Судячи з відео, власники італійських спорткарів вправлялися в управлінні на слизькій дорозі. Майданчик була порожньою і цілком придатною для екстремального водіння. Новости Сумм

Себастьян Феттель ситав лише 9-м.1. Другим став Антоніо Джовінацці на "Феррарі", а третій рядок окупував Даніель Ріккардо на "Ред Булл". Формула 1 - новости чемпионата 2011

Під мікроскопом: Гран Прі Бахрейну

Якщо ж у боротьбу Феррарі з Мерседес повноцінно почнуть втручатися пілоти Ред Булл, буде ще неймовірніше. Спорт.ua

Пілот "Феррарі" Себастьян Феттель виграв гонку в Бахрейні і знову відірвався від Льюїса Хемілтона. Схоже, що в наступній гонці черга перемагати доходить до британця. Формула 1 - новости чемпионата 2011

У гонках класу "Формула-1" завершився ще один етап Кубка світу. Перемогу на бахрейнському е... Експрес

Зпершої позиції вгонці стартував представник Мерседеса Валттері Боттас, проте невтримав свою позицію. Четверте місце вактиві другого пілота Феррарі Кімі Райкконена. 1NEWS

Пілот С.Феттель тріумфував на Гран-Прі Формули-1 в Бахрейні

З першої позиції в гонці стартував представник Мерседеса Валттері Боттас, проте не втримав свою позицію. Четверте місце в активі другого пілота Феррарі Кімі Райкконена. Unn.com.ua

Великодній тріумф Феттеля у Бахрейні

Поява машини безпеки дозволила Массі знову опинитися попереду Ряйкконена. Спорт.ua

Перше та четверте місце "Феррарі" в гонці у Бахрейні приблизно зрівноважили другу і третю позиції "Мерседес". ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Феттель красиво виграв Гран-прі Бахрейну Формула 1 - новости чемпионата 2011

Завдяки своїй перемозі у Бахрейні Себастьян Феттель знову одноосібно очолив залік пілотів. Себастьян Феттель ("Феррарі") - 68 очок Феттель красиво виграв Гран-прі Бахрейну Формула 1 - новости чемпионата 2011

Пілот "Феррарі" Себастьян Феттель став переможцем гонки у Бахрейні. Кевін Магнуссен ("Хаас") - не фінішував Феттель красиво виграв Гран-прі Бахрейну Формула 1 - новости чемпионата 2011

Сьогодні, 16 квітня, відбулася третя гонка сезону Формули-1 - Гран-прі Бахрейну. Перемогу святкував Себастьян Феттель з "Феррарі", який впевнено обійшов фаворита в особі Льюїса Хемілтона. Гал-info

Феттель виграв гонку Формули-1 в Бахрейні

Пілот "Феррарі" здобув другу поспіль перемогу в новому сезоні. Зеркало недели (газета)

Феттель красиво виграв Гран-прі Бахрейну

Відбулась третя гонка в сезоні Ф=1. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Фернандо Алонсо ("Макларен")16. Кевін Магнуссен ("Хаас") 1,32,900 Пілот Mercedes Валттері Боттас завоював свій перший поул-позишн в кар'єрі. Фінський пілот всього на 23 тисячних випередив свого напарника по команді Льюїса Хемілтона. На третій сходинці з доволі великим відставанням розташувався Себастьян Феттель.Формула 1 - новости чемпионата 2011

Боттас взяв поул у Бахрейні

Відбулась кваліфікація третього Гран-прі Ф-1. Sportanalytic

Другий результат показав Валттері Боттас, а третім став Даніель Ріккардо. Себастьян Феттель ("Феррарі") 1:31,3102. Валттері Боттас ("Мерседес") +0,0413. Стоффель Вандорн ("Макларен") +2,920 Гонщик Ferrari Себастьян Феттель виявився найшвидшим і на другій сесії вільних заїздів. Віце-чемпіон світу Льюїс Хемілтон розташувався на...Формула 1 - новости чемпионата 2011