Новости по метке:

Тернопільобленерга

The post У Тернополі три вулиці залишаться без світла appeared first on Галас Новини Тернополя та області. Галас

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 16 серпня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. А.Малишка, 29, 29а. Із 9.00 до 17.00 години на вул. За Рудкою, 1. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням робіт, 11 серпня буде обмежено електропостачання деяких споживачів м. Тернополя. Із 11.00 до 17.00 годни на вул. Замкова, 4. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням робіт, 9 серпня буде обмежено електропостачання деяких споживачів м. Тернополя. Із 14.00 до 17.00 години на вул. Громницького, 1,2; Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням робіт, 8 серпня буде обмежено електропостачання деяких споживачів міста Тернополя. Із 9.00 до 13.00 години на вул. Балея; Самчука (приватний сектор) та ж/б № 33, 34, 55; Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 4 серпня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Із 10.00 до 12.00 години за адресами: вул. Гетьмана Сагайдачного, 11; Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням робіт, третього серпня буде обмежено електропостачання деяких споживачів м. Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

Попереджаємо про обмеження електропостачання в Кременцькому районі 3 серпня 2017 року. Повідомляє сайт КРЕМЕНЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ПУЛЬС КРЕМЕНЦЯ. Ternopilinfo

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням робіт, 3 серпня буде обмежено електропостачання деяких споживачів м. Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням робіт, 1 серпня буде обмежено електропостачання деяких споживачів міста Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

Тернопільщина: без світла залишаться майже 40 населених пунктів

Буркaнів, Долинa 09:00 до 15:00 В Чортківському рaйоні:с. Великі Чорнокінці 09:00 до 17:00 В Шумському рaйоні: сс. Online.ua

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 31 липня не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

ФДМ прогнозує конкурс із продажу ОПЗ через півроку, "Центренерго"

Ю.Нікітін нагадав, що підготовка цих конкурсів передбачає залучення радників. Интерфакс-Украина

Тернопільщиною знову пронеслась негода

Пориви сильного вітру та грози знову повалили дерева. На перехресті вулиць Збаразька та Бродівська повалені дерева загородили проїжджу частину дороги. TeNews

У зв'язку із ремонтними роботами, не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя у четвер, 27 липня. Галас

26.07.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий