Черкаські Мавпи

Чемпіонський кубок "Черкаських Мавп" перебрався в місцеву мерію. Про це на своїй сторінці в соцмережах повідомив директор клубу Володимир Гриценко. Золото чемпіонату України з...UkrBasket

Чемпіонський Кубок експонують у Черкаському міськвиконкомі

Чемпіонський Кубок Черкаських Мавп продовжує подорож містом. До кінця тижня трофей перебуває в міськвиконкомі. Там усі бажаючі мають змогу сфотографуватися з трофеєм.Ua-football

Чемпіонський кубок "Черкаських Мавп" подорожує містом

Кожен черкасець може доторкнутись до баскетбольного трофею Доторкнутися до перемоги. Чемпіонський кубок "Черкаських Мавп" перебрався до місцевої мерії. Усе - аби кожен охочий мав змогу ближче роздивитися баскетбольний трофей.ВIККА

Три баскетбольні клуби зможуть представити Україну в єврокубках

у Єврокубках представляли три клуби київський Будівельник, Дніпро та южненський Хімік. Нагадаємо, що вперше в історії чемпіонами країни стали баскетболісти Черкаських Мавп, які у фіналі обіграли Дніпро. Бронзові медалі у...UkrBasket

"Шахтар" обіграв "Верес" та залишив відрив від другого "Динамо" на рівні п’яти очок. Матч у Києві між цими командами перетворюється на формальність. Баскетбол Чемпіон: "Черкаські мавпи" (Черкаси) Володар Кубка: "Дніпро" (Дніпро) Регулярний чемпіонат "Мавпи" закінчили лише на другій сходинці, поступившись першістю "Дніпру". Однак в плей-офф чекращанам не було...Газета "Наш ДЕНЬ"

У холі міськради Черкас встановили чемпіонський кубок "Черкаських мавп"

Впродовж найближчого тижня у холі Черкаського міськвиконкому експонуватиметься чемпіонський кубок "Черкаських мавп". Провінція

«Черкаські мавпи» стали лауреатами баскетбольного року (ВІДЕО)

А от капітан команди Олександр Кольченко, за рейтингом сайту, став першим захисником Суперліги. Кращим же тренером чемпіонату України визнано нашого Максима Міхельсона. Нова доба

Зірковий вихованець "Черкаських Мавп" отримав заокеанський диплом

Зірковий вихованець "Черкаських Мавп" Святослав Михайлюк відсвяткував американський випускний. Про це на своїй сторінці у соцмережах повідомив батько баскетболіста Юрій Михайлюк.ВIККА

Найрезультативніший гравець чемпіонату України продовжив контракт із БК "Дніпро"

Дніпро продовжив угоду з важким форвардом збірної України 33 Станіславом Тимофеєнком, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.Нова угода підписана між сторонами до кінця сезону 2018/19 років. Останнього сезону Тимофеєнко зіграв у складі Дніпра 36 поєдинків у Суперлізі Парі-Матч. У середньому...Unn.com.ua

"Черкаські Мавпи-02" потрапили до десятки найсильніших команд юнацького чемпіонату

До десятки найсильніших команд юнацького чемпіонату потрапили вихованці баскетбольної школи "Черкаських Мавп". На цьому змагальний сезон для юнаків 2002-го року народження завершився.ВIККА

Кубок чемпіонів України з баскетболу можна подивитися у холі Черкаської міськради (ФОТО)

Впродовж найближчого тижня у холі Черкаського міськвиконкому експонуватиметься чемпіонський кубок «Черкаських мавп». Нова доба

Впродовж найближчого тижня у холі Черкаського міськвиконкому експонуватиметься чемпіонський кубок "Черкаських мавп". Прес-Центр

матчі з "Динамо" виграв Кубок України – в 12-ий раз в історії, обійшовши за цим показником принципового суперника. Баскетбол Чемпіон: "Черкаські мавпи" (Черкаси) Володар Кубка: "Дніпро" (Дніпро) Регулярний чемпіонат "Мавпи" закінчили лише на другій сходинці, поступившись першістю "Дніпру". Однак в...24 канал

Черкаська чирлідерка бореться за всеукраїнське визнання

Дуже люблю готувати щось незвичайне та смачне. Завжди прагну зробити своє життя та життя близьких добрішим та позитивним. Загалом участь у конкурсі беруть семеро конкурсанток. Про Все

Дуже люблю готувати щось незвичайне та смачне. Завжди прагну зробити своє життя та життя близьких добрішим та позитивним. Загалом участь у конкурсі беруть семеро конкурсанток. Інфоміст

Сьогодні в Одесі "Черкаські Мавпи-КДЮСШ-1" переграли столичний "КСЛІ-Київсбаскет" і завершили сезон на 7 сходинці серед юнаків 2002-го року народження.Прес-Центр

Зірковий вихованець "Черкаських Мавп" привітав клуб із чемпіонством

Тим часом "Черкаські Мавпи" продовжують приймати вітання з усіх точок планети. Напередодні клуб отримав заокеанський привіт від свого зіркового вихованця Святослава Михайлюка, інформує офіційний...ВIККА

Кращий матч сезону: 26 очок + 8 підбирань + 1 перехоплень + 1 передача (РЕ – 29) у грі проти Черкаських Мавп (85:92, 02/02) Юрій Кондраков (Запоріжжя-ZOG, захисник, 30/01/1996) 28 матчів (22:20 хв, 13 – у старті) 8,6 очка +...UkrBasket

Баскетбольна Суперліга планує розширення з наступного сезону

"Козачку-НПУ". Відзначимо, що зараз у чоловічій баскетбольній Суперлізі беруть участь вісім українських клубів. Нагадаємо, чемпіонами України в нинішньому сезоні стали "Черкаські Мавпи", які у фінальній серії обіграли "Дніпро" з рахунком – 3:0. "Бронзу" нинішнього сезону баскетбольної Суперліги завоював южненський "Хімік",...Зеркало недели (газета)