Федерація дзюдо

Українські дзюдоїсти здобули кілька медалей на кадетському Кубку Європи

В рамках Кубку Європи серед кадетів у чеському Тепліце двоє уродженців України вибороли дві нагороди, інформує УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України.У поєдинку за третє місце на пєдесталі пошани дніпрянин Олег Вередиба переміг киянина Антона Клейноса. Ще один дніпрянин...Unn.com.ua

14-15.04.2018р. — у м. Вінниці відбувся перший тур Відкритої дитячої ліги з дзюдо Федерації дзюдо Вінницької області серед хлопців та дівчат 2006-2008р.н. В даних змаганнях взяли участь вихованці МДЮСШ №5, які вибороли: 4 — І...Моя Вінниця

Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів, що пройшов у Дніпрі 30-31 кропивницьких дзюдоїстів РК поцікавився у голови федерації дзюдо Кропивницького командний турнір «Кубок федерації дзюдо м. Кропивницького».Рідний Кіровоград

Сообщение Дзюдоїсти збірної України здобули ще дві медалі на Кубку Європи появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Кременчуцький дзюдоїст Каро Марандян завоював бронзу за 21 секунду

у вазі до 66 кг, перемігши вже на старті сутички за бронзову медаль албанця Індріта Кулхажа. Про це повідомляє прес-служба Федерації дзюдо України. Наш дзюдоїст відразу ж спіймав опонента на кидок, а потім довів справу до «іппону» за допомогою утримання.Кременчугский Телеграф

Українські дзюдоїсти здобули ще дві нагороди на Кубку Європи в Хорватії

Європи з дзюдо серед юніорів, що триває в Хорватії, приніс представникам України чергові призові місця, передає УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України.У категорії до 81 кілограма старт взяли четверо українців Артем Харченко, Грачик Авагян, Данило Довбиш і Олександр Кошляк,...Unn.com.ua

Українки завоювали кілька медалей на Гран-Прі з дзюдо в Туреччині

Українці змогли вибороти кілька призових місць на турнірі серії Гран-Прі з дзюдо в Анталії (Туреччина), повідомляє УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України.Уже третій фінал турнірів серії Гран-прі 2018 року (враховуючи березневі старти в Агадірі й Тбілісі) волинська спортсменка Анастасія...Unn.com.ua

Фото із сайта ФДУ Ще один українець - Олег Вередиба отримав "срібло" у ваговій категорії до 55 кг, інформує Федерація дзюдо України. Анастасія Балабан у 2018-му здобула "золото" міжнародного турніру.UATV

Український дзюдоїст став призером Кубку Європи в Хорватії

в хорватському Дубровнику спортсмен з Полтавщини Каро Марандян став призером у вазі до 66 кг, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України.Наш дзюдоїст на старті сутички за бронзову медаль албанця Індріта Кулхажа спіймав опонента на кидок, а потім довів...Unn.com.ua

Нові перемоги не за горами

і з реконструкцією колишнього стадіону «Трудові резерви». Тепер у їхньому розпорядженні сучасна база «Олімпійські резерви». Намагається тримати марку й міська федерація дзюдо. Із приходом нового президента Михайла Кошляка (нині він керує й обласною федерацією) імена дніпровських дзюдоїстів — переможців великих...Голос Украины (газета)

Кропивницькі дзюдоїсти-ветерани вдало дебютували на Чемпіонаті України (ФОТО)

Збірна команда ветеранів Федерації дзюдо Кропивницького вдало дебютувала на Чемпіонаті України, завоювавши загалом 15 нагород - повідомляє Дзюдо-Центр.Суперечка ветеранів українського дзюдо проходила 30-31 березня у...Кіровоград24

здобула срібну медаль на турнірі серії Гран-прі з дзюдо в Грузії. Про це пише «ВолиньPost» з посиланням на повідомлення голови Федерації дзюдо у Волинській області Віталія Терешкевича. У неділю, 1 квітня, на турнірі серії Гран-прі в столиці Грузії спортсменка Волинської...Волинська правда

Дзюдоїстка Турчин принесла Україні другу медаль на Гран-Прі в Тбілісі

з дзюдо на якому доробок українських спортсменів рівняється двом медалям. Про це повідомляє УНН з посиланням на НОК України та Федерацію дзюдо нашої країни.У фіналі змагань у Тбілісі нашій дзюдоїстці протистояла дуже серйозна суперниця. Француженка Одрі Чемео володарка срібла (2012)...Unn.com.ua

Дзюдоїст з України став призером турніру серії Гран-Прі

з дзюдо в Тбілісі харківянин Сергій Крівчач здобув бронзову нагороду у категорії до 81 кілограмів, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України.У поєдинку за третє місце Крівчач здолав росіянина Станіслава Семенова, який цього року має в активі золото Гран-прі...Unn.com.ua

Кіровоградської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської та Черкаської - повідомляє Дзюдо Центр. На відкритті змагань у спортивному клубі «Зірочка» учасників привітав президент федерації дзюдо міста Кропивницького Артем Ільєнко, який вручив нові комплекти кімоно спортсменам-ветеранам, які найближчими вихідними візьмуть участь у ветеранському чемпіонаті...Кіровоград24

Спортивна Кіровоградщина: скільки нагород забрали дзюдоїсти

березня у Кропивницькому проводився Відкритий чемпіонат обласної комплексної спортивному клубі «Зірочка» учасників привітав президент федерації дзюдо міста командному заліку найбільше нагород здобули дзюдоїсти обласної комплексної ДЮСШ...медиапортал "Акула"

У Кропивницькому змагалися дзюдоїсти п

пяти областей Кіровоградської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської та Черкаської, повідомляє "Дзюдо-Центр". На відкритті чемпіонату в спортивному клубі Зірочка учасників привітав президент федерації дзюдо міста Кропивницького Артем Ільєнко, який вручив нові комплекти кімоно спортсменам-ветеранам, які найближчими вихідними візьмуть участь у ветеранському чемпіонаті...Гречка

У Кременчузі пройшов юнацький турнір по дзюдо, присвячений загиблим воїнам

Змагання обслуговували судді Міжнародної та Національної категорії Федерації дзюдо України.Народна Рада

Єлизавета Каланіна виграла Гран-прі в Агадірі

Вихованка СК «Легіон» вибила з турніру марокканку Юсру Аурз, серед міжнародних досягнень якої віце-чемпіонство Африки серед кадетів 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Федерації дзюдо України. Потім Каланіна завершила на свою користь поєдинок проти Іванни Сутало із Хорватії, переможниці молодіжної європейської першості-2016 (до...Кременчугский Телеграф

марокканському місті Агадіра пройшов Гран-Прі з дзюдо в рамках якого вдало виступили спортсмени з України, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України.У категорії понад 78 кілограмів свою другу міжнародну нагороду в цьому сезоні здобула наша Єлизавета Каланіна. В Агадірі...Unn.com.ua