Ушенін

Сообщение До сотні кращих гросмейстерів світу потрапили тринадцять українців появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Тринадцять українців потрапили до сотні кращих світового шахового рейтингу

Про це повідомляє Федерація шахів України. День

Екс-чемпіонка світу Анна Ушеніна завоювала "бронзу". На жаль, протягом турніру лихоманило екс-чемпіонку світу Марічку Музичук. 1NEWS

Ганна Ушеніна – бронзова призерка чемпіонату Європи

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА. Участь у змаганні взяли 144 спортсменки з 30 країн Євро... Новини Харкова

Українка не програла жодної партії на турнірі, шість разів зігравши внічию. Голос Украины (газета)

На чемпіонаті Європи з шахів українка Анна Ушеніна (на фото) здобула бронзову медаль, поступившись ч... Експрес

Українка виграла «бронзу» чемпіонату Європи з шахів

А ось бронзу виграла українка Ганна Ушеніна. В останньому турі Ганна Ушеніна підписала мир у 10 ходів з німкенею Елізабет Петц. Високий замок

Загалом за нагороди континентальної першості боролися 144 учасниці, у тому числі 11 українок. MediaStar

У Високих Татрах (Словаччина) завершився особистий чемпіонат Європи з шахів 2018 року, який виграла росіянка Валентина Гуніна. Западная информационная корпорация

Українка Анна Ушеніна стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи-2018 з шахів zaxid.net

Українка виборола «бронзу» на ЧЄ з шахів

Сообщение Українка виборола «бронзу» на ЧЄ з шахів появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Українка Ушеніна виграла «бронзу» Чемпіонату Європи з шахів

Українська шахістка Анна Ушеніна стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед жінок. Громадське телебачення

Українка виграла бронзу на чемпіонаті Європи

Раніше була інформація, що українка стала чемпіонкою Європи з бліцу. Чемпион

Щирі вітання шахістці висловив Президент України Петро Порошенко. MediaStar

Львів’янка – бронзова призерка чемпіонату Європи зі швидких шахів

У Тбілісі завершився чемпіонат Європи зі швидких шахів. Щоденний Львів

Петц стала срібною призеркою, Сочко - бронзовою. Сообщение Українська шахістка стала чемпіонкою Європи появились сначала на 1NEWS. 1NEWS