Чемпіонат Іспанії

"Реал": Три варіанти продовження кар

третього воротаря, якщо клуб покине Люка Зідан.Другий: Лунін виступатиме за другу команду "вершкових" Кастілью, яка виступає у третьому за рангом чемпіонаті Іспанії.Варіант №3: молодий українець відправиться у оренду до середняка провідного чемпіонату.Нагадаємо, "Реал" придбав Луніна в "Зорі" за 8,5 млн...Sportanalytic

Андрій Лунін офіційно став голкіпером Реала, покинувши Зорю. 24 канал

Защитник ПСЖ может вернуться в Испанию

Захисник "ПСЖ" Юрі Берчіче може повернутися в чемпіонат Іспанії. Берчіче перейшов в "ПСЖ" з "Реалу Сосьєдад" в 2017 році.Ua-football

Такої ганьби футбольна Аргентина, мабуть, ще не відчувала...

ситуація взагалі плачевна. У боротьбі за шостий Золотий мяч він тепер відчутно програє Кріштіану Роналду. Португалець у цьому році програв чемпіонат Іспанії, але виграв кубок Ліги чемпіонів, а на ЧС-2018 уже встиг забити чотири мячі у двох турах. І не...Главком

Карлітос Найкращий бомбардир минулого сезону польської Екстракласи бразилець Карлітос може продовжити кар'єру в чемпіонаті Іспанії. За інформацією Polski Sport, 28-річний нападник потрапив в сферу інтересів Сарагоси, яка виступає в Сегунді. У Карлітосі іспанці бачать ідеальну...Чемпион

Сын Зидана вслед за отцом покинет Реал

Голкіпер "Реала" Лука Зідан покине клуб в літнє міжсезоння. У минулому сезоні голкіпер провів 1 матч в чемпіонаті Іспанії і пропустив 2 голи.Ua-football

Гвардіола заперечив можливість повернення на пост наставника "Барселони"

гри). З 2008 по 2012 роки Гвардіола тренував синьо-гранатових. За цей час каталонці виграли 14 трофеїв, в тому числі 3 чемпіонати Іспанії і 2 Ліги чемпіонів. Нагадаємо, що в останньому сезоні Гвардіола привів МС до перемоги в АПЛ. Як повідомляв...Unn.com.ua

Маразм міцнішає: у Росії вважають, що їхня збірна є фаворитом ЧС-2018

вважається російським футболістом і тренером. Має громадянства Естонії й Іспанії. У 1994 році Карпін залишив Росію та поїхав грати у чемпіонат Іспанії, де виступав за Реал Сосьєдад, Валенсію та Сельту, а потім був тренером Мальорки. Додамо, що букмекери не дуже...Главком

українського клубу. В результаті, найбільш вигідна пропозиція надійшла від Барселони і Неймар перейшов в каталонський клуб, з яким виграв два чемпіонати Іспанії та Лігу чемпіонів, пише isport. Раніше повідомлялося, що Неймар розкидав захисників і розстріляв Хорватію в товариському матчі. Також...Чемпион

Модріч: Проміняв би деякі трофеї з Реалом на один великий успіх з Хорватією

пройшли чемпіонів Франції, Італії, Німеччини, а потім був "Ліверпуль". Ми насправді заслужили трофей. Це був важкий і довгий сезон. У чемпіонаті Іспанії грали не так, як повинні були. Проте, зуміли виграти найважливіший трофей. Я щасливий бути частиною "Реала". Але проміняв...Ua-football

Месси: Знаю, что во время налогового дела Мадрид давал указания оскорблять меня

Виграти чемпіонат Іспанії і Лігу чемпіонів - це різні речі. - Обміняли б ви його на Лігу чемпіонів?Ua-football

решта - бонуси. Зокрема, 2 мільйони євро буде додано за перемогу у Лізі чемпіонів, 1,5 мільйони - за перемогу в чемпіонаті Іспанії, 1 мільйон - за Кубок Іспанії, 1 мільйон - за виграний Золотий м'яч і так далі. Але важливо...Чемпион

Лопетегі: Португальці вже звикли до системи VAR

Головний тренер збірної Іспанії Хулен Лопетегі прокоментував впровадження системи відеодопомоги арбітрам (VAR), яка, нагадаємо, буде використовуватися на ЧС-2018. "У чемпіонаті Іспанії ця технологія ще не впроваджена, тому ми багато консультувалися з суддями з цього питання. Це вже реальність, і ми...Ua-football

Тренер Валенсії: Реал не покличе мене, але я б і не пішов

комфортно в "Валенсії", - цитує Марселіно AS. Під керівництвом 52-річного Марселіно "Валенсія" в сезоні 2017/18 фінішувала на четвертому місці в чемпіонаті Іспанії, завоювавши право виступати в наступному сезоні в Лізі чемпіонів. Нагадаємо, що 31 травня Зінедін Зідан оголосив про свій...Ua-football

Парфуми від Роналду та фаст-фуд від Макгрегора.

проте втратив лідерство у списку найбагатших спортсменів світу. Аргентинець забив у різних турнірах 45 голів, 34 з них - у чемпіонаті Іспанії, який каталонці впевнено виграли. Завдяки своїй неймовірній результативності, Мессі вп'яте у кар'єрі отримав "Золоту бутсу" та став рекордсменом...Еспресо TV

Аспас: Я дивлюся вісім матчів за вихідні, мені подобається ідея одного разу стати спортивним директором

але я дивлюся матчі всіх команд чемпіонату. Ідея стати спортивним директором зачаровує мене". На рахунку 30-річного нападника 22 м'ячі в чемпіонаті Іспанії, які допомогли йому потрапити до складу збірної Іспанії на майбутній Чемпіонат світу. "Я з самого дитинства мріяв грати...Ua-football

оптимізму керівництва і вважають, що Роналду дійсно піде влітку. 33-річний Кріштіану Роналду виграв з "Реалом" 4 Ліги чемпіонів, по два чемпіонати Іспанії, Кубка і Суперкубка країни, Суперкубка Європи і ЧС серед клубів.Ua-football

Ковачіч може залишити Реал

в "Реал" в 2015-тому році після двох з половиною сезонів в "Інтері". Він виграв три титули Ліги чемпіонів і один чемпіонат Іспанії в стані "вершкових".Ua-football

Крім того, Коваль став найгіршим футболістом чемпіонату Іспанії за версією WhoScored.Чемпион