Новости по метке:

Тернопільобленерга

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 23 травня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Із 9.00 до 13.00 години за адресами: вул. Пушкіна, 1, 3; Генерала М.Тарнавського, 6, 8, 10; Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 22 травня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 17 травня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Київська, 10, 12, 14; Братів Бойчуків, 5а. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 16 травня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Із 14.00 до 17.00 години за адресами: вул. Б.Лепкого, 1, 3; Чалдаєва, 10; Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 15 травня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 13 травня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Б.Хмельницького, 19-31; Газета "Наш ДЕНЬ"

Адміністрація ВАТ "Тернопільобленерго" приносить вибачення за тимчасове вимкнення електроенергії, зумовлене технічною необхідністю. Терноград

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 10 травня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Із 9.00 до 13.00 години за адресами: вул. Броварна, 1-29; І.Котляревського, 1-8; Білецька, 1-11. Газета "Наш ДЕНЬ"

Майбутнім випускникам Бережанського агротехнічного інституту на міні-ярмарку вакансій запропонували роботу (ФОТО)

Роботодавці ознайомили випускників із вакантними посадами своїх підприємств, умовами та оплатою праці, вимогами до працівників. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 5 травня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Із 9.00 до 13.00 години за адресами: вул. Лучаківського, 14; Газета "Наш ДЕНЬ"

Чистий прибуток "Центренерго" за рік збільшився майже у 18 разів

ПАТ "Центренерго" експлуатує Вуглегірську, Зміївську і Трипільську ТЕС. Зеркало недели (газета)

Уряд знову намагається продати ОПЗ

У 2017 році обсяг коштів від приватизації також повинен скласти не менше 17 мільярдів гривень. Rbn.cc

Уряд включив до плану пріоритетних дій на 2017 р. приватизацію ОПЗ та "Центренерго"

Термін проведення конкурсів, передбачених урядом, другий-третій квартали поточного року. Интерфакс-Украина

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку із ремонтними роботами, 21 квітня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 19 квітня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 12 квітня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 6 квітня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

05.04.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий