ФІФА

Лозаннський суд залишив у силі відсторонення екс-президента ФІФА від футболу

Спортивний арбітражний суд у Лозанні залишив у силі рішення Апеляційного комітету ФІФА від 16 лютого 2016 року, яким колишній керманич світового футболу Йозеф Блаттер був на 6 років відсторонений від футбольної діяльності.>...Футбол газета

Спортивний арбітражний суд у Лозанні визнав законним рішення комітету ФІФА з етики про відсторонення екс-голови цієї федерації Зеппа Блаттера від футболу на шість років, - BBC Україна.Гал-info

Суд в Лозанні залишив в силі дискваліфікацію Блаттера на 6 років

Спортивний арбітражний суд у Лозанні залишив у силі рішення Апеляційного комітету ФІФА від 16 лютого 2016 року, згідно з яким колишній президент ФІФА Йозеф Блаттер був на 6 років відсторонений від футбольної...Newsru.ua

Спортивний суд відхилив апеляцію екс-президента ФІФА Блаттера

80-річний функціонер, як і раніше, не матиме права займатися футбольними справами. УНИАН (ИА)

ФІФА знову може покарати збірну України через глядачів

ФІФА 27 листопада надіслала листа до Федерації футболу України, в якому повідомила, що відкрила дисциплінарну справу щодо поведінки українських уболівальників UkrMedia

ФІФА може знову покарати збірну України матчем без глядачів

Міжнародна футбольна організація відкрила справу щодо поведінки вболівальників у матчі з Сербією. УНИАН (ИА)

Дисциплінарний комітет ФІФА завів справу по товариському матчу Україна Сербія, що проходив у Харкові 15 листопада. Кричалка звучала не менше однієї хвилини.СтрайкUA

ФІФА почала розслідування щодо України

ФІФА обурилася поведінкою українських фанатів в матчі з Сербією (2:0), що відбувався в Харкові.> ФІФА обурилася поведінкою українських фанатів в матчі з Сербією (2:0), що відбувався в Харкові.Виявляється, піротехнічні засоби, рясно використані фанатами, є ще...Футбол газета

Дисциплінарний комітет ФІФА завів справу по товариському матчу Україна - Сербія, що проходив у Харкові. Тепер на збірну України може очікувати покарання у...Чемпион

За результатами якого було названо трійку найкращих гравців. UkrMedia

Представники Аргентини, Португалії та Франції увійшли в трійку претендентів на звання кращого гравця 2016 року за версією Міжнародної федерації футболу (ФІФА), інформує УНН з посиланням на сайт ФІФА.Гал-info

УПЛ. Усі матчі 17-го туру розпочнуться хвилиною мовчання

мовчання, а футболісти вийдуть на поле з чорними пов'язками на рукавах. Як повідомляє офіційний сайт Премєр-ліги, такою є спільна ініціатива ФІФА, УЄФА та УПЛ у зв'язку з катастрофою літака, внаслідок якої загинула майже всім складом бразильська команда "Шапекоенсе".Ua-football

ФІФА визначила трьох претендентів на звання кращого гравця року

У список потрапили Антуан Грізманн, Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду. УНИАН (ИА)

ФІФА назвала трійку фіналістів на звання найкращого тренера року у чоловіків. Fernando Santos 🇫🇷 Чемпион

ФІФА визначилася з ТОП-3 найкращих голів року

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) оприлюднила відео голів, автори яких претендують на приз імені Ференца Пушкаша Про це повідомляє офіційний сайт ФІФА. У ТОП-3 увійшли голи футболістки юнацької збірної Венесуели Данюскі Родрігес, півзахисника бразильського "Корінтанса" Марлона і малайзійця Мохда Фаїса Субрі.Еспресо TV

Футбольний світ продовжує жалобу за "Шапекоенсе": всі матчі наступного тижня почнуться хвилиною мовчання

Усі футбольні матчі ігрового вікенду розпочнуться з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих гравців бразильського клубу "Шапекоенсе", повідомляє Проспорт з посиланням на рішення Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА). Newsru.ua