Хосса

Кубок світу.

Українка Дарина Зевіна виграла бронзу на 100 метрів на спині на етапі Кубка світу в Гонконзі. Виграла заплив угорка Хатінка Хоссу - 56.30. Ukrainianwall

На етапі Кубка світу з плавання в Пекіні Зевіна завоювала золото і срібло

Українка Зевіна на одній з дистанцій обіграла олімпійську чемпіонку угорку Хоссу. На дистанції 200 метрів на спині Зевіна показала результат 2 хвилини 01,61 секунди. Закарпатський Кореспондент

Українка завоювала дві медалі Кубку світу в Пекіні

01,61 сек., випередивши на 03,07 сек. олімпійську чемпіонку Ріо-2017 з Угорщини Катинку Хоссу. Етап Кубка світу проходив в Пекіні з 30 вересня по 1 жовтня. Ракурс

Гімн України двічі звучав в Москві: Зевіна знову взяла золото на етапі Кубка світу з плавання

У фіналі на 200 м на спині Зевіна знову обійшла Хоссу. Нагадаємо, 27 серпня Дарина Зевіна здобула дві медалі та встановила рекорд Ракурс

Українка Зевіна завоювала два "золота" на етапі Кубка світу з плавання

Другою стала триразова олімпійська чемпіонка Ріо з Угорщини Катінка Хоссу. "Бронза" дісталася австралійці Емілі Сібом. Newsru.ua

Зевіна виграла два золота Кубка світу в перший день етапу у Москві

На 50 метрів на спині Зевіна виграла з результатом 26,25. Дргуою стала титулована угорка Катінка Хоссу - 26,51, передає УП. У фіналі на 200 метрів на спині Зевіна знову обійшла Хоссу. Високий замок

Українська плавчиха Дарина Зевіна виграла дві золоті медалі етапу Кубка світу, який проходив в Москві Нагадаємо, минулого тижня Зевіна виграла етап Кубка світу у французькому Шартре з рекордом турніру. ДеПо

Українка плавчиня Зевіна на етапі Кубка світу встановила новий світовий рекорд

Українка Дарина Зевіна виграла етап Кубка світу у французькому місті Шартр на дистанції 200 метрів спині. Newsru.ua

Кращий результат у угорської спортсменки Катінки Хоссу - 2.06,09 Про це повідомляє Depo. У попередніх запливах Зевіна показала 8-ий час з 28 учасників - 2.08,88. ДеПо

Адам Піті з Британії, Катінка Хоссу з Угорщини та жіноча збірна Австралії побили світові рекорди в перший день олімпійських змагань з плавання, - BBC Україна. Гал-info

Хименес может сменить Атлетико на Реал

Мадридский Реал нацелился на защитника Матрасников Хоссе Марию Хименеса. Isport.ua

В целом в нынешнем плей-офф вообще удалений меньше. Чемпионат.com

Українка Дарина Зевіна на чемпіонаті світу з плавання завоювала бронзову медаль

Українська плавчиня Дарина Зевіна стала третьою на дистанції 100 метрів на спині на чемпіонаті світу з плавання у м. Доха в Катарі. ГолосUA

Переможницею стала угорська спортсменка Катінка Хоссу, яка результатом 55.03 сек встановила новий світовий рекорд. Чемпион

Дарья Зевина с рекордом Украины вышла в финал ЧМ

Дарина Зевіна увірвалася до фіналу чемпіонату світу з плавання на короткій воді з рекордом України. Спорт.ua

Українська плавчиха зібрала повний комплект нагород на Кубку світу в Москві

Наша спортсменка посіла третє місце в запливі на спині на дистанції 100 м - 57,57 сек. ГолосUA

Українка Дарина Зевіна зайняла перше місце в запливі на спині на 50 м на етапі Кубку світу, який проходить в Москві. Чемпион

Дарина Зевіна двічі піднялася на п'єдестал пошани у перший день першого етапу Кубку світу з плавання, який проходить у Досі. Чемпион