Чемпіонат Італії

Fesenko to part company https://t.co/5T85zRu0Ay pic.twitter.com/VtNiu4P0MI — Sportando (@Sportando) 19 червня 2017 р. Разом з Авелліно Фесенко вийшов в півфінал чемпіонату Італії і став найкращим центровим регулярного сезону. Раніше повідомлялося, що Фесенко зі сльозами подякував...1NEWS

Капітан збірної України Кирило Фесенко покине Авелліно. Разом з Авелліно Фесенко вийшов в півфінал чемпіонату Італії і став найкращим центровим регулярного сезону. Раніше повідомлялося, що Фесенко зі сльозами подякував італійським уболівальникам за підтримку.Чемпион

Гравець з чемпіонату Італії хоче виступати за Україну

Нагадаємо, Брюхов переїхав до Італії із зони АТО. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Нападник Торіно Андреа Белотті як і раніше є трансферною метою Мілана. У минулому сезоні чемпіонату Італії Белотті в...1NEWS

Бакка може перейти в Марсель

на даний момент", - сказав агент колумбійського футболіста Сержіо Барілла. Нагадаємо, що в минулому сезоні Бакка відіграв 32 матчі в чемпіонаті Італії, забив 13 голів і віддав 5 результативних передач.Ua-football

Контракт із 24-річним півзахисником підписаний на 1 рік. За підсумками чемпіонату «Фрозіноне» посів третє... 1NEWS

Офіційно. Новачок УПЛ підсилився гравцем з чемпіонату Італії (+)

Український хавбек В'ячеслав Чурко став гравцем "Маріуполя" (колишній "Іллічівець"). Футбольні трансфери

Серія А з наступного сезону буде використовувати систему відеоповторів

У чемпіонаті Італії з сезону 2017/2018 буде задіяна система відеоповторів, яка замінить арбітрів за воротами.Ua-football

Нападник Челсі Дієго Коста під час літнього трансферного вікна може перейти в чемпіонат Італії. Агент форварда Хорхе Мендеш на цьому тижні проведе зустріч з керівництвом Мілана.Чемпион

Капітан збірної України й один з лідерів півфіналіста чемпіонату Італії Авелліно Кирило Фесенко подякував уболівальникам за підтримку. Українець не приховував емоцій після поразки своєї команди за крок до фіналу сезону.Чемпион

Екс-тренер "Інтера" С.Піолі очолив "Фіорентину"

провівши в її складі 156 матчів в період з 1989 по 1995 роки. Крім того, С.Піолі у якості гравця вигравав чемпіонат Італії, Суперкубок УЄФА, Кубок чемпіонів УЄФА і Міжконтинентальний Кубок у складі "Ювентуса". Як повідомляв УНН, екс-наставник "Аяксу" очолив дортмундську...Unn.com.ua

БК "Авелліно" К.Фесенка не зумів вийти у фінал чемпіонату Італії

Капітан збірної України з баскетболу Кирило Фесенко у складі Авелліно завершив сезон в чемпіонаті Італії з баскетболу, передає кореспондент УНН.У шостому поєдинку півфінальної серії плей-оф Авелліно приймав на своєму майданчику Венецію. Старт видався більш кращим...Unn.com.ua

Центровий та капітан збірної України Кирило Фесенко завершив сезон в чемпіонаті Італії. Чемпион

Авелліно капітана збірної України Кирила Фесенка програло Венеції п’ятий матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Італії. Венеція вийшла вперед у серії до чотирьох перемог — 3:2. Українець за 20 хвилин набрав 10 очок та 1 підбирання...1NEWS

Манчіні просить купити в "Зеніт" 9 гравців з Серії А

наставник "Зеніту" Роберто Манчіні вже оголосив керівництву команди про бажані придбання. Повідомляють Футбольні трансфери Всі 9 потенційних новачків виступають у чемпіонаті Італії, тож ми згрупували їх по клубах. Природно, що найбільше гравців з "Інтера", попереднього клууб Манчіні"Інтер": Марцело Брозовіч, Джейсон...Футбольні трансфери

Чемпионат, Спаллетті вдруге очолив Рому в січні 2016 року і залишив займану посаду після закінчення минулого сезону. "Вовки" зайняли в чемпіонаті Італії друге місце.Чемпион

"Термінатор" "Реалу" перейде в "Інтер"

Ветеран мадридського "Реалу" Пепе не проти продовжити кар'єру в чемпіонаті Італії. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

К.Фесенко у складі БК «Авелліно» здобув другу перемогу в 1/2 фіналу чемпіонату Італії

КИЇВ. 1 червня. УНН. На домашньому майданчику “Авелліно” приймало баскетболістів “Венеції” у третій грі півфінальної серії чемпіонату Італії (Серія А), передає кореспондент УНН. Капітан збірної України Кирило Фесенко отримав місце в стартовому складі і у першій чверті відзначився слем-данком, влучним кидком з-під...1NEWS

Йорді Класі може перейти в Лаціо

Голландський півзахисник Саутгемптона Йорді Класі може продовжити кар'єру в чемпіонаті Італії. Ua-football