чоловічому турнірі наші хлопці стали чемпіонами планети на трьох дистанціях у десятимісному човні (S10) - 200, 500 і 2000 метрів.Ukrainianwall

Український тенісист Сергій Стаховський не зміг подолати стартовий бар'єр на челленджері в Сен-Ремі. Челленджер Чоловічий турнір у Сен-Ремі, Франція Призовий фонд $ 42 500 Перше коло Максім Жанвьє (Франція)...Ukrainianwall

лише синхронні виграли з однаковим рахунком перемоги їм забезпечили саме четверті шахівниці. У таких випадках кажуть: Українці б'ють хвостом. У чоловічому турнірі не стало жодних сенсацій: Росія переграла Молдову 3:1. З таким же рахунком американці подолали аргентинців, Китай Бразилію, а...Щоденний Львів

У фіналі чоловічого турніру з хокею на траві у Ріо-2016 зустрінуться збірні Аргентини та Бельгії. Вирішальний матч розпочнеться 18-го серпня о 23:00 за київським...Ukrainianwall

У черкаському аеропорту відбувся «Маніфест Вулиці-2016»

дорослі. Натомість турнір взяв якістю. Відразу кілька команд були сформовані з професіональних баскетболістів. Переважно це молоді гравці «Черкаських Мавп». У чоловічому турнірі команди були розбиті на дві групи по 6 команд, 4 кращі вийшли у плей-оф. Головна інтрига цьогорічного «Маніфесту...Нова доба

Після першого раунду на олімпійському турнірі у Ріо не залишилося українських боксерів Еспресо TV

Богдан Нікішин пробився у наступний раунд в індивідуальному чоловічому турнірі з фехтування на шпагах на Олімпійських Іграх в Ріо. На стадії 1/16 фіналу українець з рахунком 15:11 переміг представника Китаю...Ukrainianwall

Дмитро Карюченко завершив виступи в індивідуальному чоловічому турнірі з фехтування на шпагах на Олімпійських Іграх в Ріо.Гал-info

Дмитро Карюченко завершив виступи в індивідуальному чоловічому турнірі з фехтування на шпагах на Олімпійських Іграх в Ріо.Ukrainianwall

Хорват Йосип Гласнович відтепер є чинним олмпійським чемпіоном зі стрільби у дисципліні трап. У фіналі чоловічого турніру він був влучнішим за Джованні Пелльєло з Італії.Ukrainianwall

Літні Ігри XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро 1. Йосип Гласнович (Хорватія) 2. Джованні Пелльєло (Італія) 3. Енді Лінг (Великобританія) Чемпион

можуть пакувати речі та залишати Олімпійські ігри у Ріо Український дует зазнав поразки у першому раунді парного розряду у тенісному чоловічому турнірі, передає depo.ua з посиланням на champion.com.ua. Кривдниками українців стала італійська пара Фоньїні/Сеппі. Отож, у чоловічій частині турніру представників...ДеПо

Як виглядає збірна зірок футбольного турніру Олімпіади-2016

олімпійський турнір Попри те, що церемонія відкриття Олімпіади-2016 пройде лише 5-го серпня, футболом можна буде насолоджуватися вже сьогодні. Проте жіночим. Чоловічий турнір стартує 4-го серпняю Футбольний турнір Олімпіади - це завжди цікаве видовище, як мінімум тому, що дуже часто можна...ДеПо

Кадр Дня: Олімпійська збірна України полетіла у Ріо

Команда України з боксу відправилася до Ріо-де-Жанейро, де має взяти участь в Олімпійських іграх-2016.Нагадаємо, що в чоловічому турнірі нашу країну представлятимуть Микола Буценко (56 кг), Володимир Матвійчук (64 кг), Дмитро Митрофанов (75 кг) і Денис Солоненко (81 кг)...24boxing