Новости по метке:

Франківський

Львів

Франківський відділ поліції проводить досудове слідство у справі смерті чоловіка від тяжких тілесних ушкоджень 1news.info

"Страх мусить бути, але не панічний. Часом приходять хлопці-стажери і розуміють, що то не їхнє: «От боюся того. У вогонь не боюся, а за те братися боюся». Івано-франківський портал новин "Репортер"

Діти влаштували символічний флешмоб «Світло миру» - виклали свічками голуба та запалили їх, як символ миру та світлого майбутнього. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пропонуємо свіжу публікацію франківського письменника Тараса Прохаська на порталі Збруч. Івано-франківський портал новин "Репортер"

21 вересня о 12:00, як завжди у фойє на другому поверсі драмтеатру відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття нового театрального сезону, представлення оновленої команди та нового стилю Франківського драмтеатру. Бліц-інфо

21 вересня в 11.00 в Urban 100 пройде прес-конференція організаторів Франківського Півмарафону. Розкажемо про забіги, сюрпризи та організаційні моменти. Бліц-інфо

Те, що трапилося вчора в Івано-Франківську, виникло не спонтанно. І не в іспанському менеджменті сучасного клубу "Карпати" причина. Ua-football

Глядачів попереджають, що в залі ходити заборонено, радять вимкнути телефони та інші пристрої, а от людям з кардіостимуляторами рекомендують шоу не відвідувати. Івано-франківський портал новин "Репортер"

FLEX - це програма культурного обміну для старшокласників, в рамках якої учні 8, 9 та 10 класів мають можливість безкоштовно поїхати до США, навчатися у загальноосвітній школі протягом року, проживаючи у родині, що їх прийматиме. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Найбільша нафтовидобувна компанія України ПАТ «Укрнафта» започаткувала стипендіальну програму заохочення студентів ІФНТУНГ денної форми навчання, які навчаються в інститутах нафтогазової інженерії (ІНГІ) та геології, геофізики (ІГГ). Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Шановні, те що я бачив, коли на Смаля, який під аеропортом стріляв сєпарів, кричать "Ганьба! ", я не прощу нікому!", - говорить міський голова. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Перший поєдинок нового чемпіонату відбувся в Івано-Франківську, де місцевий "Ураган" приймав "Титан-Зорю" з Покровського. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Тренер міжнародного класу впродовж 15 років виграє десятки грантів Європейського Союзу у сфері освіти. Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Такий простір, я переконаний, розкриє себе як несподівана і вражаюча трагічна метафора… Втім, усі секрети постановки розкривати передчасно", - каже Ростислав Держапільський. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Як змінилась команда протягом літнього міжсезоння, які завдання ставить тренерський штаб та що очікувати уболівальникам Івано-франківський портал новин "Репортер"

Через отруєння грибами до реанімації потрапило троє франківських пенсіонерів

15 вересня до Тлумацької центральної районної лікарні звернулися троє іванофранківців. Наразі потерпілі в стані середньої важкості знаходяться в реанімації. Стик

15.09.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий