футзальний

Львівська футзальна «Енергія» посіла останнє шосте місце на міжнародному турнірі у Хмельницькому. Гал-info

Львівська футзальна «Енергія» зазнала другої поразки на «Кубку Свободи», що триває у Хмельницькому. Гал-info

Львівська футзальна «Енергія» програла перший матч групового етапу на «Кубку Свободи», що триває у Хмельницькому. Гал-info

Запись Результати матчів команд Сумщини, кубок області і футзальний трансфер впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Запись Сумчани зіграють у футзальному чемпіонаті Білорусі, українки не поборються за медалі євротурніру впервые появилась Останні новини Сум. Новости Сумм

Львівська «Енергія» візьме участь у міжнародному футзальному турнірі «Кубок Свободи-2017», який пройде у Хмельницькому з 16 по 19 серпня. Гал-info

Запись Перемога команди студента сумського вишу, календар футзального «Lex VSK» та гандбольні плани впервые появилась Останні новини Сум. Новости Сумм

Запись Плани збірної області, успіх «нафтовика», травма «динамівця» і футзальна підготовка впервые появилась Останні новини Сум. Новости Сумм

Запись Одеса та Львів прийматимуть футзальні турніри впервые появилась Останні новини Сум. Новости Сумм

Житомиряни дійшли до 1/8 фіналу Всесвітнього турніру з вуличного футболу в Бразилії

Житомирський футзальний клуб InBev-Житомир пробився до 1/8 фіналу Всесвітнього турніру з вуличного футболу Neymar Jr's Five, який в ці дні завершився в...Покоління ZET

Харківський футзальний «Локомотив» остаточно припинив своє існування.Гал-info

За інформацією Sport Arena, харківський клуб все-таки прийшов до розпаду, про що сьогодні офіційно повідомить АФУ та громадськість спеціальним листом. Гал-info

Один з найтитулованіших клубів України - футзальний "Локомотив" припинив існування.Експрес

Колишній гравець львівської футзальної «Енергії» Роман Кордоба підпише контракт з білоруським «Вітеном» (Орша). Гал-info

Львівська футзальна «Енергія» представила першого новачка у літнє міжсезоння. Ним став екс-гравець івано-франківського «Урагана» Антон Лясковський. Гал-info

Львівська футзальна «Енергія» стала срібним призером чемпіонату Екстра-ліги. Гал-info

Львівська футзальна «Енергія» поступилася херсонському «Продексіму» у третьому фінальному матчі плей-офф. Гал-info

Шосте місце у Всеукраїнському фіналі Шкільної футзальної ліги України посіли учні тернопільської школи №29 Спорт Тернопільщини

Ужгородська футзальна ліга розширює кордони. У змаганнях взяли участь команди з Чехії, Словаччини та України. Ужгород.net.ua

Львівська футзальна «Енергія» вийшла у фінал плей-офф у чемпіонату Екстра-ліги. Галичани з загальним рахунком 3:1 здолали опір київського «ХІТа». Гал-info