Чоловічий турнір

відомо, раніше Стаховський не зміг вийти в основну сітку на турнірі в Монте-Карло. Gazprom Hungarian Open ATP World Tour 250 Чоловічий турнір у Будапешті, Угорщина Призовий фонд 482,060 Кваліфікація Перше коло Еліас Імер (Швеція) - Сергій Стаховський (Україна) 6:3, 6:3...Чемпион

П

Відзначимо, що у чоловічому турнірі тільки наш Олександр Долгополов, який наразі пропускає змагання, стартуватиме з основної сітки.Unn.com.ua

представниці Азербайджану (47.000). Паралельно з дорослими змаганнями в Баку пройшов і чемпіонат Європи серед юніорів, де Україна завоювала “бронзу” в чоловічому турнірі на акробатичній доріжці. Українці Іван Чуприна, Михайло Лесишин, Олег Мазурик і Богджан Семашкін стали третіми з результатом 100.200.1NEWS

Українець переміг росіянина у фіналі чемпіонату світу з більярду

У вирішальній партії чоловічого турніру Дмитро Білозеров зустрічався з росіянином Іосіфом Абрамовим.День

У Івано-Франківську розпочався Зимовий чемпіонат України U-19 з пляжного волейболу

зимовий чемпіонат України з пляжного волейболу серед гравців віком до 19-ти років. Чемпіонат триватиме з 3 по 6 квітня. У чоловічому турнірі за чемпіонське звання змагаються 10 команд з різних куточків України та дві команди, що представляють сусідню Молдову. Найкращі...Галичина спортивная

Ольга Харлан ефектно виграла Ґран-прі в Кореї

15:7 взяла гору над угоркою Анною Мартон. Крім Паску, бронзовою призеркою корейського етапу Гран-прі також стала німкеня Анна Лімбах. У чоловічому турнірі шаблістів одесит Андрій Ягодка посів 30-те місце серед 145-ти учасників.Ua-football

Аргентинський тенісист присвятив свою перемогу над Федерером собаці, яка померла

В неділю, 18 березня відбувся фінал чоловічого турніру серії Masters в Індіан-Веллсі Хуан Мартін Дель Потро зміг переграти першу ракетку світу Роджера Федерера. Аргентинець здобув вольову перемогу, адже...Ua-football

Сімпсони передбачили олімпійське золото збірної США в керлінгу

Чоловічий турнір з керлінгу на минулих Іграх виграла збірна США, обігравши в фіналі Швецію із рахунком - 10:7. У Сімпсонах герої мультсеріалу теж завоювали золото за збірну США в керлінгу, а їх суперниками також були шведи. При цьому є й...Ваші новини

25 лютого на Олімпійських іграх у Пхенчхані відбувся фінал хокейного чоловічого турніру. У ньому зійшлися збірні ОАР і Німеччини.Чемпион

Пхьончхан-2018. Дайджест 16 дня

Невін Галмаріні (Швейцарія) 2. Санг-Хо Лі (Південна Корея) 3. Жан Кошір (Словенія) Збірна США продовжила сенсаційні виступити і в фіналі чоловічого турніру з керлінгу переграла команду Швеції. Перед цим, нагадаємо, американці несподівано виграли у канадців. Американці у фіналі виграли з...Спорт.ua

Збірна США вперше в історії виграла олімпійський чоловічий турнір з керлінгу

До цього найвищим досягненням американців на Олімпійських іграх були бронзові нагороди. Unn.com.ua

Визначились фіналісти олімпійського чоловічого турніру з хокею

В іншій грі Німеччині вдалося обіграти родоначальників даного виду спорту Канаду. Unn.com.ua

Стали відомими півфінальні пари чоловічого олімпійського турніру з хокею

В Хокейному центрі Каннин відбулися чотири поєдинки 1/4 фіналу хокейного чоловічого турніру Олімпійських ігор у Південній Кореї, інформує УНН з посиланням на сайт pyeongchang2018.У першому матчі ігрового дня Чехії в серії булітів...Unn.com.ua

Олімпіада-2018. Програма на середу та розклад трансляцій

А ще увагу привертає початок чоловічого турніру з хокею. Трансляція UA:Перший, Live Японія США, ОАР Велика Британія, Данія Швеція, Швейцарія - Китай...Ua-football

Федерер vs Чиліч. Сьогодні відбудеться чоловічий фінал Australian Open

Сьогодні в австралійському Мельбурні відбудеться перший в поточному тенісному сезоні фінал чоловічого турніру серії Великого Шолома. Легендарному швейцарцю Роджеру Федереру протистоятиме хорват Марін Чиліч. Федерер бачиться абсолютним фаворитом протистояння. На шляху до фіналу...Ua-football

Australian Open. Марін Чіліч став першим фіналістом чоловічого турніру

У фіналі змагань Чіліч зустрінеться з переможцем дуелі Федерер Чон. ]]> NewWest Media

Раніше повідомлялося, що у першому колі чоловічого турніру у Сіднеї українець Олександр Долгополов здолав відомого серба.Чемпион

зумів перемогти третього сіяного на турнірі в Брісбені Ніка Кіріос. Як відомо, в 1/8 фіналу українець виграв у Орасіо Себальоса. Чоловічий турнір у Брісбені, Австралія...Чемпион

австралійцем Ніком Кіріосом. Раніше повідомлялося, що Світоліна вийшла у 1/4 фіналу турніру в Брісбені. Brisbane International ATP World Tour 250 Чоловічий турнір у Брісбені, Австралія Призовий фонд - $ 528,910 1/8 фіналу Олександр Долгополов (Україна) - Орасіо Себальос (Аргентина) 6:1,...Чемпион

Найкращий результат серед українців в чоловічому турнірі у Володимира Онищука - 14 місце.Спорт.ua