Фонсеки

"Брага" - "Хоффенхайм" - 3:1

Колишня команда Фонсеки перемогла підопічних Нагельсмана. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Фред - сердце команды Паулу Фонсеки Ua-football

Шестаков: Олімпік спробує перемогти Шахтар

17 туру - "Олімпік" проти "Шахтаря". Третя команда проти першої - чого нам очікувати? "Плюс" вашої команди - втома підопічних Фонсеки після Італії.Ua-football

"Наполі" - "Шахтар": найкращі фото матчу

виїзді був розгромлений "Наполі". Донеччани відмінно провели перший тайм, в якому по гольовим моментам мали відчутну перевагу. Здавалося, що команді Фонсеки по силам не лише зіграти внічию, але й здобути перемогу на виїзді. У другому таймі гра вирівнялася, але по...Зеркало недели (газета)

Обзор итальянской послематчевой прессы в контексте матча Наполи - Шахтер Ua-football

Розклад для "Шахтаря": що потрібно гірникам, щоб вийти в плей-офф ЛЧ

У команди Паулу Фонсеки два варіанти для продовження боротьби в Лізі чемпіонів.Ta4ki.net

"Шахтар" провалив матч з "Наполі".

пунктів. "Наполі йшов третім та відставав від донеччан на 6 балів. Це означало, що у двох останніх турах команді Паулу Фонсеки достатньо набрати лише 1 очко, аби вийти до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. На гру у Неаполі тренер "Шахтаря" зміг...Еспресо TV

Шахтар поступився "Наполі" у п

Команда Паулу Фонсеки провалила другий тайм в Неаполі, поступившись місцевій команді з рахунком 0:3.Ta4ki.net

Тренировка "Шахтера" перед матчем с "Наполи"

После пресс-конференции с участием наставника дончан Паулу Фонсеки «горняки» провели тренировку на поле стадиона «Сан-Паоло» После пресс-конференции с участием наставника дончан Паулу Фонсеки «горняки» провели тренировку на поле...Телеграф

Тренер "Шахтаря" наблизився до ТОП-клубу

може поміняти "Шахтар" на ПСЖ. Повідомляють Футбольні трансфери Парижани скоротили віш-лист щодо нового наставника і там досі є 44-річний португалець.Перевагою Фонсеки вважається те, що влітку у нього завершується контракт і не треба буде платити компенсації. В той же час Унаї...Футбольні трансфери

«ПСЖ» продолжает поиск главного тренера команды на случай расставания с Унаи Эмери, чей контракт заканчивается в июне 2018 года. 1NEWS

"Наполі" - "Шахтар": онлайн-трансляція матчу

Майбутній поєдинок може стати вирішальним для "Шахтаря" в плані виходу в плей-офф Ліги чемпіонів. Для цього підопічним Фонсеки в Італії достатньо буде зіграти внічию.Зеркало недели (газета)

"Наполі" - "Шахтар".

стартували на груповому раунді несподіваною домашньою перемогою над своїм сьогоднішнім суперником - "Наполі" - 2:1. У 2 турі команда Паулу Фонсеки поступилася у гостях фавориту групи - англійському "Манчестер Сіті" - 0:2, який зараз демонструє чи не найпереконливіший футбол у...Еспресо TV

Хитрість Фонсеки, довіра Босу та вимоги Маріуполя.

готові та максимально мотивовані. Цього разу "Шахтар" продемонструє зовсім іншу гру, аніж в поєдинку з "Олександрією", переконаний португалець. За словами Фонсеки, можливо, цього разу гірникам доведеться підлаштуватись під суперника, щоб втілити задумане. Уся прес-конференція за посиланням. Між тим, французькі...Ua-football

"Шахтар" думає про відставку Фонсеки

Наставник "Шахтаря" Паулу Фонсека може залишитись без роботи ще до Нового року. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

ПСЖ может пригласить тренера Шахтера вместо Эмери

в текущем розыгрыше Лиги Чемпионов не остались незамеченными на европейской арене. Так, по сведениям le10sport, услугами главного тренера "горняков" Паулу Фонсеки заинтересовался французский ПСЖ, который рассматривает 44-летнего португальца в качестве одного из вероятных кандидатов на замену своему наставнику Унаи...Ukrainefootball.net

І після перерви виходили на поле, бажаючи здобути перемогу. Але після низки нереалізованих моментів були спустошеними, це видно відразу. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Післяматчевий коментар П. Фонсеки

Коли команди повністю закриваються, складно розкрити оборону. Вітаю "Олександрію", вони боролися до самого кінця. Ми могли створювати якісні моменти, залишаючись з м'ячем. Але нам знову забили першими, а після цього складно перевернути результат. Новости Александрии

ВИДЕО

Наставник «Шахтера» ответил на вопросы журналистов после матча с «Александрией» Спорт.ua

"Шахтар" сенсаційно поступився "Олександрії"

Донецький "Шахтар" зазнав другої поразки в УПЛ цього сезону. Підопічні Фонсеки несподівано вдома поступились "Олександрії", яка здобула три очки завдяки дублю Поляруса.Sportanalytic