Новости по метке:

Тернопільобленерга

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням робіт, 7 грудня буде обмежено електропостачання деяких споживачів Тернополя. 00 год ини на вул. Проектна, 1-22, 55-68 (приватний сектор). Злуки, 53А, 55, 57, 59; вул. 15 К вітня,...Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням робіт, 6 грудня буде обмежено електропостачання деяких споживачів. Із 9.00 до 13.00 на вул. Микулинецька бічна, 10. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 30 листопада не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. І з 9.00 до 13.00 години за адресами: вул. Підгірна; Яблунева, 1-14. Газета "Наш ДЕНЬ"

І з 9.00 до 13.00 год ини за адресою: вул. Бригадна, 4а. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ « Тернопільобленерго », у зв'язку із проведенням експлуатаційних робіт, 28 листопада буде обмежено електропостачання деяких споживачів Тернополя. 00 год ини - на вул. Бойківська; Газета "Наш ДЕНЬ"

Як повідомлялося, Фонд неодноразово переносив терміни приватизації обленерго. Подільська.info

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 24 листопада не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Липова, 2, 8, 10, 17. Газета "Наш ДЕНЬ"

Фонд державного майна України переніс приватизацію «Хмельницькобленерго», «Миколаївобленерго», «Харківобленерго», «Тернопільобленерго», «Запоріжжяобленерго» та «Черкасиобленерго» на початок наступного року. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 21 листопада не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. Газета "Наш ДЕНЬ"

Фонд держмайна переніс приватизацію шести обленерго на початок 2017 року

Мова йде про перенесення продажу "Хмельницькобленерго", "Миколаївобленерго", "Харківобленерго", "Тернопільобленерго", "Запоріжжяобленерго" та "Черкасиобленерго" на початок наступного року. УНИАН (ИА)

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням експлуатаційних робіт, 21 листопада буде обмежено електропостачання деяких споживачів м. Тернополя. 00 год ини на в ул.: Тернопільська, Вишнева, Лісова, Глибока і Долина, 1-20 (приватний сектор). Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням експлуатаційних робіт, 17 листопада буде обмежено електропостачання деяких споживачів м. Тернополя. 00 год ини на вул. Шопена; Вояків дивізії «Галичина», 2, 4. Газета "Наш ДЕНЬ"

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з проведенням експлуатаційних робіт, 16 листопада буде обмежено електропостачання деяких споживачів м.Тернополя. Гайова бічна (приватний сектор). 00 год ини на вул. Микулинецька бічна, 10. Газета "Наш ДЕНЬ"

Утруднений проїзд до 75 населених пунктів в 10 районах області. Львів Тернопіль щоДенно

Про це повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. Доба

Третина сіл Тернопільщини й досі без енергопостачання

Хмельницький з посиланням на прес-службу "Тернопільобленерго". Там без електропостачання, на ранок 14 листопада, перебувало 179 населених пунктів. ДеПо

За повідомленням ВАТ «Тернопільобленерго», у зв'язку з ремонтними роботами, 14 листопада не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя. І з 9.00 до 14.00 години за адресами: вул. Калинова; Газета "Наш ДЕНЬ"

Життя без світла: на Тернопільщині родина вже 8 років не може підвести електроенергію до своєї оселі (ФОТО)

Родина Мельників живе на мальовничому хуторі неподалік села Устечка Заліщицького району без газу і світла. Щоб провести світло, родина погодилася купити трансформатор, кабель, електроопори. Газета "Наш ДЕНЬ"

Як повідомляє ВАТ Тернопільобленерго, у звязку із проведенням експлуатаційних робіт та чисткою траси у середу, 9 листопада буде обмежено електропостачання окремих споживачів. Бізнес область

Акцію із "затемнення" для мешканців окремих вулиць влаштовує "Тернопільобленерго". Галас

08.11.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий