Фіорентина

К

поступилися. Потрібно щось змінювати. Сезон ще довгий", - наводить слова гравця Tmw. Нагадаємо, що в матчі 20-го туру Серії А "Фіорентина" обіграла "Ювентус" з рахунком 2:1.Ua-football

"Фіорентина" забила другий гол у ворота "Ювентуса" Про це повідомляє Depo. На 55-ій хвилині подвоїв перевагу Бадель. ДеПо

"Фіорентина" відкрила рахунок у матчі з "Ювентусом" Про це повідомляє Depo. На 37-ій хвилині відзначився Нікола Калініч. ДеПо

Фіорентина орендувала воротаря Аталанти

"Фіорентина" орендувала у "Аталанти" воротаря Марко Спортьелло. Оренда розрахована до літа 2018 року і передбачає можливість викупу голкіпера. Ua-football

Кубок Італії-2016/17 з футболу 1/8 фіналу 11 січня Фіорентина - К'єво 1:0 (0:0) Гол: 1:0 - Бернардескі (90, пен) Фіорентина: Тетерушану, Олівера (Ілічич, 78), Томович, Де Мео, Санчес, Кьєза (Валеро, 90), Бадель (Крістофоро, 78), Весіно, Бернардескі, Сарате, Калінич К'єво: Соррентіно...Чемпион

Нагадаємо, зустріч, яка повинна була відбутися 7 січня, була перенесена через сильний снігопад. Додамо, що до 2021 року Фіорентина хоче побудувати новий стадіон.Чемпион

Трансферне катеначчо.

Після більш, ніж двотижневої перерви Серія А повертається в розпал трансферної лихоманки. "Наполі" влітку придбав на 100 мільйонів і зосередиться на вихованні новачків. Ua-football

Калініч відмовився від 10-мільйонної пропозиції з Китаю

"Тяньцзінь Цюаньцзянь", який очолює чемпіон світу-2006 Фабіо Каннаваро, пропонував Калінічу дворічний контракт із зарплатою 10 млн євро за сезон, а "Фіорентина" за свого форварда отримала б 45 млн. Проте, Калініч вважає, що ще не повністю реалізував себе в Серії А,...Ua-football

Пранделлі подав у відставку з поста головного тренера Валенсії

Однак виправити становище команди в турнірній таблиці йому не вдалося. Ua-football

Форвард "Фіорентини" Нікола Калініч може продовжити кар'єру в АПЛПро це повідомляє Depo. Сектор з посиланням на Corriere dello Sport. ДеПо

Фіорентина підтвердила плани на будівництво нового стадіону на 40 тисяч місць. Вартість об'єкта оцінюється у 300 мільйонів євро, інформує Football Italia. Чемпион

Серія А. 18-й тур. Фіорентина - Наполі 3:3 Голи: Бернардескі 51, 69, Сарате 82 - Інсіньє 24, Мертенс 68, Габбьядіні 90+2 (пен.)...Ua-football

Італійська Серія А: "Наполі" та "Фіорентина" забили шість голів, "Рома" перемогла "К

Неаполітанці лише на останній хвилині змогли врятувати нічийний результат у грі з "Фіорентиною". УНИАН (ИА)

Фіорентина і Наполі розійшлися бойовою нічиєю

Фіорентина і Наполі забили на двох шість м'ячів, але переможця виявили нічия 3:3. Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.Фіорентина — Наполі 3:3Голи: Бернардески, 52, 69, Сараті, 82 — Інсіньє, 25, Мертенс, 68, Габбьядини, 90+5Фіорентина: Тетерушану — Томовіч, Сальседо,...Новини футболу

"Наполі" відкрив рахунок у матчі з "Фіорентиною" Про це повідомляє Depo. Дивовижний гол вдався Лоренцо Інсіньє. ДеПо

Лаціо сильніше Фіорентини

Підопічні Сімоне Індзагі на своєму полі впевнено розібралися з Фіорентиною. Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.Лаціо — Фіорентина 3:1Голи: Кейта, 23, Більяр, 45+4 (з пенальті), Раду, 90 — Сарате, 65Лаціо: Маркетті — Баштуш, Де Врей, Раду — Андерсон...Новини футболу

з середини першого тайму (на початку осені його було зупинено через погодні умови), завершився мінімальною перемогою господарів поля. "Дженоа" - "Фіорентина" - 1:0...ДеПо

Чемпіонат Італії з футболу сезон 2016/2017 Фіорентина - Сассуоло 2:1 (2:0)...Чемпион

Дубль Ніколи Калініча допоміг "Фіорентині" здолати "Сассуоло" Про це повідомляє Depo. "Фіорентина" - "Сассуоло" - 2:1 Голи: Калініч, 10, 40 - Ачербі, 76...ДеПо

"Фіорентина" відкрила рахунок у матчі з "Сассуоло" Про це повідомляє Depo. Уже на 10-ій хвилині у воротах гостей розписався Нікола Калініч. ДеПо