Президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом'як нагородив кращі команди Fujikura Open-2018. Гал-info

Як "Енергія" виграла срібло чемпіонату - відео

Футзальна "Енергія" приймала херсонський "ПродексІм" у Львові. Галичина спортивная

Виконавчою дирекцією АФУ було визначено найкращого гравця місяця. Ним став представник «Енергії» Віталій Танський. Гал-info

28 квітня у Києві полтавський футзальний клуб ПЗМС зіграє з місцевою командою IMS-НУХТ вирішальний матч за "золото" чемпіонату України та ймовірну перепустку до жіночої Ліги чемпіонів.Полтава 365

Президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом'як нагородив кращі футзальні команди зимового сезону Львівщини. Гал-info

Львівська «Енергія» пробилася у фінал футзальної Екстра-ліги +Відео zaxid.net

Львівська "Енергія" здобула перемогу з рахунком 8:4 над київським "ХІТом" у четвертому матчі півфінальної серії і вийшла у фінал, де зустрінеться з херсонським "Продексімом". Гал-info

Стали відомі команди, які розіграють золоті медалі у фінальній серії української футзальної Екстра-ліги в рамках чемпіонату України сезону-17/18. Западная информационная корпорация

Львівська «Енергія» перемогла київський «ХІТ» з рахунком 5:3 у другому виїзному матчі півфінальної серії плей-оф Екстра-ліги сезону-17/8. Таким чином львів'яни зрівняли рахунок у серії - 1:1. Западная информационная корпорация

Україна побореться за право прийняти у себе чемпіонат Європи з футзалу серед юніорських збірних U-19 у 2019 році. Западная информационная корпорация

Команда Національної академії сухопутних військ перемогла на футзальному Кубку Героїв АТО +Відео zaxid.net

Президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом'як (на фото зліва) нагородив переможців та призерів масштабного турніру Кубок Героїв АТО. Гал-info

9 квітня у спортивно-оздоровчому комплексі ЧНТУ завершилися обласні фінальні змагання «Шкільної футзальної ліги». Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

В Ужгородсі" завершився фінал "Шкільної футзальної ліги 2018". Закарпаття онлайн

Минулими вихідними відбулися фінальні матчі розіграшу Кубку відкриття сезону Білозерської футзальної ліги Новамедіа

Участь у фіналі візьмуть переможці міських та районних змагань, які вибороли право представляти свої регіоні у фіналі. Біла хата

Фінальна гра була запеклою і емоційною, між результатами призерів різниця мінімальна Спорт Тернопільщини

24 березня, у спортивному комплексі "Політехнік" проходить заключний, 14-й тур другого етапу Тернопільської другої футзальної ліги Спорт Тернопільщини

За титул чемпіона змагатиметься вісім команд Спорт Тернопільщини

У 1/8 фіналу чемпіон Тернопільської футзальної ліги - "ДСО-Поділля" (Тернопільський район) зустрінеться з командою "Колесо-центр" із Запоріжжя Спорт Тернопільщини