Новости по метке:

Франківський

Ще кілька років тому їх хотіли демонтувати, а натомість зробити заклад громадського харчування. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пропонуємо свіжу публікацію франківського письменника Тараса Прохаська на порталі Збруч. Івано-франківський портал новин "Репортер"

"12 годин - це багато. В Канаді значно менше і графік не такий напружений",- каже посол. Івано-франківський портал новин "Репортер"

На території франківського міського парку є три озера. Ще донедавна вони були замулені, вкриті водоростями. Сьогодні їх намагаються привести до ладу. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Працівники франківського спиртзаводу перекрили дорогу, бо хочуть на роботу (ФОТО, ВІДЕО)

Пікетувальники безперервно ходять по пішохідному переходу біля ГУ Нацполіції області. Press-Центр

Суд визнав пілота винним у службовій недбалості та призначив 5100 гривень штрафу, без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Івано-франківський портал новин "Репортер"

"По спеціальності я психолог, масажист, та ще й викладач. Займаюся волонтерством тому, що хочу допомогти",- волонтер Анна Гаранжа. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Через порушення авторських прав та несплату роялті суд зобовязав власників закладу сплатити грошову компенсацію. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Крок за кроком планується замінити старі шкільні меблі на нові в освітніх закладах Івано-Франківської міської ради. Бліц-інфо

Розпочали з останнього, яке було у найгіршому стані, адже рослини вкрили його поверхню. Зараз їх забрали. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пропонуємо свіжу публікацію франківського письменника Тараса Прохаська на порталі Збруч. Івано-франківський портал новин "Репортер"

наше місто. До Ірпеня на пленер завітає член Національної спілки художників України, всесвітньовідомий художник Богдан Бринський. Богдан … ПродовжитиThe post Франківський художник Богдан Бринський писатиме Ірпінь appeared first on ПРАВДА ІРПЕНЯ.Правда Ірпеня

"Поляки ніколи не встають тому те, що вони піднялися і не відпускали - це результат", - сказала виконавиця ролі Офелії, Анастасія Блажчук Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Прикув себе до батареї у кабінеті мера до вирішення питання підготовки позова до суду щодо розірвання договору оренди!", - пише Волгін Івано-франківський портал новин "Репортер"

08.08.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий