Новости по метке:

Тернопільобленерга

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язкуіз проведенням робіт, 12 квітня буде обмежено електропостачання деяких споживачів міста Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

Нерухомість українських чиновників у Чехії

А вже 2016 року став співзасновником чеської фірми «Hotel St. А фірма директора з питань радіочастотних присвоєнь ДП «УДЦР» Євгена Хаірова «Aries Company s.r.o.» володіє квартирою у Карлових Варах на вулиці Садовій (Karlovy Vary Sadov 960/38). Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

В Ланівецькому районі: с. Грибова В Тернопільському районі: с. Байківці В Шумському районі: с. Тилявка Тернопільська Липа

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням робіт, 27 березня буде обмежено електропостачання деяких споживачів міста Тернополя. Січинського, 4; Замкова, 7А. Газета "Наш ДЕНЬ"

35 населених пунктів Тернопільщини залишатимуться в понеділок без електропостачання

В Бучацькому районі: с. Переволока В Збаразькому районі: с.Залужжя Вікторівка (ФГ Вікторія), Теофіпілка, Плоске, Плотича, Мала Плавуча, Глинна, Золочівка, Заберезки, Будилів, Вимислівка В Лановецькому районі: с. Снігурівка, Маневе В Монастириському районі: с.Високе В Чортківському районі: с. Звиняч TeNews

Пoвідoмляє ТЕРНOПІЛЬСЬКЕ ІНФOРМAЦІЙНЕ БЮРO, з пoсилaнням нa НOМЕР1. Ternopilinfo

Із 10.30 до 15.30 години на вул.: Хліборобна, 1-45; Бригадна, 18-28 (приватний сектор). Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 19 лютого не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Родини Барвінських, 16, 18; Газета "Наш ДЕНЬ"

Майже 40 населених пунктів Тернoпільськoї oбласті залишатимуться сьoгoдні, 16 лютoгo, без електрoпoстачання. Ternopilinfo

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 14 лютого не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

Про це повідомляє Управління ДСНС в Тернопільській області з посиланням ВАТ «Тернопільобленерго». Галас

Із 9.00 до 12.00 год. за адресою: вул. 15 Квітня, 23, 25, 27, 31. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 5 лютого не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Із 9.00 до 13.00 години за адресами: вул. Полковника Вітовського; Рєпіна; Будзиновського, 1-12; Газета "Наш ДЕНЬ"

Підлісна; Верхня Підлісна. Із 14.00 до 17.00 год. за адресами: вул. В.Винниченка, 1, 3. 7, 11, 13; Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 31 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Підлісна; Верхня Підлісна; Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 30 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 29 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Бенцаля, 2, 4, 9, 13. Газета "Наш ДЕНЬ"

28.01.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий