Фелікс

другому періоді – Олексій Сиротенко та Артем Матейченко. П’яту і шосту шайби у третьому періоді закинули – Дмитро Даниленко та Фелікс Морозов. Загалом, українці набрали 12 очок, стільки ж і команда Австрії. Втім наша збірна обійшла суперника за рахунок перемоги...Український Інтерес

Хокеїсти юніорської збірної України виграли домашній чемпіонат світу

у переможців закинули: Кирило Ланін (10-та хвилина), Олександр Пересунько (12), Олексій Сиротенко (30), Артем Матейченко (35), Дмитро Даниленко (43) та Фелікс Морозов (56). В інших іграх п'ятого туру Японія в овертаймі переграла Італію - 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0), а...День

Юніорський ЧС з хокею.

частину часу провели на стороні суперника, на самому початку зміг відзначитися Дмитро Даниленко, а під завісу зустрічі шайбу закинув і Фелікс Морозов. Україна-Румунія 6:0 (2:0,2:0,2:0) Кращим гравцем матчу став Олександр Пересунько, а найкращим бомбардиром турніру визнаний Дмитро Даниленко. Відзначимо, що...Ua-football

яка своєю творчістю поєднала українську, російську та єврейську культури. Тому наш захід проводимо на честь нашого земляка - письменника, публіциста Фелікса Кривіна".Мирослава ЛендьелПісля вступної промови до слова запросили проректорку УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирославу Лендьел: "Закарпаття - регіон, де українська...Ужгород.net.ua

1NEWS з посиланням на Чемпіон. У третьому турі першості синьо-жовті здолала лідера Угорщину 4:3. У складі збірної України дублем відзначився Фелікс Морозов, по шайбі закинули Микита Кругляков та Дмитро Даниленко. Таким чином, після трьох матчів в активі українців 6 очок.1NEWS

Билися, мов леви, і здолали лідера

1:3). Австрія — Японія. 4:0 (2:0, 1:0, 1:0). Угорщина — Україна. 3:4 (1:1, 0:2, 2:1). Шайби в нашій команді закинули: Фелікс Морозов — двічі, Микита Кругляков, Дмитро Даниленко. Турнірне становище після трьох турів: 1. Угорщина — 6 очок (шайби 12...Голос Украины (газета)

що триває у Києві, – 4:3 (1:1, 2:0, 1:2). На льодовому майданчику столичного Палацу спорту шайби у складі “синьо-жовтих” закинули Фелікс Морозов (10, 32 хвилини), Микита Кругляков (34) та Дмитро Даниленко (43), повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ. В інших...1NEWS

Українські хокеїсти натхненно співають гімн після перемоги над Угорщиною.

Після завершення зустрічі наша команда натхненно виконала державний славень. Ua-football

У Житомирі відкриють Арт-кінопростір стрічкою "Шукайте жінку"

демонстрація фільму "Шукайте жінку". Довідко про фільм: Країна: Франція, 2017. Хронометраж: 88 хв. Жанр:романтична комедія. Режисер: Су Абаді, У ролях: Фелікс Моаті, Вільям Лебхіл, Камелія Джордана Парижани Арман і Лейла пристрасно закохані одне в одного. Це стає проблемою, коли з...0412.in.ua — сайт города Житомира

туру чемпіонату світу серед юніорів у дивізіоні 1В у Києві збірна України перемогла Угорщину 4:3. Дублем у ворота угорців відзначився Фелікс Морозов, по шайбі закинули Дмитро Даниленко та Микита Кругляков. Українці під час поєдинку втратили двох ключових гравців - у...Чемпион

І майже відразу сталося неймовірне Україна реалізувала більшість. Морозов відмінною передачею вивів Даниленко на ворота, а той пробив у верхній кут. Високий замок

здобутих очок. В результаті збірна України здобула перемогу: Угорщина – Україна – 3:4 (1:1; 0:2; 2:1) Рахунок у матчі відкрив Фелікс Морозов, але вже за три хвилини груба помилка «синьо-жовтих» в обороні призвела до пропущеної шайби. Ще одним вагомим моментом...Новини Полтавщини

юніорському чемпіонаті світу з хокею у Києві . Суперником команди Олега Ігнатьєва була збірна Угорщини, повідомляє Федерація хокею України. Рахунок у матчі відкрив Фелікс Морозов, але вже за три хвилини груба помилка “синьо-жовтих” в обороні призвела до пропущеної шайби. Другий період пройшов під контролем “жовто-блакитних”. Зіграла...UATV

потрапила на чемпіонат світу.  Повний список відеосуддів: Абдулрагман Аль-Джассім (Катар), Мауро Вальяно (Аргентина), Гері Варгас (Болівія), Павел Гіль (Польща), Бастіан Данкерт, Фелікс Цвайєр (обидва – Німеччина), Артур Соареш Діаш, Тіагу Бруну Лопеш Мартінш (обидва –  Португалія), Массіміліано Ірраті, Даніеле Орсато,...Голос Украины (газета)

Юніорська збірна України з хокею у бойовому матчі обіграла Угорщину на чемпіонаті світу в Києві

У першому періоді команди обмінялися голами - рахунок відкрив форвард збірної України Фелікс Морозов, однак незабаром угорці відіграли шайбу. Українські паралімпійці з 20 медалями виграли командний залік Кубку світу зі стрільби...Єдність

(0:2, 0:2, 1:3). Австрія – Японія. 4:0 (2:0, 1:0, 1:0). Угорщина – Україна.  (1:1, 0:2, 2:1). Шайби в нашій закинули: Фелікс Морозов – дві, Микита Кругляков, Дмитро Даниленко. 1. Угорщина – 6 очок (шайби 12-4), 2. Австрія – 6 (9-6),...Голос Украины (газета)

ЧС з хокею у Києві: Юніорська збірна України перемогла команду Угорщини

що триває у Києві, - 4:3 (1:1, 2:0, 1:2). На льодовому майданчику столичного Палацу спорту шайби у складі "синьо-жовтих" закинули Фелікс Морозов (10, 32 хвилини), Микита Кругляков (34) та Дмитро Даниленко (43), повідомляє "Укрінформ". В інших іграх третього туру Італія...День

Повністю список відеосуддів виглядає наступним чином: Абдулрахман Аль-Джассім (Катар), Мауро Вальяно (Аргентина), Хері Варгас (Болівія), Павел Гіль (Польща), Бастіан Данкерт, Фелікс Цвайєр (обидва - Німеччина), Артур Соареш Діаш, Тіагу Бруну Лопеш Мартінш (обидва - Португалія), Массіміліано Ірраті, Даніеле Орсато,...Чемпион

За добу відновилися і виграли

вирішального удару, закинули три шайби і зберегли свої ворота недоторканими. У нашій команді відзначилися: Дмитро Даниленко, Гліб Кривошапкін — двічі, Фелікс Морозов, Артем Матейченко. Приз найкращого гравця матчу вручили Глібові Кривошапкіну, котрий виступає за клуб «Кременчук». Учора на турнірі був...Голос Украины (газета)

Як у "Назад у майбутнє": фотограф створює мініатюри авто з фільмів

Фотограф Фелікс Ернандес створює мініатюри машин з відомих фільмів, зокрема таких як "Мисливці за привидами", "Назад у майбутнє", пише Wired, передає УНН.Unn.com.ua