Харлан

Призери Олімпійських ігор - 2016 через Ірландії повернули зіпсовані медалі

або появи плям на поверхні металу. Виправленням недоліків повернутих медалей займеться Монетний двір Бразилії, який їх виготовив. Нагадаємо, олімпійська чемпіонка О.Харлан виграла першу медаль після операції.1NEWS

Форвард «Рокетс» Сэм Деккер и дочь знаменитого комментатора Кевина Харлана Оливия объявили о помолвке. Оливия Харлан работает репортером на матчах «Атланты» и освещает университетский футбол на ESPN.Tribuna.com

Олена Кравець та Лілія Ребрик знялися у ніжній фотосесії

фотопроекту стали - співачки Надія Мейхер і Katya Chilly, актриси Олена Кравець та Лілія Ребрик, олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан, телеведуча Анна Кушнерук, модель Анна Шуть та інші.https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=d2eJgnW6bvoЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Костянтин Меладзе показав інтригуюче фото Віри БрежнєвоїНастя Каменських зізналася, що старіє...Bilshe.com

Катя Чілі з сином з

знімках, а також автор фото Тетяна Кізеева. Серед учасників фотопроекту - Katya Chilly, Лілія Ребрик, Надія Мейхер, Олена Кравець, Ольга Харлан, Анна Кушнерук та інші."Якщо жінка перестане бути красивою і захоплювати чоловіка - нічого не буде. Краса може зробити неможливе",...Глянец.com

У Києві презентували фотопроект, який закликає жінок залишатися природними

Кізєєва. Героями фотопроекту стали співачки Надія Мейхер, Katya Chilly, актриси Олена Кравець та Лілія Ребрик, олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан, глава громадської організації Освіторія, засновниця Новопечерської школи Зоя Литвин, мама автора проекту Оксана Кізєєва, психоаналітик, телеведуча Анна Кушнірук, модель...Еспресо TV

Как украинка Харлан победила олимпийскую чемпионку из России

Украинская фехтовальщица Ольга Харлан на этапе Кубка мира взяла у россиянки Яны Егорян реванш за поражение на Олимпиаде-2016 Об этом сообщает Xsport. На соревнованиях...Еспресо TV

Як українка Харлан перемогла олімпійську чемпіонку з Росії

Українська фехтувальниця Ольга Харлан на етапі Кубка світу взяла у росіянки Яни Єгорян реванш за поразку на Олімпіаді-2016. На змаганнях у Тунісі українка тріумфально...Високий замок

Ольга Харлан завоевала «золото» этапа Кубка мира в Тунисе

Триумфальным получилось возвращение на международную арену лучшей спортсменки Украины 2016 года Ольги Харлан. Факты

Украинские саблистки стали седьмыми на этапе Кубка мира в Тунисе

Сборная украинских саблисток в составе Ольги Харлан, Елены Ворониной, Елены Кравацкая и Ольги Жовнир заняла седьмое место на этапе Кубка мира в Тунисе. В туре прямого выбывания...UAtoday

проти 6 від української шпажистки - 40:37. Таким чином, збірна України зупинилася на 4-му місці у підсумковому заліку. Нагадаємо, Ольга Харлан виграла етап Кубку світу у Тунісі.Чемпион

УНН. Збірна українських шаблісток у складі Ольги Харлан, Олени Вороніної, Олени Кравацької і Ольги Жовнір посіла сьоме місце на етапі Кубка світу в Тунісі, повідомляє УНН з посилання...1NEWS

Українські шаблістки стали сьомими на етапі Кубка світу в Тунісі

Збірна українських шаблісток у складі Ольги Харлан, Олени Вороніної, Олени Кравацької і Ольги Жовнір посіла сьоме місце на етапі Кубка світу в Тунісі, повідомляє УНН з посилання...Unn.com.ua

Ольга Харлан выиграла этап Кубка Мира, проходящего в Тунисе.26-летняя саблистка впервые вышла на старт после операции на плече и 7-месячного перерыва. Украинская...NovostiUA

Ольга Харлан вернулась в большой спорт и выиграла Кубок мира

Знаменитая украинская саблистка Ольга Харлан триумфально вернулась в большой спорт после семимесячного вынужденного отдыха из-за перенесенной операции на плече, сообщает NewsOboz.org со ссылкой на Gazeta.ua.NewsOboz

Харлан похвасталась первой наградой после возвращения

Ольга Харлан похвасталась своей золотой медалью в Instagram. Ольга Харлан вчера триумфально вернулась после травмы.GameBet

Легендарна українка Харлан тріумфально повернулася у спорт: опубліковано відео

UA, 26-річна Харлан виграла етап Кубка світу у Тунісі. Дивіться відео вирішального матчу за участю Харлан з 1:25.00.Online.ua

Легендарная украинка Харлан триумфально вернулась в спорт: появилось видео

UA, 26-летняя Харлан выиграла этап Кубка мира в Тунисе. Смотрите видео решающего матча с участием Харлан с 1:25.00.Online.ua

Украинка Ольга Харлан одержала победу на этапе Кубка мира по фехтованию, который проходил в Тунисе. В финальном поединке украинка выиграла у соперницы из...Апостроф

Украинка Харлан победила на этапе Кубка мира по фехтованию

Лучшая спортсменка Украины последних лет, саблистка Ольга Харлан выиграла этап Кубка Мира, который проходил в Тунисе.Gottstat.com