Українська тенісистка

Катерина Козлова вийшла в основну сітку Відкритого чемпіонату Франції. У фіналі кваліфікації українська тенісистка у трьох сетах перемогла представницю Сербії Александру Крунич.Чемпион

Українська тенісистка створила сенсацію в кваліфікації на Roland Garros

Зазначимо, що Катерина Козлова вперше вийшла восновну сітку на Roland Garros. Нагадаємо, що киянин Сергій Стаховський також виграв кваліфікаційний турнір на Roland Garros. Online.ua

Українська тенісистка виграла матч-трилер на Roland Garros

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла у фінал кваліфікації на Відкритому чемпіонаті Франції Roland Garros-2017. У вирішальному матчі кваліфікації суперником Сергія буде чех Ян Сатрал. Online.ua

Тенісистка К.Козлова виграла другий матч на кортах "Ролан Гаррос"

Українська тенісистка Катерина Козлова подолала другий раунд відбору на Відкритому чемпіонаті Франції ("Ролан Гаррос"), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України. У матчі другого кола уродженка Миколаєва переграла турецьку тенісистку Іпек Сойлу 7:6 (4), 2:6, 6:3. Відзначимо, що на...Unn.com.ua

Катерина Козлова пробилася до фіналу кваліфікації Ролан Гарросу. У другому своєму поєдинку українська тенісистка обіграла у трьох сетах Іпек Сойлу.Чемпион

Українська тенісистка Еліна Світоліна припинила роботу з одним із своїх тренерів Габріелем Урпі, незважаючи на перемоги в чотирьох турнірах сезону. Про це повідомляє WTA Insider. Як зазначають ЗМІ, шоста ракетка світу вирішила зосередитися на співпраці з Тьєррі Аскьоном і Ендрю...Високий замок

Українська тенісистка Ольга Савчук не змогла пройти у півфінал на турнірі у Страсбурзі. Жіночий тенісний турнір у Страсбурзі, Франція Призовий фонд - $ 226 750 Чемпион

Калініна вилетіла вже на старті

Українська тенісистка Ангеліна Калініна вибула у першому колі кваліфікації французького турніру серії Великого Шолома. Ангеліна за майже дві години поступилася у двох сетах суперниці з Кореї. Sportanalytic

Еліна Світоліна перемогла на турнірі у Римі

Українська тенісистка Еліна Світоліна в черговий раз порадувала своїм виступом на турнірі WTA, здобувши перемогу на престижних змаганнях у Римі.u000du000d Нагадаємо, що в півфіналі Еліна протистояла третій ракетці світу Кароліні Плішковій, яку без зусиль обіграла із загальним рахунком (6:2, 6:4).Ваші новини

Вперше в історії українська тенісистка потрапила у ТОП-6 світового рейтингу.Експрес

Під час своєї промови українська тенісистка випадково впустила кришку кубка.Зеркало недели (газета)

Українська тенісистка посіла топ - 6 світового рейтингу

Зазначимо, що титул в Римі став для українки вже четвертим цього року. Раніше Еліна святкувала перемогу на турнірах в Стамбулі, Дубаї і Тайпеї. Погляд

Світоліна, Завацька і Костюк ставлять особисті рекорди

Українська тенісистка Еліна Світоліна значно покращила свої позиції у рейтингу. Еліна зараз посідає шосте місце, що є національним рекордом за всю історію українського тенісу. Sportanalytic

Українська тенісистка встановила черговий національний рекорд. В оновленій версії рейтингу WTA українка Еліна Світоліна поліпшила своє становище на п'ять рядків і стала шостою ракеткою світу, що є її персональним і національним рекордом. Поліпшити свою позицію, а також очолити чемпіонську гонку...Зеркало недели (газета)

У фіналі турніру WTA у Римі українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла румунку Сімону Халеп з рахунком 4:6, 7:5, 6:1. У другому сеті українка взяла чотири брейк-поінти, а у...Урядовий Кур'єр

Е.Світоліна піднялась на шосте місце в рейтингу WTA

і національний рекорд. Перше місце у рейтингу посідає Анджелік Кербер із Німеччини, друге Серена Уільямс (США), третє Кароліна Плішкова (Чехія). Українська тенісистка Леся Цуренко зараз на 42-му місці, Катерина Бондаренко на 92-му, Катерина Козлова на 140-му. Нагадаємо, 21 травня українка...Unn.com.ua

Українка Світоліна виграла престижний тенісний турнір у Римі

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла престижний жіночий тенісний турнір у Римі (Італія) із сумарним призовим фондом $2,776 млн. Е.Світоліна обіграла у фіналі турніру з ґрунтовим покриттям румунку Сімону Халеп із рахунком 4:6, 7:5, 6:1. Ця перемога дасть змогу українці повернутися...Интерфакс-Украина

Українка Світоліна стала переможницею турніру WТА в Римі

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 в Римі (Італія). iPress

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла престижний турнір Премu0027єра в Італії

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла четвертий титул WTA в сезоні: в Римі вона обіграла Симону Халеп в фіналі Премu0027єра в Італії - найбільший турнір з тенісу.На шляху до трофею в Римі Світоліна обіграла таких суперниць як Алізе Корне, Мона Бартель,...Infokava.com

Українська тенісистка Світоліна блискуче перемогла на супертурнірі у Римі

Українка вперше в кар'єрі перемогла сильну та титуловану тенісистку з Румунії Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула вольову перемогу у фінальному матчі турніру WTA Premier Internazionali BNL ditalia у Римі з призовим фондом $...Online.ua