Чемпіонат Італії

Капітан збірної України Кирило Фесенко став одним з найкращих гравців чвертьфіналу плей-офф чемпіонату Італії. Центрового Авеліно включили до символічної топ-5 цієї стадії змагань. Раніше Фесенка назвали MVP чвертьфінальної пари Авеліно - Реджиана. Українець допоміг...Чемпион

Піолі погодив умови контракту з Фіорентиною

футболістами. Піолє змінить на посту головного тренера Паулу Соузу. Під його керівництвом команда в поточному сезоні за тур до закінчення чемпіонату Італії займає восьме місце в турнірній таблиці.Ua-football

Українця виставляють за двері з чемпіонату Італії

Український гравець клубу Серії В "Фрозіноне" Василь Прийма може залишитися без команди. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Італійський клуб "замаринував" двох українцівСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Захисник "Шахтаря" зацікавив клуб з чемпіонату Італії

Зазначають лише, що скаути слідкували за Ордецем ще під час матчу України проти Хорватії у березні. Sportanalytic

Чемпіонат Італії-2016/17 з футболу Пескара - Палермо 2:0 (1:0) Попередження: Бірагі (43), Бругман (60) Чемпион

Капітана збірної України Кирила Фесенка визнано найкращим гравцем чвертьфінальної серії плей-офф чемпіонату Італії Авеліно - Реджиана. За допомогою українця, який щойно відновився після травми, Авеліно перемогло в серії - 3:0. У півфінальній серії...Чемпион

Вперше в історії турецький баскетбольний клуб став чемпіоном Євроліги

У вирішальному протистоянні "Фіналу чотирьох" Євроліги турецький "Фенербахче" завдав поразки грецькому "Олімпіакосу", передає кореспондент УНН. Гравець турецького клубу Нікола Калініч феноменально провів першу 10-хвилинку 3/3 триочкові і 12 очок загалом дозволили "Фенербахче" передувати у рахунку 26:18. У наступній чверті "Олімпіакос"...Unn.com.ua

"Шахтар" в еліті: "Ювентус" і "Реал" ощасливили донецький клуб

переможець Ліги чемпіонів одночасно будечемпіоном у своїй країні.У вихідні фіналісти Ліги чемпіонів виграли чемпіонати своїх країн. "Ювентус" вшосте поспіль виграв чемпіонат Італії, а "Реал" вперше за 5 років став чемпіоном Іспанії. Ці результати вивели чемпіона України донецький "Шахтар" у перший...Online.ua

"Ювентус" вшосте підряд виборов чемпіонство Серії А

що у попередні роки "Ювентус" перемагав більш яскраво - так, в сезоні 2011/12 туринці не програли жодного матчу, а в чемпіонаті Італії-2013/14 встановили рекорд за кількістю набраних очок (102). З іншого боку, Массіміліано Алегрі домігся того, що раніше не вдавалося...Unn.com.ua

Чемпіонат Італії-2016/17 з футболу Матчі 37-го туру 21 травня Ювентус - Кротоне 3:0 (2:0) Голи: 1:0 - Манджукич (12), 2:0 - Дібала (39), 3:0 - Алекс Сандро (83) Ювентус: Буффон, Дані Алвес, Бонуччі, Бенатія, Алекс Сандро, Пьянич (Рінкон, 84), Маркізіо...Чемпион

Мілан розгромив Болонью і забронював місце в Лізі Європи

Мілан відірвався на 4 очки від Фіорентини за тур до кінця чемпіонату Італії. Мілан зумів забезпечити собі потрапляння в єврокубки на наступний сезон. Для цього підопічні Монтелли треба було перемогти Болонью, з чим...Новини футболу

Чемпіонат Італії-2016/17 з футболу Матчі 37-го туру К'єво - Рома 3:5 (2:2) Наполі - Фіорентина 21:45 Чемпион

Наполі запропонує Саррі новий контракт

Власник італійського "Наполі" Ауреліо де Лаурентіс має намір продовжити співпрацю з головним тренером команди Мауріціо Саррі. Як повідомляє La Repubblica, Де Лаурентіс має намір запропонувати фахівцеві новий контракт, як тільки зможе прибути до Італії і зустрітися з ним в кінці...Ua-football

К.Фесенко допоміг "Авелліно" пробитися до півфіналу плей-оф чемпіонату Італії

Капітан збірної України Кирило Фесенко виступатиме в 1/2 фіналу плей-оф чемпіонату Італії (Серія А), передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.БК "Авелліно" переміг на виїзді "Реджиану" і в третьому матчі чвертьфінальної серії...Unn.com.ua

Капітан збірної України Кирило Фесенко зіграє в 1/2 фіналу плей-оф чемпіонату Італії. У півфіналі Авеліно зіграє з переможцем пари Венеція - Пістоя.Чемпион

Аталанта не відпустила захисника в Атлетіко

повідомляє TMW, "Аталанта" відхилила пропозицію "Атлетіко" в 14 мільйонів євро за одного зі своїх лідерів - Андреа Конті. У поточному чемпіонаті Італії, на рахунку Конті 31 матч і 8 голів, він є одним з кращих бомбардирів команди з Бергамо. У...Ua-football

К.Фесенко оформив дабл-дабл у чвертьфінальній грі чемпіонату Італії

Нагадаємо, К.Фесенко став найрезультативнішим баскетболістом матчу плей-оф чемпіонату Італії. Unn.com.ua

Ювентус готовий запропонувати за Наінгголана 40 млн євро

враховуючи, що нещодавно Наінгголан заявив, що "ненавидить Ювентус". Нагадаємо, що Ювентус в поточному сезоні може оформити золотий дубль, якщо виграє чемпіонат Італії і Лігу чемпіонів.Ua-football

з баскетболу центровий Кирило Фесенко, що виступає за Авелліно, став найкориснішим гравцем другого матчу проти Реджо Емілія в чвертьфіналі плей-офф чемпіонату Італії. Фесенко за 23 хвилини на майданчику набрав 13 очок, зробив 10 підбирань та віддав одну передачу. Рейтинг ефективності...Чемпион