Українські тенісисти

Тенісист С.Стаховський виграв кваліфікаційний турнір у Марселі

Український тенісист Сергій Стаховський подолав кваліфікаційний барєр та пробився в основну сітку змагань ATP в Марселі (Франція), передає УНН з посиланням на сайт турніру.На старті відбірного турніру киянин, посіяний під першим номером, обіграв Стівена Дієса з Канади 7:6 (4), 6:2.Unn.com.ua

Сергій Стаховьский пробився в основну сітку турніру серії ATP, який незабаром розпочнеться в Марселі. У фіналі кваліфікації український тенісист переміг представника Італії Томаса Фаббіано. Чоловічий тенісний турнір в Марселі, Франція...Чемпион

Долгополов переміг у фіналі тенісного турніру в Аргентині

Український тенісист Олександр Долгополов виграв турнір в аргентинському Буенос-Айресі, здолавши у фіналі 5-ту ракету світу японця Кея Нісікорі. Першу партію українець виграв на тайбрейку (7:4). У другому сеті Долгополов зробив брейк і переміг 6:4. Відзначимо, що раніше на цьому турнірі...Ваші новини

Український тенісист виграв престижний турнір у Буенос-Айресі

Українець Олександр Долгополов виграв турнір серії ATP World Tour 250 в Буенос-Айресі. Це перший титул на турнірах серії АТР для українських тенісистів з 2012 року.Погляд

Долгополов виграв турнір у Буенос-Айресі

а фінал став для Олександра першим за три роки. Тріумф в Аргентини став першим титулом на турнірах серії АТР для українських тенісистів з 2014 року. Долгополов займає 66-ту позицію у світовому рейтингу. Нагадаємо, раніше жіноча збірна України обіграла Австралію і...Зеркало недели (газета)

Долгополов взяв трофей, перемігши 5-ту ракетку світу

Український тенісист Олександр Долгополов підкорив турнір в Аргентині із призовим фондом 546 тисяч доларів. Світоліна завоювала перший трофей у цьому роціСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Найкращий український тенісист вперше за три роки пробився до фіналу турніру АТР. Читати наЗапись Українець пробився в фінал престижного тенісного ту впервые появилась...Выбор 2014

Український тенісист Долгополов вийшов до фіналу престижного турніру в Аргентині

Найкращий тенісист України Олександр Долгополов, який займає у світовому рейтингу 66 сходинку, зумів вийти вийшов до фіналу на турнірі в Аргентині. iPress

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов у фінал турніру Argentina Open, що триває у Буенос-Айресі. У півфінальному поєдинку українець здолав іспанця Пабло Каррено Бусту з рахунком 7:5, 6:2. Суперник на рівних бився з українцем до рахунку 5:5 у першому сеті. Потім...Високий замок

Олександр Долгополов вийшов у фінал турніру серії АТР, який наразі проходить в Аргентині. У півфіналі український тенісист у двох сетах переміг представника Іспанії Пабло Каррено-Бусту. Чоловічий тенісний турнір у Буенос-Айресі, Аргентина...Чемпион

Долгополов впевнено вийшов до півфіналу

Український тенісист Олександр Долгополов, схоже, впіймав свою гру на турнірі в Аргентині. Долгополов переміг другу ракетку турніруСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Долгополов переміг другу ракетку турніру

Український тенісист Олександр Долгополов пробився до чвертьфіналу престижного турніру в Аргентині. Долгополов пробився у другий раундСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Тенісист О.Долгополов став чвертьфіналістом турніру в Буенос-Айресі

Провідний український тенісист Олександр Долгополов вийшов у чвертьфінал ґрунтового турніру ATP Argentina Open, що відбувається в Буенос-Айресі (Аргентина), повідомляє УНН з посиланням на...Unn.com.ua

О.Долгополов пробився до другого раунду турніру в Буенос-Айресі

Український тенісист Олександр Долгополов успішно подолав стартовий барєр на турнірі ATP Argentina Open в Буенос-Айресі, інформує УНН з посиланням на Тенісний портал України.У стартовому матчі киянин за 1 годину 11 хвилин переграв сербського тенісиста, екс-восьму ракетку світу Янко Тіпсаревича 6:3,...Unn.com.ua

Ілля Марченко не зміг вийти у другий раунд турніру серії Челленджер, який розпочався в Франції. Вже у стартовому матчі український тенісист поступився представнику Франції Максіму Жанв'є.Чемпион

Українські тенісисти піднялися в світовому рейтингу на одну сходинку

Представлена оновлена версія рейтингу АТР, в якому українські гравці синхронно поліпшили свої позиції на одну сходинку. Найкращий тенісист України Олександр Долгополов піднявся на одну сходинку і став 66-ю ракеткою світу. Роджер Федерер (Швейцарія) - 3,260 Олександр Долгополов (Україна) - 715...Зеркало недели (газета)

Ілля Марченко завершив свої виступи на турнірі серії ATP, який наразі проходить у французькому Монпельє. У другому раунді український тенісист поступився місцевому тенісистові Кенні де Схепперу. Чоловічий тенісний турнір у Монпельє, Франція...Чемпион

Марченко програв французу на двох тай-брейках

Український тенісист Ілля Марченко завершив свої виступи на престижному турнірі у Франції. Долгополов знову зганьбивсяСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic