Українські тенісисти

Олександр Долгополов КИЇВ. 24 липня. УНН. Український тенісист Олександр Долгополов не зміг завоювати другий титул ATP в нинішньому сезоні, поступившись у вирішальній грі на змаганнях АТР-250 в Бостаді...1NEWS

Долгополов програв у фіналі турніру в Швеції

Українець поступився іспанцеві Ферреру. Український тенісист Олександр Долгополов не зумів завоювати другий трофей в сезоні, у двох сетах програв іспанцеві Давиду Ферреру. У фінальній зустрічі турніру...Зеркало недели (газета)

Долгополов програв матч за титул

Український тенісист Олександр Долгополов поступився у фіналі турніру серії ATP 250. Sportanalytic

Долгополов вийшов у фінал на турнірі в Швеції, перемігши ще одного росіянина

Український тенісист Олександр Долгополов здобув перемогу в півфіналі турніру в шведському Бостаді. iPress

Український тенісист вибив уже другого росіянина - Андрєя Кузнєцова. Суперник Долгополова по фіналу визначиться в іспанському дербі Фернандо... 1NEWS

Український тенісист Олександр Долгополов обіграв обіграв кращого на даний момент тенісиста Росії Карена Хачанова і вийшов до півфіналу турніру в шведському Баштаді. Долгополов три рази подав навиліт, допустив п'ять подвійних помилок... 1NEWS

Олександр Долгополов здобув третю перемогу на турнірі ATP World Tour 500 у шведському Бостаді. Український тенісист вибив п’ятого «сіяного» Карена Хачанова (Росія). Усе вирішилося на тай-брейку у третьому сеті, де більше сил виявилося у Долгополова. У...1NEWS

в перших двох сетах, а в третій партії Долгополов зумів відіграти два матчболи Хачанова, перевести поєдинок на тайбрэйк, де […]Запись Український тенісист обіграв першу ракетку Росії впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Доголополов вийшов до 1/2 фіналу на турнірі в Швеції, обігравши росіянина

Український тенісист Олександр Долгополов пробився в півфінал грунтового турніру серії ATP-500 в шведському Бостаді. iPress

Олександр Долгополов здобув третю перемогу на турнірі ATP World Tour 500 у шведському Бостаді. Український тенісист вибив п'ятого "сіяного" Карена Хачанова (Росія). У півфіналі Олександр зіграє проти ще одного росіянина Андрєя Кузнєцова.Чемпион

Долгополов у фантастичному поєдинку переміг росіянина та пробився у півфінал

Український тенісист Олександр Долгополов зумів пробитись у півфінал турніру в Швеції. Sportanalytic

Олександр Долгополов здобув другу перемогу на турнірі ATP World Tour 500 у шведському Бостаді. Український тенісист вибив дев'ятого «сіяного» Орасіо Себальоса з Аргентини.1NEWS

Українець Долгополов вийшов до чвертьфіналу тенісного турніру у Швеції

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов до чвертьфіналу турніру у Швеції, обігравши аргентинця Орасіо Себальоса. Громадське телебачення

Олександр Долгополов здобув другу перемогу на турнірі ATP World Tour 500 у шведському Бостаді. Український тенісист вибив дев'ятого "сіяного" Орасіо Себальоса з Аргентини. Чоловічий турнір у Бостаді, Швеція...Чемпион

Долгополов йде далі

Український тенісист Олександр Долгополов пробився у третій раунд турніру в Швеції. Наш спортсмен у двох сетах розібрався із аргентинцем Орасіо Себальосом. Sportanalytic

Організатори останнього тенісного турніру сезону серії "Великого шолома" - Відкритого чемп... Експрес

Світоліна, Цуренко і Долгополов зіграють в основній сітці US Open

Українські тенісисти зіграють в Америці. Троє українців за рейтингом пройшли в основну сітку четвертого в сезоні турніру Великого шолома - Відкритого чемпіонату США. Українці Еліна Світоліна (6), Леся Цуренко (29) і Олександр Долгополов (89) потрапили в список учасників основної сітки...Зеркало недели (газета)

Український тенісист Олександр Долгополов здобув перемогу в першому раунді турніру в шведському Бостаді. 1NEWS

Долгополов стартував з розгромної перемоги

Український тенісист Олександр Долгополов вдало стартував на турнірі у Швеції з призовим фондом 482 тисячі євро. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У матчі першого кола Сашко віддав всього 5 геймів своєму аргентинському супернику.Олександр Долгополов (Україна) - Леонардо Майєр (Аргентина) - 6:3, 6:2Наступним...Sportanalytic

Марченко драматично програв на старті змагань

Український тенісист Ілля Марченко поступився у першому колі престижного турніру в США. Козлова, Калініна та Фоміна покинули змаганняСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic