Українські тенісисти

Український тенісист Олександр Долгополов виступить на турнірі ATP-250 у місті Вінстон-Салем (США). Змагання, призовий фонд яких складає 720 тис 940 дол, триватимуть з 20-го по 26 серпня. У першому раунді суперником киянина стане бразильський тенісист Тьягу Монтейру, повідомляє Укрінформ. Нагадаємо,...1NEWS

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у фінал челленджера ATP з призовим фондом 43 тис. євро, який проходить у Порторожі (Словенія), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України. У півфінальному матчі киянин, посіяний під 3 номером, у впертій боротьбі зломив...1NEWS

Долгополов розбив тенісиста з топ-30

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов до другого раунду турніру у США. Вчора ввечері Сашко доволі неочікувано переміг африканця Андерсона у двох сетах. Sportanalytic

Долгополов пробився в основний раунд

Український тенісист Олександр Долгополов подолав кваліфікацію на престижному турнірі у США. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Світоліна стала чемпіонкою турніру в Торонто

і Торонто. Перемога над Возняцкі стала для Світоліної десятої перемогою над тенісисткою топ-10 в сезоні і 19-ю в кар'єрі. Раніше український тенісист Сергій Стаховський повернувся у топ-100 рейтингу ATP...Зеркало недели (газета)

Стаховський повернувся у топ-100 рейтингу ATP

Українець виграв тенісний турнір в Словенії. Український тенісист Сергій Стаховський став чемпіоном словенського хардового "челленджера" з призовим фондом?43,000. У напруженому фінальному поєдинку українець переграв суперника з Італії...Зеркало недели (газета)

Неймовірні тріумфи українських тенісистів: Долгополов вслід за Світоліною святкує перемогу

Український тенісист Олександр Долгополов став фіналістом кваліфікації Мастерсу в американському Цинцинатті. Єдність

Долгополов вдало стартував у кваліфікації

Український тенісист Олександр Долгополов вдало розпочав виступи на елітному турнірі у США. У першому матчі кваліфікації він переміг господаря кортів у дуже непростому поєдинку. Sportanalytic

Стаховський виграв перший титул у році

Український тенісист Сергій Стаховський виграв турнір у Словенії з призовим фондом 42 тисячі євро. У фіналі Сергій здобув вольову перемогу над своїм італійським суперником, зумівши переламати хід поєдинку. Sportanalytic

Стаховський став фіналістом тенісного турніру в Словенії

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у фінал челленджера ATP з призовим фондом 43 тис. євро, який проходить у Порторожі (Словенія), повідомляє УНН...Unn.com.ua

С.Стаховський стартував з перемоги на змаганнях у Словенії

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у другий раунд челленджера з призовим фондом 43 000 доларів у Порторожі (Словенія), передає УНН з посиланням...Unn.com.ua

Український тенісист тріумфував на турнірі в Іспанії

УНН. Киянин Сергій Стаховський успішно завершив парний турнір категорії челленджер в Сеговії (Іспанія), передає УНН з посиланням на сайт Великого тенісу України. 1NEWS

Стаховський виграв парний турнір в Іспанії

Український тенісист Сергій Стаховський тріумфував в парному розряді челенджера Segovia Open. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Український тенісист Сергій Стаховський 5 серпня виграв у фіналі парного розряду на турнірі Open Castilla y Len Villa de El Espinar, який проходить в іспанському місті Сеговія. Разом з іспанським напарником Андреасом Менендес-Масейрасом він обіграв дует іспанців Роберто Ортега-Ольмедо і...Високий замок

Стаховський ганебно вилітає

Український тенісист Сергій Стаховський вже не витримує рівень челенджерів. Online.ua

У стартовому матчі український тенісист поступився представнику бразилії Томасу Белуччі.1NEWS

Долгополов зачохлив ракетку вже на старті

Український тенісист Олександр Долгополов припинив виступи на турнірі в Австрії. Сашко вже у першому колі поступився у важкому трисетовому поєдинку своєму бразильському супернику. Sportanalytic

Каленіченко виграв другий титул у кар

23-річний український тенісист Данило Каленіченко виграв турнір у Словаччині із призовим фондом 15 тисяч доларів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У фінальному поєдинку проти росіянина...Sportanalytic

Українські тенісисти з’явилися у списках гравців, які візьмуть участь у основному тенісному турнірі сезону серії “Великого шолома” – Відкритого чемпіонату США (US Open-2017), повідомляє офіційний сайт змагань. У жіночому одиночному турнірі будуть виступати Еліна Світоліна (6 ракетка світу) і Леся Цуренко (29).Український Інтерес