Новости по метке:

Франківський

Коли жінка добігла до маршрутки, водій перед її носом закрив двері й почав поволі їхати: Івано-франківський портал новин "Репортер"

17 лютого о 14 год. відбудеться зустріч франківських мам з зустріч з міським головою Русланом Марцінківим стосовно забезпечення миючими засобами навчальних закладів. Бліц-інфо

Новий головний тренер івано-франківського НФК «Ураган» Максим Павленко не буде водночас наставником і гравцем: Івано-франківський портал новин "Репортер"

Прокуратура в апеляційному суді відстояла позицію щодо неправомірної оренди приміщення франківської школи

Львівський апеляційний господарський суд 13.02.2017 ухвалив рішення, яким підтримав позицію прокуратури Івано-Франківської області та повернув у комунальну власність частину приміщення загальноосвітньої школи №6 м. Івано-Франківська. Стик

Франківський райсуд Львова заборонив Національній раді з питань телебачення та радіомовлення розглядати позбавлення ліцензії радіо «Вести» Новий погляд

Депутати передали естафету дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №1 та гравцям футбольного клубу «Тепловик-Прикарпаття». Івано-франківський портал новин "Репортер"

Аби зібрати дані суто про зарплати, журналісти Sportarena опитали півсотні фахівців, що працюють в Першій і Другій лігах: Івано-франківський портал новин "Репортер"

Кіберполіція заблокувала сторінки в соцмережі Вконтакте семи івано-франківських підлітків, що були учасниками гри «Синій кит», яка може призвести до самогубства: Івано-франківський портал новин "Репортер"

Коли злочинців спіймали, то в одного чоловіка правоохоронці знайшли квитанцію з ломбарду, куди він встиг віддати крадений телефон за тисячу гривень: Івано-франківський портал новин "Репортер"

"На театр, в принципі, не можливо політично чи владно тиснути. Цензура ні до чого доброго не приводить". Івано-франківський портал новин "Репортер"

10.02.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий