Топ-8 спортивних подій тижня: дискваліфікація за вишиванку та футбол без офсайдів

у одиночному розряді у Австралії й Україна. Першу ракетку країни Еліну Світоліну у третьому колі зупинила росіянка Анастасія Павлюченкова. Кращий український тенісист Олександр Долгополов у другому раунді не встояв проти француза Гаеля Монфіса. 8. "Шахтар" перехопив Бланко Лещука у "Динамо"...Еспресо TV

Український тенісист Олександр Долгополов не пробився до третього кола Australian Open Про це повідомляє Depo. ДеПо

Долгополов взяв у Монфіса тільки один сет

Український тенісист Олександр Долгополов завершив свої виступи на турнірі серії Великого Шолома. Сашко зумів виграти лише один сет у шостої ракетки світу француза Гаеля Монфіса. Sportanalytic

Долгополов залишив Australian Open

Український тенісист не впорався з представником посіву. Перша ракетка України Олександр Долгополов зазнав поразки у другому раунді Відкритого чемпіонату Австралії. Його суперником був француз Гаель Монфіс, який є шостою ракеткою світу. Українець багато помилявся в перших двох сетах, дозволивши супернику...Зеркало недели (газета)

Долгополов завершив виступи у першому раунді парного розряду Australian Open

Український тенісист Олександр Долгополов в парі з австрійцем Геральдом Мельцером вилетів у першому раунді змагань дуетів на Australian Open. Українець і австрієць у трьох сетах програли минулорічним чемпіонам Ролан Гаррос Фелісіано і Марку Лопесам (4:6, 6:3, 4:6). Матч тривав одну...Зеркало недели (газета)

Український тенісист у тригодинному матчі виборов вихід до другого кола Australian Open zaxid.net

Олександр Долгополов вийшов у друге коло відкритого чемпіонату Австралії. У стартовому матчі український тенісист переміг представника Хорватії Борну Чорича. У свою чергу в друге коло пробилася перша ракетка України Еліна Світоліна.Чемпион

Australian Open: українці поступилися першим ракеткам світу, Світоліна пройшла далі

Українські тенісисти стартували на турнірі в Мельбурні. Сьогодні, 16 січня, у Мельбурні розпочався перший у сезоні турнір "Великого шолома" - Відкритий чемпіонат Австралії. У першому раунді свої матчі провели четверо українських тенісистів - Ілля Марченко, Леся Цуренко, Катерина Козлова...Зеркало недели (газета)

Australian Open: Світоліна виграла, Цуренко і Марченко програли першим ракеткам світу

Українські тенісисти провели перші матчі стартового турніру року серії "Великого шолома". УНИАН (ИА)

Український тенісист Ілля Марченко гідно програв у першому колі австралійського турніру Великого шолому першій ракетці світу Енді Маррею Про це повідомляє Depo. ДеПо

Український тенісист Ілля Марченко програв у першому колі австралійського турніру Великого шолому першій ракетці світу Енді Маррею Лише в заключному третьому сеті боротьби не війшло. ДеПо

Сектор, українському тенісисту не вдавалося потренуватися перед поєдинком на головній арені турніру. Адже організатори Australian Open під час складання графіка тренувань віддають перевагу...ДеПо

Українка Савчук стала чемпіонкою парного розряду на турнірі в Хобарті

для української тенісистки, яка ставала чемпіонкою Ташкента (Узбекистан) в 2008 році і Катовіце (Польща) в 2014 році. Нагадаємо, 16 січня українські тенісисти будуть стартувати на Відкритому чемпіонаті Австралії...Зеркало недели (газета)

Українські тенісисти зіграють з першими ракетками світу у стартових матчах Australian Open zaxid.net

Українці зіграють з першими ракетками світу на Australian Open

Українські тенісисти отримали суперників на першому в сезоні турнірі Великого шолома. У Мельбурні відбулося жеребкування основної сітки Відкритого чемпіонату Австралії, що пройде з 16 по 29 січня. Українці вже в першому раунді зіграють з лідерами світового рейтингу. Найскладніші суперники дісталися...Зеркало недели (газета)

Долгополов стартував з поразки на турнірі в Сіднеї

Найкращий тенісист України Олександр Долгополов зазнав поразки у своєму першому матчі на турнірі в Сіднеї. Раніше український тенісист поступився іспанцеві Рафаелю Надалю на старті турніру в Брісбені.Зеркало недели (газета)

Про це в інтерв'ю Брутальному футболу розповів український тенісист Сергій Стаховський. Також Стаховський розповів про свою позицію щодо виступів українських футболістів в чемпіонаті Росії.Чемпион

Український тенісист Сергій Стаховський розповів про підготовку до нового сезону - Яким в плані спорту для тебе видався 2016 рік? Тільки дуже далекі люди можуть говорити, що спорт поза політикою. ДеПо

Вперше тенісну ракетку Леонід Станіславський взяв до рук майже у 40 років.... Експрес

Бондаренко йде далі, виліт Марченка

Українські тенісисти по-різному виступають на другому турнірі в Австралії. Катерина Бондаренко зуміла пробитись до фіналу кваліфікації, а от Ілля Марченко сенсаційно програв 237-й "ракетці" світу. Sportanalytic