Ушенін

Як українські шахісти визнали Крим російським

Україну справедливо вважають однією з найсильніших шахових держав світу. Спорт.ua

Заплуталися в георгіївських стрічках.

Українські шахісти засвітилися на чемпіонаті Росії з шахів та зіграли за клуби з окупованого Криму Еспресо TV

Гравці збірної України з шахів, харків'яни Антон Коробов і Анна Ушеніна, стали чемпіонами Росії у складі клубних команд. Гал-info

У оновленому рейтингу ФІДЕ Анна Музичук - третя, а її сестра Марія - п

Очолює список найсильніших шахісток світу діюча чемпіонка світу Хоу Іфань з Китаю. Галичина спортивная

Шахи в Україні чекає "сумне майбутнє" - Ушеніна

"Чому в шахи в Україні не йде молодь? Нагадаємо, влітку минулого року Ганна Ушеніна виграла чемпіона Європи. Зеркало недели (газета)

Анна Музичук - "Шаховий гетьман" України

Павла Ельянова і Анну Музичук визнали найкращими їхні українські колеги. Павло Ельянов (Харків) - 360 балів2. Анна МУЗИЧУК (Львів) - 4682. Галичина спортивная

Українська шахістка посіла друге місце на чемпіонаті світу

Українська шахістка Анна Музичук у фіналі чемпіонату світу з класичних шахів поступилася китаянці Тань Чжуньї й стала срібним призером першості. Українка програла в другій партії чорними після нічиєї білими в першій партії рапіду. Ракурс

Українка Анна Музичук і китаянка Тань Чжуньї зіграли другу партію фіналу жіночого чемпіонату світу. Як відомо, фіналістки проведуть чотири партії з контролем часу. У другій партії Анна Музичук, на жаль, посупилася. Чемпион

Українка Анна Музичук і китаянка Тань Чжуньї зіграли внічию у першій партії фіналу жіночого чемпіонату світу. Фіналістки проведуть чотири партії з контролем часу. Раніше турнір покинули Наталя Жукова, Анна Ушеніна, Інна Гапоненко та львів'янка Наталя Букса. Чемпион

Сьогодні визначилася суперниця української шахістки Анни Музичук по фінальному матчу в Ірані. Znaj.ua

Музичук святкувала перемогу, граючи чорними фігурами. Алєкснадра Костенюк (Росія) - Анна Музичук (Україна) 0:1 Чемпион

Фам Ле Тхао Нгуен (В'єтнам) - Ганна Музичук (Україна) 0:1 Чемпион

Львів’янка Наталія Букса не пройшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу з шахів

Їх перша гра завершилася внічию, то другу партію Гапоненко поступилася. Ганна Ушеніна грала з китаянкою Тань Чжун. Щоденний Львів

На жаль, Ганна Музичук залишилася єдиною представницею України, яка вийшла в 1/8 фіналу. Наталія Букса, Інна Гапоненко та Ганна Ушеніна не змогли пробитися далі. Чемпион

Анна Музичук вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу з класичних шахів. Мост

Анна Музичук вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу з шахів

Українська шахістка за підсумком двох партій перемогла росіянку Аліну Кашлінскую. На інших українок чекають додаткові партії. Загальний рахунок 1:5:0,5 Галичина спортивная

Львів’янка Ганна Музичук вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу зі шахів

Трьом українкам доведеться зіграти в тегерані додаткові партії. Загальний рахунок 1:5:0,5 Щоденний Львів

Особливо варто відзначити перемоги Ушеніної над китаянкою Тань Чжунь та Букса над грузинкою Гурамішвілі. Інна Гапоненко зіграла унічию із сильною росіянкою Олександрою Костенюк. Чемпион

Львів

Якщо основні партії завершуються нічиєю, то суперниці грають додаткові партії в швидкі шахи. Галичина спортивная

Українські шахістки вийшли до другого кола ЧС-2017

Чемпіонат світу проходить за нокаут-системою. У фінальному матчі будуть зіграні чотири класичні партії. Галичина спортивная