Черкаські Мавпи

Арбитры матча Черкасские Мавпы Химик отстранены от судейства

Було прийняте наступне рішення:Суддів Чебишева Сергія та Пономаренка Романа за помилку, що могла вплинути на результат гри (пропуск пробіжки гравця »Черкаських Мавп» № 11 Sportgid

БК "БІПА" підписав чемпіона України С.Попова

криворізький клуб С.Попов грав в южненському "Хіміку" і ставав чемпіоном (2015) і віце-чемпіоном (2014) України. Як повідомляв УНН, двоє баскетболістів "Черкаських Мавп" потрапили до символічної п'ятірки тижня...Unn.com.ua

До символічної пятірки тижня Суперліги потрапило двоє гравців Черкаських Мавп

передачі – 4,5; атакуючий захисник Кенет Фандербурк ("БІПА"), очки – 20, підбирання – 5, передачі – 3,5; форвард Олександр Кольченко ("Черкаські Мавпи"), очки – 18, підбирання – 3, передачі – 3; важкий форвард Ігор Чумаков ("Черкаські Мавпи"), очки – 16,5,...Вчасно (Черкаси)

У Києві баскетбол став більш популярним, ніж футбол - спортивний оглядач

тис. глядачів проти Миколаєва, 2200 глядачів прийшли на "Будівельник" і "Дніпро", а 2500 глядачів зібрала гра київського клубу з командою "Черкаські Мавпи". У новому році відмічена позитивна динаміка зростання, в січні гра проти тих же "Черкаських Мавп" зацікавила 3800 глядачів.Єдність

Евгений МУРЗИН: «Гладырь и Кравцов хотят играть за сборную»

- Найближчого вікенду відбудеться Фінал чотирьох FreezeOil Кубка України. - Я очікую цікавого Фіналу Чотирьох. Спорт.ua

Дублери "Черкаських Мавп" відіграли поєдинки передостаннього туру другого кола

Наближається до завершення перший етап чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі. Дублери "Черкаських Мавп" відіграли поєдинки передостаннього туру другого кола. У гості до них завітали баскетболісти Рівного. Напружене протистояння у підсумку закінчилося нічиєю. Суперники...ВIККА

Двоє баскетболістів "Черкаських Мавп" потрапили до символічної п

Очки 10, підбирання 7, передачі 4,5; Атакуючий захисник Кенет Фандербурк ("БІПА"). Очки 20, підбирання 5, передачі 3,5; Форвард Олександр Кольченко ("Черкаські Мавпи"). Очки 18, підбирання 3, передачі 3; Важкий форвард Ігор Чумаков ("Черкаські Мавпи"). Очки 16,5, підбирання 5,5, передачі 0,5;...Unn.com.ua

Рівненський "БК 93" продовжує виступи у Вищій баскетбольній лізі України. Вихідними наша команда грала на виїзді із "Черкаськими мавпами-2". І волею долі, обидві команди за 2 матчі туру обмінялися перемогами. Про це повідомляє спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".Все

Дублери "Черкаських Мавп" здобувають перемогу у черговому турі Вищої ліги

Вслід за основною командою важливу перемогу здобувають і дублери "Черкаських Мавп". Після рівного першого періоду, підопічні Володимира Чурсіна здійснюють два хороших ривки.ВIККА

"Черкаські Мавпи" у видовищному матчі обіграли чемпіона України

Справжній баскетбольний "бум" влаштували у місті "Черкаські Мавпи". Перемогу здобули на останніх секундах і за мінімальної переваги.ВIККА

Поєдинки 16-го тижня баскетбольної Суперліги Парі-Матч відбудуться у березні

У рамках 16-го тижня баскетбольної Суперліги Парі-Матч відбудеться чотири матчі, передає УНН-Центр із посиланням на ФБУ Так, 3 березня відбудуться матчі: БК "Хімік" (Южне) - БК "Дніпро" (Дніпрo); OБК "БІПА" (Одеса) - БК "Запоріжжя-ZOG" (Запоріжжя); БК "Політехнік" (Харків) - БК...Вчасно (Черкаси)

Черкаські Мавпи-2 зіграли проти команди з Рівного

У першому матчі черкаські баскетболісти до останнього мали шанси на перемогу. У четвертому періоді лиш дозволили суперникові дещо скоротити рахунок 80:67. Вчасно (Черкаси)

Суперліга: результати 15 туру, турнірна таблиця

є "Будівельник", який випереджає "Хімік" на чотири пункти. Результати матчів туру "Будівельник" – "Хімік" - 76:74 (18:22, 15:23, 27:15, 16:14) "Черкаські Мавпи" – БІПА - 90:83 (23:18, 18:20, 22:23, 27:22) "Запоріжжя" - "Волиньбаскет" - 82:54 (26:7, 20:10, 18:17, 18:14) "Миколаїв"...Зеркало недели (газета)

«Черкаські Мавпи» обіграли в овертаймі чемпіона України

«Черкаські Мавпи» продовжують свою успішну серію. Черговий надважливий матч команда Максима Міхельсона виграла вчора. На своєму майданчику «Черкаські Мавпи» здолали чемпіона України – южненський «Хімік». Напружений матч завершився перемогою черкасців в овертаймі – 84:83, інформує сайт «Черкаських мавп». Вже...Про Все

Черкаські Мавпи в овертаймі обіграли чемпіонів України

"Черкаські Мавпи" 18 лютого обіграли в овертаймі чемпіона України БК "Хімік". Про це повідомили в прес-службі черкаської команди, — передає сайт новин "Вікка". Матч завершився перемогою черкасців в овертаймі – 84:83. Головними героями овертайму стали Кальніченко і Кольченко, які й принесли своїй...Вчасно (Черкаси)

"Будівельник" збільшив відрив від "Хіміка" в баскетбольній Суперлізі

Кияни обіграли одеську БІПА, у той час як южненці програли "Черкаським Мавпам". УНИАН (ИА)

Чинний чемпіон України БК "Хімік" зазнав другої підряд поразки

Матч Суперліги Парі-Матч між Черкаськими Мавпами та Хіміком, що відбувся у Черкасах, завершився в овертаймі з мінімальною перевагою господарів поля 84:83. Про це повідомляє УНН з...Unn.com.ua

У суботу, 18 лютого, відбувся черговий матч регулярного чемпіонату баскетбольної Суперліги України. Черкаські Мавпи вдома сенсаційно обіграли южненський Хімік.Чемпион

БК «Запорожье -ZOG»: Долгожданная победа

эту цифру все время мы держали. Мне очень приятно, что "Запорожье" сегодня выполнило на хорошо. Мы намного удачнее, чем с "Черкаськими Мавпами" и "Будивельником" сыграли на пик-н-роллах, нашли тот способ, который против этой команды нам даст дивиденды. Что касается потерь,...Индустриальное Запорожье