Новости по метке:

Тернопільобленерга

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 19 лютого не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Родини Барвінських, 16, 18; Газета "Наш ДЕНЬ"

Майже 40 населених пунктів Тернoпільськoї oбласті залишатимуться сьoгoдні, 16 лютoгo, без електрoпoстачання. Ternopilinfo

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 14 лютого не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 5 лютого не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Із 9.00 до 13.00 години за адресами: вул. Полковника Вітовського; Рєпіна; Будзиновського, 1-12; Газета "Наш ДЕНЬ"

Підлісна; Верхня Підлісна. Із 14.00 до 17.00 год. за адресами: вул. В.Винниченка, 1, 3. 7, 11, 13; Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 31 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Підлісна; Верхня Підлісна; Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 30 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 29 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Бенцаля, 2, 4, 9, 13. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 25 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Із 09.00 до 13.00 год. за адресами: вул. Спадиста; Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 23 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Глиняна; Підкови, 1-10; проспект Степана Бандери, 8, 10, 12; вул. Бригадна, 4а. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 22 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Князя Острозького, 1, 3, 7. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 18 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. М.Ломоносова, 34, 34а. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 17 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 15 січня не буде електропостачання в окремих будинках Тернополя. Глиняна; Підкови; просп. С.Бандери, 8, 10, 12 (приватний сектор). Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 10 січня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Вояків дивізії «Галичина», 1-14. Газета "Наш ДЕНЬ"

09.01.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий