Хорватія

У Загребі відбулася післяматчева прес-конференція головного тренера збірної України Андрія Шевченка після поразки від команди Хорватії. Про це повідомляє УНІАН. "Гра склалася з епізодів. Коли у Хорватії в певній фазі гри була перевага, вони її реалізували.Чемпион

України потрібно перемагати у кожному матчі. Про це заявив голкіпер збірної України Андрій П'ятов, який прокоментував поразку нашої команди від Хорватії з рахунком 0:1. "Якщо ми будемо грати так, як у другому таймі, то всі шанси є боротися до кінця.Чемпион

Хорватія - Україна 1:0 - відео голу та огляд матчу

Відбір до ЧС-2018, група I, 5 тур Хорватія - Україна - 1:0 Гол: Калініч, 40...Галичина спортивная

Граці збірної України у матчі з Хорватією дещо невпевнено почувалися у першому таймі.Чемпион

У Загребі поліція затримала українських вболівальників

В Загребі поліція затримала шістьох українських фанатів, які розгорнули українські прапори біля входу в посольство Росії в Хорватії. Поліція закрила групу в автозаку і відвезла у відділення.Зеркало недели (газета)

Збірна України могла вирвати нічию у матчі з Хорватією. Намагалися зачепитися за очки, тим більше по грі могли це зробити. "Браку просто було багато к другому таймі.Чемпион

Хорватія мінімально обіграла Україну у відборі на ЧС-2018

Нікола Калініч. Відбувся черговий поєдинок відбіркового турніру на чемпіонат світу 2018 року, в якому збірна України на виїзді зустрічалася з Хорватією. Долю зустрічі вирішив точний удар хорвата Ніколи Калініча. З перших хвилин хорвати почали контролювати м'яч і підтвердили статус...Зеркало недели (газета)

Збірна України показала гідно провела матч проти команди Хорватії. Шевченко також пояснив, чому залишив у запасі Ярослава Ракицького. Втім, вважаю, що ми гідно грали проти хорошої команди".Чемпион

У Загребі затримані шестеро українських фанатів, які розгорнули українські прапори біля входу в посо... Експрес

Українська збірна поступилася хорватам у відбірковому матчі Чемпіонату світу-2018 з футболу

У Загребі завершився відбірковий матч Чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому збірна України програла команді Хорватії з рахунком 0:1...Молодой буковинец

Хорватія переграла Україну в матчі до ЧС-2018

званий гол у роздягальню десь у той момент, коли українці почали забувати про небезпечні моменти біля чужих воріт. По перерві Хорватія у своїх володіннях не давала гостям таких шансів, як у першому таймі. Довелось сподіватись на стандарти. Коноплянка потужно бахнув...Погляд

Відбір до ЧС-2018.

Національна збірна поступилась у Хорватії. Повідомляє сайт Футбол Україна.Єдиним м'ячем у матчі відзначився колишній форвард "Дніпра" Нікола Калініч.Це поразка стала першою для Андрія Шевченка в...Sportgid

УНН. Упоєдинку 5-го туру кваліфікаційного турніру доМундіалю-2018 збірна України вгостях зазнала мінімальної поразки від лідера секстету І Хорватії, передає кореспондент УНН. На11хвилині футболісти вклітчастій формі створили небезпеку біля...Allsvit

Україна мінімально поступилася Хорватії

У поєдинку 5-го туру кваліфікаційного турніру до Мундіалю-2018 збірна України в гостях зазнала мінімальної поразки від лідера секстету І Хорватії, передає кореспондент УНН.На 11 хвилині футболісти в клітчастій формі створили небезпеку біля воріт Андрія Пятова. Лука Модріч прострілив з правого...Unn.com.ua

Україна програла у Хорватії

Збірна України зазнала першої поразки під керівництвом Андрія Шевченка. Проти фаворита групи Хорватії команда діяла на рівних, але пропустила перед перервою. Далі був виграний контроль м'яча і невдалі спроби відігратись.Sportanalytic

Збірна України програла Хорватії у матчі відбору на ЧС-2018...zaxid.net

Хорватія - Україна - 1:0

Екс-форвард "Дніпра" засмутив команду Андрія Шевченка. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Україна пропустила гол від Хорватії у матчі відбору ЧС-2018

У відбірковому матчі ЧС-2018 збірна України пропустила на 38-й хвилині від Хорватії Букмекери називали фаворитами матчу Хорватія Україна господарів поля.Еспресо TV

Роман Григорчук: "Збірна України має високо пресингувати"

Роман Григорчук: "Збірна України має високо пресингувати" Хорватія - Україна онлайн відео трансляція...Галичина спортивная

Едуард Соболь:" Впевнений, що каші Матвієнко у грі проти Хорватії точно не зіпсує"

Захисник збірної України Едуард Соболь, який пропустить матч відбору до ЧС-2018 проти Хорватії, поділився очікуваннями від протистояння. Матч Хорватія - Україна відбудеться 24 березня о 21:45.Галичина спортивная