Українська тенісистка

Відома українська тенісистка змінила громадянство

Українська тенісистка Анастасія Зарицька прийняла рішення змінити українське громадянство на чеське. "Я досить довго домагалася отримання чеського громадянства. MediaStar

Українська тенісистка Анастасія Зарицька змінила громадянство і тепер буде виступати за збірну Чехії. Анастасія Зарицька займає 478-е місце в рейтингу WTA. Чемпион

16-річна українка обіграла екс-дев

Українка Ястремська здобула перемогу в Стамбулі. Українська тенісистка Даяна Ястремська виграла перший матч WTA в кар'єрі, обігравши 78-у ракетку світу Андреу Петкович з рахунком - 3:6, 6:0, 6:3...Зеркало недели (газета)

Українська тенісистка Даяна Ястремська вкрай несподівано пробилася у друге коло турніру WTA в Стамбулі. Наша співвітчизниця створила в Туреччину гучну сенсацію, ефектно обігравши знамениту німкеню югославського происождения Андреа Петкович. 16-річна українка, яка займає 420-е місце в списку кращих тенісисток планети,...Новости Чернигова

16-річна українка здобула першу перемогу на топ-рівні

16-річна українська тенісистка Даяна Ястремська здобула свою першу перемогу в основній сітці турніру WTA. Україна склала зброю перед НімеччиноюСайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

16-річна українська тенісистка Даяна Ястремська отримала свою першу перемогу в основній сітці турніру WTA. Українська тенісистка відіграла 12 брейкпойнтів з 16.Чемпион

Світоліна перемогла першу ракетку світу в плей-офф Кубку Федерації

Українська тенісистка Еліна Світоліна в рамках матчу плей-офф Кубку Федерації перемогла першу ракетку світу Анжелік Кербер Громадське телебачення

17-річна українка виграла перший титул в кар

Юна українська тенісистка Марина Чернишова виграла турнір у Казахстані із призовим фондом 15 тисяч доларів. Світоліна: Ми майже адаптувались до німецького грунтуСайт Sportanalytic.com...Sportanalytic

Відбулося жеребкування матчу збірної України з Німеччиною в Кубку Федерації

Українські тенісистки отримали розклад і суперниць. Сьогодні, 21 квітня, відбулося жеребкування матчу плей-офф Світової групи Кубка Федерації між Україною і Німеччиною. Варто відзначити, що проти лідера світового рейтингу Анжелік Кербер належить зіграти двом українкам - Еліні Світоліній і Лесі...Зеркало недели (газета)

Перша ракетка України Еліна Світоліна у майбутньому стане гравцем top-8. Таку думку напередодні поєдинку з українськими тенісистками в Кубку Федераціївисловила капітан збірної Німеччини Барбора Ріттнер. Головна загроза від збірної України? Еліна Світоліна, вона безсумнівно тенісистка топ-рівня. На...1NEWS

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна у майбутньому стане гравцем top-8. Таку думку напередодні поєдинку з українськими тенісистками в Кубку Федерації висловила капітан збірної Німеччини Барбора Ріттнер. "Головна загроза від збірної України? Еліна Світоліна, вона безсумнівно тенісистка топ-рівня.Чемпион

Українська тенісистка Еліна Світоліна підтримала рішення організаторів турніру у Штутгарті надати wild card Марії Шарапової. Нагадаємо, Шарапова була дискваліфікована на 2 роки за вживання допінгу. Чемпион

Всеволод КЕВЛИЧ: «Свитолина подойдет к матчу без игровой практики»

© glavcom.ua Вже наприкінці наступного тижня українські тенісистки в надважливому поєдинку зустрінуться з представницями Німеччини. Переможець дуелі отримає путівку до Світової групи Кубка Федерації-2018 топ-вісімки найсильніших тенісних збірних...Sportgid

Член президии Федерации тенниса Украины поделился ожиданиями от поединка против сборной Германии Вже наприкінці наступного тижня українські тенісистки в надважливому поєдинку зустрінуться з представницями Німеччини. Переможець дуелі отримає путівку до Світової групи Кубка Федерації-2018 - топ-вісімки найсильніших тенісних...Спорт.ua

Тенісистка Калініна перемогла американку на турнірі ITF у Флориді

Українська тенісистка Ангеліна Калініна перемогла на міжнародному турнірі ITF, що проходить у Флориді, США Громадське телебачення

Козлова пробилась до чвертьфіналу

Українська тенісистка Катерина Козлова продовжує переможну ходу на турнірі в Туреччині. Стаховський вилітає у першому коліСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Українська тенісистка розгромила росіянку на турнірі у Стамбулі

Катерина Козлова впевнено стартувала на турнірі ITF Circuit Pro в Стамбулі з призовим фондом $60 тисяч. UkrMedia

Українська тенісистка перемогла росіянку на турнірі ITF у Туреччині

У наступному колі турніру українка зустрінеться з представницею Болгарії Юлією Тержийською. Українська тенісистка Катерина Козлова впевнено стартувала на турнірі ITF Pro Circuit, який відбувається у Стамбулі (Туреччина) та в першому ж раунді виграла...Високий замок