Українські тенісисти

Милокостов здобув другий титул у кар

Український тенісист Денис Милокостов здобув перемогу на домашньому турнірі в Черкасах із призовим фондом 15 тисяч доларів. У фіналі Денис в трьох сетах переміг впертого іспанця. Sportanalytic

Шестеро українських тенісистів виступлять в основній сітці Roland Garros...zaxid.net

Український тенісист-патріот переміг у кваліфікації на Roland Garros

Український тенісист Сергій Стаховський здобув перемогу у кваліфікаційному турнірі на Відкритий чемпіонат Франції Roland Garros-2017.Як повідомляє ONLINE.UA, у вирішальному матчі киянин переміг чеського тенісиста Яна Сатрала - 3:6, 6:2, 7:6 (7:5).Стаховський повертається в основну сітку на Roland Garros після річної...Online.ua

С.Стаховський вийшов до основної сітки Відкритого чемпіонату Франції з тенісу

Український тенісист Сергій Стаховський пробився в основну сітку Відкритого чемпіонату Франції ("Ролан Гаррос"), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.У фіналі відбіркового турніру киянин, посіяний під 21 номером, у вкрай напруженому поєдинку зламав опір Яна Сатрала з Чехії 3:6,...Unn.com.ua

В основній сітці Вімблдонського турніру-2017 стартують Олександр Догополов, Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Катерина Бондаренко. «Шоста» ракетка світу Еліна Світоліна посіяна на турнір під п'ятим номером, Олександр Долгополов - під 90-м. Про це повідомляє XSPORT із посиланням на офіційний сайт...Гал-info

С.Стаховський пробився у фінал кваліфікації на Ролан Гаррос

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у фінал кваліфікації на Відкритому чемпіонаті Франції ("Ролан Гаррос"), передає УНН з посиланням на Тенісний портал України. У матчі другого кола киянин, посіяний під 21 номером, переграв представника США Стефана Козлова 6:7 (5), 6:4, 6:4.Unn.com.ua

Українець Сергій Стаховський виграв другий кваліфікаційний поєдинок на 116-му Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу «Ролан Гаррос». Громадське телебачення

Сергій Стаховський вийшов у фінал кваліфікації Відкритого чемпіонату Франції. У другому раунді український тенісист переграв представника США Стефана Козлова.Чемпион

Стаховський вийшов у фінал кваліфікації

Український тенісист Сергій Стаховський пробився до останнього раунду кваліфікації на французькому турнірі серії Великого Шолома. Сьогодні Сергій програв перший сет американцю, але потім зібрався з силами і переламав хід матчу. Sportanalytic

Лідери чоловічого тенісу України покращили позиції в рейтингу АТР

В оновленому рейтингу АТР відбулися зміни. Українські тенісисти продемонстрували деякий прогрес, повідомляє УНН з посиланням на сайт організації.Найвищим серед українців залишився Олександр Долгополов, котрий додав в генерації дві...Unn.com.ua

Патріот Стаховський з боєм виграв перший матч на Roland Garros

Український тенісист Сергій Стаховський подолав перший раунд кваліфікації на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу Roland Garros-2017. Нагадаємо, Стаховський в парі з Денисом Молчановим виграв турнір в Узбекистані. Online.ua

Сергій Стаховський з перемоги стартував у кваліфікації Відкритого чемпіонату Франції. У першому колі український тенісист здобув вольову перемогу над представником Франції Кенні де Шеппером.Чемпион

Стаховський стартував з перемоги у кваліфікації

Український тенісист Сергій Стаховський вдало розпочав виступи на французькому турнірі серії Великого Шолома. У першому раунді кваліфікації Сергій дуже важко переміг господаря кортів де Шеппера. Sportanalytic

У другому раунді український тенісист поступився представнику Боснії і Герцеговини Алдіну Сеткичу. Як відомо, трохи раніше в одиночному розряді припинив виступи і українець Денис Молчанов.1NEWS

У другому раунді український тенісист поступився представнику Тайварю Джейсону Джангу.1NEWS

Олександр Долгополов завершив свої виступи на турнірі серії ATP, що розпочався у Римі. Український тенісист у першому раунді поступився 20-й "ракетці" світу Роберто Баутісті Агуту з Іспанії. Чоловічий тенісний турнір у Римі, Італія...Чемпион

стартувати на турнірі у Римі, а минулого тижня знявся через травму стегна з парного півфіналу на Мастерсі у Мадриді. Суперник українського тенісиста у першому колі - Роберто Баутіста Агут (Іспанія, АТР 20). Матч розпочнеться четвертим запуском на корті №1, інформує...Чемпион

Українські тенісисти перемогли на турнірі в Узбекистані

Українські тенісисти Сергій Стаховський та Денис Молчанов стали переможцями парного турніру в Узбекистані Karshi Challenger. iPress

Українські тенісисти виграли турнір в Узбекистані

Українські тенісисти Сергій Стаховський і Денис Молчанов виграли турнір Карші Челленджер з призовим фондом у $75 тисяч, що проходив в Узбекистані. Гра тривала півтори години. Online.ua