Новости по метке:

Франківсько

У Німецьке озеро запустили 403 кілограми риби, 477 кілограмів - у міське Івано-франківський портал новин "Репортер"

Поки чоловік перебував на обійсті, невідомий проник до його помешкання тавикрав мобільний телефон Nokia. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Патрульна поліція отримала більше повноважень, а все через ліквідацію Управління превентивної діяльності. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Відтепер патрульна поліція буде видавати дозволи на перевезення великогабаритних вантажів. Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Якщо хто не знає - то це Карпатський Біосферний Заповідник. Вхід, між іншим, 30 грн", - написав мешканець Франківська Oleksandr Ruzhylo. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Відома модель з Франківська презентувала у Нью-Йорку виставку картин

Відома модель з Івано-Франківська Ганна Заячківська презентувала у Нью-Йорку виставку власних картин. Виставка відбулася в рамках "Art and Fashion Week" у Нью Йорку. Франківчани

Перед тим на Вічевому Майдані рятувальники показували дітям спецавтомобілі та навіть дозволяли в них посидіти. Івано-франківський портал новин "Репортер"

До добірки 20 новинок української прози та поезії, яка представлена на 24-му Форумі видавців у Львові, увійшли три книги видавництва Discursus Івано-франківський портал новин "Репортер"

14.09.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий